Pochwała bohaterów: Troje pionierów dekonspiracji NWO

 

Tony Blizzard, lat 82, przywołuje pamięć o trojgu patriotów, urodzonych w latach 80-tych XIX wieku. Pierwszym jest Myron Fagan, żydowski anty-komunista który jako pierwszy zdemaskował Council on Foreign Relations (CFR).

Kolejną docenioną osobą jest Paquita de Shishmareff, biała, rosyjska arystokratka która zredagowała popularną edycję Protokołów Mędrców Syjonu pod pseudonimem „L Fry”. Podczas dostarczania informacji dla Henriego Forda pracującego nad „Międzynarodowym Żydem”, Paquita wspierana była przez wielu Żydów zdających sobie sprawę z autentyczności „Protokołów”.

Finalnie, Tony przypomina odwagę dekonspiratorki Illuminatów, Edith Starr Miller
, autorki klasycznej książki o satanistach i NWO, „Occult Theocrasy” napisanej wraz z Paquitą.

 

Tony Blizzard (henrymakow.com), tł. Radtrap

 

Bardzo wcześnie zrozumiałem że nie wszyscy Żydzi żyją zgodnie z Talmudem. W rzeczywistości, ci Żydzi którzy walczą ze złem, są najbardziej zdeterminowani ze wszystkich demaskatorów.

fagan

Spotkałem Myrona Fagana (1887-1972) gdy był już chwiejącym się staruszkiem, pracującym w starej, dusznej przyczepie, zaparkowanej na terenie północnego Hollywood, gdzie miał jedną, małą patelnię elektryczną na biureczku zagraconym papierami i materiałami badawczymi.

W rzeczywistości przyczepa była jedną wielką biblioteką. Od dawna był już ofiarą ostracyzmu w Hollywood, ze względu na swoje poglądy, mimo to pracował cały czas, długimi godzinami, w słabym zdrowiu, zbierając cent do centa aby móc wydawać swój comiesięczny biuletyn, który zostawiał daleko w tyle prace innych tzw „patriotów”, właściwie wydaje mi się że to co wtedy pisał, wychodziło nawet za daleko w przyszłość.

Ale „Mady,” kobieta która mnie tam zabrała, znała wartość jego umysłu i wiedzy.

Leslie.FryMuszę przy tym wspomnieć o „Mady”, Paquicie Louis de Shismareff  (1882-1970). Gdy wyjechała z Rosji z pieniędzmi rodziny, zakupiła posiadłość w Nowym Jorku, która służyła odtąd jako czasowe schronienie dla Rosjan którym udało się uciec przed rzezią panującą w ich ojczyźnie. Większość z nich przypłynęła w ładowniach okrętowych.

W tym samym czasie wydawała broszurę redagowaną przez same kobiety, które wysłały informacje w nich zawarte do Cameron, redaktora gazety należącej do Henriego Forda, Dearborn Independent , gdzie zostały opublikowane, a w przyszłości stały się znane jako „Międzynarodowy Żyd” Forda. Większość z tych rzeczy napisała Mady.

Pewnego dnia jedna z pracownic weszła do jej biura, wyraźnie przejęta, i przekazała jej że „ Tam jest Żyd który żąda widzenia się z tobą”. Mady powiedziała by wszedł do środka.

Człowiek ten powiedział Mady że prowadzi sąsiedzko biznes i że reszta tutejszych firm też jest prowadzona przez Żydów. Dowiedzieli się że jest „kontrakt” na głowę Mady, zalecił więc jej by uważała na siebie, gdzie chodzi i co robi, ale jednocześnie, by nie martwiła się tym zbyt mocno, ponieważ [sąsiedzi] nie pozwolą by coś takiego stało się tutaj. Doskonale wiedzieli o czym pisze Mady i wyraźnie nie pałali miłością do Żydów ze wschodu, mordujących w tym samym czasie chrześcijan w Rosji sowieckiej.

Opowiadałem tą historię niektórym z tych głośnych rasistów, zawsze się jeżyli i stwierdzali że to nieprawda. W mojej opinii – ich strata. Byłem bliskim przyjacielem Mady, pracowaliśmy razem, codziennie, przez kilka lat. Ona nie kłamała. Kłamstwo było dla niej stratą czasu.

 

EDITH STARR MILLER

miller_eMogliście zapomnieć że Mady była również współautorką „Occult Theocrasy” napisanej we współpracy z Edith Starr Miller (1887-1933). Udział i nazwisko De Shismareff było wtedy trzymane w tajemnicy, ponieważ był to czas gdy atakowano ją bardzo mocno jako „antysemitkę” w ówczesnych mediach. Pequita wciąż posiadała kilka skrzyń pełnych starych ksiąg, w różnych językach, których używały przy pracy. Miała mi je oddać po swojej śmierci, ale nie było mnie w pobliżu gdy to się stało. Książki zniknęły, prawdopodobnie wyrzucono je na najbliższym śmietnisku.

Głównym powodem dla którego te dwie bardzo inteligentne, dobrze wykształcone kobiety stworzyły tą encyklopedię o okultyzmie, były działania Nesty Webster, która w swoich różnych książkach broniła angielską Wielką Lożę, twierdząc że nie ma ona nic wspólnego z okultystyczną konspiracją.

Pierwsze wydanie, w dwóch częściach, posiadało również kopię certyfikatu w którym zatwierdzono Aleistera Crowleya jako Wielkiego Mistrza O.T.O. (rodzaj masonerii w siedzibą w Paryżu), oddziału w Wielkiej Brytanii i Irlandii, podpisanego przez Theodora Reussa, w tym samym czasie gdy Crowley piastował już wysokie stanowisko w Angielskiej Wielkiej Loży.

Dołączono tam dokumentację związków między angielską Lożą a niemieckim illuminizmem, a także z angielską Societas Roseicruciana. Mam egzemplarz pierwszego wydania tej książki, z dedykacją od Pequity… Wydawca książki to ten sam katolicki wydawca (R.I.S.S.) który wydał oryginał „Waters Flowing Eastward.” Wymiary książki, papier, typ klejenia, układ okładki i czcionka są identyczne i stoją obok siebie na mojej półce z książkami.

occult-theocracy-new-imageChociaż „Mady” (Pequita) nigdy nie zjawiła się na pogrzebie jej dobrej przyjaciółki (zmarłej w wieku 46 lat), zawsze wyrażała się o niej z najwyższym szacunkiem. Wg mnie została ona zamordowana przez kogoś z wysokiego kręgu okultystów, być może przez swojego męża.

Jako ciekawostkę dodam, że ten sam wydawca wydrukował mnóstwo kopii „Waters”, które wysłano do Argentyny gdzie było ogromne zainteresowanie tym tytułem, jednak statek z ładunkiem zaginął na morzu i nigdy nie wyjaśniono co się dokładnie z nim stało.

 


 

Zobacz także:

Edith Star Miller – zamordowana za demaskowanie spisku

 

Reklamy

4 comments on “Pochwała bohaterów: Troje pionierów dekonspiracji NWO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s