Obrazek

Cytat Tygodnia #10

Patricia-Hewitt

Grafika i Tlumaczenie: Andrzej Suda

Reklamy

5 comments on “Cytat Tygodnia #10

  1. Jacy ludzie ,taki rząd ,takie ustawy !!! powinna byc usunięta z parlamentu za swe poglądy!!! bezpowrotnie ,jej słowa są jednoznaczne.[nie ma dowodu ,nie ma winy]……wykorzystują ,a następnie tworzą prawo ,które ich broni….ohyda…Kto Będzie Bronił Bezbronnych.

  2. Co do Adolfa to stąd wiadomo, bo jeszcze przed wojną sam planował (z wspólnikami) i później rozkazał.
    A co do tej wariatki to niestety takie, osoby jak ona, określają jakie zachowanie jest chore (dewiacja)/a jakie zdrowe i na tej podstawie tworzą prawo, a biurokratyczne sądy następnie je egzekwują a media propagują:(
    Niestety w Anglii (i nie tylko) wielka część klasy panujące to najgorszego sortu zdeprawowane typy (alkoholicy, narkomanii, gwałciciele itp), dlatego takie opinie jak tej minister są im na rękę i są przez nich wymyślane i propagowane przez: jawnych dewiantów-tolerancja, krypto-szaleńców (zmiana postrzegania) czy przez pożytecznych podstawionych delikwentów – przekupionych, zindoktrynowanych, oraz liczących na poparcie polityczne „dziwaków” – dzięki czemu ci ukryci (pod znanymi nazwiskami) zboczeńcy czują się bezkarnie oraz cieszą się, że sami nie muszą bronić siebie (swojego środowiska) publiczne -narażając się przy tym na demaskację – a robią to za (i dla) nich inni którzy (najczęściej) nie mają żadnych brudów (tego typu) na swoim koncie. Oczywiście tych degeneratów którzy publicznie by to potępiali (dla dobrej opinii o sobie) jak np. duchowni, prawnicy, dziennikarze etc się warunkuje-mówiąc im, że jak nie to zostaną ujawnieni jako gwałciciele a jeśli tolerancyjne prawo nie przejdzie („dzięki ich publicznej akcji”) to będą mieć wtedy większe kłopoty niż gdyby wyszło na jaw w przypadku śmiesznego prawa – wtedy tylko zepsuliby sobie opinię obrońców społeczeństwa, ostatnich sprawiedliwych itp, a tak mogą mieć poważne sprawy prawne!
    MówącyJakJest

    • Dokładnie, sami „definiują” w oparciu o swoje sympatie ideologiczne co jest prawdą a co nie i co najśmieszniejsze – przedstawiają nam to jak obiektywną prawdę (której nie szukali, a zrobili własną), ten relatywistyczno- socjalistyczny typ „opiekunczego” myślenia to m.in. jedno z najważniejszych źródeł ogłupiania „cywilizacji współczesnej” i ważna przyczyna upadku duchowego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s