Kontrolowany Chaos: Druga Rewolucja Amerykańska?

 

by Fujiwara

W czasach dzisiejszych obserwujemy działalność pewnych grup ludzi, takich jak Alex Jones czy Mark Dice, którzy prowadzą ogromne strony eksponujące konspiratorów i ich działalność. Co jest jednak ciekawe, owe osoby (lub grupy) nie rzadko zdobywają pokaźne sukcesy w swojej działalności niemal bez oporu ze strony rządu. Mimo tego że Kent Hovind czy Fritz Springmeier wylądowali w więzieniu za pokazywanie pewnych sekretów, kiedy zastrzelono Miltona Williama Coopera za przewidzenie zamachów z 11 Września, kiedy John Todd trafił do szpitalu dla psychicznie chorych aby nigdy z niego nie wrócić, Alex Jones pojawił się kilka razy na antenie CNN.

Alex Jones jest teraz „gwiazdą” alternatywnych mediów. Dlaczego więc ktoś, kto ma tyle osób, które wciąż za nim idą, jeszcze nie znalazł się na celowniku?

Kontrolowany Chaos jest odpowiedzią.

Główną strategią władzy radzenia sobie z rewolucjami było zawsze wywołanie ich w momencie kiedy rewolucjoniści mieli najgorszą sytuację. Tak postąpiono podczas powstania styczniowego. Aleksander Wielopolski wprowadził brankę do wojska i wszelkiej maści konspiratorzy nie mieli wyjścia – musieli rozpocząć powstanie albo cały ruch by się rozleciał. W USA tym razem też tak będzie.

Nie twierdzę że każda „Milicja” w USA jest kontrolowana. Bill Cooper także był członkiem milicji. Twierdzę natomiast, że ruch ten zostanie użyty jako szybki i czysty sposób na wybicie każdego kto nie pasuje to policyjnego państwa USA. Historia mówi, że ten, kto jej nie zna, jest skazany na to aby ją powtórzyć. Podobieństwa pomiędzy ruchem milicyjnym w USA a powstaniem styczniowym są coraz bardziej podobne.

1) Powstanie styczniowe nie miało dowódcy, ani kogokolwiek, kto mógłby je poprowadzić. Milicja w USA operuje na zasadzie „oporu bez przywódcy”. Oczywiście nie może mieć dowództwa, ponieważ natychmiast zostało by ono od wewnątrz lub z zewnątrz rozbite. Nie zmienia to faktu że kiedy wybuchnie chaos, najlepsze, w co te powstanie się przeistoczy, to małe zdezorganizowane bandy toczące wojnę na własną rękę, nie mogące dokonać żadnej operacji na dużą skalę poprzez brak koordynacji, które rząd USA po prostu wybije jedna po drugiej.

2) Powstanie styczniowe poszło „w bój bez broni”. Dokładnie taka sama sytuacja jest teraz w USA. Milicje są uzbrojone w kilka strzelb myśliwskich oraz trochę karabinów samopowtarzalnych, które są coraz bardziej zabierane im przez kolejne akty restrykcyjne. Na przeciw siebie milicje mają milionową armię (nie licząc policji) uważaną za jedną z najlepszych na świecie, i dysponująca wszelakim nowoczesnym uzbrojeniem. I o ile głupota dowódców armii USA jest legendarna (Wietnam czy Afganistan świetnie to potwierdziły) to ani milicji nie da się porównać do świetnie zorganizowanej i uzbrojonej partyzantki z tamtych krajów, ani warunki nie są podobne.

3) Powstanie styczniowe nie miało wsparcia ludności cywilnej. To w końcu chłopi wydali powstańców. W USA zwolennicy milicji to mały procent społeczeństwa przez większość ogłupionej masy uznawani za „terrorystów”. Żadnej wojny partyzanckiej nie da się wygrać bez wsparcia ludności cywilnej, która zapewni partyzantom zaopatrzenie, schronienie czy dane potrzebne do ataku. W dzisiejszym USA nie ma na to co liczyć.

4) Powstanie styczniowe stało się w najgorszym możliwym dla niego momencie, kiedy państwa ościenne wspierały Rosję. USA dzisiaj już przewiduje pomoc ONZ, które, jeśli jakimś cudem Amerykańska armia zacznie ponosić klęski, może i tak ściągnąć miliony „błękitnych hełmów” na jej pomoc.

6) Powstanie styczniowe nie mogło sobie poradzić z wojną informacyjną kierowaną przeciwko nim. W USA jest podobnie. Dziesiątki agentów już są w strukturach milicji, partii Herbacianej czy mediach alternatywnych, i bez powodu sparaliżują owe grupy w momencie jakiegokolwiek wybuchu, przekażą władzą dane o członkach grup, lub … pokierują je na rzeź.

To, co odróżnia powstanie styczniowe od Przewidywanej „Drugiej Rewolucji Amerykańskiej” jest fakt, że Rosja w 1863 r. nie miała środków które ma teraz FEMA, DHS czy Amerykańska policja i wojsko. Biorąc pod uwagę współczesne technologie monitoringu oraz fakt, że USA to w większości teren pozbawiony naturalnego ukrycia (takiego jakie ma Wietnam w postaci dżungli czy Afganistan w postaci gór) mogą bez problemu ograniczyć swobodę manewrowania każdej milicji za pomocą tylko kamer i dronów. Oznacza to, że milicje nie miały by możliwości manewrowania swobodnie, i  musiały by robić dokładnie to, siły rządowe im by kazały (totalny brak inicjatywy).

Czy więc jakakolwiek rewolucja Amerykańska ma sens?

Odpowiedź wydaje się prosta.

Ja sam jestem za obroną własną. Jezus nie miał problemów z jego uczniami noszącymi miecze (ale miał problemy z uczniami używającymi ich przeciwko władzy) w celu samoobrony.

Łukasza 22 ; 36 Tedy im rzekł: Ale teraz kto ma mieszek, niech go weźmie, także i taistrę; a kto nie ma miecza, niech sprzeda suknię swoję, a kupi miecz.

38 Ale oni rzekli: Panie! oto tu dwa miecze. A on im rzekł: Dosyć jest.

Greckie słowo na miecz, Macharia, oznacza miecz krótki, który nie był raczej noszony do bitwy w tamtych czasach. Macharia była częścią ekwipunku podróżnych, którzy używali jej do obrony przed bandytami i dzikimi zwierzętami. Dwa miecze to nie jest ekwipunek na bitwę.

Mateusza 26;

52 Tedy mu rzekł Jezus: Obróć miecz swój na miejsce jego; albowiem wszyscy, którzy miecz biorą, od miecza poginą.
53 Azaż mniemasz, że bym nie mógł teraz prosić Ojca mego, a stawiłby mi więcej niż dwanaście wojsk Aniołów?
54 Ale jakożby się wypełniły Pisma, które mówią, iż się tak musi stać?

Jezus mógł by bez problemu wezwać 12 legionów ( oryginał ) aniołów. Rzymski legion wynosił około 4000 żołnierzy. Czyli mowa tu o co najmniej 48 000 (!) aniołów, a patrząc, co jeden zrobił z wojskiem Asyryjskim oblegającym Jerozolimę, nie mam wątpliwości, że nie jest to siła z którą ktokolwiek chciał by zadrzeć.

I tu jest właśnie główny cel. Biblia mówi, że rebelia przeciwko rządowi ZAWSZE jest zła.

Rzymian 13:

1 Każda dusza niech będzie zwierzchnościom wyższym poddana: boć nie masz zwierzchności, tylko od Boga; a te, które są zwierzchności, od Boga są postanowione.
2 A tak, kto się zwierzchności sprzeciwia, Bożemu się postanowieniu sprzeciwia; a którzy się sprzeciwiają, sami sobie potępienie zjednają.
3 Albowiem przełożoni nie są na postrach dobrym uczynkom, ale złym. A chcesz się nie bać zwierzchności, czyń, co jest dobrego, a będziesz miał pochwałę od niej;
4 Bożym bowiem jest sługą tobie ku dobremu. Ale jeźli uczynisz, co jest złego, bój się; boć nie darmo miecz nosi, gdyż jest sługą Bożym, mszczącym się w gniewie nad czyniącym, co jest złego.
5 Przetoż trzeba być poddanym nie tylko dla gniewu, ale i dla sumienia.
6 Albowiem dla tego też podatki dajecie, gdyż są sługami Bożymi, którzy tego samego ustawicznie pilnują.
7 Oddawajcież tedy każdemu, cobyście powinni: komu podatek, temu podatek, komu cło, temu cło, komu bojaźń, temu bojaźń; komu cześć, temu cześć.
8 Nikomu nic winni nie bądźcie, tylko abyście się społecznie miłowali; bo kto miłuje bliźniego, zakon wypełnił.

Dawid miał okazję obalić Saula wiele razy; ale nie zrobił tego, tylko czekał, aż Saul umrze. Nie podniósł ręki na pomazańca pańskiego nawet kiedy ten chciał go zabić.

Jak więc walczyć z NWO?

Twoje słowo jest największą bronią – a twoje czyny czymś, czego żaden illuminat, nefilim czy nawet diabeł nie zgasi. Co więcej, żadna śmiertelna broń nie zadziała – może co najwyżej zabić ciało, ale nigdy ducha.

 

Advertisements

11 comments on “Kontrolowany Chaos: Druga Rewolucja Amerykańska?

 1. I to jest piękna konkluzja. Pan Jezus mówi: „Ogień przyszedłem rzucić na ziemię” oraz : „Czy myślicie, że przyszedłem, by dać ziemi pokój? Bynajmniej, powiadam wam, raczej rozdwojenie”.

  Ale też mówi: „nie troszczcie się”, „nie bójcie się”. „Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, a potem nie mają już nic do zrobienia. Ale wskażę wam, kogo się bać macie! Bójcie się tego, który, gdy zabija, ma moc wrzucić do piekła”.

  Postanowiony jest koniec znanego nam świata, więc co nam da walka z systemem, walka z Illuminatam ? W końcu – jak mówi Daniel – „On utrąca królów i ustanawia królów”. Czyli Obama, Putin, czy nawet …Komorowski :), czy nawet dyrektor w szkole – wszyscy dostali władzę od Boga – bo nie ma innej władzy, jak tylko od Boga. A my – jak mówi Rad – mamy być władzy podlegli. I to jest właściwa postawa.

  Ale żeby dojść do takiej konkluzji to trzeba znać prawdę na temat świata, systemu, Illuminatów, bo inaczej nie połapiemy się w tym wszystkim.

 2. Co do Alexa Jonesa i jego telewizji/stron, on robi biznes na tzw. teoriach spiskowych, na infowars.com można znaleźć „Infowars Store”, gdzie można kupić gadżety, jak koszulki, kubki, ale też inne rzeczy: store.infowars.com

  Ktoś robi na tym niezły biznes. Można spotkać też NFL Store, NBA Store, gdzie kupuje się gadżety z dziedzin sportowych, tak samo tutaj – z dziedziny „teorii spiskowych”…

 3. Alex Jones ma za zadanie uświadamiać ludzi jak zły jest system i przygotować masy na nadejście fałszywego wybawcy i nastanie złotego wieku, który „rozprawi” się ze złem, a tak naprawdę zaprowadzi NWO i tym będzie prawdziwe zwiedzenie. Większość ludzi złapie haczyk, bo myślą ciałem, a nie Duchem. Jak mamy myśleć aby nie dać się oszukać uczy Jezus Chrystus. Dlatego oni się tak boją prawdziwych chrześcijan, którzy są odporni nawet na fałszywe dobro jakie zafunduje nam szatan.

  „Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną.
  Wy zaś, bracia, nie jesteście w ciemności, aby was dzień ten jak złodziej zaskoczył.”
  1 List do Tesaloniczan 5:3-4

 4. Walka przeciw wladzy jest walka przeciw Najswietrzemu !!!
  Proroctwa musza sie wypelnic, zwierzchnosci chca wmanewrowac wszystkich w pulapke wojny .
  My natomiast mozemy bronic swoich rodzin i tych ,ktorym mozemy pomoc .
  Kto ma isc na sciecie lub do wiezienia ten i tak tego nie uniknie.
  Bog zna nasze serca i kocha nas wszystkich, Wiedzac ze bedziemy sie bac nieznanego
  o wszystkim nas poinformowal.
  Wiemy zatem ze podjecie walki z wladza bedzie rownoznaczne z podjeciem walki z samym Najswietszym ON jest Alfa i Omega.
  Gdy to wszystko nastapi ,wejdzmy do naszych domostw i modlmy sie o madrosc do Najswietszego.

 5. E coś chyba tutaj nie klika. Poddaństwo jakiejkolwiek władzy jest sprzeczne z logiką. Czyli jak była wojna to nie trzeba było walczyć z okupantem tylko poddać się i go wychwalać ? Jak szef jest głupek to też nic z tym nie robić itd. ? Coś mi się tu nie zgadza. Każdy ma rozum i wie co jest dobre i co złe.

  • Obca okupacja, inwazja to nie to samo co podniesienie ręki żeby obalić ustanowioną przez Boga władzę.

   Po pierwsze: Duża część wojen rewolucyjnych się nie powodzi. Przed XX wiekiem był to na prawdę mały procent. Pomimo pojawienia się w XX. wieku tak zwanej wojny IV Generacji (4GW), większość z tych zwycięstw było możliwe ponieważ państwo ościenne (ZSSR, USA) wspierało daną grupę, dostarczając jej środków do działania.

   Po drugie: Rewolucja jest procesem zbyt złożonym aby go kontrolować. Pamiętasz rewolucje francuską? Rewolucja pożarła własne dzieci, i po pewnym czasie rewolucjoniści ścinali się na wzajem. W momencie rewolucji dochodzi do poważnych zmian społecznych, w kierunku szczególnym – mentalność. Ludzie naturalnie się zradykalizują i będą chcieli krwi – a jak im jej nie dasz, to wyleją twoją i obiorą nowego który im ją da.

   Napisałem wyraźnie dlaczego „II rewolucja amerykańska” się nie powiedzie. Mój drogi Sebo, ja sam mam przeszkolenie wojskowe za sobą, i jeśli obce wojsko wkroczyło by na teren Polski, sam poszedł bym walczyć – nie za jakikolwiek rząd, tylko za zwykłych ludzi tego kraju. Ale nigdy nie podniosę ręki na wybraną przez Boga władzę – ponieważ ona istnieje tylko dla tego, że Bóg jej jeszcze nie rozbił w proch.

   Z Bogiem!

 6. Niegodziwość, podłość i nikczemność władców prowokuje do rewolucji i oporu.
  Zło rodzi zło…
  Rewolucja i opór zawsze uderza w ciemiężonych – władza ucieknie przed karą.
  Szatan uchroni swoich wyznawców…
  Historia o tym Krzyczy.
  Ojciec również uchroni – ale Dusze – swoich wiernych…
  Wynaturzoną władzę tego świata unicestwi, zrobi to lepiej od nas, gdy przyjdzie czas.

  Jeżeli władza – która pochodzi od Boga – zmusza ludzi do grzechu przeciwko Ojcu to takiej władzy
  nie musimy być posłuszni.
  seler
  ______________________________

  Opublikowany 13.10.2014

  „W Piśmie Świętym znajdujemy kilka istotnych fragmentów, które mówią o posłuszeństwie ludzi wobec władzy. Odpowiadają one na pytania, takie jak: dlaczego mamy być władzy posłuszni? O jaką władzę chodzi? Jaka powinna być władza wobec ludzi i jak powinni postępować rządzący, aby podobać się Bogu? Czy posłuszeństwo należy się tylko dobrej władzy, czy także tej nieprzychylnej ludziom? Które prawo jest ważniejsze, Boże czy ludzkie? Mam nadzieję odpowiedzieć na te pytania w niniejszym artykule…”
  http://www.kuzbawieniu.pl/artykuly/ro

  Posłuszeństwo władzy w świetle Pisma

 7. Z Markiem Dice’m i AJ to nie wiesz jak jest? Jak dla mnie to na 100% jest kontrolowana opozycja. Jest wiele przesłanek, m.in. ich obecność w mediach czasem. Ale są też poważniejsze. Mar Dice kłamie co drugie video, AJ robi zadymę zawsze i też kłamie. Tu sie nie ma nad czym zastanawiać, ja też się na nich kiedyś nabrałam :/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s