Antymesjasz ujawniony (część 4)

 

Chwila proklamowania króla wszechświata

Uznanie naszego samowładcy może nastąpić również przed zniesieniem konstytucji. Chwila ta nastanie wówczas, kiedy narody, zmęczone rozprzężeniem w państwach i bankructwami władców, zorganizowanymi przez nas, zawołają: ,,zabierzcie ich, a dajcie nam natomiast jednego władcę wszechświatowego, który by zjednoczył nas i zniósł przyczyny waśni, a mianowicie: granice narodowościowe, wyznaniowe, wyrachowania państwowe, który by dał nam spokojność i pokój, niemożliwe do osiągnięcia przy obecnych władcach i przedstawicielach”. (Protokoły Mędrców Syjonu, Rozdz. 10, paragraf 17)

Król izraelski – patriarchą świata

Kiedy król izraelski wdzieje na swoje święte czoło koronę, zaofiarowaną mu przez Europę, z tą chwilą stanie się patriarchą świata. Ofiary niezbędne, złożone dla niego, z powodu swej celowości nigdy nie dorównają liczbie ofiar, złożonych w ciągu wieków przez manię wielkości, zawartą w konkurencji rządów gojów. Król nasz będzie nieustannie obcował z narodem. wygłaszając dla niego z trybuny przemówienia, które fama rozniesie natychmiast po całym świecie. (Protokoły Mędrców Syjonu, Rozdz. 15, paragraf 24)

FENIKS STUARTÓW

 

Antychryst zostanie uznany za nową (re)inkarnację Chrystusa, a jednocześnie za potomka tej samej żydowskiej rodziny królewskiej co Jezus. Jako fałszywy potomek króla Dawida będzie też przedstawiany jako Lew Judy, pomimo tego że jego rodzice w rzeczywistości wywodzili się z plemienia Dana, czyli plemienia Węża (patrz: Korzenie Antychrysta: Zaginione Plemię Dana).

Matka Williama pochodziła z klanu Spencerów, odnogi Stuartów – dynastii panującej w Anglii przed przybyciem Windsorów.

„Nie możemy wskazać na jednego jedynego człowieka i powiedzieć że jest on potomkiem Jezusa. W dzisiejszych czasach istnieje przynajmniej tuzin rodzin w Wielkiej Brytanii i Europie – wliczając w to ich liczne odgałęzienia – będących potomkami Merowingów. Wśród nich znajdują się domy Habspurg-Lorraine (dzierżący tytuły diuków Lorraine i królów Jerozolimy), Plantard, Luxembourg, Montpezat, Montesquiou itd. Wg „dokumentów Prieuré” rodzina Sinclairów z Wielkiej Brytanii jest spokrewniona z tą linią, podobnie jak różne gałęzie Stuartów…” (…) Strona internetowa Scottish Stewart Clan prezentuje genealogie poszczególnych klanów Stuartów nie stroniąc przy tym od pogańskiej nomenklatury. Książki New Age pokroju „Bloodline of the Holy Grail” prezentują ich genealogie w podobny sposób, kładąc największy nacisk na rodziny Merowingów, w tym klan Stuartów…

Szczególnie interesującą rzeczą na tej merowingowej witrynie jest strona traktująca o Kamieniu Przeznaczenia, który został niedawno przeniesiony z Anglii do Szkocji. Wg klanu Stewartów oraz ich interpretacji biblijnych proroctw, Kamień (wcześniej znany jako poduszka Jakuba) wykorzystywany w przeszłości przez królów Szkocji i Anglii podczas koronacji, będzie użyty również podczas koronacji Chrystusa na Króla Izraela:

„Uważa się że kamień będący kiedyś prawdziwą poduszką Jakuba, poświęconą Bogu po całonocnej walce Jakuba z aniołem… kamień ten reprezentuje Dom Dawida który popadł w zapomnienie po tym jak zły król Sedekiasz został obalony przez naszego Ojca, oślepiony a później zabity wraz ze swoimi synami. Poduszka lub filar Jakuba (kamień przeznaczenia) miał być przywieziony do Irlandii przez proroka Jeremiasza i dwie córki Sedekiasza. Później przeniesiono go do Szkocji, następnie do Anglii (…)

Po zniszczeniu Kościoła katolickiego, czyli fałszywego Smoka, pseudo-archanioł Michał zdobędzie autorytet który wykorzysta w wojnie przeciwko powracającemu Jezusowi Chrystusowi, który zostanie przedstawiony jako Szatan. (Psalm 2) (…)

W celu wyjaśnienia tej koncepcji, książka „Bloodline Of The Holy Grail” prezentuje ilustrację anioła zabijającego smoka opatrzoną poniższym opisem:

„Prawda Kontra Świat (Truth againts World), obraz autorstwa Petera Robsona. W dniu kiedy SMOK zostanie zabity a FENIKS powstanie na nowo… Ubrana w czarne szaty ezoterycznego kościoła, triumfująca niewiasta niesie „terapeutycznego” (od egipskich okultystów z przełomu I wieku n.e. – Terapeutae – przyp.tłum) węża mądrości i uzdrowienia.”

Wspominany tutaj ezoteryczny kościół to zbiór gnostycznych kultów i jego liczne formy – poczynając od antycznych szkół tajemnic, aleksandryjskiej szkoły teologicznej z Egiptu, średniowiecznych celtyckich druidów, Templariuszy i babilońskich kabalistów, aż do oświeconych różokrzyżowców oraz współczesnych masonów i przedstawicieli New Age. Zgodnie z założeniami rewizjonistycznej historii Merowingów, ezoteryczny kościół cierpiał prześladowania ze strony Kościoła katolickiego, który omyłkowo przedstawiany jest przez tych samych autorów jako Kościół Chrystusowy. W myśl ich proroczej tradycji „Michał”, ten który powstanie jako rodowy potomek Jezusa Chrystusa, prawdziwa apoteoza Michała archanioła, pokona rzymskiego smoka czy też „Chrystusa chrześcijan”…”

stewartZ drugiej jednak strony, w herbie Stewartów – feniksie – przedstawionym na stronie internetowej Scottish Stewart Clan Home, znajduje się następujące motto: „Virescit vulnere virtus” (Odwaga bierze siłę z rany), przyznając że to nie Kościół Rzymu, a dynastia Merowingów jest przepowiedzianą „bestią śmiertelnie ranioną od miecza, której ranę uleczono” (Obj. 13:3,12,14). Fritz Springmeier pisał w „13 Rodach Illuminati”:

„13-ta linia ma wszystko by ustanowić swojego Antychrysta, który będzie miał ze sobą wszystkie potrzebne „listy uwierzytelniające”. Nie zdziwiłbym się nawet gdyby ich Antychryst, w celu uzyskania wiarygodności, ujawnił przy okazji innego Antychrysta.” (str. 229) (…)

Personifikacja Michała archanioła… byłaby witana z otwartymi ramionami przez liczne fałszywe kulty w rodzaju Świadków Jehowy, którzy już teraz uważają go za Jezusa (…)” (watch.pair.com/michael-archangel)

Tron brytyjski należący wcześniej do Stuartów został przejęty przez pochodzącą z Niemiec rodzinę Sachsen-Coburg-Gotha, która z czasem zmieniła nazwisko na bardziej swojskie dla angielskiego ucha – Windsor.

„Brytyjska rodzina królewska (Saxe-Coburg-Gotha) genetycznie wywodzi się z niemieckiego domu królewskiego Hohenzollernów, który z kolei skoligacony jest z hanowerską rodziną z Saksonii (płn. Niemcy). Co ciekawe Rotszyldowie mają jedną posiadłość ulokowaną na terenie Bawarii. Książe Filip Mountbatten kontroluje poczynania królowej Elżbiety Windsor II, a w strukturach masońskiego Rytu Szkockiego stoi ponad całą brytyjską rodziną królewską i Wielką Brytanią, pomimo tego że to królowa jest oficjalną monarchinią wysp brytyjskich. Wielka Brytania powinna być rządzona przez oryginalną linię królewską, a nie rodzinę która obecnie rządzi Brytyjczykami, których zresztą szczerze nienawidzą.

Księżna Diana Spencer była ostatnią w linii matriarchalnej celtyckiej rodziny królewskiej domu Stuart, tym samym była prawdziwą celtycką królową Anglii, Szkocji i Walii… Gdy odeszła 31 sierpnia 1997r. Diana zostawiła swoje DNA i genetyczne dziedzictwo w osobach księcia Williama i Harrego Windsorów.” (henrymakow.com – queen elizabeth bloodline)

* * *

„Clinton Ortiz, człowiek który poświęcił ponad 30 lat na badanie tematu “Końca Czasów” i przyjścia Antychrysta na ziemię, napisał obszerną i wnikliwą publikację na temat przyjścia Antychrysta, pt. “Bloodline”.

Przytoczę tu jedynie najistotniejsze kwestie w nim poruszone, a znającym doskonale język angielski, polecam lekturę w oryginale samego Clintona Ortizana stronie: http://www.grailcode.net/.

Przyjrzyjmy się więc uważnie angielskiej tym razem, rodzinie królewskiej Windsorów, która kryje w swojej historii tej bliższej i tej dalszej, swoje mroczne tajemnice. Szczególnie w ciągu ostatniego 10 lecia, wokół tego rodu, zrobiło się bardzo głośno, a doniesienia o księżnej Dianie i jej dwóch potomkach nie schodziły z pierwszych stron gazet.

Nie muszę chyba nikogo przekonywać, że Wielka Brytania miała zawsze zakusy imperialistyczne, a Okrągły Stół swoimi korzeniami sięga właśnie tego regionu świata i miał służyć zjednoczeniu narodów i centralizacji władzy. Spadkobiercą ideologicznym marzenia Cecila Rhodesa był oczywiście obok Milnera, nie kto inny, jak Rothschild, skoligacony z królewskim rodem brytyjskim.

genealogia1

(…)

Problem jest w tym, że inne rodziny królewskie, powiązane ze Stuartami, mogą podobnie dochodzić swoich praw do tronu Anglii i mogą też udowodnić swoje pokrewieństwo z linią Dawidową.

Dlatego, tak ważne było małżeństwo księcia Karola z dziewicą z linii Merowingów: Dianą, pochodzącą z rodu Spencerów.

Jeden z nich – krzyżowiec: Godfrey de Bouillon był ogłoszony królem Jerozolimy, w 1099 roku i fakt ten legitymizował Spencerom możliwość ubiegania się o tron Anglii. Małżeństwo to, jakby ostatecznie “zalegalizowało” prawo Elżbiety II i jej potomków do tronu Anglii i w przyszłości nawet do tronu Jerozolimy.

Czyżby to był przypadek, że kiedy w 1982 roku Diana była w trzecim miesiącu ciąży, z księciem Williamem, na rynku ukazała się bardzo szczegółowo udokumentowana książka, napisana przez Michaela Baigent i Richarda Leigh, – “Święty Gral, Święta Krew”.

Książka ta stanowiła wiele lat później podstawę do napisania przez Dana Browna, znanego bestselleru – “Kod Leonarda Da Vinci”.

W książce “Święty Gral, Święta Krew” autorzy wykazują, iż ostatni członkowie, prawie że całkowicie unicestwionego Zakonu Templariuszy, którzy w ukryciu składali hołd Bahometowi, uważanemu za samego Szatana, uciekli do Szkocji i założyli tam tajny zakon, który po dziś dzień funkcjonuje. (…)

Jacob Rothschild wżenił się w szkocki rod Sinclair- ten właśnie, który był opisywany w “Kodzie Leonarda Da Vinci”, a który to jest gałęzią królewskiej linii Dawidowej.”  (3obieg.pl – swieta trojca czyli rod merowingow…)

 

KAMIEŃ PRZEZNACZENIA

 

Ważnym elementem mitu o potomkach izraelskich w Anglii i Szkocji jest kamień ze Scone, zwany też Kamieniem Przeznaczenia, artefakt którego używa się podczas koronacji królów brytyjskich. Rzecz jasna kamień będzie użyty również przy koronacji ostatniego króla Anglii. Wieki temu stworzono legendę o izraelskim rodowodzie tego pogańskiego artefaktu, nazywając go kamienną poduszką lub filarem Jakuba.

Kiedy Jakub wyszedłszy z Beer-Szeby wędrował do Charanu, trafił na jakieś miejsce i tam się zatrzymał na nocleg, gdy słońce już zaszło. Wziął więc z tego miejsca kamień i podłożył go sobie pod głowę, układając się do snu na tym właśnie miejscu. We śnie ujrzał drabinę opartą na ziemi, sięgającą swym wierzchołkiem nieba, oraz aniołów Bożych, którzy wchodzili w górę i schodzili na dół… A gdy Jakub zbudził się ze snu, pomyślał: «Prawdziwie Pan jest na tym miejscu, a ja nie wiedziałem». I zdjęty trwogą rzekł: «O, jakże miejsce to przejmuje grozą! Prawdziwie jest to dom Boga i brama nieba!» Wstawszy więc rano, wziął ów kamień, który podłożył sobie pod głowę, postawił go jako stelę i rozlał na jego wierzchu oliwę. I dał temu miejscu nazwę Betel. (Ks. Rodzaju 28)

Wg historyków kamień ten pochodzi jednak z Irlandii, a dokładniej mówiąc ze świętego miejsca Celtów – wzgórza Tara. Na wzgórzu stoi menhir Lia Fail, wg legend przywieziony tam przez zamorski lud Tuatha de Danaan – czyli ten sam lud powiązywany przez propagatorów british-israelismu z zaginionym plemieniem Dana. Pogańskie pochodzenie kamienia zostało zapomniane w średniowieczu i zastąpione historyjką o poduszce Jakuba (Izraela), ojca 12 plemion izraelskich.

To oznacza że do koronacji królów Zjednoczonego Królestwa używa się pogańskiego, być może danickiego, ale na pewno nie judejskiego artefaktu.

Kamień ze Scone (gael. Lia Fáil) – kamień koronacyjny królów Szkocji, po roku 1296, królów Anglii i Wielkiej Brytanii zwany był też „mówiącym” lub „proroczym” kamieniem, jako że miał on wskazywać kolejnego władcę.

Kilka mil w górę od rzeki Perth znajduje się historyczne opactwo Scone, w którym zwyczajowo koronowano królów szkockich. To dawniej święte miejsce, jest dziś zupełnie zapomniane i porośnięte trawą i drzewami. To właśnie w Scone przechowywany był Kamień Koronacyjny, czyli Kamień Przeznaczenia, i jak opisuje to któryś ze starych kronikarzy, nie było króla Szkocji, który by pierwej, w czasie koronacji, nie usiadł na tym kamieniu, w Scone, którą pierwsi władcy wyznaczyli na stolicę Alby. Kamień Przeznaczenia to podłużny blok czerwonego spągowca (piaskowca), długi na mniej więcej 65 cm, o szerokości 40 cm i grubości ok. 25 cm. Na górnej powierzchni kamienia widać ślady obróbki dłutem.

Stone of Destiny, Scone

Ustna tradycja i legenda mówi, że ponoć kamień ten służył Jakubowi jako poduszka w Betel, gdzie Jakub doznał objawienia. Kamień został jakoby następnie przywieziony z Syrii do Egiptu przez Gatelusa, który uciekając przed zarazą pożeglował, za radą Mojżesza, Nilem i morzem do Hiszpanii. Stąd kamień dotarł w jakiś sposób do Szkocji i od momentu wstąpienia na tron Kennetha I podczas ceremonii koronacyjnej sadzano na nim każdego kolejnego władcę tego kraju. Lia Fáil pozostawał w opactwie Scone do 1296 roku, kiedy to Edward I Długonogi zabrał go do londyńskiego Westminsteru. Od tego czasu kamień ten (symbolicznie) leżał pod tronem królewskim, w trakcie uroczystości koronacyjnych wszystkich królów Anglii i – od XVIII wieku – Wielkiej Brytanii.

Według niektórych historyków kamień ten jest tym samym co kamień Lia Fáil znajdujący się na wzgórzu Tara w Irlandii, skąd właśnie trafił do opactwa w Scone.

Lia Fail

Pod naciskiem szkockich nacjonalistów Anglicy w 1996 roku zgodzili się oddać kamień przeznaczenia – w listopadzie tegoż roku powrócił do Szkocji i został umieszczony w Zamku Edynburskim. Szkoci zgodzili się jednak wypożyczyć go na ceremonię koronacji następnego wspólnego władcy Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej. (wikipedia – kamień ze scone)

honours-460x262

* * *

„Rycerze Gralla oraz Templariusze byli nie tylko strażnikami rodu Stewartów – Sangreala [świętego Gralla] w Szkocji, byli również strażnikami Kamienia Przeznaczenia (kamienia ze Scone)…

„Księżniczka Tamara (Teamhair) nazwała swoim imieniem Tare, tron królów Irlandii, i poślubiła Ard Ri (Wysokiego króla) Eochaida, potomka Ugaine Mar (Ugaina Wielkiego). Przez kolejne tysiąc lat, następcy Eochaida koronowani byli w obecności świętego Kamienia. Irlandzkie dziedzictwo przeszło później do Szkocji, gdzie relikwię Judy zaczęto identyfikować z królami Dalriadii. Król Kenneth ( MacAlpin (844-859) przeniósł Kamień do opactwa Scone gdy zjednoczył Szkotów i Piktów. Do czasów Williama Lwa (zm. 1214), Kamień przeznaczenia był świadkiem prawie setki koronacji…

grail-knights

„Gdy ogłosił siebie wielkim władcą (overlordem) Szkocji w roku 1296, Edward I z Anglii skradł przedmiot który uznał za Kamień przeznaczenia. W rzeczywistości jednak posiadł tylko kawałek piaskowca ze schodów opactwa, który od tego czasu leżał pod tronem koronacyjnym w opactwie Westminsterskim. Ten kawał gruzu jest długi na 26 cali i szeroki na 11 (66x 28 cm), waży 335 funtów (152 kg). Królewskie pieczęcie wczesnych królów szkockich pokazują znacznie większy kamień, lecz nie był on świętym Kamieniem przeznaczenia – zresztą podobnie jak średniowieczny kamień przejęty przez króla Edwarda.

Prawdziwy Kamień przeznaczenia jest podobno mniejszym, naturalnie zaokrąglonym kawałkiem czarnego bazaltu z inskrypcjami, a nie ręcznie ciętym piaskowcem. Został ukryty przez opata cystersów ze Scone w roku 1296 i pozostaje w ukryciu po dziś dzień. Kolumbijska tradycja podaje że opat przepowiedział przyjście „Michała”, który powróci pewnego dnia po swoje dziedzictwo. Warto zaznaczyć że znak X, tak znienawidzony przez Kościół katolicki, identyfikowany jest z archaniołem Michałem (Melchizedekiem) już od czasów Starego Testamentu…” (BLOODLINE OF THE HOLY GRAIL, Gardiner, Element Books Ltd., 1996, str. 297-299)

* * *

Królewski mroczny rycerz Gartera

Rycerz numer…1,000

‚Król słońce 666’ wstąpił do bractwa 16 lipca. Czyżbym widziała strusie pióro (symbol ma’at) na jego kapeluszu? Jest oficjalnym 1000-nym zaprzysiężonym rycerzem Orderu Podwiązki.

Bogini Maat – Przedstawiana była w ludzkiej postaci ze strusim piórem na głowie. Jej wizerunek w Egipcie nosili urzędnicy przewodzący sądom. W hieroglificznym zapisie pióro wraz z łokciem są jej symbolami. (wikipedia-maat)

Jego zaprzysiężenie do Orderu Podwiązki ogłoszono w dniu św. Jerzego (smoka), sama zaś ceremonia odbyła się później w miesiącu lipcu. (http://subliminalsynchrosphere.blogspot.com/2013/08/666.html)

* * *

„Św. Jerzy jest patronem Orderu Podwiązki z pałacu Windsorów.

Order został zawiązany w 1348r. przez Edwarda III, Czarnego Księcia, Merowinga Plantageneta! W historii Orderu 36 królów zostało ściętych (dodaj wszystkie liczby od 1 do 36 a otrzymasz wynik = 666 )! (…)

Sekret masoński jest sekretem królewskim. Jest nim heretycki „boski” ród! Windsorowie również pochodzą od Merowingów. Niebieska Podwiązka (dla niebieskich masonów, co w szyfrze Merowingów znaczyło – niebieskie jabłka) była początkową nazwą Orderu Podwiązki…

Z podobnych powodów dla których jedni sataniści oskarżyli drugich satanistów – templariuszy – o bycie satanistami, po czym ich skazali i zabili, satanistyczny Order Podwiązki obrał sobie motto: „Zło temu, kto źle o tym myśli”. Ja na przykład nie mogę znaleźć ani jednego powodu by myśleć o tym dobrze! … Członkowie tego Orderu tworzą Komitet 300, ciało kontrolowane przez rodziny królewskie…

Order Podwiązki jest bratnią organizacją protestanckiej gałęzi Rycerzy św. Jana aka Templariuszy aka Rycerzy Maltańskich… To oni tworzą Bractwo. Przyjęli św. Jerzego jako alternatywę dla archanioła Michała, Bożego wojownika który ratuje Swoich żydowskich ludzi. (…)

Istnieje również przepowiednia królewska głosząca że gdy następny William wstąpi na tron Anglii, monarchia się zakończy. William, syn Karola i Diany, jest pierwszym członkiem rodziny królewskiej który może potwierdzić swoje pochodzenie od KAŻDEGO ANGIELSKIEGO KRÓLA który pozostawił POTOMKA, wszystkich aspektów linii krwi Merowingów, ZARÓWNO PROTESTANCKICH JAK I KATOLICKICH PRETENDENTÓW. Tym są właśnie Merowingowie. Szyfruje się ich jako „jabłka i pomarańcze” konspiracji (katolicy i protestanci). Gdy normańscy Merowingowie podbili Anglię w roku 1066, zrobili to podczas bitwy pod Sędziwą Jabłonią, znaną od wieków jako Mountjoy !! Dlatego właśnie, gdy Bractwo upubliczniło się w roku 1717, zrobili tak po spotkaniu w tawernie Apple Tree (Jabłoń). Gwiazda w środku jabłka, podstawa Spisku Gwiazdy 5-ramiennej, masońskiego planu…

Caldbeck Hill, miejsce słynnej Starej Jabłoni (ang. Hoar Apple Tree), nazwane tak na cześć Marii Magdaleny przez słodkie, miodowe pszczoły Merowingów, zostało później przechrzczone na Mountjoy, ponieważ William Zdobywca wzniósł tam kopiec z kamieni dla upamiętnienia zwycięstwa. Sypanie kopców z kamieni jako memoriałów było żydowskim zwyczajem, dla przykładu kopiec zbudowany przez Jakuba i Labana symbolizujący bitwę między Jedynym Bogiem Jakuba a 360 bogami Labana (Rodz. 31:45-54), czy kopiec nad Jordanem autorstwa Joszuego, symbolizujący 12 plemion Izraela (Joz: 4:1-9)” (angelfire.com – merovingian church infiltration…)

 

OBRZEZANIE

 

Niektórzy czytelnicy mogą być zdziwieni faktem że praktyka obrzezania była i wciąż jest popularna w brytyjskiej rodzinie królewskiej. W dzisiejszych czasach tłumaczy się to „względami higienicznymi”, jednak prawdziwym powodem dla powstania tej tradycji był omawiany już wcześniej mit o żydowskim pochodzeniu królów i książąt Anglii, Szkocji i Walii.

Tak więc żydowski Antychryst musi też być obrzezanym Antychrystem, podobnie jak obrzezany był prawdziwy Chrystus. W chwili obecnej nie możemy 100-procentowo potwierdzić obrzezania u małego księcia Williama, istnieją jednak pewne wskazówki sugerujące że dokonano na nim takiego zabiegu w latach późniejszych.

Sam William, zgodnie z relacją powiernika i biografa Diany księżnej Walii, Tiny Brown (Lady Evans), redaktora naczelnego The Daily Beast i Newsweeka, jest na mocy prawa judaistycznego także żydem! (…)

Jedno ze źródeł w tej sprawie informuje, że matka księżnej Diany, Frances Shand Kydd, była żydówką – urodziła się jako Frances Ruth Burke Roche. Oficjalnie, Diana była córką Earla Spencera i Frances Shand Kydd, lecz źródła twierdzą, że to żyd James Goldsmith miał z Frances długotrwały romans w czasie, gdy Diana została poczęta. (wolna-polska.pl)

Rzeczywiście, taka gazeta internetowa naprawdę istnieje – Daily Beast (Bestia Codzienna). Od jakiegoś czasu własność Newsweeka, podobna popularna.

Israeli artist Michael Horton shows an u

„(…) Izrahellski artysta, Michael Horton, pokazuje Ketubah, tradycyjny żydowski skrypt małżeński dla młodej pary, napisany po hebrajsku i angielsku, który został podarowany dla księcia Williama i Kate Middleton z okazji ślubu 10 marca 2011 roku. Wręczenie tego skryptu nastąpiło w rezydencji brytyjskiego ambasadora, Matthew Goulda, w Ramat Gan koło Tel Aviv. Tekst napisany po hebrajsku i angielsku opiera się na marksistowskich zasadach egalitaryzmu. Ketubah po podpisaniu przez dwóch świadków w czasie ślubu, staje się dokumentem prawnym, jaki legalizuje to małżeństwo w świetle prawa judaistycznego.(…)

Według proroctwa biblijnego król żydowski, a w tym przypadku odnosimy się do tych, którzy nazywają siebie żydami dzisiaj, nie tylko musi być żydem i pochodzić z rodziny królewskiej, ale ta królewskość winna pochodzić z rodu króla Dawida…” (wolna-polska.pl)

* * *

„Książęta byli tradycyjnie obrzezani ze względów higienicznych dlatego pięć dni po chrzcie księcia Karola, dr Jacob Snowman z Hampstead w North London, będący wtedy po 80-tce, odwiedził Pałac w celu obrzezania Karola.

Nigdy nie ujawniono czy William i Harry również zostali obrzezani, mało możliwe jest też by ujawniono ewentualne obrzezanie małego Jerzego.” (express.co.uk)

* * *

„Powszechnie szanowana autorka Ingrid Seward, pisała w biografii William & Harry : A Portrait of Two Princes, opublikowanej w czerwcu 2003 roku (na temat Williama):

41CNCHS6CVL._SL500_AA300_[Diana] zgodziła się na obrzezanie Williama, a później również Harrego, aby podtrzymać królewską tradycję lecz kręciła nosem na pomysły Karola aby nazwać syna Artur. „Zbyt staroświeckie” powiedziała.

Czy możemy wierzyć słowom Ingrid Seward? Raczej tak. Pisała o brytyjskiej rodzinie królewskiej przez prawie dwie dekady, jest autorką ośmiu książek zajmujących się tym tematem, jest też redaktorką poświęconego rodzinie królewskiej magazynu Majesty. Jako powszechnie respektowane źródło informacji na temat rodzin królewskich całego świata, pani Seward jest uważana przez wielu za najważniejszy kanał informacyjny przez który przechodzą poufne przecieki dużego kalibru.” (circlist.com)

* * *

„Pomimo bogatej historii obrzezania w rodzinie królewskiej, nie wiemy czy mały Jerzy zostanie poddany temu zabiegowi. Przede wszystkim nie wiemy czy obrzezany jest sam książę William. Choć krążą plotki potwierdzające brak napletka, mówi się też że jego matka Diana, księżna Walii, odrzuciła pomysł obrzezania syna…” (blogs.forward.com)

* * *

„Księżna Diana z jakiegoś powodu znanego tylko sobie, sprzeciwiała się pomysłowi obrzezania zarówno Williama jak i Harrego. Krążyły doniesienia sugerujące że Królowa i książę Filip byli tym bardzo zirytowani (…)

William miał operacje „przepukliny” w bardzo młodym wieku. Być może operacja rzeczywiście dotyczyła przepukliny, choć mogła to być zapora dymna ukrywająca zabieg obrzezania…

Ostatnio mieliśmy do czynienia z sugestią (na stronie alt.circumcision) pewnego anonimowego autora piszącego że Karol zabrał obu synów na zabieg obrzezania zaraz po śmierci ich matki. Inny wariant tej historii mówi o samodzielnej decyzji Williama, proszącego o obrzezanie mniej więcej w tym samym czasie (czyli tuż po śmierci matki).” (alt.conspiracy.narkive.com)

 

Radtrap

 

Reklamy