gre_2220477b

Ostrzeżenie australijskiego satanisty na rok 2015

 

 A.J. Fozdyke  (henrymakow.com), tłum. Radtrap (fragmenty)
 
Chociażby dla samej uczciwej rywalizacji sportowej, mam szczerą nadzieję że przynajmniej część z was jest przygotowana. To już niedługo. Może tygodnie. Przed Samhain (31.10), jeśli nie wcześniej. Niskie wibracje energii są plastyczne, prawie materialne i mogą być ukierunkowywane, mogą się manifestować w różnych formach. Gdy paradygmaty upadają, zawsze pojawia się mnóstwo takiej energii. Oraz mnóstwo krwi. Napędza się samo. W tym chaosie śmieci będą zabijać się nawzajem.
 
Piękna bogini Naamah jest coraz silniejsza, ponieważ w splendorze jej potęgi odbija się duch całego świata. Odpoczywający w jej łonie smok zaczyna się budzić. Mistrz Profanacji, merowingowa córa serca ciemności przychodzi w swojej płomiennej szacie aby otworzyć wam oczy na to co ukryte. Posmakujemy jej potęgi i piękna.

Gdy wszystko się uspokoi, nadejdzie bezpieczeństwo. Na całe życie, gwarantowane. Owczarnia kocha równość i bezpieczeństwo, dlatego wszyscy będą biedni i pod kontrolą, ponieważ jeśli ignorancja jest cnotą, to bezużyteczni powtarzacze powinni być cali w ekstazie! Ubóstwo ułatwia konformizm bardziej niż cokolwiek innego. Pomyśl o tym jak o umysłowym gwałcie. Owczarnia kocha bezpieczeństwo i bedzie przeszczęśliwa mogąc sprzedawać małe części swojej duszy, kawałeczek po kawałeczku.
 
Aby zapewnić sobie zdrową pulę genową z której powstanie nowa ludzkość, chorzy i starzy muszą umrzeć. To już się dzieję w Grecji, Włoszech, Portugalii, Hiszpanii i w innych krajach. (kraje dotknięte kryzysem w Europie jako pierwsze, znane we współczesnym żargonie bankowym jako PIGS – Portugal, Italy, Greece, Spain. W dawnej Hiszpanii, w czasach prześladowań Żydów, nazywano ukrytych judaistów mianem marranos, czyli świnie – przyp. Rad) W tym krajach jest mnóstwo katolików i prawosławnych, a mimo to wciąż popełniają tam samobójstwa. Gdy rzeczywistość zderza się z ułudą, rzeczywistość zawsze wygrywa. Tak będzie globalnie gdy waluty upadną. Żadnych więcej leków! (…)
 
Praw człowieka jest już tak niewiele, że ich zabranie nie będzie nawet boleć. Większosć indywidualistów to typ Johniego Walkera. Umierają w wieku ok. 25 lat, lecz tak jak Johnie wciąż idą. Osobiście, uwielbiam oglądać owczarnię, jak torturują ją i zabijają służby które sama opłaca. (…)
 
Patrzymy na to jak na system. Wprawiamy małe maszyny w ruch by pracowały wewnątrz systemu. Jak rzecze Petor: Szatan może nie jest dobry osobiście, lecz jest wspaniałym Człowiekiem Systemu!

Advertisements

One comment on “Ostrzeżenie australijskiego satanisty na rok 2015

  1. No to zobaczymy kto wygra tę wojnę. Jeszcze ci głupcy będą się nam kłaniać,Tak postanowił Bóg jak pisze w Piśmie Świętym i tak się stać musi.

Możliwość komentowania jest wyłączona.