Dzisiaj Wielkie Oko w telewizji

 

Kto jeszcze nie widział wielkiego udżjat o niebieskiej źrenicy na scenie Eurowizji w czasie półfinałów (kamieniem Saturna jest szafir), ten będzie miał taką możliwość dzisiaj po 21-ej podczas finału. Organizatorzy zadbali by w dniu tak specyficznego układu planet symbolika Wielkiego Architekta i Saturna była widoczna gołym okiem – ale tylko dla tych którzy umieją „Czytać”.

23.05.2015=18=9

Screen zamieszczony przez jednego z czytelników pod poprzednim wpisem:

image

50% punktów pochodzi na Eurowizji od jury muzycznego z każdego kraju uczestniczącego, pozostałe 50% od głosujących widzów. W tym roku wprowadzono dziwną innowację – jury głosowało wczoraj, oceniając próbne występy uczestników. Dzisiaj więc oceniać będą tylko widzowie.

Przeglądając wyniki z poprzednich lat zauważyć można że zwycięzcy konkursu często startowali, czy to podczas półfinału czy finału, z numerem 11 lub 18. Żaden z moich faworytów – Gruzja, Azerbejdżan i Szwecja – nie ma jednak takiego numeru w tym roku, chyba tylko Azer miał nr 11 podczas półfinału. Gruzja i Azerbejdżan dostały bardzo dobre miejsca obok siebie, a podczas swoich półfinałów obaj sąsiedzi z Kaukazu zostali odczytani jako 8-mi w kolejności kwalifikanci.

Za całą trójką stoją potężne zespoły szwedzkich speców i producentów muzycznych. W przypadku Gruzji i Azera mamy również do czynienia ze szwedzkimi kabalistami, którzy zadbali o odpowiednie numerologiczne schematy dla piosenek oraz ich wykonawców. (szczegóły podam później)

mans-zelmerlow-elnur-huseynov-cover-photo

Jak widać bukmacherzy nie dają większych szans wykonawcom z Kaukazu – młodocianej okultystce i feministce (Nina Sublatti), oraz azerskiemu krypto-gejowi (Elnur Huseynow). Szwecja (Mans Zelmerlow) to wielki faworyt, nie będzie żadnej niespodzianki jeśli wygra.

cats

Mimo wszystko zostaję przy Gruzince, choć nie jest to już tak pewne jak rok temu, zwłaszcza że buki mają swoich insiderów na takich imprezach.

Norweski astrolog który wytypował większość zwycięzców z ostatnich kilku lat stawia na… Australię.

________________________________________________________

Czyli jednak Szwecja i „tańczymy z demonami w naszych głowach” cytując refren triumfującej piosenki. Tego się obawiałem, że bukmacherzy jednak wiedzą lepiej. Tym samym Eurowizję już trzeci raz z rzędu wygrywa uczestnik z numerologiczną 34(7).

3×7

Jakiś trend? Gruzja i Azerbejdżan znowu kończą obok siebie – odpowiednio na 11-tym i 12-tym. Coś było na rzeczy, ale tym razem nie było to zwycięstwo.

TH00006_26

Reklamy

18 comments on “Dzisiaj Wielkie Oko w telewizji

 1. Oczywiście obrazek z planetami ma sens przy założeniu, że ziemia jest kulą. A właśnie, co Pan sądzi o propagowaniu przez niektóre osoby pomysłu jakoby ziemia byla płaska ?

 2. Widzieliście znak, jaki wykonała piosenkarka z Albanii pod koniec występu? Zakryła dłonią swoje prawe oko. Wg mnie to ona wygra. Gruzinka, mimo że przebrana w ubiór Tanatosa i z jakimś metalowym znakiem na czole nie wygra wg mnie, chyba że grają na 2 albo nawet więcej fortepiany i w zależności od tego, komu dzisiaj będzie sprzyjała „gwiazda” ten właśnie wygra.

 3. No, niestety. Nie wygrały żadne lucyfery lub inne saturny. Zwykła piosenka ze Szwecji bez ikonografii lub innych podobnych treści. Oczywiście inne zawierały symbolikę 666, lecz przegrali.

  • Piosenka, ktora wygrala na Eurowizji nie jest wcale taka niewinna. Ci, ktorzy znaja jezyk angielski od razu wiedza o co chodzi. Oto kilka kawalkow tekstu:

   Don’t tell the gods I left a mess
   I can’t undo what has been done
   Let’s run for cover…
   We are the heroes of our time
   But we’re dancing with the demons in our minds….
   We are the heroes
   We keep dancing with the demons…

   W tlumaczeniu na Polski brzmi to mniej wiecej tak:

   Nie mów bogom, ze zostawiłem bałagan
   Nie mogę cofnąć tego, co zostało zrobione
   Uciekajmy i schowajmy sie…
   Jesteśmy bohaterami naszych czasów
   Ale, tańczymy z demonami w naszych umysłach ….
   Jesteśmy bohaterami
   Lecz wciaz tańczymy z demonami …

  • Nie interpretuję bo nie jestem astrologiem, rozróżniam tylko niektóre tranzyty które są ważne dla tajnych stowarzyszeń, jak opozycje saturna, ingresje merkurego, krzyz kardynalny itp.

 4. jak to nie ma ? …jak to nie ma ? …czytam, więc jestem ;-)

  Witaj Radek !
  Miło, że mnie dobrze wspominacie i dziękuję za pamięć !
  Spoważniałem lekko, i doświadczeń nabrałem…
  Poczucie humoru jeszcze mam,
  Czy pisać mam chęć ?
  Narozrabiałem,
  Tu i Tam…
  Hej ! – pozdrawiam serdecznie – seler

  czasem pisuję na forach, na przykład tutaj:
  http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24&start=1020

  zapodam cygańskie nauczanie w muzycznej wersji
  Grupul Rugul Aprins – Noi suntem Biserica / Evanghelia are putere/ Evelu Shalom Alehe

  Trzymajcie szie ! – ;-)

  ponieważ komentarze zostały już wyłączone, to sobie pozwoliłe napisać do Radka
  prywatnie… ogólnie szie wzruszyłem… przypominam sobie, że coś pisałe,
  nie ze wszystkim szie można było ze mną zgodzić, ale
  pisałe komentarze jakiesz… nostalgia napadła mnie, bo jeszcze żyję przecież…
  I każdemu życzę, by żył… do ostatka,
  lub na wieki też…
  Hej.

  Cigani Ivanovići – Čardaš

  Nie ma potrzeby publikować tego wpisu, ale decyzję pozostawiam tobie Rad,
  a… gdyby nawet, a… gdyby nawet,
  To Dziękuję ;-)
  bachta
  łej

 5. i teraz… i teraz …powie Rad… że seler wściekł szie,
  nie… nie… nieee…
  jeszcze nie
  ;-)

  Romane Gila (Tuptus)

  Walić euroWizję !
  hej

 6. Cie przepraszam Rad, że mi szie pozwoliło pozwolić mi na pozwolenie,
  pozatykać Wielkie Oko telewizji… ale mówię Ci, jak mi zwieracze puszczą,
  Oko… kurcze…
  dobra…
  ;-)

 7. Czy najnowsza hollywoodzka produkcja film „Avengers: Czas Ultrona” może być przekazem o nadejściu fałszywego mesjasza, który będzie żywym obrazem Bestii z Objawienia Jana. Szatan jest nazwany przez Boga złodziejem ponieważ sam nic nie potrafi stworzyć dlatego kradnie wszystko od Stwórcy i to deprawuje. Tak samo prawdopodobnie będzie chciał postąpić z Mesjaszem, którym jest sam Bóg. Gdyż Jezus Chrystus jest widzialnym obrazem niewidzialnego Boga Ojca, szatan podejmie próbę zwiedzenia ludzi wystawiając w tej roli swoją marionetkę, a być może samego siebie. Stwórca swoje plany przekazał nam w Piśmie Świętym, szatan natomiast do swoich przekazów używa światowej technologi i fałszywych cudów. Najbardziej znanym sposobem jest propaganda jaką karmi miliardy ludzi „Hollywood”.
  Ostatni hit z serii „Avengers: Czas Ultrona” czyli Mściele, który razem z kilkoma innymi filmami tworzy całe twz. uniwersum opowiada historię stworzenia sztucznej inteligencji za pomocą ziemskiej technologi w połączeniu z pozaziemską, owy twór ma chronić ziemię przed atakami kosmitów z innych światów. Fabuła jednak nie jest najważniejsza, najciekawsze są cytaty i plany stworzonego przez ludzi, a ożywionego przez siły z innego świata tworu Ultrona.

  -Ultron ?
  „Tak w ciele, albo nie jeszcze nie, nie w te Święta Bożego Narodzenia, ale jestem gotowy.Jestem na misji.”
  -Jakiej ?
  „Pokój za naszych czasów.”

  A z PŚ wiemy że „Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną.”

  „Jesteś Ultron, inicjatywa ku globalnemu pokojowi”

  „Przybyłem, aby ocalić świat”

  „Stworzymy lepszy świat”

  „Kiedy ziemia zaczęła się stabilizować Bóg zrzucił na nią kamień” – nawiązanie do Potopu kiedy to Bóg pokrzyżował plany Lucyfera odnośnie zniszczenia ludzkości poprzez mieszanie DNA ludzkiego z upadłymi aniołami.

  „To definitywnie koniec czasów”

  Ewidentne przesłanie tego filmu to zaprowadzenia nowego porządku świata za pomocą katastrofy, który zgładzi większość populacji, tak jak za czasów Noego, do którego Ultron nawiązuje. Jego planem jest zniszczenie ludzi za pomocą sztucznego meteorytu. W filmie całe miasto podniesione zostaje do kosmosu i zostaje zniszczone – możliwe nawiązanie do Nowego Jeruzalem z Apokalipsy, kótre zstąpi od Boga z Nieba na Ziemię, a szatan będzie chciał je zniszczyć wspólnie ze wszystkimi niezbawionymi, którzy nie zostali zaproszeni na wesele Baranka do Domu Ojca czyli Nieba na 1000 lat bo nie uwierzyli w prawdziwego Mesjasza i pokłonili się Bestii, zamiast autorytetu Boga wybrali autorytet człowieka i szatana.

  Objawienie Jana 21:10 „I zaniósł mnie w duchu na wielką i wysoką górę, i pokazał mi miasto święte Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga”.

  Objawienie Jana 20:10 „I ruszyli na ziemię jak długa i szeroka, i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane. I spadł z nieba ogień, i pochłonął ich.”

  Największym bluźnierstwem z filmu jest jednak nazwanie się przez drugą sztuczną inteligencje tym razem nie robota, ale postac z ciała „JESTEM” – czyli imieniem samego Boga!!!

  Bo z PŚ wiemy:

  Jana 8:58 „Rzekł do nich Jezus: Zaprawdę, zaprawdę mówię wam; Zanim Abraham stał się, ja JESTEM”

  Wyjś. 2:13-14 „Mojżesz zaś rzekł Bogu: Oto pójdę do synów Izraela i powiem im: Bóg ojców naszych posłał mię do was. Lecz gdy oni mnie zapytają, jakie jest Jego imię, to cóż im mam powiedzieć? Odpowiedział Bóg Mojżeszowi: JESTEM KTÓRY JESTEM. I dodał: Tak powiesz synom Izraela: JESTEM posłał mię do was”

  Postać ta walczy z Ultronem i staje po stronie ludzi. Mamy tu do czynienia z fałszywym wybawieniem ludzkości przez fałszywego mesjasza, który sam nazywa się Bogiem.

  W filmie możemy odnaleźć również masę symboli i odniesień nawiązujących do Boga i historii z Biblii oraz NWO.

  http://slowopana.ct8.pl/viewtopic.php?f=10&t=389

 8. seler cyganie to wygnańcy
  (…)
  Nasi Przodkowie zawsze żyli po Prawach Rita. Słowo « Rita » jest Runą i oznacza ona Zbiór/Kodeks Praw o czystości Rodu i Krwi. Same Rody Rasy Wielkiej nazywali to Kodeks Niebiańskich/Boskich Praw. Po Prawach Rita w starych czasach żyły wszystkie Rody Rasy Wielkiej. Ludzie, którzy naruszali Prawa Rita, spadali, degradowali się w kastę niedotykalnych, nieuczciwych (odszczepieńców) i wypędzani ze Wspólnot. W wyniku czego byli zmuszani koczować, wędrować, łączyć się w tabory/enklawy ((eto – gonimyye, tse – gane, tsygane/, ce – ganie, Cyganie).[таборы (это – гонимые, це – гане, цыгане).]
  (…)
  proponuje przeczytać Prawa Rita
  https://indianchinook.wordpress.com/2014/04/14/prawa-rita-telegonia/
  i wedy
  http://ag.108.pl/index.php/forum/3-forum/16-nasza-sowiaska-spucizna/257-wedy-sowiasko-aryjskie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: