Grupa Bilderberg spotkała się kilkanaście dni temu, jak zwykle bez zainteresowania mediów

 

Źródło: Zmiany na Ziemi

Doroczna konferencja Grupy Bilderberg odbyła się w Chantilly w stanie Wirginia między 31 maja a 3 czerwca 2012. W trakcie spotkania jak zwykle zgromadzili się przedstawiciele świata biznesu, polityki i mediów. Nie przestaje zdumiewać kompletny brak zainteresowania tym tematem ze strony środków masowego przekazu.

Świat staje się niebezpiecznym miejscem, grożą nam konflikty zbrojne na ogromną skalę. Zmiany klimatyczne potrafią wywołać ulewy, które w kilka godzin zalewają dowolny obszar na Ziemi. Socjaliści z Unii Europejskiej doprowadzili kontynent na skraj wypłacalności. Bliski Wschód może w każdej chwili eksplodować hekatombą regionalnej wojny. W takich właśnie okolicznościach spotkali się na tajnych obradach wpływowi ludzie z całego świata.

Wśród członków Grupy Bilderberg wymienia się Davida Rockefellera, Hilary Clinton, Zbigniewa Brzezińskiego, prezesa Banku Światowego Wolfensohna, żonę Billa Gatesa, Melindę Gates czy też Toniego Blaira, byłego premiera Wielkiej Brytanii i wielu innych. Z polskiej strony uczestnikiem był do tej pory Andrzej Olechowski a w tegorocznym spotkaniu brał udział również Jacek Vincent Rostowski, polski Minister Finansów. To interesujące, że nasze media nie zauważyły spotkania w Chantilly. Można to tłumaczyć tym, że w Polsce właśnie wtedy wszyscy pasjonowali walką na froncie robót autostrady A2 jednak dzieje się tak, co roku. Cokolwiek ustalane jest na tych spotkaniach pozostaje tajne, dlatego właśnie kwitną teorie spiskowe.

Na tegorocznym spotkaniu wspólnie obradowali jedni z odpowiedzialnych za ogólnoświatowy kryzys, czyli szefowie banków Goldman Sachs oraz Citigroup. Prawdopodobnie zapadły decyzje, co do tego, jaki obrót mają mieć sprawy w sektorze finansowym, aby nie utracić kontroli nad ewentualnym bankructwem kilku krajów będących znacznymi dłużnikami.

Cechą charakterystyczną spotkań Grupy Bilderberg jest obecność szefów największych światowych mediów. Biorąc pod uwagę brak opisów spotkań można wysnuwać teorię, że media nie są tam zapraszane do relacjonowania spotkań, ale raczej do przyjęcia instrukcji tak, aby propagandowo kształtować opinię publiczną w kierunku zamierzonym przez konstruktorów nowego porządku świata.

 

Reklamy

2 comments on “Grupa Bilderberg spotkała się kilkanaście dni temu, jak zwykle bez zainteresowania mediów

 1. Faka pokazuje dziś bo myśli że jest kimś, juto będzie nikim i zobaczy jak ktoś mu faka pokaże :) Życie jest bardzo przewrotne, skąd nie na próżno powstało powiedzenie „dziś na wozie jutro pod wozem” :)

  Są tak pewni siebie jak adolfy w II wojenkę, chodzili i panoszyli się, a spiepszali z łupami aż do Argentyny i inne zadupia. Znów wróciła im pycha, a to dobrze bo jak łeb ku gorze z dumy się unosi, to nie widzi jak szybko wlezie w coś nogą, wstydu sobie narobi że ryj czerwony będzie od spuszczanego powietrza z nadymanej klaciory. Niczego nie nauczyli się od swych starych, zapominają się bo pycha to ich wrodzona cecha. Udają też jak by nic się nie działo a stracha mają koło tyłków, gdyż w większości ludzie rozeznali się w tym wszystkim i muszą nieźle naginać rzeczywistość za pomocą mediów. Widać to coraz bardziej jak media coraz większe głupoty próbują wpychać a ludzie mówią „Znów pier…lą głupoty” i przełączają kanał.
  Coś oni kombinują, co też ludzie jak by czekali co oni znów wykombinują, jak by ludzie byli przygotowani (nie lemingi).
  Znajdą się głupki co pójdą za nimi ale całego świata nie oszukają, zbyt mała garstka przeciwko miliardom.

  Więc jak faka pokazuje to świadczy o tym kim on jest, kim są ludzie co udają że rządzą, że niby maja jakąś władzę.
  Przykry widok oglądać gdy ofiara zaszczuta broniąc się, zaczyna atakować na oślep wyrządzając sobie jeszcze większą krzywdę.
  Też faka pokazuje ktoś kto jest typowo dziecinny i rozpieszczony, ktoś co nie wie że faki są już nie modne i to obciach tak pokazywać, co myśli że jest bezpieczny bo go ktoś chroni i wszystko mu dziś wolno :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.