Antymesjasz ujawniony (część 3)

 

Rzadko kiedy interpretacje proroctw biblijnych dotyczących Antychrysta zajmują się zagadnieniem: czy posiada on żonę i dzieci? Biblia nie wspomina nic o małżeństwie tego człowieka, z drugiej strony nie zaprzecza też jego istnieniu.

Podobnie jak narodziny i życie Williama, będące elementem starannie zaplanowanego scenariusza, tak też jego ślub i ważne wydarzenia w życiu rodzinnym wyglądają na ściśle wyreżyserowany spektakl. Duża ilość podobieństw do ślubu Karola i Diany nie jest w tym wypadku dobrą wiadomością dla księżnej Catherine, tak jak i dla dzieci Williama… oczywiście zakładając że są to jego dzieci.

„Oficjalne zaręczyny miały miejsce 666 dni przed słynnym końcem kalendarza Majów (21 grudnia 2012) podczas przesilenia zimowego o godzinie 11:11 czasu Greenwich. (Przesilenie letnie w dniu urodzin Williama miało miejsce o godzinie 17:17 czasu Greenwich).” (kaldanis.blogspot.com)

 

ŚLUB BESTII

 

Catherine Middleton nie jest przypadkową wybranką serca księcia Cambridge. Jej życie jako przyszłej żony następcy tronu zostało zaplanowane jeszcze zanim się narodziła.

„Rodzice Kate Middleton wzięli ślub podczas przesilenia letniego w roku 1980.

„Catherine (Kate) Middleton urodziła się 9 stycznia 1982r. Tego samego dnia doszło do zaćmienia księżyca.

Przedstawienie szkolne

article-1208478-06278B8C000005DC-888_233x423

article-0-06278B98000005DC-199_468x286

Szkolne przedstawienie nastoletniej Kate w którym grała główną rolę. Moment na który czekała księżniczka: książę William, grany przez ucznia Kingsleya Glovera, prosi Kate o rękę.

article-0-06278B01000005DC-1000_468x303

Profetyczne nagranie 13-letniej Kate podczas szkolnego przedstawienia w St Andrew’s Preparatory School w Buckhold, niedaleko Pangbourne, Berkshire… W jednej ze scen, granej lata przed tym jak spotkała księcia Williama, wróżka przepowiada jej że będzie w przyszłości żoną króla:

„Niedługo spotkasz przystojnego mężczyznę, bogatego dżentelmena…”

„To jedyna rzecz o której marze. Kiedy się we mnie zakocha?”

„To prawda, zakocha się” potwierdza wróżka. Kate pyta: „I ożeni się ze mną?”
„I ożeni się z tobą”.

Kate chce wiedzieć czy i dokąd zabierze ją jej uroczy książę, na co wróżka odpowiada „tak, do Londynu.” Niezwykłe że książę który żeni się z nią w sztuce również nazywa się William…

Owe rzadkie nagranie znalazło się na YouTube po tym jak użyto go w niemieckim filmie dokumentalnym o związku miss Middleton oraz księcia Williama. (The Independent Newspaper)

* * *

FireShot+Screen+Capture+%23210+-+%27Kate+Middleton+scar_+Childhood+op+left+mark+on+Duchess+of+Cambridge%27s+head+I+Mail+Online%27+-+www_dailymail_co_uk_femail_article-2054129_Kate-Middleton-scar-Childhood-op-le

„Kate również ma potterową bliznę po tej samej stronie głowy co William! (…)

Rzecznik księżnej w St James’s Palace potwierdził że jest ona wynikiem operacji przeprowadzonej w jej dzieciństwie. „Blizna jest związana z operacją z dzieciństwa” powiedział.

Pałac odmówił podania szczegółów operacji oraz czego ona dotyczyła, stwierdzając że jest to sprawa prywatna.

Źródła z domu królewskiego potwierdzają że była to „bardzo poważna operacja”, odmawiają jednak podania dalszych szczegółów.” (kaldanis.blogspot.com)

* * *

„Kiedy dowiedzieliśmy się po raz pierwszy o tym że Kate otrzyma ten sam pierścionek co księżna Diana, pierwsze co przychodziło do głowy: czy to jest jakiś omen?

kate-middleton-princess-diana-ring„Książe William nie będzie nosił obrączki symbolizującej małżeństwo z Kate Middleton. Źródła w pałacu poinformowały Daily Mail że „jest to dość częste dla mężczyzn z tej warstwy społecznej by nie wkładać obrączki.”

Obrączka jest symbolem małżeństwa, instytucji którą „warstwa społeczna”, Illuminaci, chcą zniszczyć. Łącznie z całą funkcją rodziny.(…)

Mimo rezygnacji ze swojego, William zadbał o odpowiedni symbolizm pierścionka zaręczynowego dla Kate. Dał jej ten sam pierścionek z niebieskim szafirem który otrzymała jego matka. Szafir jest przypisany planecie Saturn. (…)

Grace Powers z helpfreetheearth.com wierzy że data 29 kwietnia dobrze wpasowuje się w astrologiczny cykl Saturna:

Książe William i Kate Middleton pobiorą się gdy Saturn będzie w Wadze, tak samo jak przy ślubie jego rodziców. Książe Karol i Lady Diana Spencer pobrali się 29 lipca 1981. 30 lat pózniej ich syn pobierze się z Kate podczas kolejnego ‚powrotu’ Saturna. Obie królewskie pary będą miały w swoim małżeństwie ten sam wpływ ze strony Saturna/Venus.

W przeciwieństwie jednak do rodziców, małżeństwo Williama będzie miało Saturn w zaniku, w odwrocie. Wg astrologów oznaczać to będzie powrót do przeszłosci i wyjaśnia podobieństwa między obiema parami i ich zaślubinami.

Biorąc pod uwagę cierpienia które przeżywała Diana podczas swojego małżeństwa zanim ostatecznie zamordowały ją brytyjskie służby specjalne, noszenie jej obrączki i bycie z nią astrologicznie powiązaną, nie jest dla Kate powodem do celebracji. Powinna się raczej bać. Obrączka jest symbolem wiecznej miłości, związania się z drugą osobą, a jej narzeczony nie będzie jej nosił!” (radtrap.wordpress.com)

Pierścionek Saturna tragicznie zmarłej matki Williama, który w symboliczny sposób pokazał brak przywiązania do małżonki (odmowa noszenia obrączki). W tym związku  jedna osoba jest naznaczona. Mamy do czynienia z ludźmi szczegółowo trzymającymi się skomplikowanych schematów numerologicznych i astrologicznych, nie ograniczających się do jednego kalendarza gregoriańskiego (słonecznego), ale również do zafałszowanego wieki temu przez kabalistycznych rabinów kalendarza żydowskiego (słoneczno-ksieżycowego).

Skoro astrologia i układy planet mają dla nich tak duże znaczenie podczas planowania narodzin swoich dzieci, należy spodziewać się też podobnego planowania przy innych ważnych wydarzeniach w ich życiu. Z tego właśnie powodu, datę ślubu Williama i Kate możemy traktować jako kolejną wskazówkę sugerującą tragiczne wypadki w przyszłości. Celem tego związku raczej nie jest wspólne i spokojne zestarzenie się razem.

800px-Wedding_Prince_William_balcony_Buckingham_Palace

„Choć astrologowie od wieków doradzali w ważnych wydarzeniach na królewskich dworach, to jednak tym razem chyba o nich zapomniano. Horoskop ślubu księcia Williama z Kate Middleton wydaje się bowiem przypadkowy i z pewnością nie jest majstersztykiem astrologii elekcyjnej.

blog_fy_1140064_2317859_tr_slub_ksiecia_williama

Ślub księcia Williama z Kate Middleton,
29.04.2011, godz. 11:00 BST, Londyn

Kluczową rolę w horoskopie małżeństwa odgrywają podstawowe sygnifikatory, jakimi są władcy domów I i VII. Ta para planet powinna być dobrze postawiona zarówno przez znak, jak i dom (należy unikać położenia ich w domach VIII lub XII), jak również powinna zmierzać do harmonijnego aspektu aplikacyjnego, przy czym należy uważać, aby zanim te planety utworzą dokładny aspekt, nie znalazły się wcześniej w nieharmonijnych aspektach z malefikami. Ponadto sygnifikatory nie powinny być w ruchu wstecznym, ani w ścisłej, jednostopniowej koniunkcji z węzłami Księżyca. (…)

Księżyc zmierza tu do aspektu z Wenus (koniunkcja), ale zanim dojdzie do aspektu, będzie musiał opuścić znak Ryb i znaleźć się w Baranie, co już nie jest tak korzystne. Warto zauważyć, że Księżyc w tym horoskopie idzie pustym kursem, co akurat dla dawnych astrologów nie miało aż takiego wielkiego znaczenia (bo inaczej rozumiano pusty kurs planet).
Natomiast Wenus jest tu w fatalnym położeniu, bo nie dość że znajduje się na wygnaniu, to jeszcze zmierza do opozycji z Saturnem. Wygląda to trochę na małżeństwo z rozsądku. (…)

Komentarze:

~Szczepan
29 kwietnia 2011 o 21:30

U księża Williama jest zaćmienie Słońca, u Katii zaćmienie Księżyca, o rany i co może to być ??????? To może zwiastować kres monarchii brytyjskiej?I znowu u niej Eris na ascendencie, która na dworze królewskim rzuci jabłko niezgody. Ale niewypał!!!!Szczepan

~pp
29 kwietnia 2011 o 22:02

Tak, te zaćmienia są tu bardzo widoczne. Pisał o nich Leon Zawadzki. Dobrze, że chociaż ślub nie odbył się w dniu zaćmienia. A co do Eris, to rzeczywiście wygląda to niepokojąco, zakładając, że Kate faktycznie ma ascendent tam, gdzie ma, bo akurat jej horoskop nie jest zbyt pewny.” (piotrpiotrowski.blog.onet.pl)

 

PIELĘGNIARKA

 

„Dziecko Williama i Kate, Jerzy (George)… urodził się w czasie pełni księżyca, w poniedziałek (ang. monday – dzień księżyca).

Film Omen – 666

troughton

katherines

Matka filmowego Damiena…nazywała się Katherine!

Wisielczyni (The Omen 1976)

omen+women+hanged

Wieszająca się niania (pielęgniarka?) – kadr z filmu Omen

Tuż przed godziną 9:30 rano , 7 grudnia 2012r. w pokoju pielęgniarek na terenie szpitala znaleziono martwą pielęgniarkę, panią Saldanhe (lat 46). Kolega z pracy i szpitalna ochrona znaleźli ją gdy wisiała na sznurze. (subliminalsynchrosphere.blogspot.com)

* * *

„Jacintha Saldanha, pielęgniarka, która australijscy prezenterzy radiowi „wkręcili” w rozmowę z fałszywą królową i księciem Karolem, na pewno popełniła samobójstwo – twierdzi „Daily Mail”. Gazeta twierdzi, że kobieta powiesiła się w służbowym mieszkaniu. Zostawiła też krótki list do rodziny, który wskazuje na przyczyny samobójstwa. (…)

Dwoje prezenterów stacji 2DayFM zadzwoniło w zeszłym tygodniu do szpitala, podając się za Elżbietę II i księcia Karola i domagając się informacji o stanie zdrowia księżnej Cambridge, która przebywała w szpitalu z powodu uporczywych wymiotów ciążowych. Pielęgniarka z recepcji Jacintha Saldanha, która odebrała telefon, przełączyła rozmowę do swojej koleżanki. Ta poinformowała, że księżna śpi, jej stan jest stabilny i w nocy nie wydarzyło się nic szczególnego.

Coś co miało być niewinnym żartem skończyło się jednak tragedią. (…)

Brytyjskie media twierdzą, że 46-letnia pielęgniarka nie powiedziała rodzinie o tym, że stała się ofiarą żartu australijskich prezenterów. Jednak zdaniem jej koleżanek strasznie to przeżyła i była w złym stanie psychicznym. Samobójstwo popełniła w piątek, tuż przed wyjazdem do domu w Bristolu, gdzie czekał na nią mąż i dzieci.” (wp.pl)

* * *

„Syn Williama i Kate, urodzony w poniedziałek przy pełni księżyca, jest dosłownym dzieckiem księżycowym (ang. moonchild) !

22nd+july+full+moon

 

 

Urodzony 22 lipca 2013
czyli 22/7 lub 3.142857* (liczba PI)

pi

PI zawarta jest w dacie urodzenia (22/7)

Pitagoras połączył wiele z tych elementów, później zobaczycie jego tablice numerologiczną!

PI…wrócimy jeszcze do niej podczas omawiania liczb 666 i 216

Znajdujemy ją na naszywce RAF-u Williama!

william-crest+edit

Naszywka wojskowa RAF-u księcia Williama …PI (22/7)

pi+and+baby

(subliminalsynchrosphere.blogspot.com)

 

NARODZINY HOMUNKULUSA

 

Niektórzy czytelnicy mogli wpaść na pomysł, że niewielkie wskazówki zawarte w filmie „Omen” (powieszona pielęgniarka, matka Katherine) czy samo imię George (św. Jerzy?) też mogą wskazywać na syna Williama jako na Antychrysta.

Kolejne informacje powinny rozwiać te wątpliwości i wykazać że okultystyczna otoczka narodzin Georga skazuje go raczej na życiowe niepowodzenia, co stoi w absolutnej sprzeczności z biblijnym opisem Antychrysta, któremu aż do momentu pojawienia się Jezusa wychodzić będzie praktycznie wszystko (Ap. 13:7).

„Jacintha Saldanha miała dostęp do wyników medycznych Kate, procedur i badań lekarskich. Nadzór nad jej rozmowami telefonicznymi mógł ujawnić, że wiedziała zbyt wiele i trzeba ją było „uciszyć”. Przyczyna śmieci: „samobójstwo” przy pomocy MI5.

Pałac nie mógł ryzykować przecieku do mediów, że Kate i przyszły król Anglii wynajęli „surogatkę” (nie wiadomo czy jedną), a ciąża Kate to zwykły fałsz.

Pozorne objawy zewnętrzne ciąży przy pomocy silikonowego „brzucha”. Już to produkują.

(…)

Ciekawe zdjęcia. Kobiety, które były w ciąży od razu zauważą, że „coś tu nie gra”. Szczególnie porównanie zdjęcia realnego wyglądu i ubioru matki po porodzie dziecka (nr 4) ze zdjęciem Kate.

babybump_2-600x294

http://www.helpfreetheearth.com/news845_bump.html

(…)

Camilla Parker-Bowles, obecna żona księcia Karola, wielokrotnie publicznie wypowiadała się, że Kate Middleton nigdy nie zajdzie w ciążę. Swoje zdanie uzasadniała tym, co wie „z kręgów rodzinnych”.

http://www.celebdirtylaundry.com/2013/camilla-parker-bowles-kate-middleton-pregnant-crying-0104/ (wolna-polska.pl)

Cudowna ciąża której miało nie być, szczupła figura przez całe 9 miesięcy … Czy rzeczywiście mały George jest synem Williama i Kate?

Kolejne wskazówki pokazują nam że George może być bękartem, co pasowałoby do „króla-wyrzutka” z Księgi Daniela. Co jednak mówi nam o jego dacie narodzin tak poważana przez rodziny królewskie astrologia?

„W dniu 22 lipca 2013r. księżna Kate urodziła syna, potencjalnie przyszłego – i bardzo prawdopodobnego – dziedzica tronu. (…)

Widzimy pełnię Księżyca posadowionego w Koziorożcu, Słońce jest w opozycji na ostatnim stopniu Raka. Książę przejmuje tradycję od rodziców: u jego ojca, Williama, odnajdziemy Słońce i Księżyc w znaku Raka, zaś u matki, Kate, zwraca uwagę opozycja Słońce – Księżyc, gdzie Słońce znajduje się w znaku Koziorożca, a Księżyc w znaku Raka. (…)

Na pierwszy rzut oka radix wygląda obiecująco: wielki trygon Mars/Jowisz – Saturn – Neptun w znakach wodnych, Księżyc w pełni, Skorpion i silna obsada ósmego domu. Z tej perspektywy jesteśmy o krok od stwierdzenia, że będzie to wrażliwa osoba, która w skryty sposób będzie realizowała swoje cele i plany, w szczególności będą one dotyczyły spraw biznesowych i – być może – politycznych. (…)

Niestety, nie wygląda to tak miło. Gdybyśmy trzymali się zasadniczo reguł astrologii tradycyjnej, to spojrzenie na ten horoskop powoduje niezły ból głowy. Dlaczego?

1) Władca horoskopu, Mars, znajduje się w miejscu swojego upadku (Rak), oraz w domu ósmym. Na domiar złego separuje już od Jowisza i Saturna. Marne pocieszenie w tym, że jest on w swoich termach, oraz dekanacie Jowisza.

2) Dyspozytor Marsa, Księżyc, znajduje się w upadku. Mamy więc dwie planety, które są w fatalnej kondycji – Mars upada, a Księżyc jest wygnany. Na szczęście wspierają się one przynajmniej w tej „niedoli”. Zwróćmy uwagę, że Księżyc jest w znaku egzaltacji Marsa i w termach Marsa, zaś Mars w domicylu Księżyca.

Jest to jednak wsparcie pozorne. Nie można bowiem pozytywnie rozpatrywać wzajemnej sympatii władcy Ascendentu i ósmego domu, zwłaszcza, jeśli w tej enigmatycznej układance władca ósmego domu – Merkury – zarządza jednocześnie dziesiątym wierzchołkiem, a na tymże Medium Coeli w znaku Panny znajduje się Gwiazda Stała Denebola, która w horoskopach mundalnych zapowiada katastrofy. Zwróćmy uwagę (rzecz dyskusyjna), że na ósmym wierzchołku posadowiona jest Betelgeza (nieco dalej – Menkalinan), która też bywa interpretowana w kontekście zagrożenia życia, wybuchu, albo broni palnej.

3) Mars odchodzi od Jowisza, oraz od Saturna. Władca horoskopu odchodzący od benefika, oraz od planety, której jest dyspozytorem, to gorszy, niż lepszy omen. Z punktu widzenia urodzin księcia mógłby się on urodzić choćby kilkanaście godzin wcześniej – jego horoskop znacząco by na tym zyskał. (…)

4) Inne ciekawe kwestie. Przyszły dziedzic ma zadziwiająco słabą obsadę domów kardynalnych – znaczy się – żaden poważny sygnifikator nie jest położony w domach kątowych (I, IV, VII, X), chyba że ktoś uznaje szczególną rolę Urana (w domu IV).

Zwróćmy uwagę na poprzedników:

– Królowa Wiktoria: nów w Bliźniętach przy ASC

– Edward VII: Saturn przy ASC

– Jerzy V: Księżyc na Descendencie w znaku Wagi, Jowisz w Strzelcu dom IX, ASC Baran, Mars w Lwie dom piąty

– Jerzy VI („Jak zostać królem”): Jowisz w Lwie, przy MC

– Królowa Elżbieta: Koziorożec ASC, Saturn MC

– Książe Karol: Lew ASC, Słonce piąty wierzchołek, ale Księżyc w domu X w znaku Byka

– Książe William: nów przy descendencie w Raku, ale też Jowisz przy MC

Doskonale widać, że ten horoskop, z całym szacunkiem dla narodzonego i jego rodziny – „nie pasuje” ! Pewna anglojęzyczna grupa astrologów na Facebooku posunęła się dalej – część respondentów wskazuje, że rodzina królewska podała mediom fałszywą informację, a syn urodził się o innej porze. Pozostawiam tą kwestię do swobodnych rozważań. (…)

Zaryzykuję – astrologowie nie powinni bać się ryzykownych prognoz, zwłaszcza tych, które dla szerszego grona czytelników wydają się nieatrakcyjne i „pesymistyczne”… Tym razem wydaje mi się, że istnieją dwa hipotetyczne scenariusze dla młodego następcy tronu. Lżejsza wersja wskazuje, że spowoduje on jakąś malwersację, albo operację finansową (względnie: polityczną), która spowoduje znaczny spadek zaufania wobec monarchii, względnie – wymusi wykonanie poważnych reform. Mocniejsza wersja nakazuje zwrócić uwagę na samo życie księcia, albo jego najbliższych – wydaje się być ono wystawione na duże niebezpieczeństwo. „ (gwiazdologia.naszczescie.pl)

Nadworni astrologowie wyznaczyli dzień i godzinę narodzin Georga, jednocześnie nie przewidując dla niego ani zaszczytów ani triumfów.

Szpital w którym urodził się William, a później George, nosi symboliczną nazwę nawiązującą do narodzin Chrystusa – St. Mary’s Hospital (Szpital Maryi Panny). Dodatkowo jest bardzo podobny do szpitala w którym narodził się filmowy Antychryst w „Omenie”:

Preparations+Begin+Ahead+Birth+Royal+Baby+g6brDu7ftvkl

St.Mary’s Hospital – fot. Ben A. Pruchnie

„Dziecko Kate Middleton urodzi się w żydowskim skrzydle szpitala.

Skrzydło szpitala zostało nazwane na cześć Franka Charlesa Lindo. Według Jewish Daily Forward, Lindo był bogatym żydem, jego matka Adeline pochodziła z rodziny Heilbut, a ze strony ojca Charles wywodził się z jednej z najbardziej znanych londyńskich rodzin sefardyjskich. (Kate to sefardyjska żydówka). Skrzydło zbudowano dla obecnie wymarłego gatunku „ubogich, cierpiących żydów”. To tu również urodził się książę William w 1982 roku.” (wolna-polska.pl)

* * *

„Ciekawe komentarze zamieszczają do artykułów w sieci angielskie prawdziwe matki, które naprawdę urodziły dzieci, warto poczytać:

…w dodatku, jako matka dwojga dodam do tego: miałam wybroczyny na całej twarzy od parcia, pękanie naczyń krwionośnych to powszechna rzecz dla matek podczas porodu. A ona nie miała najmniejszego śladu, żadnych rozstępów, nic. Nacięcia są bardzo powszechne, a ona powinna mocno krwawić, a nie nosić na sobie czegoś takiego. To bujda…

Robert Kern z Truthquake.com:

Wg opinii lekarzy Kate Middleton, nie może ona urodzić dzieci.

Żona ks. Williama wciąż przyjmuje suplementy witaminowe i jest na specjalnej diecie. Jednak, wszelkie te kosztowe terapie nie wróżą powodzenia po latach nadużywania kokainy i extasy, o czym mówi nawet personel rodziny królewskiej.

Źródła informacyjne proszą o zachowanie poufności z uwagi na obawy przed utratą pracy lub gorszymi konsekwencjami. Wielu dziennikarzy w UK już zostało aresztowanych po prostu dlatego, że badali wątki dotyczące rodziny królewskiej… (wolna-polska.pl)

 

MOONCHILD

 

Prawdziwa rola dzieci Antychrysta wciąż pozostaje zagadką, do czasu jednak narodzin drugiego dziecka możemy przynajmniej spróbować poszukać kolejnych wskazówek. Jedną z nich jest fatalny horoskop, mający duże znaczenie dla przedstawicieli Szkół Tajemnic. Ciąże Williama i Kate przygotowano w taki sposób, że narodzili się w wyznaczonym dniu, odpowiednio podczas zaćmienia słońca i zaćmienia księżyca. Gołym okiem widać że data i godzina narodzin małego Georga są znacznie mniej spektakularne.

Druga wskazówka – narodziny podczas pełni księżyca, w poniedziałek (ang. monday – moon day). Kto śledził ten dzień w mediach zdany był głównie na relację przygotowywaną przez brytyjską telewizję. Ta sama relacja była przekazywana dalej przez większość stacji telewizyjnych z całego świata. W momencie ogłoszenia narodzin Georga, aż do samego wieczoru w każdym newsie na ten temat, znajdowały się obowiązkowe ujęcia pełni księżyca na wciąż jasnym niebie Londynu.

Czyżby znak dla wtajemniczonych z całej planety?

Rytuały Księżycowego Dziecka:

„Przygotowania służące zaprogramowaniu danej osoby, sprzyjają również możliwości jej opętania. Wielopokoleniowe rodziny satanistów są zaprzedane Szatanowi, zaś ich dzieci należą do Szatana w stopniu nieporównywalnie większym niż dzieci spoza takich rodzin. Dzieci iluminatów są bardzo dobrymi kandydatami dla programu Monarch ze względu na pokoleniowe klątwy ciążące na rodzinie, genetyczne uwarunkowanie w kierunku okultyzmu oraz wielopokoleniowe działanie sił demonicznych. Częścią programu staje się uczestnictwo w krwawych rytuałach, mających na celu przyciągnięcie najsilniejszych z demonów. (…)

Rytuały Księżycowego Dziecka (ang. Moonchild) służą procesowi demonizacji płodu. Przywoływane demony nie należą do słabych, to bardzo potężne byty. Podczas pracy nad ofiarami tego programowania, staje się jasnym że w bardzo młodym wieku umieszczono w nich demony wysokiej hierarchii. Przypuszcza się że wiele z nich było demonizowanych jeszcze przed narodzinami, przy pomocy rytuałów w rodzaju Księżycowego Dziecka. Na tych poziomach magii zawsze potrzebne są ofiary z krwi oraz ludzi. Aleister Crowley (1875-1947) był satanistą, masonem rytu szkockiego 33 poziomu. Był również przywódcą innych rytów masońskich, O.T.O, Stella Mautina, a także agentem MI-6 (wywiadu brytyjskiego)… Był też autorem książki Moonchild, wydanej w roku 1917.

Ideą stojącą za Księżycowym Dzieckiem jest to, że za pomocą czarnej magii można pochwycić idealną duszę. Wiara w reinkarnację, powszechna w grupach illuminatów i satanistów, prowadzi do przekonania że dusze konkurują między sobą o poszczególne embriony…

Owa perfekcyjna dusza umieszczona w odpowiedniej osobie nazywana jest Homunkulusem. Rytuał ten oparty jest na praktykach magicznych zapożyczonych od Francisa Bacona, Alberta Magnusa i Paracelsusa o których mówi się w kręgach okultystycznych, że udało im się pochwycić dusze i umieścić je w mosiężnych posągach. (…) W książce Moonchild, willa użyta podczas tworzenie księżycowego dziecka nazywana była „siecią na motyle”. Program Monarch (nazwany tak od motyli królewskich – ang. monarch butterfly) jest aluzją do projektu księżycowego dziecka, gdzie motyle są z kolei aluzją dla „dusz” (bytów które chrześcijanie nazywają duchami demonicznymi).

Prawdziwe rytuały stosowane przy tworzeniu księżycowych dzieci opisane są w trzech książkach Crowleya… Wszystko odbywa się w willi nazwanej siecią na motyle. (…) W środku znajduje się posąg Artemidy. W budynku znajdowało się też dużo srebrnych przedmiotów, półksiężyców oraz 9-ramiennych gwiazd – w magii są to przedmioty powiązane z księżycem. Ciężarna kobieta była otoczona przez rzeczy związane z księżycem. Często wznoszono inwokacje do księżyca (…) Używano przy tym cyfry 9 (świętej cyfry księżyca) oraz kwadratu księżycowego o 81 polach. Wznoszono modły do Artemidy, odtwarzano scenę pochwycenia Diany przez Pana. Kobietę instruowano by identyfikowała się z tzw. matczynym księżycem (w książce nazywa się ją po prostu Księżycem lub Dianą), identyfikując też swoje myśli i działania z bóstwami które chcieli przyzwać. (…)

Illuminaci zaplanowali też złamanie każdego z 10 Bożych przykazań w przypadku dzieci nad którymi pracowano. Dlatego właśnie preferują dziecko narodzone z nieprawego łoża, bękarta. Łamią w ten sposób Boży zakaz cudzołóstwa, jednocześnie ułatwiając im zniszczenie dziecięcego poczucia wartości. Plan obejmuje też wielopokoleniowe klątwy, zarówno wypowiedziane jak i niewypowiedziane. Podczas rytuałów Illuminatów zawiązuje się ceremonialne pakty szydzące z Boga, dotyczące powicia dziecka z nieprawego łoża. (…)

Pierwotny program kontroli umysłu Monarch powstał dzięki obserwacjom rodzin satanistów wysokiej rangi. Rodziny te nie miały żadnych skrupułów przed korzystaniem z pomysłu traumatyzacji płodu. Pokoleniowa włoska magia nazywana jest Ścieżkami Stregi. Włoskie rodziny okultystyczne, głównie z terenów Toskanii i Neapolu, siedzą bardzo głęboko w temacie duchów przodków. To od nich Aleister Crowley dowiedział się w jaki sposób stworzyć księżycowe dziecko. Pamiętajmy że wielopokoleniowe, włoskie i niemieckie rodziny illuminatów były przedmiotem badań włoskich faszystów i niemieckich nazistów, szukających naukowego wyjaśnienia metod kontroli umysłu. Rodziny illuminatów w Niemczech były potajemnie badane w latach 20-tych, pod kątem zrozumienia co dokładnie dzieje się podczas tych praktyk, oraz w jaki sposób usprawnić kontrolę Iluminatów nad ludźmi już zaprogramowanymi. „ (Fritz Springmeier – educate-yourself.org)

* * *

mon„Książka zaczyna się od sprzeczki dwóch postaci, Douglasa i Greya, od tej pory pałających do siebie nienawiścią. Douglas służy ciemności, Grey światłości. Grey podejmuje się projektu stworzenia dziecięcia, kogoś w rodzaju nowego Chrystusa lub Buddy. Księżycowego Dziecka. Wybór księżyca ma swój wymiar symboliczny. Księżyc jest ciałem rzucającym światło, choć go nie produkuje, tym samym łącząc w sobie zarówno światło jak i ciemność. Księżyc związany jest z różnymi postaciami bogini, a na poziomie pierwotnym księżyc jest też rodzącą matką.” (corlucis.org)

* * *

„Historia przedstawia nam Lisę la Giuffria, narcystyczną młodą kobietę, arystokratkę dzięki małżeństwu, kręcącą się bezustannie w światku bohemy artystycznej. Podczas swoich urodzin poznaje Cyrila Grey, który pojawia się pod koniec imprezy. Grey jest człowiekiem tajemniczym, ogolonym na łyso nie licząc stylizowanego koka, przedstawiającym się jako artysta choć „nikt nie wie jaką dyscypliną sztuki się zajmuje”. Następuje scena krótkiego, gwałtownego uwiedzenia, po czym Cyril wyjeżdza do Paryża. Lisa podąża za nim, a na miejscu w jego paryskim studiu poznaje Simona Iffa, brytyjskiego mistrza taoistycznego. (…)

W międzyczasie Lisa wkracza w okres sprzyjający zajściu w ciąże. Cyril z pomocą reszty domowników przeprowadza rytuał w którym odgrywają scenę zgwałcenia Diany przez Pana. Najwyraźniej Lisa zagrała Dianę, zaś Cyril Pana. Nie zostało wprawdzie napisane, czy użyto wtedy spermy prawdziwej czy sztucznej, uznaję jednak że była prawdziwa skoro nastąpiło poczęcie.” (corlucis.org)

Kto wie czy historia opisana w „Moonchild” Crowleya nie była też odtworzona w przypadku Diany Spencer, matki Williama, głównie ze względu na postać potężnego i tajemniczego maga z Paryża o którym wspominał Fozdyke.

 

ANTYCHRYST NIE POTRZEBUJE RODZINY

 

„Książę William przeżył już wiele tragedii, nieprzyjemny rozwód rodziców, tragiczną śmierć matki i naciski ojca aby zaakceptował rywalkę matki jako swoją macochę. Utrata ukochanej kobiety złamałaby mu serce, najprawdopodobniej budząc przy okazji jego mroczną stronę.

Mroczna strona

Książe William posiada mroczną stronę w postaci Jowisza w Skorpionie, jego sekretnym, przechwyconym Nowym Księżycu w Raku, jego cierpiącym Yod fulcrum, Wenus w piątym domie w koniunkcji z Chironem i Caput Algolem i w opozycji do Uranu. Wskazuje to na cierpienie w miłości i/lub miłość stłamszoną/odrzuconą. Ma królewski znak Lwa, jego władcą jest Słońce na zakręcie 8-ego domu, w którym znajduje się przechwycony znak Panny. Czy jego służba dla tronu zakończy się jego zgonem? To co teraz widzę bardzo mnie zasmuca, i modlę się abym się myliła, ostatecznie przecież wpływ gwiazd do niczego nie zmusza. Wiedza to potęga, a znajomość niebezpieczeństwa jest bronią przeciwko niemu.

A propos wyboru, wielka szkoda że narodziny księcia Williama były wymuszone za pomocą sztucznych metod (str. 45, Diana: Her True Story autorstwa Andrewa Mortona), ponieważ wpływają one na wybory duszy danego człowieka. Gdyby Williamowi pozwolono przyjść na ten świat w sposób naturalny, jego planeta Wenus mogłaby nie znajdować się tak blisko Caput Algol, i nie wchodzić w opozycję z Uranem… Wenus zmieniła znaki ledwie pięć dni po wymuszonych narodzinach Williama, opuszczając Byka na rzecz Bliźniąt, wychodząc daleko poza zasięg nieprzyjaznego wpływu Caput Algol…

Przystojny, czarujący książę William, ze swoimi umiejętnościami dotykania ludzkich serc, ma przed sobą jasną przyszłość. Jest inteligentny i ma potencjał dla bycia mądrym i sprawiedliwym królem, ze swoją Wagą Stellium w 9-tym domu i Jowiszem medium coeli. Trzeba zachować duże środki ostrożności w jego przypadku i chronić go przez cały czas. Brytyjski wywiad nie może spuszczać go z oka. Zależy od tego przyszłość monarchii.” (sisterrayastrology.com)

* * *

„Książę Karol podarował Dianie pierścień z szafirem (otoczonym diamentami). Wyszła za mąż jako dziewica, następnie urodziła przyszłego króla który został dosłownie wycięty z jej łona w czasie przesilenia letniego, ona sama natomiast została złożona w ofierze przez swojego męża.

AnneBoleynNPG-228x300To nie pierwszy raz gdy w rodzinie królewskiej mamy do czynienia z podobnym ciągiem dziwnych wydarzeń.

Anne Bolyn [przodek żony Williama, Kate Middleton], została zamordowana przez swojego męża króla Henryka VIII, po tym jak urodziła córkę Elżbietę. Ponownie, ta sama historia – mąż (Karol) zleca morderstwo matki przyszłego króla (Diana). Te historie nie są czymś przypadkowym, to wszystko zdarzyło się na polecenia rodziny królewskiej.

Kate Middleton nie jest „dziewczyną z ludu” tak jak portretują ją media – jest spokrewniona z Anne Boleyn, drugą żoną króla Henryka VIII. Boleyn była przywódczynią rodziny kapłanek, tzw. sióstr Boleyn – czarownic.” (radtrap.wordpress.com)

 

 Radtrap

Reklamy