Skarb króla Salomona

 

 

Reklamy

6 comments on “Skarb króla Salomona

 1. Jak sprawić aby mieć siłę, wytrwać w cierpieniach, prześladowaniach, bardzo trudnych czasach jakie nadejdą ?? jak nie dam cię połamać burzom życiowym, ewentualnemu trafieniu do więzienia za wiarę ??
  Jak być wiernym w ewentualnym obozie pracy ?? w ewentualnej bezdomności, w ewentualnej konfiskacie wszelkiego majątku z związku z wiernością Chrystusowi ??

  Jak zachować wierność Chrystusowi podczas ewentualnego głosu, pustych półek, w czasie usłyszenia że ma się nowotwór złośliwy lub inną ciężką, czy śmiertelną chorobę. Jak zachować wierność w każdym miejscu, czasie i okolicznościach ??

  co da nam siłę ?? skupianie się na NWO, iluminatach, masonach, banksterach, polityce itd ?? te rzeczy celowo są wykreowane wraz z datami, symbolami i całą resztą – celowo wykreowane aby skupić uwagę ludzi w tym chrześcijan na tych rzeczach. Wielu myśli , że poznając je, poznają prawdę i będą silni, ale to fałsz.
  Prawda jest inna, te rzeczy niszczą duchowość, odwracają uwagę od Chrystusa, umysł jest podzielony a to nie prowadzi do niczego dobrego, ale do duchowego osłabieni, duchowej śmierci. PO to szatan wymyślił, wykreował marionetki iluminackie, masonów itd i chce aby ludzie myśleli że ci ludzie rządzą i kreują wydarzenia.

  http://detektywprawdy.pl/2015/12/23/syndrom-postaborcyjny/#comment-34784 : ” marionetki w teatrze marionetkowym też ignoruje, kto karmi się marnością i idzie za marnością sam się staje marnością.

  ” poszli za marnością i stali się marnością ”

  Pismo mówi, że walczymy nie z ciałem i krwią. szatan stwarza różne ludzkie marionetki, a to on i inne demony są prawdziwymi mącicielami. Iluminaci, banksterzy, masoni i cała reszta to nic nie znaczący ludzie. Świat byłby taki sam bez nich a wiesz dlaczego ?? Bo jaka większość ludzi – taki świat, jaka większość ludzi takie czasy.

  ” Mówił bowiem: To, co wychodzi z człowieka, to kala człowieka. (21) Albowiem z wnętrza, z serca ludzkiego pochodzą złe myśli, wszeteczeństwa, kradzieże, morderstwa, (22) cudzołóstwo, chciwość, złość, podstęp, lubieżność, zawiść, bluźnierstwo, pycha, głupota; (23) wszystko to złe pochodzi z wewnątrz i kala człowieka. ” – Ewangelia Marka 7:20-23 BW – Chrystus, apostołowie nie zajmowali się tajnymi stowarzyszeniami, nie zajmowali się bzdurami, którymi zajmuje się dziś wielu chrześcijan, a przecież wg „badaczy spisków” – tajne stowarzyszenia istniały już wtedy. Najpotężniejsze ówczesne imperium, z cezarem na czele dla wielu dzisiejszych chrześcijan byłoby nie mniejszym polem do wymyślania spisków i kręceniu się wokół nich.

  Neron czy inny cezar to reptilianie, to tajni członkowie braterstwa powstałego od Salomona, kontrolują wszystko i chcą zniszczyć wszystko – już ludzka fantazja by dała popis i zaistniałyby tysiące historii co to nie planuje cezar, rzymska władza, włądze lokalne.

  a bóstwa rzymskie, rytuały – to dopiero byłby temat dla wielu chrześcijan dzisiejszych – tutaj dopiero mogli pokazywać co dany bożek symbolizuje, jaki gest co oznacza, jaka data co oznacza – głupi apostołowie z Pawłem, Piotrem czy Janem na czele nie mieli takiej wiedzy !! Gdyby ją mieli to ukazaliby ówczesnym ludziom prawdę i wszyscy by się nawrócili, a oni głosili tylko Chrystusa ukrzyżowanego !!

  , mogli pokazywać gesty, symbole, ukazywać tajne stowarzyszenia i jakie spiski planuje cezar i włądze, a oni mówili żeby być poddanym wszelkiej władzy !!

  zamiast pokazywać prawdę o znaczeniu, symbolice, datach wokół świąt pogańskich i bozków to oni głosili tylko Chrystusa, ale wielu dziesiejszych chrześcijan jest mądrzejszych od apostołów i wiedzą że ukrzyżowany Chrystus nie wystarczy. Nie wystarczy ukazywać Bożą miłość, łaskę bezapelacyjnie ukazaną w Chrystusie na Golgocie, trzeba dodać daty, gesty, ilumnatów, NWO, masonów i tysiące innych – to przekona ludzi bo sam Chrystus nie wystarcza.

  ” Również ja, gdy przyszedłem do was, bracia, nie przyszedłem z wyniosłością mowy lub mądrości, głosząc wam świadectwo Boże. (2) Albowiem uznałem za właściwe nic innego nie umieć między wami, jak tylko Jezusa Chrystusa i to ukrzyżowanego ” – 1 list do Koryntian 2:1-2 – też kiedyś siedziałem w temacie NWO, iluminatów itd – ale to tylko blokuje ludzi,

  cel nie uświęca środków, nawet gdy się ktoś nawrócił przez to że na początku zainteresował się NWO, iluminatami to nie jest powód aby uznawać to za dobrą metodę i akceptowaną przez Chrystusa.

  Cel nie uświęca środków. Wielu ludzi Bóg przeprowadził przez różne rzeczy doprowadzając do siebie ale czy to znaczy że mamy prowadzić ludzi do katolicyzmu, Świadków Jehowy bo ktoś zainteresował się Bogiem w tych organizacjach a potem Bóg przeprowadził człowieka dalej.

  Ailu ludzi zatruły te spiski, iluminaci, NWO, masoni itd – ilu chrześcijan jest blokowanych duchowo przez te rzeczy ?? Szkody są ogromnie większe i są to złe rzeczy. Złe jest babrania się w nich, tracenie na nie czasu. W nich nie ma prawdy, ale zwiedzenie. Bo szatan od poczatku tym steruje i marionetki ukazuje jako zarządców zła. Wykreowany cyrk z gestami, datami i całą resztą a my mamy badać te rzeczy, interesować się nimi, przekazywać je innym – i tak wirus postępuje i zakaża innych a my myślimy że robimy dobra robotę, a tak na prawdę jest odwrotnie.
  Marnujemy czas, zatruwamy swoje umysły, stoimy w duchowym miejscu, lub kurczymy się i nie przejdziemy na tych rzeczach ciężkich czasów, nie uchroniy się w nich przez zwiedzeniem.

  również ludzie niby nawróceni w nich, w większości są martwi duchowo i ogólnie te rzeczy zabijają ducha.

  jesli kogoś nie pociąga miłość Chrystusa, Boża łąska, dobroć to żadne inne rzeczy go nie pociągną. Nawet cuda Chrystusa nie zmieniały ludzi – widzieli potężne cuda, wspaniałą naukę a większość podeptała po tym.

  więc kogo chcesz ty zmienić ilumantami, masoanami, spiskami, NWO ??

  zniszczysz samego siebie i innych, tylko że może ujrzysz to dopiero w czasie burz, trudnych czasów.

  Chrystus ukrzyżowany – to wystarczyło Pawłowi, apostołom i nam też powinno. Kiedyś też myślałem że pokaże ludziom spiski, NWO, iluminatów itd to się nawrócą ale dziś widzę jakie było to głupie, jak byłem oszukany.

  ” W końcu, bracia moi, umacniajcie się w Panu i w potężnej mocy jego ” – Efezjan 6:10 – zapamiętaj m.in ten werset. Siła jest trwaniu w Panu, bo bez Niego nic uczynić nie możemy – Jan 15:5, ale w Nim :

  ” Wszystko mogę w Chrystusie, który mnie umacnia ” – Filipian 4:13 UBG

  ani ja, ani ty, ani żaden innych chrześcijanin obecny i przyszły nie przetrwa tego co nadejdzie jeśli nie będzie stale skupiony na Chrystusie. Stale a nie 2 godziny albo 5 godzin.

  Apostoł wystarczył Jezus Chrystus ukrzyżowany i zmartwychwstały. Ale szatan dziś zwidł wielu chrześcijan i wmówił, że to nie wystarczy.

  Zrobisz co uważasz, ja nie tracę na to czasu, ani sekundy, chyba żeby tylko ostrzeg kogoś przed wchodzeniem w ten świat NWO, iluminatów, pseudospisków itd.

  Głosiłem różne rzeczy kiedyś ludziom w związku z iluminatami, NWO i tylko się ośmieszyłem i ośmieszyłem swoją ówczesną wiarę, bo te iluminackie, spiskowe rzeczy okazały się klapą. szatan tak również ośmiesza chrześcijaństwa, zwalcza je – łączą je z pseudospiskmai, iluminatami. Chrześcijanie sami siebie niszczą i myśląc że robią dobrze przekazują truciznę innym.

  jeśli dalej będziesz tkwił w tych rzczach, to rób co uważasz, ale sam zobaczysz gdzie duchowo będziesz za ewentualny rok czasu ze spiskami (jeśli Pan da nam dożyć) a gdzie ja będę duchowo z jedynie ukrzyżowanym i zmartwychwstałym Chrystusem
  . Daję ci gwarancję, że za ewentualny rok ja będę o wiele silniejszy w Panu a ty będziesz stał w miejscu, albo będziesz słabszy. Wybierz mądrze ….

  ” ” Również ja, gdy przyszedłem do was, bracia, nie przyszedłem z wyniosłością mowy lub mądrości, głosząc wam świadectwo Boże. (2) Albowiem uznałem za właściwe nic innego nie umieć między wami, jak tylko Jezusa Chrystusa i to ukrzyżowanego ” – 1 list do Koryntian 2:1-2

  ,
  ==================================================================
  ==================================================================

  Bez Chrystusa nic uczynić nie możemy – Ewangelia Jana 15:5, ale trwając w Nim a On w nas to możemy wszystko – Filipian 4:13, więc w związku, więzi, relacji, społeczności z Chrystusem jest siła na wszelkie wydarzenia. Więc na nim powinniśmy być całkowicie skupieni, bo w Nim są wszelkie skarby mądrości i poznania – Kolosan 2:3.

  Z relacji, społeczności z Nim wypływa wszystko, ale dziś wielu skupia się na poznania, poznaniu i poznaniu bez relacji z Chrystusem, ale to nie buduje człowieka, ale może dawać mu fałszywe poczucie bezpieczeństwa, fałszywe poczucie siły duchowej, ale to jego błędne przekonania zawali się prędzej czy później.

  Nwo, iluminaci, i wszelkie te i światowe tematy niszczą społeczność z Chrystusem – więc im bardziej się ktoś na nich skupia, na nie kieruje swoje serce ten będzie słabszy duchowo i w czasie cierpienia, prześladować zobaczy jak został zwiedziony, zobaczy że marnował czas, że nie był mądrą panną.

  Czuwanie to stan serca, które jest skupione na Chrystusie, z tęsknotą pragnące spotkać się z miłującym Panem. Takiemu człowiekowi Pan wszystko objawi w swym czasie i nie trzeba marnować czasu na diabelskie marionetki, diabelskie odwracacze uwagi.

  Siła jest w społeczności z Chrystusem przez wiarę, przez co człowiek napełniany jest duchem Chrystusowym ku uświęceniu, prawdziwemu poznaniu

  pozdrawiam i proszę wszystkich o odniesienie się – merytoryczne, z argumentami

  • Żeby Ci odpowiedzieć nie potrzeba pisania książek w komentarzach.

   Ja wiem, że najłatwiej jest zabić posłańca. Wyśmiać, odwrócić kota ogonem. Jeśli jednak „Bóg jest prawdą”, to każda prawda pochodzi od Niego. Wychodzenie takich spraw na widok jest częścią zapowiedzi o czasach ostatecznych (Daniela 12), i nie możesz nic na to poradzić, tylko dlatego że takiego poznania u Ciebie nie widać. Nie powstrzymasz tego.

   Jeśli kogoś „spiski” mają odciągnąć od wiary i Chrystusa, to znaczy że jego wiara jest miałka i/lub na pokaz. Winy nie ponoszą ci którzy zadają pytania, ale ci którzy są tak słabo ugruntowani, że byle zła wiadomość o świecie jest w stanie nimi duchowo zachwiać.

   „jeśli dalej będziesz tkwił w tych rzczach, to rób co uważasz, ale sam zobaczysz gdzie duchowo będziesz za ewentualny rok czasu ze spiskami (jeśli Pan da nam dożyć) a gdzie ja będę duchowo z jedynie ukrzyżowanym i zmartwychwstałym Chrystusem
   . Daję ci gwarancję, że za ewentualny rok ja będę o wiele silniejszy w Panu a ty będziesz stał w miejscu, albo będziesz słabszy. Wybierz mądrze …”.

   Ja, ja , ja, ja… „ja jestem bliżej Chrystusa, ja nosze większy krzyż, ja mam lepsze poznanie… ja nawróciłem wiecej ludzi…”

   • Ja też dostałem taką wiadomość, mimo tego że spiskami się nie zajmuję w szczegółach, ale pokazuję konkretne dowody symboliczne wokół nas na Słowo Boże np zobaczcie serial childhoods end – kosmici przychodzą, a potem okazuje się że to diabeł, po prostu jak tablica wizyjna na proroctwa biblijne.
    Niektórzy tak zaczytują się w Biblii że nie potrafią przyłożyć jej do rzeczywistości i wszędzie chcą widzieć tylko diabły, to chyba najczęstsza wymówka chrześijańska „nie podoba mi się, więc to diabeł”. Prawda to prawda, zawsze jakaś konkretna i trzeba ją eksponować, bo „kościoły” mają to w nosie generalnie…

 2. – Chrystus, apostołowie nie zajmowali się tajnymi stowarzyszeniami, nie zajmowali się bzdurami, którymi zajmuje się dziś wielu chrześcijan, a przecież wg „badaczy spisków” – tajne stowarzyszenia istniały już wtedy. Najpotężniejsze ówczesne imperium, z cezarem na czele dla wielu dzisiejszych chrześcijan byłoby nie mniejszym polem do wymyślania spisków i kręceniu się wokół nich.- eirene -nie zajmowali się , ………ponieważ pozostawili testament dla potomnych .Wiedzę ,naukę ,wiarę z której i Ty czerpiesz .Cechowała Ich potężna wiara i odwaga ,determinacja aby pozostawić potomnym ,największy skarb.Tamtych czasów nijak nie można porównać do dzisiejszych .Chrystus i Apostołowie byli twórcami ,a my czerpiemy z tego żródła wiare i wiedzę .Życze Ci dużo zdrowia ,pokory Ducha i spokoju .Z Bogiem .

 3. Czy Chrzescijanstwo da sie polaczyc ze spiskami?
  Chyba tylko dla kogos, kto nie ma pojecia ani o jednym ani o drugim.
  Teorie spiskowe otworzyly wielu ludziom oczy na to co sie dzieje. Jednym to wystarczylo aby odnalezc droge doPrawdy. Innym podsycilo niezdrowy apetyt na wiecej sensacji i coraz to dziwniejszych teorii. Ci drudzy, z teoriami czy bez, nie byli raczej zainteresowani poglebianiem relacji ze Stworca wiec nie zrzucalabym winy za niewlasciwy kierunek ich zainteresowan na spiski ale na ich intencje i nastawienie.

  ” Daję ci gwarancję, że za ewentualny rok ja będę o wiele silniejszy w Panu a ty będziesz stał w miejscu, albo będziesz słabszy.”
  Nie mozesz dac zadnej gwarancji eirene ani za siebie, ani tym bardziej za innych.
  Bog wie co komu i kiedy jest potrzebne aby znalezc sie na wlasciwej drodze. Bardziej od bledow innych powinny nas obchodzic nasze wlasne bledy. A za reszte mozemy sie jedynie modlic…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s