Guiseppi Mazzini: Masoński założyciel mafii

 

Źródło: moneyteachers, tłum. Radtrap

Giuseppe Mazzini był człowiekiem do którego adresował swoje listy Albert Pike, pisząc w nich o trzech wojnach światowych które doprowadzą do zjednoczenia świata pod jedną, lucyferiańską dyktaturą. Podobnie jak Pike, Mazzini był illuminatem i masonem 33 stopnia. Był też założycielem MAFII, która zawdzięcza mu swoją nazwę.  Organy ścigania już od jakiegoś czasu wiedzą o związkach miedzy masonerią a La Cosa Nostrą („Nasza sprawa”).
 
„Śledczy uważają że związki Cosa Nostry z instytucjami [państwowymi] zawdzięczane są głównie „massonerii”.  (freemasonrywatch):

Mazzini Autorizza Furti, Incendi, Avvelenamenti.
(Mazzini upoważnia do kradzieży, podpaleń, trucia)
 
„Gruntem na którym zawiązują się relacje między Cosa Nostrą a urzędnikami państwowymi, lub prywatnymi przedsiębiorcami, jest przede wszystkim masoneria. Przysięga masońska jest spoiwem gwarantującym naturalną i nieprzerwaną współpracę. Wstępowanie członków Cosa Nostry, nawet tych najwyżej postawionych, w szeregi masonerii nie jest rzeczą epizodyczną, jest prawdziwie strategicznym wyborem. Przysięga lojalności Cosa Nostrze pozostaje centralnym punktem odniesienia dla „uomini d’onore” (człowieka honoru). Jednakże masoneria oferuje mafii poręczne narzędzie do powiększenia swoich wpływów, uzyskania przysług i przywilejów na każdym polu: zarówno w biznesie, jak i przy „ustawianiu procesów”, co potwierdza wielu świadków uczestniczących kiedyś w tym procederze.”
 
 Mazzini urodził się we Francji (obecnie należąca do Włoch Genua), a jego ojciec był Jakobinem (grupa masonów-iluminatów odpowiedzialna za Rewolucję Francuską). Podobnie jak ojciec, który był również profesorem uniwersyteckim, Mazzini trzymał się blisko tajnych stowarzyszeń.
W roku 1830 Mazzini udał się w podróż do Toskanii gdzie został członkiem Karbonariuszy, tajnego stowarzyszenia o konkretnych, politycznych celach. 31 października tego samego roku został aresztowany w Genui i osadzony w Savonii. Przebywając w więzieniu stworzył wytyczne dla nowego, patriotycznego ruchu, mającego zastąpić nieskutecznych Karbonariuszy. Chociaż wypuszczono go na początku 1831, wybrał wygnanie zamiast życia w małej wiosce do której wysłała go policja, osiadając w szwajcarskiej Genewie [ale dopiero w 1833-przyp.tłum].  (źródło)
 
Bardziej interesującą rzeczą u Mazziniego było jego wielkie pragnienie stworzenie „zjednoczonych stanów Europy”, na wieki przed powstaniem Unii Europejskiej. Globalizm to illuminizm/oświecenie, zaś Mazzini był lojalny obu sprawom. Wracając jednak do MAFII:
„Giuseppe Mazzini, mason 33 stopnia, założył grupę rewolucjonistów znaną jako Młoda Italia. Ich celem było uwolnienie Włoch spod kontroli monarchii oraz papieża. Udało im się, dzięki czemu Mazzini jest we Włoszech uważany za bohatera i patriotę. Jednakże w procesie formowania się Włoch, narodziła się również mafia. Młodowłoscy rewolucjoniści potrzebowali pieniędzy, dlatego też:
 
    „… utrzymywali się z napadania na banki, rabowania i podpalania prywatnych biznesów w razie nieprzyjęcia przez nich oferty płatnej „ochrony”, oraz z porywania dla okupu. W całych Włoszech rozpowszechniło się hasło „Mazzini autorizza furti, incendi e attentati,” czyli  ‚Mazzini upoważnia do kradzieży, podpaleń i porywania”. Hasło skrócono do akronimu M.A.F.I.A. Narodziła się przestępczość zorganizowana.” (John Daniel, „Scarlet and the Beast,” Roz. I., strony 330-331) (źródło)
 
Mazzini był również założycielem masonerii rytu szkockiego we Włoszech. (źródło) Musimy zrozumieć że Ryt Szkocki jest iluminackim odgałęzieniem masonerii. Został stworzony przez Alberta Pike i Mazziniego. Ryt ma 33 stopni. Większość członków dochodzi tylko do 3 stopni, i nie ma pojęcia o prawdziwych celach Szkockiego Rytu oraz o lucyferianach na jej samym szczycie.
 
Tak wiec mafia jest tylko kolejnym narzędziem Illuminatów i pracuje razem z nimi dla celów lucyferiańskiej agendy.
 
„Polityczna strategia Cosa Nostry:
 
Okupacja i zarządzanie terytorium w konkurencji z praworządnymi władzami, posiadanie dużych źródeł finansowania, dobrze uzbrojonej sekretnej armii, posiadanie programu nieograniczonej ekspansji – są to cechy organizacji działającej według logiki wynikającej z siły i tego co najwygodniejsze, bez oglądania się na zasady, zw wyjątkiem tych które sama wymyśliła i zachowała. Polityczna strategia Cosa Nostry nie jest modyfikowana przez nikogo, jest narzucana innym za pomocą korupcji i przemocy. (10)
 
Według raportów potwierdzanych przez większość ogółu, świat mafii i polityki przenika się ze sobą, i ośmiela mafiozów do infiltrowania organów państwowych, magistratu, policji i władz lokalnych. Niektórzy z nich odnieśli przy tym sukces, co z kolei odbiło się katastrofalnie na reputacji i przejrzystości działań podejmowanych przez władze publiczne.”
 
Do działań tych zaliczamy zabójstwa, szantaże, zastraszanie, łapówki oraz inne metody służące do trzymania ludzi władzy z dala od biznesów mafii. „Porządek z Chaosu” wynikający z mantry „cel uświęca środki”.
Reklamy

14 comments on “Guiseppi Mazzini: Masoński założyciel mafii

 1. Czy jest jeszcze ktoś na tym świecie ,kto nie byłby związany z sektami ,masonerią/?ich zewnętrzne bogactwo przyćmiło bogate wnętrze ,po czym bogactwo duszy zgasło.Stali się matowi .Oglądałam kiedyś film z Hopkinsem ,młody miloiner chciał doświadczyć czegoś ,czego wcześniej nie doznał ,……..został oszpecony ,stał się potworem , , zrozumiał , szukał swego oprawce ,chciał się zemścić ,lecz wpadł we własne sidła.

   • Fujiwara-tak wyrzucili flagę U.E ,sprzeciwiają się NWO ,bardzo ich szanuję ,potrafili dojść do porozumienia ze] Słowacją-mój ulubiony naród } i Czechami …….lecz to nie wszystko……Z Bogiem.

    • Z tego co wiem Orban zadedykował swoje życie Chrystusowi w roku 2002, po tym jak stracił władzę – i co więcej zrobił to publicznie.

     Mamy kolejnego wielkiego człowieka u władzy, razem z Johnem Quincy Adamsem (Prezydent USA który eksponował Masonerię, członek Partii Antymasońskiej i dobry Chrześcijanin), Królem Jakubem VI & I (tym od KJV, który sam zniszczył spisek różokrzyżowców mający przejąć Anglię), Lincolnem (pisałem o Lincolnie artykuł, polecam)…

     Szkoda tylko że jedynie mały procent ludzkich władców chce posłuchać nakazu z Psalmu 2… W końcu świat to królestwo diabła.

     Z Bogiem!

      • Każdy kto uwierzył w Chrystusa już jest zbawiony. Niech nikt nie zapomina że to Chrystus wyrwał nas z grzechu – i dzięki niemu jesteśmy wolni!

     • Bez żartów:D
      Stuartowie i Lincoln to homo-biseksualiści, podobnie jak JFK, Kaddafi, bracia Castro, Władimir P, Adolf H, Józef S. czy Juliusz Cezar i inni. Dziwnym zbiegiem okoliczności wszyscy oni są uważani za obrońców ludzkości przed tym konsorcjum, choć sami są (byli) zdegenerowanymi skorumpowanymi zbrodniarzami będącymi częścią owego syndykatu. Mieli problemy gdyż się o bogactwo i władzę pokłócili („zdradzili swoich”- dla swoich osobistych interesów), a cześć ich osiągnięć to część przemyślanej polityki (taka kontrolowana konkurencja) czyli to tak jakby pan A stworzył bank A, a jego znajomy pan B bank B, a wspólnym szefem ich byłby pan C. – tak jest z partiami, bankami/firmami, mediami, organizacjami, religiami i państwami. A to, że walczą se sobą? To walczą przedstawiciele/bądź pacynki między sobą (przez swoich ludzi), i tyle.
      Żadni z nich bohaterzy. Co do K’Orbana to jest Kalwinistom, a o Kalwinizmie tutaj jest dobry artykuł, a przy okazji nie jest on jakimś świętym (podobnie jak jego znajomy niby niezależny gość z Moskwy). A co do Karola Stuarta to był homo, acz zastąpił go niby-religijny przekupiony pederasta Cromwell. Osobiście nie wiem jak można uważać znanych władców za herosów. Do takiej władzy nie dostaje się (z reguły) nikt porządny (więc całe to ich pozytywne działanie jest fałszywe) – gdyż byłby dobrym przykładem dla całej reszty polityków, nie mówiąc o tym, że starta tak kluczowego filaru władzy mogłaby strategicznie osłabić konsorcjum, więc na wybranie/dojście do władzy niezależnego i uczciwego króla/prezydenta/dyktatora nie byłoby zgody – za wielka strata. Choć są wyjątki potwierdzające regułę, to gdyby uznać tych wszystkich rzekomo dobrych-złych przywódców za postacie pozytywne i te wyjątki, to regułą byłoby, że przywódcy są bardzo dobrzy;) – a to już są jaja „ala matrioszka”. Kandydaci na ważne stanowisko są wcześniej selekcjonowani/osiewani niczym król szczurów (jest to znana metoda) – czyli władzę zdobywa najbardziej bezwzględna i zboczona wręcz szalona kanalia lub najgłupszy i najmierniejszy typ bez ideałów, oboje podatni na tytuły, stanowiska, bogactwo i haki. Jeśli przestaną robić to do czego zostali powołani to stracą stołek, pieniądze oraz dobrą opinię. I nie rozchodzi się o pomówienia w mediach, gdyż jest cała masa rzeczywistych brudów na nich jeszcze zanim zostali przedstawieni/umieszczeni na wpływowym stanowisku, gdyż tylko takich się wcześniej (prywatnie) wybiera (jeden z wymogów) z grona znajomych kandydatów – nie wspominając, że w czasie swojego rządzenia narobili masę kolejnych nieznanych społeczeństwu zbrodni (czy to w polityce czy osobistych).

      W dodatku trzeba być skrajnie naiwnym by szalonych dewiantów opłacanych przez bogaczy, gości z tajnych służb i organizacji, czy przedstawicieli najbardziej znanych i bogatych (które tą pozycję zawdzięczają metodom ojców chrzestnych) rodów (jak Stuartowie czy Kennedy) uważać za niezależnych bo tak mówią publicznie czy coś robią (np. zmieniają/tworzą prawo niby dobre, ale są tam często kruczki prawne), nie wspominając, że prawo to jedno, a praktyka to drugie (np. pijaństwo czy łapownictwo w polityce jest nielegalne ale w praktyce większości polityków i urzędników dotyczy, a bardzo rzadko to wychodzi na jaw, a jeszcze rzadziej ponoszą oni konsekwencje swoich czynów).
      MówącyJakJest

       • I mówiąc jeszcze w temacie „Homo”: Oskarżenie jakoby był homo nie pochodzi z jego epoki, ale zostało stworzone przez różokrzyżowców aby zdyskredytować jego Biblię. Oskarżenie jakoby był homo pochodzi z roku 1650, kiedy król już dawno nie żył. Stworzył je Anthony Weldon, który miał związki z Angielskimi purytanami (czyt. Masonerią).

        Historyk Stephen Coston w swojej książce „King James the VI of Scotland and the I of England Unjustly Accused? (St. Petersburg, FL: Konigswort, 1996)” potwierdza fakt że owe oskarżenia zostały sfabrykowane przez opozycję ( pełną Różokrzyżowców) w celu zniszczenia wizerunku króla.

        Kontynuując: Ja mogą śmiało rozbić te oskarżenia powołując się na słowa Chrystusa – po owocach ich poznacie. Kennedy, Lincoln próbowali rozbić banki centralne USA i zlikwidować dług – NIE budować nowy. Jakub I & VI rozbił konspirację różokrzyżowców na strzępy. John Quincy Adams napisał serię listów eksponujących masonerię jako szatańską organizację generalnej publice USA.

        Proszę cię, skończ te nieprawdziwe oskarżenia. Dziękuję, z Bogiem!

      • 1) A czytałeś mój artykuł? Bo żadnych dowodów nie podałeś na to co mówisz.

       2) Dlaczego Stuart czy Kennedy nie mógł by się nawrócić? Ich łaska Chrystusa jakoś omija? Są nie ludźmi i Chrystus za nich nie umarł? W momencie w którym taki Kennedy czy Lincoln (obydwoje mieli illuminacką przeszłość) się nawraca, to staje się (prawdopodobnie, nie znam twoich uczynków) lepszym Chrześcijaninem od ciebie. Bo łatwo jest się od zła odwrócić kiedy się wyrządziło mało złego, ale jeśli wyrządziłeś go dużo, i się od niego odwróciłeś, to jesteś lepszym Chrześcijaninem od tego co uczynił mało zła.

       3) Wiem co to kalwinizm, bo sam o tym pisałem. Natomiast zdaje sobie sprawę że a) wielu kalwinistów jest kalwinistami tylko z nazwy, b) Osoby znajdujące się w systemie nierządnicy (KRK, Kalwinizm etc.) także mogą być zbawione i często nie wychodzą z tego systemu od razu (dlaczego w apokalipsie jest nakaz wyjścia? Ponieważ w systemie nierządnicy wciąż znajduje się lud Boży!) Zbawienie nie zależy od tego do jakiego kościoła chadzasz, ale od tego czy zawierzyłeś Chrystusowi, i nie ma w tym ani jednego twojego uczynku. Każdy, kto zawoła imienia pańskiego, będzie zbawiony czy jest Kennedym czy zwykłym szarym człowiekiem.

       Z Bogiem!

 2. Celem karbonarjuszy bylo Panstwo Koscielne. To byla kontynuacja napoleonskiego programu, gdzie za patriotow uwazano tych ktorzy byli przeciwnikami religii objawionej. Taka duchowa i intelektualna formacje zapewniala przede wszystkim masonerja, z ktorej w 19 wieku wyrosla wloska odmiana karonariuszy ( weglarze). Podstawowa jednosyka nie byla loza, ale namiot, ich inicjacja na mistrza karbonarjuszy byla bluznierczym nasladowaniem Meki Panskiej, pseudoreligijnosc, kwestionujaca istnienie osobowego Boga. Wlasnie Mazzyni, czlonek karbonarskiego namiotu i stworzonej przez niego organizacji Mlode Wlochy, gdzie haslo brzmialo – Bog i lud”.Boga pojmowano na sposob masonski, jako blizej nieokreslony, Mazzyni pisal – ” Lud wloski bedzie ludem – mesjaszem, ktory przyniesie rodzajowi ludzkiemu narodziny nowej epoki. To pod wplywem Mazziniego – Albert Pike zaakceptowal idee jednego swiatowego rzadu i zostal glowa duchowienstwa lucyferianskiego. Opracowal nie tylko plan 3 wojen, ale i 3 wielkich rewolucji. Po smierci Mazziniego Pike powolal jego nastepce \Lemmiego, pozniej zostali Lenin i Trocki. Do kompletu mozna dolozyc Karola Marksa i Mickiewicza i wielu innych lumpow. A ze byla to epoka romantyzmu i Wiosny Ludow, dlatego mysle ze bylo tak ciekawie. Mickiewicz zajmowal miejsce wsrod najbardziej niebezpiecznych myslicieli masonsko – chrzescijanskiego ezoteryzmu. A w szkole trzeba bylo sie o tych ludziach uczyc, uwazajac ich za bohaterow .

 3. Zbawienie nie zależy od tego do jakiego kościoła chadzasz, ale od tego czy zawierzyłeś Chrystusowi, i nie ma w tym ani jednego twojego uczynku. Każdy, kto zawoła imienia pańskiego, będzie zbawiony czy jest Kennedym czy zwykłym szarym człowiekiem………………………………………………………………………………………………………………..Fujiwara masz rację .Doceniam każdego z Was -piszących ,ponieważ przedstawiacie prawdę jaka została Wam przedstawiona ,przeez was zrozumiana ,……….i wierzę iż każdy z Was ma dobre intencje i ten sam cel .Z Bogiem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s