Były satanista objaśnia duchowy plan Illuminatów

 

12 maja 2014 papież Franciszek, jezuita, teoretyzował na temat zasadności chrztu kosmitów (linki na niebiesko). O możliwości istnienia życia pozaziemskiego mówił już za kadencji papieża Benedykta inny jezuita, Jose Gabriel Funes, dyrektor watykańskiego obserwatorium astronomicznego. Kolejny jezuita i papieski astronom Guy Consolmagno, będący również członkiem Papieskiej Akademii Nauk powiedział 17 września 2010 że wierzy w kosmitów i byłby szczęśliwy mogąc ich ochrzcić.

Corrado Balduci, teolog Kurii Rzymskiej, był przekonany co do istnienia obcych i podkreślał że nie należy mylić ich z istotami anielskimi. Sugerował wręcz że kosmici są szczeblem łączącym świat ludzi i świat duchowy. Mistyczka Fulla Horak popularyzowana przez niektóre kręgi katolickie, wg relacji człowieka który znał ją osobiście, również wierzyła w życie na innych planetach (ARTYKUŁ ZOSTAŁ USUNIĘTY PRZEZ AUTORA. Pewnie był zbyt niewygodny dla wspomnianych w nim ludzi). Na ich zamknięte spotkania miał przyjeżdżać pewien jezuita, zwany bratem Ludwikiem, który nie wierzył w grzech, nie uznawał Jezusa za Boga, mówił też o potrzebie wyzwolenia się ludzi od świata materii. To nie jest chrześcijaństwo, to jest gnostycyzm, produkt żydowskiej kabały. To jest prawdziwy system wierzeń jezuitów.

Jezuici zostali założeni przez kabalistę i Żyda marrano Ignacego Loyolę w roku 1539. Ignacy był również członkiem średniowiecznych, hiszpańskojęzycznych Iluminatów – Allumbrados. Słynni Bawarscy Illuminaci (1776) byli zaś tworem wyszkolonego przez jezuitów Adama Weishaupta.

Jezuici są tylko jedną z wielu grup zakamuflowanych okultystów działających na całym świecie. Celem wszystkich z nich, czasami pozornie ze sobą skłóconych grup (sztuczka ze złym i dobrym gliną, tyle że na skalę globalną), jest Wielka Praca/Dzieło – duchowa transformacja świata. W ramach tego procesu ludzkość musi poznać wielkich Mistrzów, istoty o których na przestrzeni wieków pisało wielu mistyków i okultystów, opisujących ich jako na źródło swojej wiedzy tajemnej.

 

Radtrap


Marcos (henrymakow.com), tłumaczenie: radtrap

W telewizji i kinie popularyzuje się koncept portali pozwalających na przemieszczanie podróżników między różnymi światami i wymiarami.

Dla przykładu w serialu „Gwiezdne Wrota” mamy zarówno portale, kosmitów jak i duchowe oświecenie. Nawet smerfy musiały czekać na specyficzny układ planet aby otworzyć wrota wiodące do naszego świata.

danielmastral_rastrosdooculto-500x554Książka „Rastros do Oculto” autorstwa Brazylijczyka Daniela Mastrala, pomaga wyjaśnić nieco powód popularyzacji tego pomysłu w mediach.

Mastral twierdzi że był wysokiej rangi satanistą, od małego przygotowywanym do przewodzenia [satanistycznej] organizacji w Brazylii, w międzyczasie jednak przyjął do swego życia Chrystusa i został ewangelikiem.

W swojej książce pisze że okultyzm, magia i satanizm zajmują się otwieraniem takich bram i komunikowaniem się z upadłymi aniołami i demonami.

Zakumulowana wiedza ezoteryczna minionych wieków została przekazana przez demony w formie rytuałów, służących otwarciu portali i odsunięciu ludzi od Boga, tym samym zsyłając na nich potępienie. Niedola lubi towarzystwo.

Wg autora Szatan zawarł sojusz ze swoimi ludźmi w starożytnym Egipcie. Ludzie ci, członkowie Szkół Tajemnic, znani są też jako Bractwo lub Dzieci Ognia.

Mastral wyróżnia dwa rodzaje portali: portale ciała oraz portale ziemskie.

 

PORTALE CIAŁA

 

Portale wiodące do ciała pozwalają demonom na wchodzenie w interakcję, a nawet na przejmowanie kontroli nad ludźmi.

Podstawowym rytuałem tego typu jest channeling, podczas którego medium użycza duchowi swoich ust, przez które ten przekazuje dalsze wskazówki i rozkazy.

Krwawe ofiary, symbole, muzyka, narkotyki i medytacja pozwalają demonom na więcej działań, co skutkuje przekazaniem większej mocy swoim sługom.

Owe moce są klasycznymi sztuczkami okultystycznymi: jasnowidzeniem, telepatią (w rzeczywistości wiadomości przekazywane są przez demony), tworzeniem ognia, telekinezą itd. Nie są to moce należące do ludzi a jedynie przysługi samych demonów które w ten sposób podtrzymują iluzję osobistego „rozwoju” takiej osoby.

Większa część doktryny czakr i przebudzenia kundalini (udemonienie) służy w rzeczywistości otwarciu cielesnych portali dla demonów.

Bardziej zaawansowani adepci są w stanie opuszczać własne ciała i dokonywać astralnych projekcji, poruszając się jako duchy, podczas gdy ich ciała leżą nieruchomo.

Mogą wówczas odwiedzać i wchodzić w interakcje z duchami demonicznymi.

Hierarchia w satanizmie zależy od mocy i rangi demona który „rezyduje” z tą osobą, czyli od jej protektora.

Zazwyczaj ludzie pochodzący ze starych rodzin zajmujących się okultyzmem posiadają przy sobie najsilniejsze demony. Potężne duchy mogą zsyłać choroby i prokurować wypadki, a walki pomiędzy satanistami są dość powszechne.

Na szczęście nie mogą one skrzywdzić PRAWDZIWYCH chrześcijan, chronionych przez Ducha Świętego i wierne Bogu anioły.

 

PORTALE ZIEMSKIE

 

Portale ziemskie są trochę bardziej skomplikowane. Wg Mastrala rzeczywistość dzieli się na 9 wymiarów przenikających się w przestrzeni, lecz w praktyce stanowiących oddzielne światy.

Alchemy_3.jpgPodaje nam przy tym metaforę windy. Duchy przebywające w wyższych wymiarach mogą schodzić do niższych światów, lecz nie mogą wejść wyżej.

My ludzie żyjemy w czwartym wymiarze. Pod nami przebywają potężne demony uwięzione w niższych wymiarach przez Boga. Lucyfer jest jedynym złym bytem mogącym odwiedzać najwyższy, dziewiąty wymiar. (Jego przyszłość opisana jest w Objawieniach św. Jana 12:9 – przyp. Rad)

Niektóre portale są tymczasowe, niektóre zaś, te najważniejsze, są trwałe. Wrota tymczasowe zależne są od odpowiednich pór i koniunkcji wymiarów, czego na dzisiaj nie potrafi objąć nasze poznanie i nauka.

To jest główny powód obsesji okultystów na punkcie numerologii, gematrii i astrologii. Są one narzędziami pozwalającymi obliczyć odpowiedni czas rytuałów, gdy mogą czerpać profity z otwartych portali i kontaktować się z demonami wysokiej rangi.

 

POTRZEBA KRWAWEJ OFIARY

 

Złe duchy nie mogą tak po prostu zmaterializować się na środku piątej alei. Aby się objawić w formie cielesnej potrzebują potężnej energii wyzwalanej podczas krwawych rytuałów. Gdy rytuał się zakończy, demony muszą odejść. Dłuższy kontakt może dokonać się tylko za pomocą portali.

Trwałe bramy są głównym celem satanistów (lubią nazywać się dziećmi Lucyféra, akcentując ostatnią sylabę).

Mastral pisze o 90-ciu bramach, z czego 72-ie zostały otwarte przed końcem tego wieku. 9 kolejnych otwarto do roku 2006, a ostatnie 9 otworzą w roku 2013. Wszystkie szczegóły związane z ich otwarciem znane są tylko kilku wiedźmom najwyższej hierarchii.

Możemy się domyślać że wymagane są przy tym duże ilości ofiar z ludzi i życiowej energii. Wielkim zaszczytem dla satanistów jest możliwość przejścia przez takie wrota i spotkanie się z demonicznymi zwierzchnościami na ich „podwórku”. Podczas takiego wydarzenia dochodzi do zakrzywienia czasu, ponieważ to co upływa jako minuty na naszej Ziemi, w innym wymiarze oznacza kilka godzin (podobne zjawisko występuje w opisach uprowadzeń przez obcych).

Otwieranie tych portali skutkuje od lat 50-tych zwiększającą się ilością obserwacji duchowych manifestacji w rodzaju UFO, świetlnych orbów i zjaw, czasami widzianych nawet w świetle dziennym.

Nadzieją Szatana jest to, że wraz z otwarciem ostatnich portali najpotężniejsze demony będą mogły opuścić niskie wymiary i pojawić się na Ziemi, a tym samym nawiązać kontakt z ludzkością. Nie będą jednak paradować jako demony, lecz jako życzliwi kosmici i wyewoluowane duchy światła.

 

HYBRYDY I DNA

 

Mastral twierdzi, że są ludzie przeznaczeni do pewnych rzeczy z powodu ich zmienionego kodu DNA. Mogło do tego dojść z trzech powodów: demoniczne duchy seksualne (inkuby, sukkuby) mogą transportować nasienie między ludźmi, opętany przez demona mężczyzna może zapłodnić kobietę, wreszcie, co jest bardzo rzadkie, para może wspólnie przejść przez portal i kopulować po drugiej stronie.

W każdym z tych przypadków, potężna energia wpływa na DNA embrionu przez co dany osobnik ma ułatwione interakcje z duchami, może być też kanałem przepływowym dla znacznie potężniejszych mocy.

Zwykły człowiek nie jest w stanie przetrwać całkowitego opętania przez demona wysokiej rangi. Jego ciało na pewno by umarło, dlatego chanellerzy są wyczerpani po swoich „sesjach” spirytystycznych.

Kolejnym z celów satanistów jest stworzenie człowieka, który będzie w stanie znieść pełne opętanie przez bardzo potężnego demona i używać mocy nigdy wcześniej na Ziemi nie widzianych. Ten człowiek może już istnieć i to on będzie przepowiadanym Antychrystem.

 

KONKLUZJA

 

Wyjaśnienia Mastrala pokrywają się z tym co już wiemy o satanizmie i Szkołach Tajemnic. Nawet jeśli nie wierzysz w inne wymiary, powinno zaniepokoić cię, że wierzą w to globalistyczne elity, które do swoich planów potrzebują ludzkiej krwi.

https://i0.wp.com/ecx.images-amazon.com/images/I/311nDOoed2L.jpgŻyjemy w czasach „Eksternalizacji Hierarchii” Alice Bailey, w czasach kiedy ujawnione zostaną wielowiekowe, okultystyczne tajemnice (occult = ukryte). Czarne charaktery wiedzą, że my też wiemy, dlatego możemy spodziewać się rychłej otwartej wojny.

Pamiętajmy jednak, że nie jest to wojna fizyczna a duchowa. Po naszej stronie jest Bóg i Jego święte anioły wysyłane dla naszej ochrony. Mastral zdecydował się opuścić swoją grupę gdy na własne oczy przekonał się, że demony nie mogą skrzywdzić prawdziwych chrześcijan.

Szatan wie że zostanie pokonany, dlatego chce zabrać ze sobą jak największą ilość ludzi, zwodząc ich i obiecując im zwycięstwo nad Bogiem.

Musimy pamiętać słowa Jezusa: „Ja jestem drogą …. nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.” Bóg też dał nam portal do wyższych wymiarów i doskonałej ewolucji, poprzez ofiarę Jego Syna.

Na szczęście nie potrzebujemy rytuałów, ofiar i oddawania się w niewolę. To jest sekret którego Szatan nie chce byśmy poznali.

_____________________________________________________________________________

Zobacz także:

 

Jack Parsons i słynni fani Aleistera Crowleya

Propaganda UFO: Wojna Światów Wellsa

Maitreya: W oczekiwaniu na Antychrysta

Svali o demonach

 

 

Reklamy

3 comments on “Były satanista objaśnia duchowy plan Illuminatów

  1. Pingback: Iluminaci w przemyśle muzycznym | liksar

Możliwość komentowania jest wyłączona.