Cytat Tygodnia #9

warren2ab

Grafika i Tlumaczenie: Andrzej Suda

Reklamy

4 comments on “Cytat Tygodnia #9

  1. czyniący zło zawsze chce mieć alibi – a najlepiej jak ma na kogo zrzucić winy, a jeszcze lepiej jak może zrzucić na nich swoje winy i wykonać na nich wyrok ….. wtedy nikt nie podejrzewa go że jest zły, ale uważany jest za dobrodzieja, za sprawiedliwego.

    Po to są kreowani ci iluminaci, masoni, banksterzy, Bilderbergowie i cała reszta – szatan zrzuca na nich winę i w odpowiednim czasie zniszczy ich rękami innych kontrolowanych, zwiedzionych przez siebie ludzi. Gdy masy zobaczą że iluminaci, masoni, banksterzy i cała reszta są niszczeni, skazywani to uznają tych którzy przeprowadzają te rzeczy za dobrodziei. Będą nimi zachwyceni, pójdą za nimi, a gdy ktoś im powie że są oni wilkami w owczych skórach to nie uwierzą – będą mówić np :

    – „gdyby oni byli żli, to nie usuwaliby iluminatów, banksterów, nie reformowaliby świata, nie likwidowaliby bezrobocia, nie likwidowaliby absurdów prawnych, nie usuwaliby problemów w systemie medycznym, żywnościowym, i we wszelkich pozostałych. Ich owoce pokazują że oni są dobrzy i nie wierzymy wam. Wy jesteście źli a wasz Chrystus – wasz Zbawiciel nie dokonał takich zmian na świecie. Nie zaprowadził dobrobytu, nie zaprowadził pokoju, nie zreformował świata. Jesteście fanatykami. Nie ma grzechów i nie ma Zbawiciela Jezusa. ” – takie czy podobne głosy będą krążyć wśród mas.

    szatan wykreował i kreuje marionetki, kozły ofiarne i swoją osobę chce powiązać z nimi, aby gdy potem zniszczy ich, to żeby nikt nie uwierzył że „reformatorzy” są od niego. No bo g większości : ” jak mogą być od szatana, skoro zniszczyli iluminatów, masonów i resztę” – szatan zwodzi cały świat i ogrom chrześcijan

    • Cały ten matrix wokół nas w którym żyjemy jest jakoś tak zbudowany, że wybierając sobie stronę (przeciw Bogu albo z Nim) robisz coś co przyczynia się do proroctw, które muszą się wypełnić. To nie jest tak że tylko „diabeł” jest winny, ludzie którzy robią po jego stornie mocy (zwiedzeni czy nie) też są.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s