„Przetrwanie” – Film z lucyferiańskim przesłaniem

 

Aspen (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

Ten film nie jest pochwałą męskości – „The Grey” (w Polsce znany jako „Przetrwanie”) jest typową kabalistyczną negacją Boga i propagandą Illuminati mającą potwierdzić ich prawo do rządzenia.

Przetrwanie jest lucyferiańską wisienką na torcie w karierze Liama Neesona.

Mamy tam pewną scenę, pod koniec kabalistycznego finału tej historii, która ukazuje nam prawdziwe przesłanie całego filmu.

Widzimy postać graną przez Neesona, Ottwaya, leżącego na śniegu i wpatrującego się w niebo. Prosi Boga o pomoc. Ottway jest ateistą lecz daje Bogu ostatnią szansę.

Ottway przeszedł prawdziwe piekło. Jego żona zmarła. Od tego czasu Ottway jest ateistą. Ma za sobą próby samobójcze. Później przetrwał katastrofę samolotu w dzikich ostępach Alaski, tylko po to by być zmuszonym do niańczenia bandy ignorantów ściganych przez watahę wilków.

W scenie tej Ottway spogląda w niebo i rzuca wyzwanie Bogu.

„Okay, WZYWAM Cię. Zrób coś. Cokolwiek. Przysięgam, jeśli to zrobisz, będę w Ciebie wierzył na wieki.”

Czeka.

„Daje Ci szansę. ZRÓB COŚ.”

Podmuch wiatru porusza drzewa.

„Pieprzyć to. Sam to zrobię.”

Jest teraz jedynym ocalałym. Wszyscy pozostali bohaterowie filmu zdołali już do tego momentu zginąć. Większość w katastrofie samolotu. Jeden z ocalałych został zagryziony przez krążące wokół wilki ponieważ zignorował proste wskazówki Ottwaya.

Kolejna postać, gruby czarnoskóry mężczyzna, udusił się. Drugi, na wpół ślepy, zginął ponieważ zgubił swoje okulary. Nic nie widział.

Następny – zagryzły go wilki gdyż nie miał już siły uciekać. Jeszcze inny po prostu położył się na śniegu i czekał aż wilki same po niego przyjdą. Ostatni turysta utopił się po tym jak stracił równowagę w rzece.

 

BÓG JEST DALEKO

 

Imię Ottway nie jest zbyt popularne. Oznacza ono „szczęśliwego [w sensie – mającego szczęscie] wojownika”. Lecz jeszcze ciekawsze jest motto brytyjskiej rodziny szlacheckiej Ottwayów (Crest of Ottway): „Jeśli Bóg będzie z nami, to kto może być przeciwko nam?”

Świetna pointa głównego przesłania głoszonego przez film: BÓG SIĘ W TO NIE MIESZA. Boga to nie obchodzi. Bóg nic nie zrobi. Bóg nie wysłuchuje modlitw. Nikt ci nie pomoże gdy modlisz się do Boga.

Ottway przeżył dzięki swojej woli, a nie wierze.

 

WIERSZ — DRUGIE PRZESŁANIE FILMU

 

Ottway mówi jednemu z ocalałych o wierszu autorstwa jego ojca:

[przekład niedosłowny]

„Po raz kolejny walczę
„ostatnia dobra bitwa w jakiej uczestniczę
„żyj i umieraj tego dnia
„żyj i umieraj tego dnia”

Ostatnia kwestia w filmie pada z ust Ottwaya, przygotowującego się do walki z przewodzącym watasze czarnym wilkiem alfa. Dzięki niej zdajemy sobie sprawę z jak ekstremalną sytuacją mamy teraz do czynienia.

„Żyj i umieraj tego dnia. OTO TEN DZIEŃ.”

Obraz powoli się ściemnia, wchodzą napisy końcowe.

OTO TEN DZIEŃ.

Oto TEN dzień, nieprawdaż? Nadchodzi czas przedostatniego ataku wilków Illuminati.

 

NIEOBECNOŚĆ BOGA

 

Cytując Douglasa Rushkoffa, autora znanej książki  „Nothing Sacred: The Truth About Judaism” (Nic świętego: Prawda o judaizmie):

„[Żydowski] pogląd na Boga prowadzi do konkluzji, że w ostateczności każdy Bóg musi być uniwersalny i bezimienny. Naturalnym rezultatem postrzegania Boga jako coś abstrakcyjnego i niepoznawalnego, jest skupienie swojej uwagi na istotach ludzkich oraz na samym życiu…

„Jeśli istoty Boga nie można pojąć, jeśli jego istnienie jest poza zasięgiem zrozumienia ludzkich systemów wierzeń i intelektu, to w praktyce on nie istnieje… Bóg nie jest czymś czego Żydzi powinni się obawiać…

„Z tego powodu abstrakcyjna wersja monoteizmu nie jest drogą dzięki której ludzie znajdują prawdziwego Boga, lecz raczej ścieżką dzięki której uczą się go nie potrzebować.”

[Rushkoff, Nic Świętego, str. 14, 29]

 

ZWIĄZEK MIĘDZY JUDAIZMEM A LUCYFERIANIZMEM

 

Przetrwanie jest filmem reprezentującym lucyferiańską część judaizmu, będącą podstawą światopoglądu Illuminati.

Judaizm nie jest satanizmem: większość Żydów nie potrafi przyjąć do wiadomości wyrafinowanego opisu judaizmu zaprezentowanego przez Rushkoffa w jego książce.

Jednakże jest rzeczą bardzo prawdopodobną że kombinacja judaizmu opisywanego przez Rushkoffa, z działającymi od wieków religiami pogańskimi, dała narodziny współczesnej religii lucyferiańskiej.

Wiemy że Illuminati uwielbiają określać siebie jako „wilki pośród owiec”. Nie ma filmu który eksplorowałby tą symbolikę lepiej od Przetrwania.

Ten film ma potwierdzać  istnienie lucyferiańskiej rebelii przeciwko Bogu.

____________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Jak gwiazdy filmowe zaprzedają się iluminatom

Bóg kabały

Dlaczego Illuminati się ujawniają?

Propaganda Illuminati i hollywodzkie filmy

Ludzkość znajduje się pod kontrolą satanistów

Polecane:

Kontrola umysłu i techniki używane przez mass media

Korzenie ruchów judaizujących chrześcijaństwo

 

Reklamy

51 comments on “„Przetrwanie” – Film z lucyferiańskim przesłaniem

 1. Witam serdecznie :).
  chciałabym się Was o coś zapytać. czy słuchanie niektórych utworów gwiazd będących w Illuminati ma jakiś wpływ na nas, jeśli zdajemy sobie z niego sprawę i nie dopuszczamy go do siebie? I nie mówię o wszystkich piosenkach, ale np. o Love the Way You Lie part II Rihanny. Znam dobrze angielski i nie ma tam żadnych podtekstów seksualnych.
  czy posłuchanie sobie czasem „takich” wykonawców szerzy w nas masoństwo czy coś?
  Pozdrawiam serdecznie :)

 2. Witam,
  Oglądem ten film kilka tygodniu temu. Zgadzam się z autorem. Takie własnie przesłanie niesie film… nic dodać nic ująć… zresztą jak większość filmów z Satanwood ma ukryte kabalistycze treści. Czy to komedia, dramat czy fantasy… zawsze coś się znajdzie. Zaraz na wierzchu lub tuż pod powierzchnią…
  Pozdrawiam

 3. cytuje : „Bóg nie wysłuchuje modlitw. Nikt ci nie pomoże gdy modlisz się do Boga”

  , wg Biblii modlitwa to jedna z fundamentalnych rzeczy :

  ” Czuwajcie więc, modląc się cały czas, abyście mogli ujść przed tym wszystkim, co nastanie, i stanąć przed Synem Człowieczym ” ŁUKASZA 21:36 – a wiec czuwanie polega m.in na modlitwie

  , „Powiedział im też podobieństwo o tym, że powinni zawsze się modlić i nie ustawać … A czyżby Bóg nie wziął w obronę swoich wybranych, którzy wołają do niego we dnie i w nocy, chociaż zwleka w ich sprawie? (8) Powiadam wam, że szybko weźmie ich w obronę. Tylko czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie? ” ŁUKASZA 18:1 , 7-8

  , „Bez przystanku się módlcie ” 1 Tesaloniczan 5:17

  , „W każdej modlitwie i prośbie zanoście o każdym czasie modły w Duchu i tak czuwajcie z całą wytrwałością i błaganiem za wszystkich świętych ” EFEZJAN 6:18 – zaraz po wymienieniu wszystkich elementów „zbroi Bożej” jest mowa o modlitwie tak jakby ona była dopełnieniem zbroi

  , „w ucisku cierpliwi, w modlitwie wytrwali ” Rzymian 12:12

  ,”W modlitwie bądźcie wytrwali i czujni z dziękczynieniem ” Kolosan 4:2

  , „Czuwajcie i módlcie się, abyście nie popadli w pokuszenie; duch wprawdzie jest ochotny, ale ciało mdłe ” MATEUSZA 26:41

  , „Czuwajcie i módlcie się, abyście nie popadli w pokuszenie; duch wprawdzie jest ochotny, ale ciało mdłe ” MARKA 14:38

  , ” I w śmiertelnym boju jeszcze gorliwiej się modlił; i był pot jego jak krople krwi, spływające na ziemię. (45) A wstawszy od modlitwy, przyszedł do uczniów i zastał ich śpiących ze smutku. (46) I rzekł do nich: Dlaczego śpicie? Wstańcie i módlcie się, abyście nie popadli w pokuszenie ” ŁUKASZA 22:44-46 – PAN JEZUS w ciezkim połozeniu tym bardziej sie modlil i po raz 3 mamy ostrzezenie przed tym ze jesli nie bedziemy sie modlic to bedziemy zagrozeni pokusami , a wiec moze głowny atak idzie na tak potezna bron jaka jest modlitwa – napewno nic w drodkach masowego ogłupienia i demoralizacji nie jest przypadkowe

 4. Rad, to jest zabawne, bo właśnie wczoraj miałem swoją rozmowę z bogiem i srogo się na nim zawiodłem. Mówcie co chcecie, ale po prostu nie ogarniam tego. Otwieram swoje serce przed nim, pokazuje mu najskrytszego siebie a odpowiada mi głucha cisza…

  Jeżeli modle się nieprawidłowo, to w takim razie co niby mam zrobić? Jak? To jest bez sensu. Na tej zasadzie równie dobrze mógłbym modlić się do latającego potwora spagetti, tak samo głucha cisza by mi odpowiedziała.

  Nie mówicie mi „nie chcesz to nie módl się” – przecież wyraźnie piszę że dążę do prawdy, dlatego CHCĘ ale to co jest teraz to po prostu BEZSENS.

  _____

  Rad:

  „Chociażby niedawno, okazało się że wcale nie chcę być wolny, że boję się tej wolności, lepiej jest mi w moim smutku i bezsensie. Nigdy nie szedłem tą drogą prawdy na serio, bo wiem że może ona mnie totalnie zniszczyć, a wtedy całe moje życie by runęło. Nie, że nie chcę prawdy, ale nie teraz,” – Dariusz, 13.06.

  Dariuszu, jakby przytoczyć wszystkie Twoje komentarze, to widać wyraznie że pisze je młody człowiek który sam nie wie czego chce. Biblia mówi że wiara jest łaską i darem Boga. Resztę dopowiedz sobie sam.

  Kolejne infantylne wstawki o spaghetii nie będą przepuszczane.

  • bez sensu jest wiara ze wszystko powstalo samo z niczego – jesli otwierasz serce to czytaj Biblie – zacznij np od Ewangelii – jakie jest twoje podejscie do tek Księgi ? , jesli chcesz poznac BOGA OBJAWIONEGO zacznij czytac Biblie – bo po to ja dostalismy abysmy zrozumieli siebie , swiat i przyszlosc – wiec wybór nalezy do ciebie – w razie podjecia madrej decyzji spraw sobie Biblie bez apokryfów i błednych komentarzy np watykanskich – polecam wydanie warszawskie – to tez nie jest idealne ale kto szuka prawdy ten i błędy tłumaczy dostrzeze ;)

    • no widzisz i to jest dobra droga ;) , pozdrawiam i życze wytrwałosci , „Błogosławiony mąż, który wytrwa w próbie, bo gdy wytrzyma próbę, weźmie wieniec żywota, obiecany przez Boga tym, którzy go miłują. ” JAKUBA 1:12

  • Do tego co mówi Rad;
   Wiara jest darem od BOGA.
   Dz.Ap. 11:21
   21. A była z nimi ręka Pańska, a wielki poczet uwierzywszy, nawrócił się do Pana.
   (BG)

 5. Dzień dobry wszystkim! Wybaczcie, że po za tematem, ale już jutro mamy 21.06. Bardzo bym chciał, żeby nic się nie stało(Polacy nic się nie stało:)). Cóż…. jutro się okaże.

   • No właśnie. Powyższy film przedstawia beznadziejną sytuację, w której na dodatek człowiek w niej postawiony złorzeczy na Boga. Ja osobiście nigdy nie modliłem się głośno, ani nie oczekiwałem „kokosów” od Boga kiedy doświadczałem trudności życiowych. I po dziś dzień jestem zdziwiony, że z wielu niebezpiecznych sytuacji wyszedłem z obronną ręką… coś więc w tym jest, musi być.

  • Nie wiem co ma się wydarzyć. Jednak obejrzałem ten chiński filmik promujący nasze „euro”, analizę clipu ” Zniknie Warszawa” i obawiam się trochę o jutro. Wydaje mi się, że nie bezpodstawnie.

   • 21 czerwiec – Przesilenie letnie/Noc Kupały, Orgie seksualne, ofiara z człowieka lub zwierząt
    Wilhelm, książę Cambridge (ur. 21 czerwca 1982 r.)
    No i mecz w Warszawie ale myślę, że nic nie będzie się działo. :)

 6. A ja mam pytanie a inny temat, możliwe że ktoś już zadał to pytanie, ale co myślicie o iluminatach w Polsce? w polskim przemyśle muzycznym i nie tylko… bo ostatnio śledzę polski hip hop i zaczynam dostrzegać w nim symbole iluminatów, na logo SLU, na samym środku jest identyczna piramidka z okiem jak ta na jednodolarówkach i nie tylko… na koszulkach El Polako widnieje gołąb z piramidką i okiem, i masa masa innych podejrzanych rzeczy, w teledyskach także staje się to widoczne, albo po prostu wyolbrzymiam, co wy o tym myślicie?
  Tutaj jeszcze dam wam link do kawałka który opisuje całe to NWO, znana grupa hip hopowa Hemp Gru, chodzą pogłoski że i hemp gru sie sprzedało iluminatom, ale nie rozumiem po co by mieli wtedy rapować o całej tej konspiracji i być przeciwnym jej

  może Rad by zrobił artykuł na ten temat? na temat iluminati w Polsce, w polskim przemyśle muzycznym i nie tylko.

 7. Warto śledzić pewne drobiazgi w filmach muzyce, które wiążą się z okultyzmem i środowiskiem masońskim, nie dlatego, żeby obrzucać to błotem na każdym kroku, ale żeby się uczyć. Ci ludzie maja na pewno dużo większą wiedzę na temat, funkcjonowania wszechświata niż my i to jest ich przewagą. Problem polega na tym jak oni wykorzystują tą wiedzę. Nie można siedzieć w zamkniętej klatce, odcinając się od duchowych tematów czekając tylko na pomoc i obronę Boga przed tymi złymi. Trzeba poznać ich metody, (może niektóre okażą się dla nas praktyczne), nie można dać się manipulować żadnym środowiskom bo prawda zawsze leży po środku…

  • abazaba raczej wiekszosc z nich jest oszukiwana i zwiedziona a nie jak mówisz mają większą wiedzę od nas przewagę mają tylko tu i teraz ale nie przez wiedzę tylko przez fałsz i podstęp jeśli chcesz się od nich uczyć to twój wybór ja wolę się uczyć od naszego BOGA i ZBAWICIELA JEZUSA CHRYSTUSA

 8. Bardzo sceptycznie trochę do tego podchodzę… a co jeśli artyści nie wiedzą co znaczą te symbole, tylko pokazują je bo tak robią wszyscy… ja sam czasem do zdjęć pokazuję rękę z dwoma wyprostowanymi palcami, palcem wskazującym i tym małym, a kiedyś nie wiedziałem co ten znak znaczy, a że to jest fajne i modne to też sobie tak pokazywałem ten znak, na filmiku który przesłał lowryder na prawdę zadziwiła mnie koszulka El Polako, na której jest rzucający się w oczy trójkąt z okiem, ale według mnie to nie wina raperów że takie symbole widnieją na ich ubraniach i teledyskach, ktoś za to musi być odpowiedzialny… a tak w ogóle to ale ciężko mi w to uwierzyć że wszyscy raperzy w Polsce się sprzedali iluminatom… możliwe że to jest w pewnym sensie przesadzone takie wyszukiwanie, tym bardziej szukanie na rękach tego typu symboli co przecież większość ludzi pokazuje nawet nie wiedząc co to znaczy tak na prawdę…

  • @Szalik233,
   niektóre fragmenty są przejaskrawione, część tych bardziej niszowych wykonawców pewnie chce być tacy jak ci z okładek i ich naśladują.
   Co do DGE to posłuchaj o czym mówi w ostatnich płytach. Niby wszystko fajnie ale tak jak HG zajeżdża new age.
   Zresztą nie tylko chodzi w Polsce o raperów. Oglądając teledyski dody można się złapać za głowę :)

   • też coś tak myślę że większość naśladuje tych lepszych, przez co potem myślimy że wszyscy są sprzedani iluminatom, co do HG to naprawdę dziwi mnie to dlaczego oni by się sprzedali dla iluminati… To są zwykli ludzie z blokowisk wychowani na typowych uliczniaków, a ich kariera jako raperzy nie jest tak bogata jak tych z hollywood, HG dodatkowo nie pokazuje się w żadnej telewizji, dzisiejszą popularność zawdzięcza chyba najbardziej internetowi, ciężko mi jest przełknąć to że są za… a jeszcze bardziej to że 50% hip hopu też może być

 9. Z tymi symbolami na rekach to faktycznie przesada. Sam robilem „rogi” czesto bo tak samo wychodzilo zamiast wszytskich prostych palcwow. Nigdy nie sluchalem rocka itp, i nawet nie wiedzialem ze takie ulozenie palcow cos oznacza albo ze jest „popularne”. Pozniej dowiedzialem sie co to niby ma oznaczac i sam juz nie wiem ;)
  Ale co do Hemp Gru, to im cos faktycznie na leb wskoczylo bo jak widac po wczesniejszych kawalkach sa uswiadomieni. A teraz z ta piramida i swiatlem to wyglada bardzo dziwnie…

 10. Czesc Wam :)
  sam kiedys sluchalem hip hopu polskiego – ale akurat nie HG. Choc przyznam sie ze kiedys sam UWIELBIALEM spiewac z paktofonika „Jestem BOGIEM”…!!!!!! yy…. I do tego ten teledysk ze scigaczami… No ale NA SZCZESCIE bylo minelo i juz nie slucham tego – I INNEGO – chlamu – czyt. WOGOLE MUZYKI :)

  Jesli chodzi o Hemp Gru to moim zdaniem nie mam zadnych watpliwosci co do przynaleznosci ich do elity LUCYFERIANSKIEJ. Gesty czy symbole to dobitnie o tym swiadcza ale spojrzcie na ich „logo” wylaniajace sie w 8-9 sekundzie. Widzieliscie takie G???? przeciez jest to EWIDENTNE „6” NIJAK nawiazujace do G.

  I tez trza zaznaczyc jak potraktowali brk w korespondencji… nie ma co nawet nad nimi polemizowac – PO OWOCACH ICH POZNACIE…

  _____

  Rad:

 11. Ja mam pytanie z innej beczki,mianowicie chcialbym kupic Biblie,ale narazie wole wydac pieniadze na suplementy/koksy,bo mam wazne testy sprawnosciowe na studia,to jestem w takiej sytuacji grzesznikiem,bo wybieram koksy,a nie slowo Boze?

  • Jest pewnie Biblia online, ja ci polecam jak by co warszawską.
   Ale jeżeli odstawiasz Boga na drugi plan to tak,jesteś grzesznikiem bo potrzeby materialne są dla ciebie ważniejsze od Boga…Amen.

   • „Bruce lee nie wpieprzał żadnych suplów, a rozwalał każdego” i jak skończył?:),nie ma to jak dobry koks hehe Mr.Gost nie kupuj bibli szkoda kasy,kup sobie metanabol, to bedzie dobrze wydana kaska.

  • niszczysz sobie zdrowie i polegasz na sobie i ludzkich wynalazkach a nie na PANU JEZUSIE – jesli masz sie dostac na studia to bez sterydów sie dostaniesz a jesli nadejdzie chaos i wojny to studia ci nic nie pomoga a znajomosc Słowa Bożego jak najbardziej – nie wiadomo jak bedzie z netem przez okres chaosu wiec warto miec ja przy sobie

 12. Mr, Ghost co za pytanie nie wierze.

  Biblie kup, nie musisz jesć zadnych supli żeby rosnąć, dieta wystarczy :)

 13. co do muzyki to moze ja sie pochwale swoimi spostrzeżeniami. Osobiście od dłuższego już czasu jestem zwolennikiem post rocka. Wczesniej sluchalem rocka i pochodnych, ale stwierdziłem ze wole muzyke emocjonalną, bez roznych przekazów. Otóż niedawno weszły na rynek post rocka nowe grupy muzyczne, ktore urzekają w pewien sposob, ale tez z drugiej strony wychwycic mozna w nich rozne dziwne dzwieki – wiem ze kosciol szatana miał cel – muzyką zwojować umysły młodych. Niestety to jest fakt, w kazdym nurcie oni siedzą. Np. Niby kapela z afryki, niby biednie bo tylko dwie gitary, ale w logo piramidki.. albo kapela MEW – piosenki z backmaskingiem..

 14. Co do HG to nie wiem czy można jednoznaczną opinie wydać bo jak sie mają te symbole do przykładowo tej piosenki w której otwarcie zachęcają słuchaczy (a troche ich mają) do zapoznania sie z tematem, czy to czasem jedno drugiego nie wyklucza ?

  • teoria NWO t włąsnie przygotowywaniu gruntu pod kontrolowana rewolucje : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=6754 , wiec jak najbardziej takie utwory sa potrzebne dla prawdziwych zarzadców systemu – przy czym nie osadza ludzi z HG bo nie wiem czy robia to celowo czy sami sa zwiedzeni , kto inny to wie i On bezie wszystkich sprawiedliwie sadził bo zna ludzkie serca

 15. Wesołych ŚwiątWesołych Świąt czyli masz odpowiedz jacy ci HG sa „szczerzy” z jednej strony nadaja lepszy swiat nwo a z drugiej uswiadamianko o całym gównie,

  „Nikt nie może dwom panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził, a drugiego będzie miłował; albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i Mamonie. ”
  Panowie z HG odwalają czysta popeline i robią wszystko pod publiczke,wiedza ze temat nwo staje sie glosny,wiec czemu nie wrzucic kilkunastu „uswiadamiajacych ” zdjec ,i numerek gotowy,łapie sie paru naiwnych słuchaczy? łapie sie bo przeciez to band z przesłaniem ,a z drugiej strony chcą byc jak zachodnie gwiazdeczki nwo im sie marzy,kasa misiu kasa

   • No ja śledziłem jego wywiady, to powiedział że kończy z muzyką… ponieważ przemysł muzyczny napierał by się ustawił wg jego zasad, a przez to że DMX nie dał się przemysłowi to ci go zaczęli fałszywie osądzać za posiadanie narkotyków itd.

   • Jesli chodzi o DMXa to jest mi go zal… Sam kiedys natknalem sie na ten kawalek Lord Give Me.. i jest niesamowity. Jeszcze pare utworow ma niezlych. Ogladnalem jak i przeczytalem rozne rzeczy na jego temat i niestety odrzucil Prawdziwa Ewangelie mieszajac ja z kakolem :/ Dal sie zwiezc szatanowi i niby glosi o PAnu Jezusie ale nie wyzbyl sie jednak swojego starego zycia – nie mowie ze nie zmienil sie ale dalej „paja” sie tym kakolem. Zarzekal sie ze nie bedzie juz w showbiznesie a spiewa z Lil Waynem czy inne. Zreszta spojrzcie na jego koszulke na ktorej ma „herb” swojego prawdziwego boga :/
    http://www.pitch.com/gyrobase/can-dmx-stay-out-of-trouble-long-enough-to-return-to-the-top-of-the-charts/Content?oid=2201262&storyPage=1
    co ciekawe jest to zdjecie z pania pastor z kosciola do ktorego nalezy… Zdjecie tez swiadczy o kosciele bo pani pastor powinna go wygnac za ta koszulke…
    Probowalem znalezc emaila do DMXa aby mu napisac co ja o tym mysle bo napewno chlopak szczerze chcialby sluzyc PAnu Jezusowi – bo przeciez nie mozna mu odmowic odwagi za teksty/piosenki oraz mowieniu prawdy jak to jest z przemyslem muzycznym, za co ostro go gnoja/gnoili…

 16. Dziękuje i pozdro:):):)
  Zachowali się wobec ciebie jak my wobec lewaków:D:D
  Ale pies ich trącał nigdy ich nie słuchałem i nie mam zamiaru.
  Kiedyś jarałem się Rychem I S.L.U. I olałem to, bo wyrosłem z tego.
  Na płycie „Szacunek ludzi ulicy” był fantastyczny utwór, który ci wysłałem „Panie.
  Na tej samej płycie w utworze „No i co” rzuca wers „ZŁOŻYŁBYM Z NIEJ OFIARĘ MYM BOGOM DEMONOM…
  Na płycie „Styl życia gnoja” w utworze „dziś wyjdziesz ze mną” rzucił wers „Przez Diabła opętany tak wiem to na pewno…”
  Nagle z chłopaka z ulicy który masakrował w początkach gangsta rapu lat 90 w Polsce zmienił się w kolesia, który ma jakieś piramidki, srydki i inne pro-masońskie gówno.
  Olałem to i Rapu słucham okazjonalnie i to jak trafi się jakiś fajny kawałek np. DMX coś o Bogu, albo Royal Rap.

  Ten komentarz to do BRK;)

 17. proszę zwrócić uwagę na 0;08 sekunde, jak widać nawet te starsze nieco gwiazdy byly narzędziami. Ale jak się przyjrzeć wpływowi na postrzeganiae homoseksualizmu dzieki freddiy’emu to przecież nie powinno nas to zdziwić.

Możliwość komentowania jest wyłączona.