Pasze GMO niszczą układ rozrodczy zwierząt

 

Źródło: Prison Planet.pl

Vladislav Vorotnikov, allaboutfeed.net

Rosyjscy naukowcy udowodnili istnienie bardzo poważnych zagrożeń dla zdrowia zwierząt, którym jest podawana modyfikowana genetycznie pasza.

To oświadczenie zostało wydane niedawno podczas konferencji prasowej Narodowego Stowarzyszenia Bezpieczeństwa Genetyki (NAGS). Zdaniem autorów, odkryto dużą liczbę zmian patologicznych u zwierząt doświadczalnych, które spożywały pasze GMO.


Odkryto opóźnienie w rozwoju i wzroście, oraz zakłócenie proporcji płci ze wzrostem odsetek samic, zmniejszenie liczby młodych w miocie, aż do całkowitego ich braku w drugiej i trzeciej generacji, stwierdzono na konferencji.

Film- Żywność GMO. Wykład Jeffreya M. Smitha:

Według prezydenta NAGS Aleksandra Baranova, główny negatywny wpływ pasz GMO, które zostały odkryte w trakcie kontroli, to „zatrzymanie rozmnażania”, co niemal uniemożliwia uzyskanie trzeciej generacji zwierząt.

„Wyniki naszych badań potwierdziły wyniki europejskich naukowców, którzy wskazali na negatywny wpływ genetycznie zmodyfikowanych składników w paszach na zdrowie zwierząt”
powiedział Baranow.

„Używaliśmy pożywienia z soi, która jest szeroko stosowana w Rosji w tuczeniu żywego inwentarza. Soja z linii 40-3-2, zawarta jest w wyselekcjonowanym pożywieniu, które dopuszczone jest do użycia w Rosji. Jest również stosowana w żywności dla ludzi.” dodał.

Oświadczenie NAGS ponownie napędza gorące spory w społeczeństwie rosyjskim w sprawie stosowania genetycznie zmodyfikowanej paszy w hodowli i czy powinna być dozwolona. Obecnie rosyjski parlament rozważa nową „weterynaryjną” ustawę i wiele ekspertów doradza wprowadzenie całkowitego zakazu upraw i stosowania pasz GMO w hodowli zwierząt.

Link do oryginalnego artykułu: LINK

 

Reklamy

6 comments on “Pasze GMO niszczą układ rozrodczy zwierząt

 1. „Najzwyklejszą pychą jest wierzyć, iż jest się w stanie poprawić przyrodę, gdyż przyroda jest dziełem Boga.” – noblista Alexis Carrel

  • ..tylko szkopul w tym ze oni wcale nie chca poprawiac Boga – raczej niszczyc wszystko co stworzyl – to jest cel ich boga lucka – totalna rebelia przeciw Bogu niszczac wszystko co mozna – lacznie na samym koncu swoich zwolennikow, gdy oni sa niewygodni albo i niepotrzebni juz…

   • Ta chęć pochodzi od samego Szatana, który z Bogiem jest skłócony i nienawidzi wszystkiego co czyste i Boskie.

    Chce dzieło Boże zniszczyć, splugawić, sprawić że będzie nie godne a na koniec zaśmieje się i powie…. Zobacz co uczynili ci, których wybrałeś.

 2. Pingback: Sobór Watykański II rewolucją w Kościele? « Grypa666's Blog

 3. Wyobraźcie sobie ziarno zbóż z którego ma być ziarno, ale to jednorazowe kupione od MOSANTO bo naturalnego nie będzie, a jak będzie to będzie zakazane jak nauka języka polskiego podczas zaboru pruskiego w Polandi jakiś czas temu.
  Wyobraźcie sobie kupno młodych zwierzaków hodowlanych lub nasienie dla samic od MOSANTO, gdyż te kupione nie będą mogły się rozmnażać, będą genetycznie wykastrowane. Naturalne zwierzęta może wymrą, gdyż potomstwo będzie zakazane do hodowli bo nie spełnią norm, a samo rozmnażanie będzie opatentowane, o ile będą istnieć jakieś zachowane egzemplarze te naturalnie zwierzęta zdolne do tego.

Możliwość komentowania jest wyłączona.