Antymesjasz ujawniony (część 2)

 

Historia Loży Alfa sięga wstecz do czasów Sumeru i Egiptu oraz miast Babilonu i Ur. Nasze metody aktywnie wpływają na to życie, ten świat, plan fizyczny i to ciało dla potrzeb illuminacji i przebudzenia. Ścieżka lewej ręki nie jest ścieżką ucieczki od rzeczywistości, lecz rodzajem konfrontacji z absolutem fizycznej i psychicznej egzystencji, obejmującej przyjemności i rozkosz tak samo jako strach, ból i śmiertelność. Staniesz się rozmyślnym wyrzutkiem! …

Podobnie przedstawiciele rodziny królewskiej posiadają podwójne, publiczne i prywatne życie – pełne ezoteryzmu którego korzenie sięgają tysiące lat wstecz. Książę William jest przygotowywany do wielkich rzeczy. Zwracajcie na niego baczną uwagę! (henrymakow.com )

 

ZAĆMIENIE SŁOŃCA

 

Wszystkie zaćmienia, zarówno słoneczne jak i księżycowe, są grupowane w tzw. sarosach (ang. sarosserie). Każdy saros jest cyklem trwającym od 12 do 1300 lat, z przerwami 18 lat i 11 dni pomiędzy każdym z zaćmień… W jednym cyklu (sarosie) może dojść do około 70 zaćmień.

Co ciekawe hebrajskie słowo sar (os) oznacza „król” lub „książę”. Częściowe zaćmienie słoneczne miało miejsce 21 czerwca 1982r. w dniu urodzin księcia Williama. Zaćmienie osiągnęło swoją pełnię dokładnie o 12:30 czasu uniwersalnego, w szczytowym momencie przesilenia letniego.

Dokładnie 9 godzin później o 21:03 urodził się William. Zaćmienie Słońca z 21 czerwca 1982r. zalicza się do sarosu nr 117. Saros 117 nazywany jest też „Saros Series 2 Old North”, a pierwsze zaćmienie w tym cyklu miało miejsce w roku 792. W roku 1387, mniej więcej w połowie cyklu, przeskoczył on z hemisfery północnej na południową [dlatego obecne jego zaćmienia widoczne są tylko na półkuli południowej – przyp.tłum]. Druga część sarosserii 117 będzie trwała 666 lat (37 zaćmień x 18 lat). Liczba lat między pierwszym zaćmieniem saros 117 a narodzinami księcia Williama wynosi 1189, tyle samo ile jest rozdziałów w Biblii. Środkowym rozdziałem w Biblii jest Psalm 117, będący też najkrótszym rozdziałem biblijnym. Jeśli przyjrzymy się bliżej sarosowi 117, zauważymy że ostatnie zaćmienie do tej pory miało miejsce 1 lipca 2000r., w dniu w którym księżna Diana obchodziłaby 39-te urodziny.

Następne zaćmienie w cyklu nastąpi 13 lipca 2018r. (abovetopsecret.com)

 

Narodziny Chrystusa ponad 2000 lat temu były wypełnieniem biblijnych proroctw o „potomstwie niewiasty które zmiażdży głowę węża”. Po Potopie Szatan przyjął nową strategię dla pokonania zapowiedzianego mesjasza. Nie mogąc przeciwdziałać Jego narodzinom, stworzył konkurencyjną linię anty-mesjańską oraz proroctwo odrodzenia boga-Słońce. Od czasów przed-sumeryjskich, opisywanych w Księdze Rodzaju, gdy Nimrod (wielki łowca) próbował zbudować Wieżę Babel, mit odrodzenia boga-Słońce, umierającego Nimroda odrodzonego w Tammuzie, synu Semiramidy, powtarzał się w każdej kolejnej kulturze pogańskiej.

Podczas gdy Chrystus rodził się bliżej równonocy jesiennej (żydowskie Sukkot, wrzesień/październik), fałszywego Chrystusa oczekiwano podczas przesilenia zimowego (żydowska Chanuka, grudzień).

Podczas gdy Chrystus symbolizował prawość, fałszywy Chrystus miał być mesjaszem ścieżki Lewej Ręki. Podczas gdy Chrystus-pasterz miał zmiażdżyć głowę pełzającego węża, fałszywy Chrystus miał udawać wielkiego łowcę polującego na smoka.

 

SŁOŃCE W RAKU

 

Jako zodiakalny Rak, William będzie pretendował do miana pogromcy smoka/węża/hydry – gadziego wroga ludzkości, którego moment unicestwienia będzie powszechnie świętowany przez upadłą i odwracającą się od Boga ludzkość.

NIMROD + SEMIRAMIDA = TAMMUZ

SŁOŃCE + KSIĘŻYC = ZAĆMIENIE SŁOŃCA

eye

Oko wewnątrz trójkąta to symbol znany wielu tajnym stowarzyszeniom… Czasem nazywa się je „wszystkowidzącym okiem Lucyfera”. (thewatchmensduty.com)

W greckiej mitologii Rak identyfikowany jest z krabem, który pojawia się podczas walki Herkulesa z wielogłową hydrą. Krab szczypie Herkulesa w stopę, a ten miażdży go w odwecie stopą. Bogini Hera, zdeklarowany wróg Herkulesa, zabrała zmiażdżonego kraba i umieściła go pośród gwiazd… Tak Grecy opisywali mityczne powstanie gwiazdozbioru Raka.

220px-Lernaean_Hydra_Louvre_CA598_n2Wg astrologii Słońce znajduje się w znaku Raka od 21 czerwca do 22 lipca… (wikipedia)

Przed ponad 2 tysiącami lat w zachodniej części konstelacji znajdował się punkt przesilenia letniego (21 czerwca), a czwarty znak Zodiaku, znak Raka, przebiegał przez ten właśnie gwiazdozbiór. Wskutek precesji osi ziemskiej znak Raka znalazł się w naszych czasach prawie w całości w granicach gwiazdozbioru Bliźniąt… Słońce wędruje na tle gwiazdozbioru Raka między 21 lipca a 10 sierpnia. (wikipedia)

 

Dzisiejszy znak Raka był więc kiedyś nazywany znakiem Kraba. Antychryst jest spod znaku Kraba, którego zmiażdżyło inne wcielenie boga-Słońce, Herkules, podczas walki z hydrą (wężem o wielu głowach).

f0c91086355a0784498267346a2a8b7b

Książę William, członek nr 1000 „Orderu Podwiązki”, pasowany w dniu św. Jerzego (patrona Anglii).

Uccello-StGeorge2-BAR800

Św. Jerzy zabijający smoka, obraz Paolo Uccello

Na temat słynnej katedry New Age w Nowym Jorku pisał już kiedyś Vigilantcitizen, zaś polski przekład tego artykułu znaleźć można w archiwach bloga.

DRAGONu

DRAGON2

Na terenie Katedry św. Jana w Nowym Jorku znajduje się wielka rzeźba Michała Archanioła zabijającego smoka. Jak widać na fotografii, obok smoka zabijanego przez archanioła, znajdują się dwie dziwne figury – boga-Słońce oraz Kraba. Krab reprezentuje zodiakalny znak Raka… Okultystyczne podziemie doskonale rozumie ezoteryczne znaczenie tej dramatycznej sceny, gdyż jest to długo wyczekiwany moment zemsty. Dokona się w momencie przybycia archanioła Michała który zniszczy kozła ofiarnego, fałszywego Smoka – Kościół katolicki oraz papieża – w znaku Raka. Bóg-Słońce i Krab leżący pod archaniołem w terminologii astrologicznej oznaczają „Słońce w Raku”, czyli moment gdy słońce będzie przechodziło przez znak Raka… (watchpair.com)

Słońce w Raku może jednak oznaczać też coś innego: moment narodzin fałszywego Michała lub mesjasza. Urodzony w Raku bohater, archetyp archanioła Michała, św. Jerzego lub Herkulesa.

To, co w sposób szczególny wyróżnia Świadków Jehowy, to ich nauka, która jest jedyna w swoim rodzaju. Żadna inna religia ani żadna inna organizacja religijna nie ma tak zaskakujących pomysłów, jakie mają właśnie członkowie tej organizacji, czyli Towarzystwa Strażnica. (…)

 Jednym z nich jest utożsamianie naszego Pana i Boga, Jezusa Chrystusa, z Michałem Archaniołem. Zajrzyjmy do najważniejszych publikacji Świadków Jehowy, aby się przekonać, co głosi ta nauka. (…)

Na podstawie powyższej argumentacji pozwoliłem sobie ująć w punktach następujący ciąg myślowy, który ma nas przekonać do nauki, że Jezus Chrystus to Archanioł Michał:

(1) Słowo „archanioł” występuje w liczbie pojedynczej i z rodzajnikiem, co wskazuje, że archanioł jest tylko jeden; oraz (2) skoro ma przedrostek arch, to oznacza, że musi być tylko jeden archanioł. (3) W Biblii jest napisane, że Jezus przemawia głosem archanioła. (4) Skoro Jezus przemawia głosem archanioła, to znaczy, że jest On archaniołem. (5) Skoro w Biblii archaniołem nazwany jest tylko Michał, to Jezus jest Archaniołem Michałem. (6) Ten fakt jest poparty przez podobieństwa pomiędzy Michałem Archaniołem a Jezusem. (…)

Świadkowie Jehowy nie potrafią dostrzec dobitnych podobieństw pomiędzy Jezusem Chrystusem a starotestamentowym Bogiem Jahwe, a próbują nam wmówić tak strasznie naciągane podobieństwa pomiędzy Jezusem a Michałem Archaniołem. (brooklyn.org.pl)

Świadkowie Jehowy to jeden z wielu przedstawicieli zwiedzonego Kościoła, oczekującego przyjścia fałszywego Chrystusa. Królestwo Boże przedstawiane jest przez nich jako Rząd Światowy, zaś rządzący nim „Chrystus” wg współczesnej nauki Towarzystwa Biblijnego nie musi nawet znajdować się na Ziemi! „Strażnica” numer z listopada 2012:

wp_P_20121101_md1. Dlaczego ludzkość potrzebuje rządu światowego?

Współczesne problemy często mają wymiar globalny. W niektórych krajach przeważająca część społeczeństwa to osoby biedne i uciśnione. W innych wielu ludzi ma więcej, niż w gruncie rzeczy potrzebuje. Jedynie rząd o zasięgu światowym mógłby sprawiedliwie rozdzielić ziemskie zasoby…

2. Komu można by powierzyć władzę nad światem?

Koncepcja, by rządy nad światem powierzyć jakiejś jednostce, nie cieszy się popularnością, ponieważ żaden mężczyzna ani żadna kobieta nie jest w stanie dobrze wywiązać się z tego zadania. Nie ma też nikogo, kto zyskałby akceptację wszystkich ludzi. Poza tym którego człowieka władza nie zdemoralizuje? Myśl o tym, że cała ludzkość byłaby zależna od jednego tyrana, jest po prostu przerażająca…

 3. Czy idea rządu światowego naprawdę jest możliwa do zrealizowania?

Bóg postanowił, że Jego Syn będzie sprawował rządy nad ziemią z nieba (Daniela 7:13, 14). Podobnie jak człowieczy przywódca nie musi być fizycznie obecny w każdym mieście podległym jego władzy, tak Jezus nie musi przebywać na ziemi, by móc rządzić ludzkością…

Czy każdy uzna władzę Jezusa? Nie. Poprą go tylko osoby miłujące dobro. Ludzi, którzy odrzucą tego życzliwego i sprawiedliwego Władcę, Jehowa usunie z ziemi…

4. Czego dokona Jezus jako Władca świata?

Jezus wkrótce użyje swojej mocy, by uwolnić ludzkość od nieudolnych rządów. Do swojego rządu powołał niektórych ze swych lojalnych naśladowców — będą oni razem z nim panować nad ziemią z nieba (Daniela 2:44; 7:27). Jezus ze współkrólami zadba o to, żeby wszyscy mieszkańcy ziemi poznali Jehowę i żeby nasza planeta przypominała raj utracony na początku dziejów ludzkości.. (jw.org.pl)

Obietnica nadejścia ezoterycznego Chrystusa/Michała/Melchizedeka zawsze była źródłem natchnienia dla okultystycznych tajnych stowarzyszeń. Okruchy jego historii widzimy nie tylko w mitologii, masońskich rzeźbach i muralach, ale również w dzisiejszej popkulturze.

sH3HqVir5k7wBtIPMjuOlWdocpESłynna trylogia filmowa „Omen” opowiadająca o losach Antychrysta o imieniu Damien, została stworzona na cześć nienarodzonego jeszcze Williama. Omen (1976), Omen II (1978), Omen III (1981) – wszystkie nakręcono przed rokiem 82-im, jednak akcja ostatniej, trzeciej części filmu rozgrywa się w roku 1982.

Filmowy Antychryst dowiaduje się że 24 marca 1982r. ma przyjść na świat dzieciątko Chrystus, które obejmie władzę nad światem po tym jak pokona Antychrysta. Tak więc zamiast dosłownej Paruzji, polegającej na fizycznym przyjściu Jezusa Chrystusa, twórcy filmu odwołują się do omawianego już wcześniej pomysłu INKARNACJI Chrystusa. Chrystus nie przychodzi jako Syn Boży „na obłokach”, lecz odradza się w kolejnym dziecku. Dzieciątko z filmu urodziło się w roku 1982, czyli w tym samym roku co William, choć dokładna data się nie zgadza.

Pomimo prób znalezienia i zabicia Dzieciątka, Damien zostaje ostatecznie zabity w ruinach kościoła za pomocą sztyletu Megiddo. W tym trudnym zadaniu pomaga bohaterom nagłe objawienie się niefizycznego, świetlistego Chrystusa, broniącego swojej niemowlęcej formy fizycznej. Ostatecznie Antychryst przegrywa, zaś Dzieciątko zostaje przeniesione do bezpiecznego miejsca, gdzie ma dorosnąć i objąć sprawiedliwe rządy nad światem.

Pomimo porażki Antychrysta, film nie jest dziełem dobrych chrześcijan, a jedynie hołdem dla prawdziwego Antychrysta złożonym przez amerykańskich twórców filmowych wtajemniczonych w przyszłe wydarzenia. Fabuła nie odwołuje się do dosłownego rozumienia proroctw biblijnych, a zastępuje je interpretacją gnostycką i alegoryczną, gdzie prawdziwy Chrystus odradza się w postaci małego dziecka w roku 1982. William urodził się 21 czerwca 1982r. , filmowy Chrystus 24 marca 1982. Daty są różne, ale twórcy umieścili wskazówkę dla wszystkich wtajemniczonych. Obie daty posiadają identyczne wartości numerologiczne, potwierdzając że seria filmów „Omen” naprawdę była hołdem dla przyszłego Antychrysta Williama.

 

21.6.1982 = 2+1+6+1+9+8+2 = 29 = 2+9 = 11

24.3.1982 = 2+4+3+1+9+8+2 = 29 = 2+9 = 11

 

David-son (syn Dawida)…linia krwi Dawida…

davidson

military+academy

Akademia wojskowa do której uczęszcza Damien nazywa się Davidson (Omen II)… przynosząc na myśl Syna Dawida i jego rodzinę. (http://www.secretsinplainsight.com/2011/08/13/666/)

Który jeszcze oszołom wiedział coś więcej na temat roku 1982?

Na wiosnę 1982r. Benjamin Creme umieścił ogłoszenie w gazetach na całym świecie o treści: „Chrystus już tu jest”. Wg Niego „Chrystus”, którego nazywał także „Maitreya”, ogłosi swoje istnienie w orędziu telewizyjnym transmitowanym na cały swiat. Creme napisał także że Drugie Przyjście Chrystusa nastąpi w poniedziałek, 21 czerwca 1982r. (przesilenie letnie)… 14 maja 1982r. Creme zwołał konferencję prasową w Los Angeles. Przybyło na nią ponad 90-ciu pracowników mediów, którym Creme przekazał następującą informację: Maitreya żyje w dzielnicy azjatyckiej, w Brick Lane we wschodnim Londynie… gdyby media zaczęły go szukać w Londynie, ten wyszedł by z ukrycia i ujawnił się przed nimi. (wikipedia)

Dobrze znany entuzjastom teorii spiskowych Benjamin Creme, podobno potomek proto-syjonisty Adolpha Cremieux, prorok UFO z koneksjami w ONZ, zapowiadał przyjście światowego nauczyciela – Maitreyi – już na rok 1982. Choć nigdy nie nastąpiło to w  sposób który opisywał, nie możemy nie dostrzec zbieżności daty oraz miejsca urodzenia Maitreyi oraz księcia Williama:

21.6.1982, Londyn

Najwidoczniej Creme otrzymał pewne informacje na temat rytuału Antychrysta, jednak były one niepełne, albo częściowe błędne, dlatego nigdy nie widziano w telewizji orędzia azjatyckiego guru z Londynu.

Data i miejsce narodzenia wskazuje natomiast na pierwszego syna księżnej Diany.

 

UKŁAD PLANET

 

Książę William urodził się 21 czerwca 1982r. o godzinie 21.03, ze Słońcem w Raku, w dniu przesilenia letniego. Po południu tego samego dnia doszło do zaćmienia Słońca… [wg danych NASA o godzinie 12:04:33 ]. Jego horoskop posiada „królewskie” właściwości, jak wykazują astrolodzy, biorąc pod uwagę pozycje Jowisza i Słońca, ale również wznoszącego się Neptuna który może mu dodać wizjonerskich lub „new age-owych” właściwości.

W listopadzie/grudniu 2005r. Jowisz znalazł się w tranzycie z jej [Diany] urodzeniowym Neptunem, planetą teorii spiskowych. Tego samego listopada rząd Francji otrzymał wiadomość od Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, w której poinstruowano go by odpowiedział na szereg pytań dotyczących sprawy wypadku: dlaczego ciało lady Di zostało zabalsamowane tej samej nocy w której zginęła (czy to z powodu usunięcia płodu?), i dlaczego nigdy nie udostępniono nagrania z kamer CCTV w tunelu. W grudniu gruchnęły nowe rewelacje, kiedy okazało się że kierowca Henri Paul nie był pod wpływem środków odurzających, tak jak twierdzono wcześniej… wyciekły też informacje że Dianie grożono śmiercią tuż przed wypadkiem. Książe Karol został przesłuchany przez lorda Stevensa z komisji Pageta i spytany wprost czy to on zamordował żonę. Jeśli weźmiemy pod uwagę że około 94% Brytyjczyków wierzy że Diana została zamordowana, policja nie może już tak po prostu odrzucać tych „teorii spiskowych”. (skyscript.co.uk)

 william

Książę William ur 21.06.1982, godz. 21:03 (BST -1:00), Londyn, UK, klasyfikacja: AA,
źródło: astrodatabank, godzina z aktu urodzenia

William po matce odziedziczył wszystko, co piękne i urokliwe. Tak jak ona ma Słońce w rodzinnym, troskliwym i współczującym Raku…

Tak samo jak Lady Di ma położoną w horoskopie planetę piękna i związków Wenus – w znaku Byka. To oznacza, że William będzie się cieszył niesłabnącą popularnością i uwielbieniem Brytyjczyków i fanów na całym świecie…

Diana

Diana Spencer, księżna Walii ur 1.07.1961 godz. 19:45 (-1:00), Sandringham, Anglia, klasyfikacja: A,
źródło: astrodatabank, godzina od matki

Z matką łączy go również znak Strzelca, w którym oboje mają ascendent – punkt w horoskopie, który określa, jak postrzegają nas inni ludzie i jak działamy. Diana była bardzo otwarta na ludzi, lubiła uczyć się nowych rzeczy i występowała w obronie pokrzywdzonych i chorych. Taki sam będzie William, który już za młodu przyciągał uwagę tłumów i był postrzegany jako ten lepszy, grzeczniejszy i bardziej godny tronu syn Diany i Karola. W przeciwieństwie do ojca, William ma dar przemówień i nie będzie obiektem żartów i drwin z powodu swoich niezręcznych wystąpień publicznych. Merkury, planeta komunikacji i wysławiania się, jest w jego horoskopie w bardzo dobrym położeniu – w znaku elokwentnych i inteligentnych Bliźniąt. (izabelapodlaska.pl)

Wybrane komentarze z forum astrologicznego dotyczące narodzin Williama:

Re: Książe William.

szczepan4053 07.02.10, 21:28

Witam.
Macie racje, ale horoskop Williama ma bardzo niekorzystne układy astrologiczne tak jak zaćmienie Słońca, potem koniunkcję między Neptunem a Lilith-odbiera realia i ucieczka w głąb, homoseksualizm jest pod znakiem zapytania , dalej Jowisz jest w pobliżu z Medium Coeli, ale ten Jowisz jest w retrogradacji, który może pokrzyżować koronację na króla, dalej nieciekawe jest opozycja pomiędzy Księżycem a Lilith czy on nie będzie bał się kobiet?? A opozycja między Lilith a Słońcem on może mieć poważne konflikty między potrzeba prywatnością a ich konserwatywnością I przez opozycję może mieć targane emocje i trudniej będzie podejmować ważne decyzję. Bardzo niepokojąca jest potrójna koniunkcja Gwiazdę Agolę, Chirona oraz Wenus, czy on odnajdzie prawdziwa miłość na ziemi. Najlepiej byłoby, żeby rezygnować ambicję na króla, a zająłby działalnością społeczną i wtedy Williamowi będzie łatwiej przepracować karmę.
Gandalf

(…)

Re: Książe William.

acrux_79 08.02.10, 22:44

Szlag mnie trafi, bo skasował mi się post, grrrr….. No to jeszcze raz.

Uwagę zwraca potężny Jowisz ( wzmocniony koniunkcją Plutona ) na wierzchołku trójkąta syntetycznego, gdzie po jednej stronie mamy Neptuna w 12d. przy ASC, a po drugiej potężny nów w Raku – przy DESC od strony 7. domu.
Iście królewski horoskop ! Aż nierealny, podręcznikowy, ale świadczyć może o wielu rzeczach. Np książe ( w przyszłości król ) William może być „przełomowym” monarchą, w stylu choćby JP II ( dobierając odpowiednie analogie i proporcje ). Może uczestniczyć czynnie w ważnych wydarzeniach politycznych, albo dosłownie przejąć dowództwo jeśli chodzi o rządzenie. Z dzisiejszego punktu widzenia utopijne, ale kto wie…

Link do horoskopu Williama:
www.kozmikhoroscopes.com/william.htm

(…)

Re: Książe William.

anahella 25.11.10, 22:17

TAk się zastanawiam czy Wy traktujecie Chirona jako pełnoprawną planetę? Przecież Chiron nie włada żadnym znakiem zodiaku. Nie przeceniałabym bo tutaj.

Ale na pewno jest fajny królewski aspekt: Jowisz a MC w trygonie do Słońca na DSC. Farciarz, któremu uda się wynegocjować dobre dla kraju umowy. To co mamy na MC, to eksponujemy w pierwszej kolejności, niekoniecznie świadomie. Po prostu ludzie w nas to zauważają, tu widać Jowisza i jeszcze wspierają go swiatła.

stellum w domu IX – niech zajmie się przede wszystkim polityką zagraniczną, reprezentowaniem kraju poza jego granicami. Trygon świateł, a w szczególności Księżyca do Jowisza pokreśla fakt, że pamięć po jego matce będzie mu zjednywać serca za granicą.

CZy powinien zostać królem? Biorąc pod uwagę, że król pełni rolę reprezentacyjną, to tak, jak najbardziej.

Powinien bywać i pozwalać się fotografować. Neptun na Asc daje mu urodę i fotogeniczność. Martwi mnie jednak ta opozycja Neptuna do świateł – może przesadzać z alkoholem.

(…)

Re: JEST DATA ! :-)

acrux_79 24.11.10, 21:41

Hmmm…. nie wiem jak się odnieść do tranzytów na jego horoskop….

1) Saturn w trygonie do władcy DESC
2) Neptun ( nominalnie ASC ) przesunął się w życiu Księcia tak, aby trygonem wesprzeć jego nów przy DESC. Przy okazji to jest wielki trygon Neptun tr. do nów nat. i Jowisz nat. Mi się to podoba…

Dalej
3) piękna progresywna Wenus na Słońcu, no, niesamowite !
4) nów w Raku i to jest pytanie do znawców, czemu przed nowiem uczyniono ten ślub ? Co może oznaczać mniej więcej Księżyc w 26 stopień Raka ? To bardzo atrakcyjny stopień, w Książce „Ariadna Misterium” zauważyłem oznaczenie tego punktu jako „siedlisko Księżyca”, termą rządzi Saturn ( w Raku… ), dekanatem Księżyc. Ciekawe, czy pracowali przy tym astrologowie… ?

Mi… się podoba. Trochę się boję Procjon ( zamachy np JFK ), ale…. ja jestem optymistą i życzę by ta data się spełniła. (forum.gazeta.pl)

 

BOGINI DIANA

 

Księżycowa bogini, lub jak nazywają ją Anglicy „królowa ludzkich serc” Lady Di. Dziewica ze Spencerów/Stuartów. Grecka bogini księżyca Diana. Celtycka księżycowa Danu.

Hekate i Diana były boginiami nocy, a tunel Point de’Alma znajduje się pod skrzyżowaniem. Gdy spojrzymy na wystawę ku pamięci Diany w Harrodsie – kompletnej z rybymi pęcherzami i kielichem – wszystko wydaje się być jasne. I ta pochodnia  jest wszędzie, nawet na jej grobie. Jednym ze znaczeń pochodni – oprócz Berła – jest złote nasienie 13 rodzin królewskich Europy. Diana była trzymana z dala od potajemnych działań swej rodziny z powodu jej braku chęci podporządkowania się. Gdy urodziła Williama nie była już potrzebna, zresztą słusznie. Wypełniła swoje zadanie. Jej śmierć była wisienką na torcie.

Księżna Diana była owieczką wśród wilków. Została wybrana ze względu na krew Stuartów. Jej ojczym, Peter Shand Kydd w koloniach zajmował się nie tylko hodowlą owiec. Został zainicjowany w szeregi Loży Alpha na kilka lat przed śmiercią Normana Lindsaya, tak mi powiedziano…

Jego misją było zniszczenie i tak już osłabionego małżeństwa rodziców Diany, i spowodowanie u niej problemów emocjonalnych. I udało mu się! Biedna, piękna, głupia Diana o niewinnych oczach nigdy nie osiągnęła wyżyn intelektualnych, dlatego też była idealna na potrzeby swego zadania.(henrymakow.com)

* * *

 solstice+sun+king+and+moon+baby

…oraz Diana ‚bogini księżyca’

Urodzony 21 czerwca 1982…lub 21/6 lub 216 (6x6x6)

21 czerwca to czas przesilenia letniego… tego samego dnia mieliśmy też zaćmienie słońca (saros 117) !

william+baptism

Ochrzczony 4 sierpnia… w 216-tym dniu roku (216 lub 6x6x6)

Matka Williama nazywała się Diana … jest to więc sama „księżycowa bogini”!

Złożona w ofierze (prawdopodobnie?) 31 sierpnia 1997r. w 109-tą rocznicę pierwszego morderstwa Kuby Rozpruwacza w 1888r. , ofiarą była Mary Ann Nichols… Zaznaczmy że jest to praktycznie dokładnie 109 lat, ponieważ obydwa zgony (Diany i Mary Ann) miały miejsce we wczesnych godzinach porannych. (secretsinplainsight.com)

* * *

 di+will+and+chas

(Powyżej pierwsza oficjalna fotografia księcia Williama, zrobiona podczas przesilenia zimowego 1982r. )

(…)

William pokazał się publicznie po raz pierwszy 1 marca 1991r. (Dzień św. Dawida), podczas oficjalnej wizyty swoich rodziców w walijskim Cardiff. Po przybyciu na pokładzie samolotu, zabrano go do katedry w Llandaff gdzie wpisał się w księge gości, pokazując po raz pierwszy swoją leworęczność. 3 czerwca 1991r. William znalazł się w szpitalu Royal Berkshire Hospital po tym jak kolega ze szkoły przypadkowo uderzył go w czoło kijem golfowym. Przytomności nie stracił, doznał jednak skruszenia czaszki, dlatego poddano go operacji w Great Ormond Street Hospital, a blizna po tym wydarzeniu pozostała do dnia dzisiejszego. W roku 2009 nazwał ją w wywiadzie „blizną Harrego Pottera”. Miał wtedy powiedzieć: „nazywam ją tak, gdyż błyszczy od czasu do czasu, czasami ludzie to zauważają, a czasami nie.” (wikipedia)

 FireShot+Screen+Capture+%23103+-+%27Who+gave+Prince+William+his+%27Harry+Potter+scar%27_+Royal+reveals+friend+hit+him+with+golf+club+I+Mail+Online%27+-+www_dailymail_co_uk_news_article-1163000_Who-gave-Prince-William-Harry-Pott

Objawienia 13:3

A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem.

Kości „króla Artura” były podobno ogromnych rozmiarów, zaś czaszka oprócz licznych śladów ran miała też duże „rozcięcie”, sugerujące [śmiertelny] cios w głowę. (subliminalsynchrosphere.blogspot.com)

* * *

Podczas wizyty w Cardiff, pierwszego publicznego wystąpienia, miał 8 lat, 8 miesięcy i 8 dni. (21 czerwca 1982 – 1 marca 1991)

article-2162474-00B9768300000190-255_634x676
Gdy Diana zmarła, miał dokładnie 5550 dni. (Poniedziałek, 21 czerwca 1982 – niedziela, 31 sierpnia 1997)

FireShot+Screen+Capture+%2523003+-+%2527Number+Search_+5550%2527+-+www_newjerusalem_org_SearchByNumber_aspx_search%253D5550

Biblijny kodeks Stronga: greckie słowo nr 5550 (Chronos – czas, grecki bóg czasu)

http://www.newjerusalem.org/Strongs/G5550

funeral

Pogrzeb matki. William skończył w tym dniu 5555 dni.

Powyższa fotografia księcia Williama i najbliższej rodziny wykonana została o godzinie 10.23, w momencie gdy przejeżdzała karawana Diany (+/- 20 sekund) i właśnie w tym momencie William liczył sobie tyle czasu, ile widzimy na screenie poniżej (urodził się o godzinie 21.03):

Godziny są zaokrąglone w dół, zauważcie jednak niesamowitą zbieżność w dokładności upłyniętych dni, minut i sekund. Wyliczone są dokładnie, tu nie ma żadnych zaokrągleń.

 yhu

FireShot+Screen+Capture+%23298+-+%278000000_60_24=+-+Google+Search%27+-+www_google_co_uk_search_q=8000000_60_24=&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org_mozilla_en-US_official&client=firefox-a&gws_rd=cr&ei=FcycUtG8HJCrhAfA

(Miał wtedy 5555.5555 dni)

Licząc od momentu pierwszego publicznego wystąpienia (miał wtedy 8 lat, 8 minut i 8 dni), do następnego dnia po pogrzebie księżnej Diany, upłynęło od tych wydarzeń dokładnie 6 lat, 6 miesięcy i 6 dni – chyba że 8-letni William pojawił się w Cardiff przez godziną 10.23, dla przykładu o 9 lub 10 rano, bo wtedy zaliczyłby te liczby (666) w czasie pogrzebu matki!

Wyliczenia zrobione na stronie:

http://www.timeanddate.com/date/durationresult.html?m1=3&d1=1&y1=1991&m2=9&d2=7&y2=1997

21 czerwca =21/6 lub 216

6 x 6 x 6 = 216

 (kaldanis.blogspot.com)

 

LEWORĘCZNY KSIĄŻĘ

 

Książę William jest obecnie jedynym leworęcznym przedstawicielem rodziny królewskiej. To czy jesteśmy prawo czy leworęczni nie ma większego znaczenia w kontekście naszego zbawienia (leworęczni mogą już odetchnąć z ulgą i zdjąć gromnicę z parapetu), musimy jednak pamiętać że mamy do czynienia ze starannie przygotowanym scenariuszem życia jednego człowieka. W przypadku Antychrysta ważny jest każdy szczegół, ponieważ jak wiadomo „diabeł tkwi w szczegółach”.

Leworęczność Williama pochodzi zapewne od jego dziadka z rodu Spencerów, oraz Jerzego VI, którzy obaj byli leworęczni. Leworęczność jest cechą recesywną, co tłumaczy dlaczego William jest leworęczny, podczas gdy jego rodzice nie, podobnie jak jego babka królowa. Diana, Elżbieta, Karol, wszyscy przenosili gen leworęczności, lecz ujawnił się on dopiero u Williama.

Spośród brytyjskiej rodziny królewskiej, królowa Elżbieta, książę Filip, książę Karol i książę Harry, wszyscy są praworęczni. (theroyalforums.com)

* * *

Ścieżki Lewej i Prawej Ręki, spopularyzowane przez Madame Blavatską w książce z 1877 roku, zatytułowanej “Isis Unveiled”, symbolizujące dobro i zło. Ścieżka lewej ręki, jako ta mroczniejsza, często odrzuca społeczne konwenanse i status quo, według niektórych jest drogą do duchowej wolności. W rezultacie adepci Lewej Ręki używają technik magicznych tradycyjnie postrzeganych tumblr_mifviathpX1r9ru8eo1_500jako tabu, w rodzaju magii seksualnej lub kultywowania satanistycznych i lucyferiańskich wierzeń i symboliki…

Ścieżka Prawej Ręki jest w opozycji, reprezentuje drogę bardziej pobożną. Praktykanci prawej ścieżki nie będą poruszać tabu ani angażować się w moralnie dyskusyjne czynności (…)

W rzeczywistości leworęczni stanowią jedynie 10% populacji, lecz jest ich znacznie więcej wśród przywódców politycznych i generalnie wśród ludzi sukcesu. Te proporcje są znacznie większe niż byś się tego spodziewał. (…)

Leworęczny Antychryst

… Kuba Rozpruwacz, którego podejrzewa się o bycie angielskim arystokratą, również był leworęczny.

Idea leworęcznego antychrysta wydaje się być bardzo ważna, w momencie gdy zaczniemy myśleć o nim jako o synu Szatana/Lucyfera. Jest to ultymatywny symbol świata antychrysta i dominacji ścieżki Lewej Ręki na skalę globalną.

Powinniśmy nadmienić że papież Benedykt był leworęczny, natomiast co do papieża Franciszka, którego niektórzy uważają za ostatniego papieża, nie byłem w stanie dowiedzieć się czy również jest leworęczny. Być może jest to celowe milczenie, mające ukryć fakt jego leworęczności. (paranoiamagazine.com)

* * *

W Talmudzie szef Szatanów lub Książę Demonów nazywany jest Samaelem, którego imię związane jest z hebrajskim słowem oznaczającym lewą stronę – se’mol. Anioł Michał siedzi [wg Talmudu] po prawej stronie Boga, zaś Samael po lewej. Tradycja powiązywania zła ze stroną lewą, a dobra z prawą występuje pod różną postacią w kulturach całego świata… Prawa ręka jest wspominana pozytywnie w Biblii 100 razy, podczas gdy lewa ręka tylko 25 razy, zawsze w negatywnym sensie… Gen LRRTM1 jest ważnym czynnikiem powodującym leworęczność. Naukowcy odkryli ten gen w czasie badań nad dziećmi z dysleksją, i wierzą że dziedziczony jest po ojcu. ( http://facts.randomhistory.com/facts-about-left-handedness.html)

* * *

W krajach islamskich, a także Japonii i Chinach odsetek mańkutów wynosi zaledwie 3% (a znane nauce jest także amazońskie plemię, w którym leworęczność w ogóle nie występuje). Dla odmiany wśród Żydów i Inuitów leworęczni stanowią aż 20% populacji. Skąd wynikają te różnice? (…)

Ogólnie przyjęta jest teoria głosząca, że stronność jest w pewnym stopniu cechą dziedziczną: gdy oboje rodzice są leworęczni, prawdopodobieństwo leworęczności u dziecka wynosi blisko 50%. W przypadku praworęcznych rodziców – zaledwie 2-4%. (…)

Teoria oparta na dziedziczeniu okazuje się jednak niewystarczająca w obliczu faktów mówiących, że w przypadku pewnego odsetka bliźniąt jednojajowych (o jednakowym materiale genetycznym) występują różnice w stronności – jedno jest prawo-, a drugie leworęczne. Istnieć więc muszą także inne czynniki, które determinują taką, a nie inną ręczność. Czynniki te naukowcy dzielą na trzy rodzaje: przyczyny patologiczne, hormonalne i społeczne.

Czynniki patologiczne
Badania nad zjawiskiem leworęczności wykazały pewne ciekawe korelacje. Okazało się bowiem, że leworęczność jest częściej spotykana u następujących grup:

  • Dzieci pierworodne,
  • Dzieci bardzo młodych matek,
  • Dzieci matek dojrzałych (późne ciąże),
  • Dzieci, których poród odbywał się z komplikacjami (przedłużał się, wystąpiła zamartwica, niedotlenienie, noworodek uzyskał mniej niż 6 pkt Apgar),
  • Dzieci urodzone przez cesarskie cięcie,
  • Wcześniaki (częstotliwość występowania leworęczności na poziomie ponad 50%),
  • Dzieci urodzone z ciąż mnogich.

To czynniki hormonalne mogą tłumaczyć spory odsetek leworęcznych wśród Żydów, Inuitów oraz… mężczyzn (leworęcznych jest 12,6% mężczyzn i 9,9% kobiet). Wśród Żydów i Inuitów dość często obserwowany jest wrodzony przerost kory nadnerczy. Kora nadnerczy to zewnętrzna część nadnerczy, pełniąca funkcję wydzielniczą – wydzielany jest tu m.in. testosteron, podstawowy męski hormon płciowy. Hipoteza ta, której autorem jest Norman Geschwind, zakładająca korelację między leworęcznością a ekspozycją na testosteron w życiu płodowym, wskazuje na hamujący wpływ tego hormonu na rozwój lewej półkuli mózgu. Ta bardzo ciekawa teoria, wymaga jednak dalszych badań (bangla.pl)

Widać że Windsorom bardzo zależało na leworęcznym dziecku, wiedzieli też w jaki sposób zwiększyć prawdopodobieństwo narodzin takiego człowieka. Młoda matka, cesarskie cięcie, syn pierworodny…  jednak wszystkie te zabiegi wzięły by w łeb, gdyby nie istnienie genu recesywnego. Zarówno Diana jak i Karol są praworęczni, tak więc bazowe prawdopodobieństwo narodzin leworęcznego dziecka wynosi w ich przypadku ledwie kilka procent (wg powyższego artykułu) . Zupełnie inna sprawa gdyby ojcem Williama tak jak sugerują niektórzy insiderzy nie był praworęczny Karol, a ktoś zupełnie inny.

 

Autor: Radtrap

 

Reklamy