Zemsta Templariuszy – Akt pierwszy

 

For automatic english translation click here

13 października 1307 roku papież zezwolił na aresztowanie członków zakonu Templariuszy. Po 706 (7+6) latach przyszedł czas na zemstę i początek końca Kościoła katolickiego.

13.03.13

(13.03.2013) 1+3+3+2+1+3=13

Źródło poniższej symboliki:

„1. Biblia wyróżnia liczbę 13 jako początek wszystkiego:

Ks. Rodzaju 1:1 – „Na początku Bóg stworzył…”

Ra’szith (רֵאשִׁית) – „Na początku”

Gematria tego słowa w hebrajskim wynosi 913, co przy dalszej redukcji daje 13.

2. W okultyzmie 6 jest cyfrą oznaczającą człowieka, 7 zaś jest cyfrą boskiej perfekcji. Z punktu widzenia chrześcijaństwa mówi się, że osoba która w celu osiągnięcia perfekcji (boskości, illuminacji) zaczyna wspinać się po “Drabinie Jakuba”, ma do przebycia 13 stopni (6+7=13).”

W źródłach katolickich już od wielu, wielu lat mówi się o wojnie jaką masoneria wydała Watykanowi. Rzeczywiście, taka wojna ma miejsce, ale większość ludzi nie dostrzega że jest to nie tyle wojna z chrześcijaństwem, co zwyczajna zemsta ze strony tajnych stowarzyszeń będących duchowymi spadkobiercami Templariuszy. Dużo mówiło się w ostatnich dniach o proroctwach Malachiasza… nie wnikając już w to, czy naprawdę napisał je Malachiasz czy też zostały napisane setki lat po jego śmierci, wybór Malachiasza jako ich autora jest kolejnym symbolicznym aktem.

Malachiasz był dobrym przyjacielem św. Bernarda, cystersa i prawdopodobnie najpotężniejszego człowieka Kościoła katolickiego w tamtych czasach (być może nawet potężniejszego niż papież), który tak się składa, był również twórcą reguły zakonnej Templariuszy i człowiekiem który wymógł na papieżu zatwierdzenie pierwszego w historii zakonu mniszego o charakterze militarnym.

Jeśli „proroctwa” Malachiasza mówią prawdę i papież Franciszek jest ostatnim papieżem Kościoła katolickiego, to nie dlatego że są jakimiś objawieniami natury paranormalnej czy Boskiej, ale dlatego że są po prostu opisem skrupulatnie wprowadzanego w życie planu – planu opracowanego już setki lat temu. Jedyne prawdziwe proroctwa dotyczące tego wydarzenia znajdują się w Biblii – nie u Nostradamusa, nie u Baby Wangi, franciszkanina Klimuszki, Malachiasza, ani nie w objawieniach Maryjnych – znajdują się w Nowym Testamencie:

I rzecze do mnie: „Wody, które widziałeś, gdzie Nierządnica ma siedzibę, to są ludy i tłumy, narody i języki. A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia, ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem, bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł i to jeden zamysł wykonali, i dali Bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią. A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi”.

Niektórzy z was pewnie już wpadli na to, że dzisiejsza szopka medialna z tajemniczym pielgrzymem w pokutnych, niemal franciszkańskich szatach, modlącym się na placu św. Piotra, to był tylko kolejny znak i potwierdzenie tego że wybór papieża, jego imienia oraz – jak przekonamy się pewnie w przyszłości – kierunku w jakim podążą reformy watykańskie, został dokonany jeszcze przed konklawe. Reszta to teatrzyk dla mas i ludzi lubiących machać flagami.

 

fot. Michael Sohn AP

fot. Michael Sohn AP

 

Bergoglio vel Franciszek I jest pierwszym w historii papieżem Jezuitą. Czy będzie również ostatnim?

I dlaczego już sam fakt że jest Jezuitą nie oznacza nic dobrego?

 

PS. Z Wikipedii już zniknęły informacje o tym że Bergoglio donosił na innych księży podczas puczu w Argentynie, przez co wielu z nich straciło życie. Pamiętam że rano jeszcze tam były… (edit: ktoś już wrzucił odpowiednie screeny)

PS 2. Jeszcze jedna ciekawostka. Media podają że Bergoglio ma 77 lat. Ale on ma urodziny 17 grudnia – czyli biologicznie ma teraz 76 (7+6).

Wesołego habemus papam

 

Radtrap

 


 

Revenge of the Templars – The first act

 

Reklamy