Wkład rycerzy maltańskich w powstanie CIA i FBI

 

Źródło: spirituallysmart.com, opracowanie: Girion

Pełna nazwa tego katolickiego zakonu rycerskiego to: Suwerenny Rycerski Zakon Szpitalników Świętego Jana, z Jerozolimy, z Rodos i z Malty. Zakon wywodzi swój rodowód bezpośrednio ze średniowiecznych bractw i zakonów rycerskich, powstałych na Bliskim Wschodzie na fali pierwszych wypraw krzyżowych. Odegrał znaczącą rolę w historii Europy, głównie ze względu na swój – istotny kiedyś – potencjał militarny i znakomitą flotę wojenną.

Jakie ma powiązania ten zakon militarny z amerykańskimi służbami?

Kto utworzył CIA? Katolicki rycerz maltański – William Donovan. Uważany za „ojca CIA”. Była głowa OSS [Office of Strategic Services Biuro Służb Strategicznych – agencja wywiadowcza Stanów Zjednoczonych działająca w latach 1942-1946. Poprzednik CIA].

William_Donovan

Donovan otrzymał szczególnie prestiżową formę rycerstwa, która została dana tylko stu innym ludziom w historii. Przez wiele lat obecna była mnoga ilość szefów CIA, którzy byli rycerzami maltańskim i/lub trenowani przez jezuitów. Wymienić można: William Casey, Allen Dulles, William E. Colby, John McCone, George Tenet [dyrektorzy CIA], William F. Buckley, Jr., James Jesus Angelton [funkcjonariusze CIA].

Kto utworzył FBI? Wpływowy rzymski katolik, jak również członek Rycerzy Maltańskich – Charles Joseph Bonaparte.

CJBonaparte

Człowiek ten był także członkiem zarządu Katolickiego Uniwersytetu Ameryki [The Catholic University of America], umiejscowionego w Waszyngtonie D.C.

 

Reklamy

3 comments on “Wkład rycerzy maltańskich w powstanie CIA i FBI

  1. Chcialabym wrócić na chwilę do tematu fałszywej „prorokini” Renee M. Nie wiem, czy ktoś się zgrywa, czy coś, ale na jej fanpage’u niejaki Σέξτος Μακκιος Ραβίλλα pisze „Stay strong Renee, you are the bride of the KING”, a teraz obejrzyjcie sobie jego psychiczny kanał na yt https://www.youtube.com/channel/UCUIGh9eVkqa24LHGaSjbCTQ ostatnio wrzucony filmik to wersety z księgi rodzaju przerywane scenami pornografii. Czy to trolling czy nie, jednak jest to baaardzo niesmaczne, naprawdę dziwni ludzie się kręcą wokół niej,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s