0

Hitler testował bombę atomową

 

Pomimo wysokiej reputacji „niemieckiej myśli inżynieryjnej”, naziści nie potrafili zyskać przewagi dzięki swojej zaawansowanej technologii, w tym najprawdopodobniej broni jądrowej. Jest to kolejny powód dla uznania Hitlera agentem Illuminatów.

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap

Wiedzieliście że naziści testowali trzy bomby jądrowe w latach 1944 i 1945? Ja też nie, mimo że uważałem siebie za dobrze poinformowanego w kwestii II wojny światowej. Ta wiedza jest dostępna ale zdobyli ją nieliczni.

Ten fakt, plus to że szczegóły tej historii wciąż są trzymane w sekrecie, wzbudziły we mnie podejrzenia.

Nie chcą by ludzie zaczęli zadawać pytania:

„Jeśli naziści dysponowali taką technologią, dlaczego jej nie rozwinęli i nie wykorzystali przeciwko swoim wrogom?”

Dlaczego to pytanie jest niebezpieczne?

Ponieważ odpowiedź może zaprowadzić nas do ohydnej prawdy o II wojnie światowej:

Hitler był agentem Illuminatów. Jego zadaniem było zniszczenie Niemiec.

(Podobno istniały małe „brudne bomby” zawierające tradycyjne i nuklearne materiały wybuchowe, które wytwarzały fale uderzeniową i oślepiające światło. Jedna z nich zabiła 500 rosyjskich jeńców użytych jako króliki doświadczalne. Niedawno odkryto w niemieckiej kopalni soli 126,000 beczek odpadów nuklearnych z czasów II wojny światowej.)

Pytanie pozostaje otwarte. Czy Hitler przeciągał lub sabotował prace nad bronią atomową tak długo aż w końcu było na nią za późno? Nie znalazłem jednoznacznych dowodów, istnieją jednak przykłady innej technologii mogącej przeważyć szalę zwycięstwa.

V-2

Dla przykładu, w roku 1944 SS przejęło kontrolę nad projektem pocisków balistycznych V-2. Aresztowano Wernera Von Brauna i oskarżano go o opóźnianie projektu. Wypuszczono go po tym jak Himmler zaznaczył że to Hitler w 1943 oddalił prośby Von Brauna o dodatkowe środki na badania. (źródło: film dokumentalny „Assignment for Mussolini” )

W swoich wspomnieniach Albert Speer pisał: „…późną jesienią 1939 roku Hitler wykreślił projekt badawczy nad rakietami ze swojej listy spraw priorytetowych, tym samym automatycznie zmniejszając środki przeznaczane na jego rozwój. Dzięki cichemu porozumieniu z Heereswaffenamt kontynuowałem budowę instalacji w Peenemunde pomimo braku zezwolenia – byłem prawdopodobnie jedyną osobą która mogła pozwolić sobie na coś takiego.”

Ponad 5000 rakiet V-2s wystrzelono w kierunku Wielkiej Brytanii, jednak dotarło do niej tylko 1.100. Zabiły 2.724 osoby, raniły ok. 6000. Wyraźnie widać że choć rakiety były sporym zagrożeniem, to wciąż były niedopracowane.

MYŚLIWCE

Niemcy pierwsi stworzyli myśliwce o napędzie odrzutowym. Messerschmidt 262 był prawie dwa razy szybszy od myśliwców konwencjonalnych. Niemcy wyprodukowały 1400 sztuk tych maszyn, jednak w walce użyto tylko 300 z nich. Te samoloty mogły przerwać aliancką falę bombardowań.

Hitler miał jednak inne plany. Albert Speer twierdził w swoich „Pamiętnikach” że to Hitler zablokował masową produkcję Me 262, a zgodził się na nią dopiero na początku 1944 roku. Odrzucił argumenty że odrzutowce będą bardziej efektywne w walce z bombowcami Aliantów, bo sam chciał wykorzystać je jako bombowce do ataków odwetowych. (…)

ZDRAJCA

Wilhelm Canaris, szef Abwehry (niemieckiego wywiadu) i Reinhard Gehlen (szef Abwehry, Rosja) byli przekonani że Niemcy przegrają wojnę z powodu działań Hitlera.

Obaj podejrzewali że Hitler jest zdrajcą od kiedy storpedował śledztwo dotyczące Bormanna i jego przekazywania nazistowskich planów wojennych centrali w Moskwie.

To jednak nie wszystko. Było znacznie więcej przykładów wskazujących na to że Hitler był agentem Illuminati:  Nie chciał by niemieckie wojsko skupiło swoje siły na zajęcie Moskwy mimo próśb niemieckich generałów. Odmówił Paulusowi odwrotu ze Stalingradu. Wypuścił brytyjską armię uwięzioną pod Dunkierką. Nie przejął kontroli nad Gibraltarem i nie zamknął dostępu do Morza Śródziemnego (Franco doszedł do władzy dzięki Hitlerowi, lecz ten nie wykorzystał tego atutu). Odwrócił się plecami od Rommela.

Teraz do tej listy możemy dodać brak wsparcia dla rozwijania technologii która mogła zmienić oblicze wojny. Jeśli Hitler naprawdę chciał podbić świat, to co mogło być ważniejsze od stworzenia bomby atomowej? Zwłaszcza że mogli stworzyć rakiety zdolne dolecieć do Nowego Jorku?

Hitler twierdził że zdobycie Rosji jest potrzebne do wymuszenia pokoju na Wielkiej Brytanii. Nie sądzisz że groźba użycia bomby atomowej byłaby bardziej efektywna? Że byłoby łatwiej i szybciej?

Druga wojna światowa, właściwie wszystkie wojny, były zaplanowane. Misją Hitlera nie było wygranie wojny, ale zgaszenie niemieckiego ducha narodu. Miał zdyskredytować wszystko to co podobno reprezentował, przede wszystkim rasę i naród. Pod tym względem osiągnął ogromny sukces.

___________________________________________________________________________________

1. „Bomba Hitlera” Rainer Karlsch  

„Kolejnym dowodem jest cytowany przez Karlscha sowiecki dokument wojskowy z marca 1945 roku. Wg tego raportu, powołującego się na „wiarygodne źródło”, Niemcy „zdetonowali dwie potężne bomby w Turyngii.” Jak piszą sowieccy szpiedzy bomby zawierały prawdopodobnie uran 235, stosowany w bombach atomowych. Jeńcy wojenni którzy znajdowali się w epicentrum wybuchu zginęli „a ich ciała w większości wypadków zostały całkowicie zniszczone.”

Luigi Romersa, były reporter wojenny mediolańskiej gazety Corriere della Sera. Romersa, rzymianin mający obecnie 87 lat, przez lata opowiadał historię swojego spotkania z Hitlerem w październiku 1944 i lotu na wyspę na Morzu Bałtyckim. Romersa mówił że zabrano go do ziemianki w której obserwował eksplozję bomby wytwarzającej oślepiające światło. Został później wyprowadzony przez człowieka w kombinezonie ochronnym który powiedział mu że to co widział było „bombą rozszczepialną” (fission bomb).

http://www.spiegel.de/international/spiegel/the-third-reich-how-close-was-hitler-to-the-a-bomb-a-346293.html

http://www.fpp.co.uk/Hitler/docs/atombomb/Ruegen.html

 

Komentarze do artykułu można wysyłać na adres radtrap@hushmail.com