Konspiracja Wojny Secesyjnej

 

Prawda o wojnie secesyjnej przez długi czas pozostawał ukryta, i nie każdy wiedział o co tu chodziło. Niewolnictwo wcale nie było tutaj powodem. Powodem był szatański plan zniszczenia USA – plan, który dzięki Bogu, zawiódł.

Zawiódł dzięki jednemu z największych prezydentów USA – Abrahamowi Lincolnowi.

Prawdą jest, że Abraham lincoln pochodził z okultystycznej rodziny. Urodzony w roku 1809, Lincoln pochodził z okultystycznej rodziny. Fritz Springmeirer, znany badacz tematu, pisze że „Pochodzenie matki Lincolna jest owiane całunem tajemnicy”. Ojcem Lincolna był prawdopodobnie A.A Springs, skoligacony z rodziną Rothschild. W swej młodości Lincoln faktycznie był zamieszany w okultyzm. W 1842 r. poślubił Mary Todd, pochodzącą z odgałęzienia rodziny Collins. W tamtym czasie Lincoln faktyczne wspierał plany Rothschildów.

Pewne zmiany, jednak, zaczynamy zauważać w jego życiu około roku 1855. Lincoln pracował wtedy jako prawnik. Choć nie wiele wiadomo na temat jego prywatnego życia, znana jest pewna sprawa którą zajmował się w tamtym okresie. Człowiek ten znany był jako Charles Chiniquy. Chiniquy w roku 1833 ukończył seminarium duchowne i został katolickim księdzem; w 1855 roku rozpoczął jednak zrywanie z Kościołem Katolickim. W 1855 doszło do pierwszego poważnego sporu; Chiniquy oskarżył katolickiego Biskupa O` Regana o nadużywanie władzy kościelnej. W odpowiedzi biskup oskarżył go że „Pachnie protestantyzmem” i wysunął serię oskarżeń o różne przestępstwa w stronę Charlesa. W owych oskarżeniach pomagali mu fałszywi świadkowie, mający doprowadzić do skazania. Chiniquy wynajął więc poleconego przez przyjaciela prawnika (Lincolna) aby ten pomógł mu rozwiązać sprawę. W trakcie procesu Lincoln zniszczył dziesięciu fałszywych świadków i dwóch kłamiących katolickich księży. Spór został wygrany po kolejnym procesie i katoliccy klerycy, aby ocalić skórę, musieli wycofać wszystkie oskarżenia. Chiniquy wyszedł na wolność. Według Chiniquya, Lincoln za ponad roczną bitwę w sądzie policzył sobie… 15 dolarów.

Chiniquy, w kolejnych rozdziałach swojej książki pisze że „… Lincoln był jednym z najlepszych typów Chrześcijanina jakich spotkałem. Nie był on z wyznania ani Prezbiterianinem, ani Baptystą, ani Metodystą, ale był połączeniem wszystkiego co Chrześcijańskie i doskonałe w nich.”

Chiniquy rozpoczął wkrótce potem swoją karierę jako pastor kościoła metodystów i napisał potężny szereg książek eksponujących prawdę na temat kościoła katolickiego, jezuickich spisków oraz zakamuflowanego pogaństwa. Co ciekawe, jeżeli przyjrzymy się wypowiedziom Lincolna o chrześcijaństwie, jedynie 3 z około 40 powołań na Biblię, do której Lincoln często się odwoływał podczas swoich przemówień, pochodzi z przed roku 1858.

Nie zmienia to faktu, że Chiniquy opisuje dokładnie plan podzielenia USA na dwie części, zorganizowany przez Rostszyldów i Jezuitów. Plan ten został sformułowany w traktacie w Weronie, podpisanym przez monarchów Europy i co ważniejsze, papieża, już w roku 1815. Już wtedy zapowiadano podział USA na dwie części z których południowa miała przypaść masonerii Francuskiej (rozpoczęta w 1861r. inwazja na Meksyk aby wesprzeć Maksymiliana I jako cesarza Meksyku, miała stworzyć Francji przyczółek to inwazji na USA) a północ miała otrzymać Masoneria Angielska. W planie tym aktywnie pomagali Jezuici, którzy już wcześniej prowadzili na szeroką skalę działalność propagandowo – dywersyjną w USA, której rezultatem były tak zwane skonfederowane stany Ameryki.

Otto Von Bismarck, Niemiecki Kanclerz, pisał:

„O podziale Stanów Zjednoczonych na federację o tej samej sile na długo przed wojną domową zdecydowały potęgi finansowe Europy, ci bankierzy obawiali się, że Stany Zjednoczone, gdyby zostały jako jeden blok i jako jedno państwo, zdobyłyby niezależność gospodarczą i finansową, która zaszkodzi ich dominacji finansowej świata.

Głos Rotszyldów przeważył. Oni przewidzieli ogromne łupy, gdyby mogli zastąpić dwie słabe demokracje, zadłużone u finansistów, w miejsce energicznej republikę, pewnej i samowystarczalnej. Dlatego chcieli by ich emisariusze wykorzystali kwestię niewolnictwa, a przez to wykopali przepaść między obu częściami republiki”.

Chiniquy opisuje również cytat ze swojej rozmowy z Lincolnem. Jest to jeden z wielu cytatów przez niego przytaczanych, ale wydaje mi się, że opisuje tą sytuację najlepiej:
„Coraz bardziej czuję każdego dnia że nie walczę tylko z Amerykaniam z południa. To jest coraz bardziej walka z Papieżem, jego Jezuitami i ich niewolnikami. Jest tylko kilku przywódców południowców którzy nie są pod wpływem jezuitów przez ich żony, rodziny lub przyjaciół. Duża liczba członków rodziny Jeffersona Davisa (prezydenta Konfederatów – Fujiwara) jest pod wpływem Jezuitów. Nawet protestanccy pastorzy są pod ich wpływem, nawet nie zdając sobie z tego sprawy… Rzym robi tutaj dokładnie to, co zrobił z Meksykiem; paraliżuje nasz kraj za pomocą wojny domowej…. Dzieli nasz kraj aby go osłabić, podbić i nim rządzić.”

W roku 1863, w liście do Jeffersona Davisa papież uznał Konfederatów, co przyczyniło się do masowej dezercji Katolików z armii Unii. Masoni z Europy już przygotowywali się do ataku aby wspomóc Jezuickich przyjaciół, ale wtedy coś im przeszkodziło.

Przeszkodą okazał się car Rosji, Aleksander II, który również miał wcześniej w swoim kraju problemy z Rothschildami. Car wsparł Lincolna pomocą militarną, i zagroził wojną w Europie jeżeli Francja lub Anglia zaatakują USA. Finansjera nie miała wyjścia; musieli się cofnąć. Obiecali jednak carowi zemstę. Pierwsza próba nadeszła już w 1863 roku. Nazywała się ona powstanie styczniowe, które wcale nie było „Polskim” powstaniem. Ludwik Mirosławski jak i szereg innych dowódców, byli Masonami, a żeby walczyć w owym powstaniu ściągnięto socjalistów z całego świata (nie bez powodu Karl Marx tak bardzo je popierał), a wywołane ono zostało przez socjalistów z Polski (tak zwani „czerwoni”, jakże nowatorsko!). Zemsta zakończyła się wraz z rewolucją bolszewicką, kierowaną przez Niemieckiego agenta Włodzimierza Iljicza Uljanowa, pseudonim Lenin.

Lincoln dokonał także czegoś co dosłownie wstrząsnęło bankierami z Europy – zaczął drukować swój własny pieniądz, nazywany zielonoplecowym (greenback). Potrzebował bowiem pieniędzy na prowadzenie wojny. I w tym momencie wkroczyły Rothschildowskie banki, oferując mu pieniądze na około 24% to 32%. Lincoln oferty nie przyjął, tylko przeforsował w kongresie prawo pozwalające mu na drukowanie własnych, pozbawionych długu, pieniędzy. O zagrożeniu ze strony lichwiarzy mówił nie raz:
„Naród czy każdy inny nie będzie miał żadnego wyboru w tej sprawie, jeśli będzie to legalny pieniądz. Będzie miał pełne poparcie rządu i będzie tak dobry jak każdy inny pieniądz, bo Kongres ma takie prawo na mocy konstytucji”. – Abraham Lincoln.

Rząd powinien tworzyć, wydawać i rozprowadzać walutę i kredyt potrzebny do
zaspokojenia siły nabywczej rządu i siły nabywczej konsumentów. Przywilej tworzenia i wydawania pieniądza jest nie tylko największym przywilejem rządu, ale to jest największa okazja twórcza rządu. Poprzez przyjęcie tych zasad. . . podatnicy oszczędzą ogromne sumy w odsetkach. Pieniądz przestanie być mistrzem i stanie się sługą ludzkości”. – Abraham Lincoln

„Narodowi tej republiki daliśmy największe błogosławieństwo jakie w ogóle otrzymali, ich własny pieniądz papierowy do spłacania własnych długów”. – Abraham Lincoln

„„Potęga pieniądza poluje na kraje w czasach pokoju i spiskuje przeciwko nim w czasach niedoli. Jest bardziej despotyczna niż monarchia, bardziej zuchwała niż autokracja, bardziej samolubna niż biurokracja”.” – Abraham Lincoln.

„Mam dwóch wrogów. Przed sobą mam armię konfederatów, za sobą – finansjerę. Zdecydowanie większym wrogiem są ci za mną.” – Abraham Lincoln.

Strach jaki padł na Rothschildów był ogromny. Jeżeli emisja takiego pieniądza powiodła by się, ich bankowe imperium legło by w gruzach, co najmniej na terenie Ameryk. Artykuł z London Times pokazuje to dobitnie:

„Gdyby ta złośliwa polityka finansowa, która miała swój początek w Republice Ameryki Północnej, miała się zakorzenić na stałe, to wtedy taki rząd będzie emitował własny pieniądz bez kosztów. Będzie spłacał długi i będzie bez długów. Będzie miał wszystkie pieniądze niezbędne do prowadzenia handlu.

Będzie prosperował bez precedensu w historii świata cywilizowanych rządów. Umysły i bogactwo wszystkich krajów trafią do Ameryki Północnej. Ten rząd musi zostać zniszczony, albo on zniszczy każdą monarchię na świecie”.

Chiniquy pisze że Lincoln powiedział mu już w 1862:

„… Mam przeczucie, że Bóg wezwie mnie do siebie za pomocą ręki zabójcy. Niech jego wola się dzieje, a nie moja. ” w dalszej części rozmowy dodał „Papież i jego jezuici, razem z ich piekielną inkwizycją, są jedynymi zorganizowanymi siłami na tym świecie które muszą używać sztyletu zabójcy na tych, których nie mogą podbić mieczem lub przekonać argumentami”.

W 1864 roku Lincoln powiedział:

„Ta wojna nigdy by się nie wydarzyła gdyby nie złe wpływy Jezuitów. Zawdzięczamy papieżowi że teraz obserwujemy nasz kraj zaczerwieniony krwią naszych synów. Pomimo olbrzymich różnic pomiędzy południem i północą, nie tylko w kwestii niewolnictwa, ani Davis, ani żaden z innych przywódców konfederatów nie ośmielili by się zaatakować USA gdyby nie polegali na obietnicach jezuitów, że pod maską demokracji pieniądze i uzbrojenie kościoła katolickiego, a nawet francuska broń, były do ich dyspozycji jeśli by nas pokonali. ”

Lincoln nie dożył swojej wizji zrealizowanej, i jego przeczucie sprawdziło się. Pod kierownictwem jego żony, Mary Todd Lincoln, w tym czasie posiadającej potężne wpływy w handlu opium, zawiązano spisek. Początkowo planowano porwać prezydenta i naszpikować go opium, żeby móc go kontrolować; plan nie wypalił z powodu kłótni pomiędzy Mary a Abrahamem. 14 Kwietnia Abraham Lincoln został zamordowany w Teatrze; jego zabójca, John Wilkes Booth, był członkiem zakonu złotego kręgu, tego samego, z którego pochodził Albert Pike (który nie bez powodu był oficerem armii Konfederatów). Masoni przejęli USA znów, i dogłębnie zniszczyli wszelkie ślady po reformie monetarnej, która ocaliła USA.

Dziękuję Oli Gordon za tłumaczenie niektórych cytatów.

 

Advertisements

3 comments on “Konspiracja Wojny Secesyjnej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s