Czasy końca w filmie „Avengers: Czas Ultrona” – ukryty przekaz

 

Najnowsza i jedna z najdroższych w historii, hollywoodzka produkcja film „Avengers: Czas Ultrona” zawiera w sobie ukryty przekaz o nadejściu syna zatracenia przed którym ostrzega nas Pismo Święte oraz uchyla nam rąbka tajemnicy jak mogą wyglądać czasy ostateczne, które już się rozpoczęły  o czym przekonamy się z gry słów jaką prowadzą bohaterowie filmu.

Cała akcja filmu  skupia się przede wszystkim na walce z Ultronem, który został zbudowany przez Anthonego Starka  przemysłowego miliardera i filantropa, który zbił swój majątek na produkcji i sprzedaży broni. Znanego później jako Iron Man, czego dowiadujemy się z poprzednich części całego uniwersum Marvela, na który składa się kilka filmów łączących się ze sobą w wielką całość.

 

Czytaj cały artykuł

 

Reklamy

5 comments on “Czasy końca w filmie „Avengers: Czas Ultrona” – ukryty przekaz

 1. Bardzo możliwe że w najbliższym czasie zagrają tą kartą:

  Co w efekcie doprowadzi do chaosu na świecie i potrzeba pojawienia się kogoś kto uratuje ludzi przed zagładą i przyniesie ze sobą Jeden Światowy Rząd i jedną religię.

  • Czy ktoś mówi że na 100 %, skąd my mamy to wiedzieć ? Możemy się tylko domyślać co się stanie z tego co oni nam dają w swoich przekazach, bo oni bardzo lubią się chwalić tym co się stanie, bo według nich jest to honorowe aby poinformować swojego wroga przed walką.

   Morgan Freeman ulubieniec iluminatów w filmie „Batman: Mroczny Rycerz Powstaje” mówi, że za 23 dni wybuchnie głowica jądrowa w Nowym Jorku, nie znana jest data kiedy on to mówi, dlatego należy wziąć pod uwagę że chodzi o 23 dzień miesiąca. Wcześniej jest pokazane jak pada giełda i wybucha panika.
   Jest to obecnie najczęściej promowana data i motyw przez nich, czy coś się stanie wie tylko Bóg, ale jest masa informacji które wskazują na tą datę i takowe wydarzenie.

   • Dlatego mieliśmy projekt „Manhattan” i dlatego Obama wspomniał o tym, że obawia się ataku terrorystycznego z użyciem broni nuklearnej na tę dzielnicę. Wg mnie Obama ma o wiele poważniejszą rolę do odegrania i to wszystko rozegra się przed końcem jego kadencji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s