ISIS to narzędzie CIA i Saudyjczyków

 

ISIS podają się za przywódców sunnickiego powstania, pomimo tego że nie są sunnitami.

David Livingstone twierdzi że to salafici, element starego planu illuminatów mającego na celu podział i podbicie świata muzułmańskiego.

Dokumenty Eda Snowdena potwierdzają że ISIS to wspólna operacja CIA i Mossadu

 

David Livingstone (henrymakow.com), tłumaczenie: Radtrap

Dużo wysiłku wkłada się w portretowanie ISIS jako ruchu „sunnickiego” sugerując przy tym że mogą mieć znacznie większe poparcie niż ma to miejsce w rzeczywistości, oraz że są w stanie sami wywołać poważny konflikt.

isisJohn McCain na spotkaniu z kalifem Abu Bakremem al-Bagdadim, przywódcą ISIS w Aleppo. Kwiecień 2013. źródło

Nic nie może być dalsze od prawdy. ISIS to salafici, manifestacja współczesnego fenomenu w Islamie nazywanego przez badaczy „odrodzeniem religijnym”. Islamskich odrodzeniowców łączą dwie rzeczy: zawsze są sponsorowani przez Brytyjczyków i odrzucają islamską tradycję prawną.

Wspólny wysiłek skodyfikowania zawiłości islamskiego prawa jest jednym z największych osiągnięć intelektualnych w historii. Jeszcze przed IX wiekiem zdecydowano że cztery wiodące szkoły będą uznawane za reprezentantów sunnickiej ortodoksji. Szkoły te znane jako Mazhaby różniły się w podejściu do pewnych mniej istotnych zagadnień, lecz ogólnie uznawane były za wzajemnie kompatybilne.

isis1(Nowy Bin Laden Ameryki, na lewo, już po spotkaniu ze swoim mocodawcą Johnem McCainem)

Islamskie prawo było więc w zasadzie odporne na zafałszowania. Od tego momentu uznano że Drzwi Idżtihadu („niezależnego rozumowania”) zostały zamknięte.

Stanowiło to wyzwanie dla brytyjskiej strategii „Dziel i Rządź”, zgodnie z którą tworzono sekty bazujące na fałszywych doktrynach religijnych. Dlatego zaczęli sponsorować nową falę tzw „odrodzenia religijnego” którego przedstawiciele domagali się ponownego otworzenia Drzwi Idżtihadu, poczynając od Mohammeda Abdula Wahhaba w połowie XVIII wieku.

Wahhab, krypto-Żyd, był sponsorowany przez innego krypto-Żyda Ibn Sauda, protoplasty Arabii Saudyjskiej. Odrzucił Mazhaby i wzywał do powrotu do źródeł, Koranu i Sunn, nieskalanych „ludzką” opinią. Wzywał również do Dżihadu przeciw muzułmanom, najpierw w Arabii, a później przeciw Imperium Ottomańskiemu.

W roku 1932 dzięki ponownemu wsparciu Brytyjczyków, klan Sauda przejął kontrolę nad Arabią, której nazwę zaczęli łączyć z nazwą klanu. Podbili również al Haramain, święte okolice Mekki i Medyny i zaczęli maskaradować jako obrońcy sunnickiego Islamu.

W roku 1933 wydali koncesje na ropę dla należącego do Rockefellerów Standard Oil, obecnie Exxon Mobil (…) 90% saudyjskich przychodów z ropy naftowej jest w większej części zarządzanych przez Exxon Mobile.

Ogromne bogactwo Saudyjczyków było kluczowym narzędziem używanym podczas procesu propagowania wahhabizmu oraz powiązanego z nim ruchu Salafi, które od tamtego czasu w zasadzie połączyły się w jedno.

isis2Salafizm narodził się w XVIII wieku. Przewodził mu notoryczny oszust i agent brytyjski Dżamal ud Din al Afgani (na lewo). Afgani był nie tylko Wielkim Mistrzem Masonerii Egiptu, ale również ważną figurą dla europejskiego Odrodzenia Okultystycznego, podobnie jak H.P. Blawatska i Aleister Crowley. Afgani był również źródłem masońskich nauk odstępczego Narodu Islamu (Nation of Islam) w USA.

Brytyjski zwierzchnik Afganiego, Wilfred Scawen Blunt, jako pierwszy zaproponował stworzenie kontrolowanego przez Brytyjczyków „Kalifatu” (przywództwa całej muzułmańskiej społeczności) który miał zastąpić Imperium Ottomanów. Idea neo-kalifatu była później promowana przez T. E. Lawrenca, aka „Lawrence z Arabii,” który dowodził arabskim powstaniem przeciwko Ottomanom z polecenia Royal Institute for International Affairs (RIIA), stworzonej przez illuminatów siostrzanej organizacji CFR Rockefellerów.

ISIS JEST NARZĘDZIEM ILLUMINATI

Mocodawcy ISIS (Mossad, CIA, MI5 lub wszystkie powyższe) dużo się nauczyli przez te wszystkie lata. Popełnili błąd wybierając bin Ladena który był inżynierem z wykształcenia i z zawodu, przez co zawiódł w próbach przekonania świata Islamu co do swoich kwalifikacji przywódcy Dżihadu.

Lecz teraz sytuacja wygląda znacznie lepiej dla ukrytych manipulatorów ISIS. Lider ISIS, Abu Bakr al-Bagdadi, który miał czelność ogłosić się „Kalifem” wszystkich muzułmanów, uzyskał tytuł magistra i doktorat w naukach islamskich na Islamskim Uniwersytecie w Bagdadzie.

Ustanowienie Kalifa nad światem Islamu jest uniwersalnym marzeniem muzułmanów. Każdy muzułmanin jest dotknięty niszczycielskimi działaniami zachodniego imperializmu, oraz wściekły na ślepe poparcie Zachodu dla zachłannego syjonizmu. Jednocześnie jednak czyni ich to podatnymi na oszustwo ze strony ich wrogów, którzy tworzą fałszywe opozycje i wiodących na zgubę szczurołapów w rodzaju al Bagdadiego.

Ci wrogowie popełniają jednak wielki błąd: twierdzą że ISIS jest „organizacją Sunni”.

Od czasu zniknięcia prawdziwych autorytetów sunnickich, Saudyjczycy finansowali swoje fałszywe interpretacje i zwiedli świat, który wierzy teraz że wahhabizm i salafizm to jedynie ruchy reformacyjne w obrębie sunnizmu.

isis3

Większość muzułmanów jest zwiedzionych. Są podatni na ekstremizm i założenia omyłkowo interpretowane jako „Szariat” ponieważ zostali odsunięci od prawdziwej tradycji prawnej Islamu przechowywanej niegdyś w Mazhabach. Gdy jednak poznają prawdę, odrzucą oszustów w rodzaju ISIS i odkryją swoje dziedzictwo które czyniło z nich niezłomną i niepowstrzymaną siłę w przeszłości.

KONKLUZJA

Saudyjczycy są wspólnikami illuminatów. Saudyjska rodzina królewska to krypto-Żydzi. Ich państwo stworzono w celu przejęcia kontroli nad Islamem i ostatecznego zniszczenia go podczas III wojny światowej. Arabia Saudyjska jest również jednym z największych sojuszników Izraela na Bliskim Wschodzie, zaraz po Turcji. Ich bogactwo jest wynikiem skrupulatnie zarządzanego przez Kissingera kryzysu naftowego, po którym Arabia Saudyjska stała się jednym z najważniejszych wspólników CIA w jej tajnych operacjach w rodzaju Iran contra czy kreowania muhadżedinów w Afganistanie.

To jest powód dla którego Arabia Saudyjska wspiera ISIS w imieniu CIA.

W skrócie: ISIS to salafici, więc nie mogą być sunnitami, co oznacza że muzułmanie muszą się od nich odwrócić.

 

Reklamy