Żydowska promocja dewiacji i „różnorodności” – 6 płci w Talmudzie

 

Źródło: thejewniverse.com, opracowanie: Girion

To, że Żydzi mają ogromny wpływ na amerykańskie życie polityczne i kulturalne, w istocie przyznaje proces utrzymania wiodącej roli w promowaniu małżeństw homoseksualnych, praw gejów, jak również obrzydliwego, kompletnie zdegenerowanego i szalonego ruchu wspierania transpłciowości.

Z powodu żydowskiego wpływu i dywersji, te talmudyczne i zdegenerowane kulturowo i społecznie ruchy stały się głównym nurtem w amerykańskim społeczeństwie.

Dlaczego? Oto, czego sprośny Talmud żydowski naucza:

6 płci Talmudu

Zachar: tłumaczone jako „mężczyzna”.

Nekevah: „tłumaczone jako „kobieta”

Androgynos: osoba, która ma zarówno „męskie”, jak i „żeńskie” cechy płciowe. Źródło: 149 odniesień w Misznie i Talmudzie (I-VIII wiek naszej ery); 350 odniesień w klasycznych midraszach i żydowskich kodach prawa (II-XVI wiek naszej ery).

Tumtum: osoba, której cechy płciowe są nieokreślone lub zasłonięte. Źródło: 181 odniesień w Misznie i Talmudzie; 335 odniesień w klasycznych midraszach i żydowskich kodach prawa.

Ay’lonit: osoba, którą zidentyfikowano jako „kobieta” przy urodzeniu, ale rozwija „męskie” cechy w okresie dojrzewania i jest bezpłodna. Źródło: 80 odniesień w Misznie i Talmudzie; 40 odniesień w klasycznych midraszach i żydowskich kodach prawa.

Saris: osoba, którą zidentyfikowano jako „mężczyzna” przy urodzeniu, ale rozwija „żeńskie” cechy w okresie dojrzewania i/lub brakuje mu penisa. Saris może być „naturalny” (Saris Hamah), lub stać się nim poprzez ludzką interwencję (Saris Adam). Źródło: 156 odniesień w Misznie i Talmudzie; 379 odniesień w klasycznych midraszach i żydowskich kodach prawa.

Talmud Babiloński (Yevamot 64a-64b) stwierdza radykalnie, że Abraham i Sara byli „tumtum” (osobami, których cechy płciowe są nieokreślone lub zasłonięte).

Chore? Wynaturzone? Tak, naturalnie tak…

Nic dziwnego, że Żydzi są czołowymi zwolennikami homoseksualizmu i transpłciowości.

 

Reklamy

14 comments on “Żydowska promocja dewiacji i „różnorodności” – 6 płci w Talmudzie

 1. Co do zasłoniętych cech to nie rozumiem o co chodzi? W wyniku pro-homoseksualnej propagandzie wymyślono „skromność” seksualną i w jej wyniku kobiety w praktyce są upodabniane do mężczyzn a ci z kolei do kobiet co jest samo w sobie szatańskie i zabronione przez Boga! np. wśród szalonych od nadmiaru substancji psychoaktywnych wyznawców proroka kobiety/mężczyźni są całkowicie zakryci poprzez hidżab i burkę i wyglądają tak, że nie widać ich cech (różnic) płciowych (jak włosy, a nawet twarz) dlatego choć pod ubraniem ciągle jest mężczyzna lub kobieta to dla osoby patrzącej z zewnątrz nie jest to wiadome!
  W „Aryjskich” Indiach prawo państwowe oraz Hinduiści propagują i wierzą wielo-płciowość oraz inne patologie społeczne-kulturowe-religijne i seksualne. A właśnie stamtąd poprzez mistycyzm (później religie, tradycje i prawo) przodkowie ABrahama i Jego potomkowie przywlekli te patologie dalej na bliski wschód i do Europy. Aryjczycy nie zabronili tego tylko gorzej, sami wśród ludów indo-europejskich to rozpowszechnili (np.Grecja) i tak jest do dzisiaj.
  MówącyJakJest

  • ???? -Wyjaśnić skąd się wzięły patologie seksualne w formie cywilizacyjno-kulturowo-religijnym na świecie, kto je wymyślił, kiedy i kto rozpowszechnił, i gdzie ukrył – krypto-propaganda. Zresztą ta księga powyżej nie ma aż tak wielkiego znaczenia na świecie, większe ma Koran, a dla tych szaleńców u władzy to gnostyczno-mistyczno-monastyczne-ascetyczne księgi kabalistyczne-hinduistyczne i ich chrześcijańsko-islamskie przebrane brednie. Ci co mają władzę, są anty-talmudystami (w Polsce się ta sekta w 18 wieku bardzo rozpowszechniła), jej przedstawiciele jawnie się z Koranem, Talmudem i Biblią pokazują i je studiują ale prywatnie mają je w nosie! Choć w Talmudzie jest podobnie jak w innych sfałszowanych/napisanych przez tych chucpiarzy „świętych księgach” i ich pobocznych dużo bredni, to gdyby się do tych nauk stosowali to by nigdy władzy takiej jaką mają nie mieli, gdyż te pseudo-święte księgi zabraniają np. małżeństw z innowiercami (więc jak mogliby się żenić bogatymi innymi ludźmi), zabrania też zmiany religii z powodów innych niż ochrona swojego życia, więc nie mogliby się „przekabacić” na żadną wiarę z powodów gospodarczych itp. Jest dużo takich anty-asymilacyjnych pomysłów które wymyślili oni sami by się naród/wierni im nie wymknęli z pod kontroli, oczywiście jak to zawsze na początku bywa np. w Indiach czy na Bliskim Wschodzie kilka tysięcy lat temu rzeczywiście ludzie zachowywali się nawet jeszcze gorzej niż obecnie więc takie zalecenia wtedy mogły być słuszne by nie przyjmować ich patologii (ofiary z ludzi, prostytucja itp), ale ostatecznie i tak bardziej dzięki asymilacji kulturowej-religijnej (na pozór ale patologie do człowieka najłatwiej przylegają w szczególności do wpływowych i bogatych) i tak wszystko poszło w złą stronę! Zarówno judaiści jak i chrześcijanie (poganie i zhellenizowani Izraelici) przyjęli wiele złego z starożytnej Grecji i Rzymu (w których to rozwoju mieli spory udział poprzez wierzenia, prawo i handel) i następnie to rozpropagowali w Europie i na całym Świecie. Jako przykład podam iż w starożytnym Rzymie trzeba było mieć zgodę ojca na małżeństwo nawet będąc pełnoletnim, ale nie trzeba było niczyjej zgody zdobywać na aborcję czy prostytucję itd. Chrześcijaństwo (greckie/rzymskie) wcale tych zwyczajów tak bardzo nie zniszczyło tylko je przyswoiło jak np. prostytucję którą nawet zajmowali się zakonnicy, a papieże brali z niej podatek i finansowali wielkie budowle w Rzymie, oczywiście niczym w dawnym Rzymie zwalczając normalne (nie za pieniądze) związki (męsko-damskie) przed-małżeńskie. Świat jest dużo gorszy niż się nam wydaje!
   MówącyJakJest

 2. Anonim -posiadasz wszechstronną wiedzę ,bardzo interesujące ,…..lecz chcę Cię zapytać ,dlaczego mój komentarz został oznaczony twoim nikiem ?

  • Anne, to nie wina „mówiącegojakjest”. Widzę kilka komentarzy opatrzonych nickiem „anonim” ale mają Twoje IP. Np.

   Wysłany 08.11.2015 o 10:01 pm | W odpowiedzi na mgrabas.

   „wydali wyrok na bezbronnych …..tolerancja zbyt piękne słowo aby było użyte w stosunku do zła.Obojętność ,była by trafniejsza”

   Ten „anonim” do którego piszesz ma zupełnie inne IP. Nikt się pod Ciebie nie podaje, zachowaj tylko większą ostrożność przy dodawaniu komentarza i wpisywaniu nicka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s