Teoria pustej Ziemi – zdjęcia

 

Teoria pustej Ziemi zakłada że nasza planeta jest w środku całkowicie lub też częściowo pusta. Hipoteza ta jest odrzucana przez społeczność naukową już od XVIII wieku. Koncept pustej Ziemi wciąż jest jednak żywy w folklorze oraz w literaturze fantastyczno-naukowej, a także w różnego rodzaju teoriach spiskowych i pseudonaukowych.

Wygląda na totalną fantazję i bajkę, lecz za każdym razem gdy się z nią spotykam przypominam sobie o tajemniczych zdjęciach NASA z bieguna północnego Saturna, ukazujących tajemniczą dziurę prowadzącą do środka planety (więcej w artykule Heksagram, kult Saturna i dlaczego powinniśmy wystrzegać się magii).

 

Jestem obecnie w trakcie lektury niezwykle ciekawej książki „Tajemnica Pustej Ziemi” którą można znaleźć pod tym adresem. Choć nie może ona udowodnić omawianej teorii w stopniu przekonującym, jest pełna ciekawych informacji na temat ludzi związanych w jakimś stopniu ze spiskiem okultystów. Wielu z tych ludzi wierzyło i dalej wierzy w pustą Ziemię. Jaki może mieć to związek z ich pracą na rzecz ustanowienia lucyferiańskiej Nowej Ery?

Radtrap

 

Zobacz także:

Towarzystwo Thule

Prawdziwe demony nazizmu

______________________________________________________________________________________

Komentarze do artykułu można wysyłać na adres radtrap@hushmail.com

 

Reklamy