Bazylika Św. Piotra to jedno wielkie miejsce kultu solarnego

Tłumaczenie filmiku: Okk Okkk

Reklamy

22 comments on “Bazylika Św. Piotra to jedno wielkie miejsce kultu solarnego

 1. Są 3 państwa-miasta, w których zapadają decyzje odnośnie wszystkich sfer życia na całej ziemi, owe twory nie podlegają żadnym państwom, są w taki sposób stworzone aby mogły swobodnie działać na całym świecie bez kontroli nikogo z zewnątrz.

  Finansowe – City of London (mała centralna część miasta Londyn)
  Należy zwrócić uwagę na flagę i herb tego tworu Rothschildów, czerwony krzyż na białym tle. Jest to miejsce z którego kontrolowana jest większość banków na świecie. Nie płaci podatków, ma własną policję i sądy. Nie jest częścią Londynu, a nawet Anglii. Światowa masonerią posiada tu swoją główną siedzibę.

  Militarne – Dystrykt Kolumbii Waszyngton, D.C.
  Całe miasto zostało zbudowane według wytycznych masonerii i nie podlega w żaden sposób USA. Jego flaga zawiera trzy czerwone gwiazdy, każda oznacza jedno z trzech państw-miast.
  Ma swoją oddzielną konstytucję, która pozwala działać jako oddzielna od USA prywatna korporacja.

  Religijne – Watykan, centrum religijne świata, mające za zadanie połączenie wszystkich religii w jedną.

  W każdym z trzech państw-miast stoi kamienny obelisk i podobnie zbudowana świątynia.

  • Przestałem czytać go dawno temu, fajnie zaczął stronkę, ale potem bez przygotowania merytorycznego począł wczytywać spiski domniemane apostołom. To jakiś dziwny duch, bo Święty nie będzie podważał natchnionych Pism i wysłanników Bożych.

 2. Mnie się wydaje, że kult solarny jest wtedy, gdy ktoś jawnie mówi, że czci Słońce. Nie spotkałem w swoim życiu człowieka, który by tak powiedział. Tylko raz w jednym wierszu o czymś takim przeczytałem.

  • Jeżeli ktoś jest nieświadomy tego co się dzieje w około niego samego i w tym uczestniczy to znaczy że mu nie zależy na życiu z Bogiem i wybiera ten cielesny świat bo nie szuka prawdy i nie chce rozumieć sensu Ewangelii. Człowiek, który rodzi się z Ducha bada wszystko w odniesieniu do PŚ i nie chce zasmucać Ojca, przez co nienawidzi też świata i wszystkiego co tu dzieje, bo świat znienawidził Chrystusa.

   „Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi.” Jana 15:18-19

   Ten kto znienawidził świat i ma Ducha Bożego w sobie nie da się omotać np. kultem solarnym, który pochodzi od szatana i demonów, które robią wszystko byle nie czcić Boga.

   „Ten, kto kocha swoje życie, traci je, a kto nienawidzi swego życia na tym świecie, zachowa je na życie wieczne.” Jana 12:25

   Cały katolicyzm opiera się na tym kulcie solarnym, ci co są na górze zdają bardzo dobrze sobie z tego sprawę, ale owce które są przez nich zwodzone już nie, co nie znaczy że przez brak świadomości będziemy usprawiedliwieni, zwłaszcza w tych czasach kiedy wiedza o tym zwiedzeniu jest na wyciągnięcie dosłownie ręki !

   „I wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić.
   I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu,
   Aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości.” Drugi List do Tesaloniczan 2:10-13

   • Cupak napisał:
    „Jeżeli ktoś jest nieświadomy tego co się dzieje w około niego samego i w tym uczestniczy to znaczy że mu nie zależy na życiu z Bogiem i wybiera ten cielesny świat bo nie szuka prawdy i nie chce rozumieć sensu Ewangelii. Człowiek, który rodzi się z Ducha bada wszystko w odniesieniu do PŚ i nie chce zasmucać Ojca, przez co nienawidzi też świata i wszystkiego co tu dzieje, bo świat znienawidził Chrystusa.”

    Moja odpowiedź: Tak, zgoda. Ale, czy uważacie, że w taki sposób przyciągniecie ludzi do Chrystusa poprzez ciągłe wyszukiwanie ukrytej symboliki? Przecież to już jest sport. Co jeszcze, co jeszcze, gdzie znajdę, gdzie to jeszcze jest. Ktoś nieopatrznie złoży nie tak ręce i już – złowiony. est już tyle stron o tej tematyce, a mało stron biblijnych. Należy przyciągać ludzi Słowem Żywym, Dobrą Nowiną, tym co zbuduje, a nie tym, co przestraszy. Ktoś pomyśli: „jejku, tyle tych symboli, że aż strach. Wszędzie mnie otaczają”. Czy nie powinniśmy brać tego pod uwagę?

     • Ja nie twierdzę, że nie, i nie o moje upodobania tu chodzi. Jest jednak taka możliwość, i zauważyłem ją, że strony spiskowe owszem, mogą kogoś zabrać spod deszczu, ale często wkładają pod rynnę, bardzo często.

  • Tak, KK boi się samego Pisma Św. (dlatego zaciekle atakują biblijną zasadę sola scriptura) a broni swoich nauk pozabiblijnymi czynnikami (tradycje, reinterpretacje pism ojców wczesnego kościoła, filozofia pomieszana z teologią). Ludzie się dziwią i burzą ze islamistom idzie tak łatwo zajmowanie katolickich miejsc, a ja wcale – bo gdyby trzymali się Słowa Bożego byłyby inne owoce,inna ludzka wrażliwość, postawy wobec antychrystusowego islamu, który jest przetransponowanym kultem bożka księżyca w przebraniu jedynego Boga.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s