Tom Horn i Cris Putnam – Powrót upadłych aniołów

by Arraivald

Reklamy

22 comments on “Tom Horn i Cris Putnam – Powrót upadłych aniołów

 1. Szczególnie ciekawa jest końcówka, o tym że po atakach nuklearnych za które winą obarczone będzie świat muzułmański, papież ogłosi przyzwolenie na zabijanie w imię Boga czyli nową krucjatę. Wszystko zazębiło by się w całość z tym wszystkim co rozsiewają w swojej hollywoodzkiej propagandzie czyli: atomowych atakach terrorystycznych na USA i o nowej erze cywilizacji zachodniej jaka nastąpi po tych wydarzeniach.
  Tak samo 112 papież jakim jest Franciszek, jest to ciekawa liczba, równa wartości pełnemu imieniu Boga padającemu 6800 razy w PŚ.
  https://napoczatkuslowo.wordpress.com/2015/09/17/jahwe-prawdziwe-imie-boga/

  Możliwe ze zaplanowali to w taki sposób że po ostatnim w historii fałszywego chrześcijaństwa 112 papieżu pojawi się syn zatracenia – największy antychryst, który sam będzie podawał się i wynosił ponad Boga.

 2. Jeśli Branham był Bożym prorokiem…Jakieś 80% prawdy a reszta manipulacja i kłamstwo. Typowy program, który ma tylko zwieźć. Nikt nie zna dnia ani godziny, a proroctwa ustały już jakieś 2000 lat temu, tak samo jak dary języków.

  Bardzo ostrożnie podchodzę do kogoś, kto uważa że „Bóg mu powiedział”. … Prędzej dzieło demonów. Gość miał przesłanie z Nieba i mamy mu uwierzyć na słowo…:))

  • Odcinek tłumaczyłem bo jest powiedziane dużo w krótkim czasie. Tom Horn ogarnia. Sid po prostu prowadzi program i zaprasza różnych gości (na wielu warto uważać), ale nie do końca jest mainstreamowy i działa. Akurat program więcej ludzi uświadomił niż zwiódł, bo było sporo w porządku zaproszonych ludzi.

   Z proroctwami i darem języków się nie zgodzę, ale uważam, że to nie dyskusja na ten post. Napisz do mnie to mogę wytłumaczyć tyle ile sam wiem na ten temat:
   arraivald@poczta.fm

   Co do predykcji Toma Horna odnośnie abdykacji papieża to trafnie ją określił. Tutaj również dokonał predykcji i tylko czas pokaże co z tego wyjdzie. Tom ma bardzo dużą wiedzę, więc jego przypuszczenia nie są tak po prostu „Bóg mi powiedział”, ale wiąże ze sobą fakty i wyciąga wnioski. Jednakże przyznaję rację, że trzeba być ostrożnym, jest sporo fałszywych proroków w dzisiejszych czasach.

  • Tu jest rozwinięcie:https://www.youtube.com/watch?v=xPc3wwPoi7M

   W linku który podałeś jest koleś, który należy do kulty amightywind. Zrobił filmik „exposed” na Renee M, podczas, gdy przywódczyni jego grupy prawdopodobnie jest z nią sama powiązana. Warto zerknąć, dokładnie nie wiem jak jest, ale w sieci działa satanistyczny kult „ningishzida”, na ich stronie jest zarówno zarejestrowana osoba o nicku Renee Moses, jak i Elisabeth Elijah, jako liderzy projektów. Może być zbieżność, aczkolwiek Moses i Elijah to imiona biblijne, a członkowie ningishizidy tworzą swój pseudonim ze swojego imienia + wybierają biblijne.

   • Hmmm… bardzo ciekawy materiał. Ale po co mieliby się wzajemnie demaskować, jeśli grają w tej samej drużynie? Raczej podejrzewam, że te osoby mają przypadkową zbieżność nicków, bo chrześcijanie często biorą nick lub jego część od biblijnych postaci, a ponieważ ci sataniści tak sobie założyli, że połowa nicka ma być biblijna, to może powstała przypadkowa zbieżność. Bo jaki mieliby cel w demaskowaniu swojej własnej idei, która tak dobrze działa – zwodzenie chrześcijan, w ten sposób odcinaliby się od własnego działającego (niestety) pomysłu.

    Jeszcze z informacji, jakie zdołałam wyłuskać z ich strony, to że ta grupka satanistów liczy 6 osób w dużych amerykańskich miastach (przynajmniej tych, ktorzy mogli się spotkać z adeptami na inicjacji) i najbardziej aktywni byli 8-7 lat temu – wówczas zostały wrzucone filmiki na kanał youtube The blasphemy challenge.

    • Czyli rozumiem bracie że mają własną stronę na której opracowują plan działania zapewne na ich strony w żaden sposób nie da się wejść

     • Wystarczy wpisać Renee Moses bishop circle i w googlach ma sie jej profil i adres strony. Jest tam opisane jak mniej więcej działają (mają siać zamęt, być takimi wilkami na youtubue na start i mieszać chrześcijanom, którzy nie mają rozeznania). Osoba, która ma tam konto o nicku Renee Moses pisze, że jest tam projekt liderem. Na stronę ODRADZAM wchodzić, ze względu na kontent graficzny i bluźnierstwa, które tam są.


 3. Może nie do końca to powinno się tutaj znaleźć, ale czuję, że to wielka manipulacja, najwyżej administrator nie zamieści tego na swojej stronie (zrozumiem).
  Dzisiaj znalazłam w internecie taką oto przemowę motywacyjną znanego i lubianego na całym świecie komika. Przyznaję, że kilkanaście lub kilka lat temu byłabym zafascynowała taką przemową, jednak dziś oglądając to poczułam się dziwnie zaniepokojona, czy słusznie? Jeżeli ktoś zechciałby skomentować przemówienie słynnego aktora, dziękuję.

    • do abcefghi
     dziękuję, że wytrwałeś do końca mojej pomyłki i zobaczyłeś film, o który tak na prawdę mi chodziło. Oczywiście to dotyczyło przemówienia Jima Carreya. Na początku oglądałam jego mowę zrelaksowana i uśmiechnięta, jednak szybko pojawił się niepokój, już chyba w momencie gdy zobaczyłam jego obraz (ale nie o tym). Zaniepokoiły mnie słowa gdzieś tam po 10 min. cyt.: „dopóki ktoś mądrzejszy nie pomoże mi zrozumieć, że nie ma nic większego ode mnie samego”, a potem już widziałam tylko to co mnie niepokoi np. gdzieś 13 min. cyt.: „mogę stwierdzić, że chodzi o to by świat dowiedział się czego chcę i … by to się osiągnąć, porzucając obawy jak to się może ziścić”. Trochę mi to trąci tzn. pozytywnym myśleniem, słowami wielbicieli tzn. „sekretu”. Aktor przemawiał do młodych ludzi, którzy dopiero wkraczają w dorosłe życie i wydaje mi się, że powiedział im, że to ONI sami (nie BÓG) w tym życiu są najważniejsi. Jestem otwarta na słowa krytyki, jeżeli coś nieopacznie zrozumiałam.

     • To chyba taka trochę zalatująca new-age’m gadka motywacyjna. Zgadzam się, że rozmija się to raczej z wartościami chrześcijańskimi. „moja dusza nie zawiera się w limitach mojego ciała, moje ciało jest zawarte w nieskończoności mojej duszy. jedno zunifikowane pole”, potem podaje przykłady, że modlitwa nie była skuteczna, a tylko jego osobista siła przyciągania. Tak, to zdecydowanie niechrześcijańska perspektywa, niestety :) z tego, co widzę na wikipedi, Carrey praktykuje transcendentną medytację.

 4. Ziria rozmawia z ptakiem

  I talk to them and ask about place, from where they are…
  And i told them, where they are now, i told them about nature around….
  We share love with each other….
  They told me, how they was captured…. suffer in slavery and how they are dream to be free…. they in this cage sit in the room and do not even see nature behind windows… they so long in this cage, that even started to forget, how looks place, where they are born, how looks forests, how looks freedom… this is very very sad.
  This is what humans doing with them…. …
  This is what we are going to stop, once and forever!

  Rozmawiam z nimi i pytam o miejsce, skąd oni są…
  I mówił im, gdzie oni są teraz, i mówił im o przyrodzie naokoło….
  Dzielimy miłość z sobą….
  Powiedzieli mi, jak oni zostali zdobyci….cierpią w niewolnictwie i jak oni są we śnie by być wolnym…oni w tej klatce siedzą w pokoju i nawet nie widzą przyrody z tyłu okien…oni tak długo w tej klatce to nawet zaczęli zapominać,
  jak wygląda miejsce, gdzie oni są urodzeni, jak wygląda wolność to jest bardzo bardzo smutne
  To jest to co ludzie robią z nimi…
  To jest co zatrzymamy, pewnego razu i na zawsze!

 5. Oglądajcie! I módlcie się! To jest KONIEC CZASÓW, Budowa Trzeciej świątyni Jerozolimy również się zaczyna!

  Jeśli ktoś nie rozumie języka, niech przynajmniej obejży to krótkie video.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s