Ostrzeżenie irańskiego masona

 

28 sierpnia 2013

Mason ostrzega przed atakiem biochemicznym na amerykańskie miasto

Henrymakow.com , tłum. Radtrap

Drogi panie Makow,

Jestem irańskim uchodźcą, irańsko-amerykanskim filmowcem oraz masonem 32 stopnia rytu szkockiego, mogę jednak zapewnić że jeśli w Stanach znajdują się polityczne loże, nie mam z nimi nic wspolnego.

indeks

1 stycznia 2011 wypuściłem film zatytułowany „The Golden Veil” (Złota Zasłona) ukazujący kulisy spisku stojącego za irańską rewolucją i kryzysem związanym z przetrzymywaniem amerykańskich zakładników, będącymi przedsmakiem wydarzeń które widzimy obecnie na Bliskim Wschodzie.

W moim ostatnim wywiadzie z Rickiem Wilesem z Trunews ( zaczyna się od 18.25 ) ujawniam tych których nazywamy iluminatami, a którzy sami siebie określają mianem „Orłów”. Ujawniając te informacje prawdopodobnie narażam swoje życie, lecz nie odczuwam strachu ponieważ 30 stopień nauczył mnie by nie bać się śmierci.

Posiadam wiarygodne źródło informacji. Nigdy nie ujawnię tożsamości kontaktu, lecz moje nagrania i prognozy powinny mówić same za siebie.

Gdyby wystarczająco wiele Amerykanów znało prawdę mogłoby to uratować setki a może nawet tysiące istnień ludzkich.

Kilka miesięcy przed zamachami 11 września otrzymałem ostrzeżenie przed tym wydarzeniem. Przekazałem je dalej do FBI w Palm Springs lecz zostałem zignorowany. Mój prawnik z Palm Desert wciąż trzyma kopię mojego spisanego i datowanego odręcznie listu do FBI.

Kilka lat później otrzymałem kolejną wiadomość z tego samego źródła, mówiącą o chorym Osamie Bin Ladenie leczonym w tajnym ośrodku w Iranie. Przekazałem te informacje FBI którego agenci zapewnili mnie że wydział antyterrorystyczny z Los Angeles będzie ze mną w kontakcie, lecz nikt się nie odezwał. Zostałem zignorowany po raz kolejny.

Niedługo później przekazano mi że Bin Laden nie żyje i został pochowany w utajonym miejscu na granicy irańsko-afgańskiej. Tym razem nie kłopotałem się już z informowaniem służb.

Teraz otrzymałem kolejną informację ze znajomego źródła, według której niedługo dojdzie do wielkiego ataku chemicznego bądź biologicznego na amerykańskiej ziemi. Zgłosiłem to Michaelowi Downingowi, zastępcy dyrektora Biura ds. Operacji Specjalnych i Anty-terroryzmu (The Counter Terrorism and Special Operations Bureau ) w formie mailowej, jednak ignoruje mnie do dnia dzisiejszego, po raz trzeci. Dlaczego? Zaoferowałem nawet że stawie się w Los Angeles, do którego mam trzy godziny samochodem, i szczegółowo opisać mu sytuację. Bez odzewu. Chciałbym poprosić czytelników by skopiowali ten list i zachowali go jako dowód na przyszłość gdy do takiego ataku już dojdzie.

Dlaczego tak ważni oficjele ignorują ludzi takich jak ja? Mam na to tylko jedną odpowiedź:

Ci ludzie są Architektami chaosu, oni chcą aby doszło do tak straszliwych katastrof. Nie mają zamiaru im przeciwdziałać.

Chemiczny bądź biologiczny atak terrorystyczny na USA, sprowokowany atakiem na Syrię, dostarczyłby wymówki dla zakrojonej na szeroką skalę wojny przeciw Bliskiemu Wschodowi, której głównym celem byłaby inwazja totalna oraz rzeź milionów tubylców.

Najwyższy czas by Amerykanie zdali sobie sprawę z niewidzialnych rąk działających wewnątrz USA, wymyślających zamachy tego typu, służących ich własnej agendzie. Ci ludzie – Orły – spotykają się raz na miesiąc w sekretnej świątyni w Waszyngtonie D.C. Posiadają rytuały zbliżone do masońskich, jest ich nie więcej niż kilka setek i to oni kierują naszym życiem.

Orły to najpotężniejsi świata – bankierzy, właściciele sektora zbrojeniowego, baroni naftowi, w większości kontrolowani przez Brytyjczyków (raczej przez spiskowców o danickim i żydowskim/ew. chazarskim rodowodzie, operujących z terenu Wielkiej Brytanii – przyp. tłum). Wszystko co dzieje się na Bliskim Wschodzie od roku 1979 było zaplanowane i przeprowadzone przez tych potężnych ludzi, a ich główny Plan został wyjaśniony przeze mnie w wywiadzie dla Trunews – http://youtu.be/Izz8cISo5Ts

Być może jeśli te wyznanie zostanie opublikowane na twoim blogu, jeśli wyślę im link do niego, tym samym zmuszę ich do rozmowy ze mną i analizą informacji którą otrzymałem o ile nie chcą by atak naprawdę miał miejsce. Gdyby wystarczająco wiele Amerykanów zostało ostrzeżonych, jest nadzieja że powstrzymano by największy atak terrorystyczny w historii Stanów Zjednoczonych.

Tylko Chrystus może nas teraz uratować

Z wyrazami szacunku, Bahman Nassiri
——————————————-
Makow: Bahman wysłał mi tą informację na temat masonerii:

Sposób w jaki zaprojektowano bractwo masońskie jest genialny.
Inicjują cię i pozwalają wierzyć że jesteś świętym człowiekiem, ponieważ działasz charytatywnie i pomagasz swoim Braciom.
Każą ci wierzyć że bractwo nie ma nic wspólnego z polityką.
Każą ci wierzyć że są tylko 33 stopnie wtajemniczenia (wszystkie filozoficzne), nic więcej.

Prawda jest taka że Brat osiąga 33 lub 32 stopień i wciąż nie ma pojęcia o co naprawdę w tym wszystkim chodzi.
Prawda jest taka że istnieje wyższy stopień wtajemniczenia.
Niewidzialne oczy obserwują brać, wybierają spośród nich ludzi którym mogą zaufać, ludzi niezwykle bogatych, potężnych i wpływowych, oraz użytecznych dla nich, aby dopuścić ich do wyższego stopnia czyli ILLUMINATI , lub mówiąc dokładniej ORŁÓW.

illuminati-symbol-double-headed-eagle-33-freemasonry

======
– See more at: http://henrymakow.com/2014/08/Freemason%20Warns%20of%20BioChem%20Attack%20on%20US%20City%20.html#sthash.w0QxH6LR.dpuf

 

Reklamy

6 comments on “Ostrzeżenie irańskiego masona

 1. to proroctwo przeczytałem w 2010 roku . nie wieżę krk jednak prawdziwym proroctwom. A to proroctwo się spełnia co do joty od 2010 roku.

  „(…)Mamona i rozpusta zapanuje nad narodami świata,
  Lecz narody które innego boga czcić będą,
  A które chciwym kramarzom wieże dwie w pył obróciły,
  Ruszą do boju przeciwko narodom,
  I straszna wojna się stanie,
  Narody fałszywego boga strasznej użyją broni,
  Miasto z domem samozwańczego władcy świata w pył obrócone zostanie,
  A także wiele miast, które popierać go będą w gruzy się zamieni,(…)”
  https://dzieckonmp.wordpress.com/tag/przepowiednia-dla-polski/

  • Takie proroctwo to zwykłe oszustwo tak jak 99% tego typu, a jeżeli nawet to może każdy człowiek interesujący się prawdą zrobić swoje proroctwo, wystarczy śledzić to co jest w propagandzie mass mediów i odnieść to do realiów i prawdziwej historii świata, wtedy mamy możliwe scenariusze zakulisowych działań.
   Wszelkie przepowiednie nie pochodzące z Pisma Świętego to w obecnych czasach wymysły najczęściej ludzi szukających rozgłosu lub szukający kontaktu z demonami ale one też przyszłości nie znają bo wszyscy są ograniczeni czasem, wszyscy oprócz Stwórcy. Prawdziwe proroctwa zawiera tylko Biblia, reszta z czasem okazuje się kłamstwem, chyba że są tworzone po wydarzeniach lub ktoś zna planowane wydarzenia.

   Możliwy atak jakąś bronią na USA jest tak samo promowany w hollywoodzie jak ten na WTC, wszystko dąży do NWO przez chaos.

   Albert Pike ponad 150 lat temu też zrobił „przepowiednie” o nawale różnych niszczycieli cywilizacji , ale to żadne proroctwo to jest ich plan III wojen, który teraz jest wykonywany przez takich ludzi jak on, sług szatana.

   „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

   W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

   Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

   Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

   To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”

 2. „Objawienia prywatne mają to do siebie, że ich wiarygodność musi zostać jakoś potwierdzona, ponieważ objawienie samo w sobie może pochodzić nie tylko od Boga, ale również z innego źródła, czyli od szatana. Dlatego treść tych objawień musi być weryfikowana w oparciu o jedyne stałe, niezmienne kryterium, którym jest nauczanie Biblii. Nawet cuda muszą być weryfikowane w oparciu o to kryterium – inaczej duchy zwodnicze mogą oszukać każdego poprzez podanie objawienia nawet łudząco podobnego do prawdy, ale jednak fałszywego. Sama Biblia tak stawia sprawę i przestrzega przed przyjmowaniem objawień, a nawet cudów za dobrą monetę, jeśli ich treść lub następstwa przeczą Słowu Bożemu. Dlatego znajdujemy tam następujące ostrzeżenia:

  „wszak i szatan przybiera postać anioła światłości” [II Kor. 11:14]

  „Ale choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba zwiastował wam ewangelię odmienną od tej, którą myśmy wam zwiastowali, niech będzie przeklęty!” [Gal. 1:8]

  „Wszystko, co ja wam powiedziałem, starannie wypełniajcie. Nic do tego nie będziesz dodawał ani niczego od tego nie ujmiesz. Jeśliby powstał pośród ciebie prorok albo ten, kto ma sny, i zapowiedziałby ci znak albo cud, i potem nastąpiłby ten znak albo cud, o którym ci powiedział, i namawiałby cię: Pójdźmy za innymi bogami, których nie znasz, i służmy im, to nie usłuchasz słów tego proroka ani tego, kto ma sny, gdyż to Pan, wasz Bóg, wystawia was na próbę, aby poznać, czy miłujecie Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej. Za Panem, waszym Bogiem, pójdziecie i jego będziecie się bać, i jego przykazań przestrzegać. Jego głosu będziecie słuchać, jemu będziecie służyć i jego się trzymać.” [V Mojż. 13:1-5]

  Objawienia, sny, znaki i cuda muszą być weryfikowane przez Słowo Boże, od którego nie wolno odstępować ani w lewo, ani w prawo, i do którego nie wolno nic dodawać ani niczego ujmować.

  Prywatne objawienie może nawet zawierać elementy prawdy, lecz pochodzić ze źródła demonicznego. Taki przypadek jest opisywany w Dziejach Apostolskich:

  „A gdyśmy szli na modlitwę, zdarzyło się, że spotkała nas pewna dziewczyna, która miała ducha wieszczego, a która przez swoje wróżby przynosiła wielki zysk panom swoim. Ta, idąc za Pawłem i za nami, wołała mówiąc: Ci ludzie są sługami Boga Najwyższego i zwiastują wam drogę zbawienia. A to czyniła przez wiele dni. Wreszcie Paweł znękany, zwrócił się do ducha i rzekł: Rozkazuję ci w imieniu Jezusa Chrystusa, żebyś z niej wyszedł. I w tej chwili wyszedł” [Dz. Ap. 16:16-18]

  Jest rónież napisane, że Antychryst będzie dokonywał rzekomych cudów po to, by zwieść jak najwięcej ludzi, którzy nie mają w sobie umiłowania prawdy:

  „A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego. A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić” [II Tes. 2:8-10]

  „I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok. A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona. I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi. I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu” [Obj. 13:11-14] „

  • Prędko okazało się, że to bynajmniej nie GadgetZZ było pierwszym odbiorcą tego nagrania a dużo wcześniej pojawiło się ono na portalu 4chan 9 Maja 2015 roku. Zgodniem z oryginalnym postem użytkownika, który umieścił ten film na 4chanie znalazł on go na ławce w parku i zdecydował się zadać sprawę z pomocą internetu. Niestety wtedy to wideo nie cieszyło się tak dużym zinteresowaniem jak teraz.


   4chan to forum pełne uzaleznionych od internetu psycholi, hakerów, nawet pedofili, od lat robia takie fejki i chore zarty. Kiedys czytalem przesłanie człowieka który od nich odszedł – sceny jak z sekty, szantażował go jakiś pojicjant który przesiadywał non stop na 4chan. Jeśli internet ma dno, to jest właśnie tam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s