Były doradca Ministerstwa Obrony Wielkiej Brytanii nie wyklucza pojawienia się statków obcych w trakcie Olimpiady

 

Źródło: Innemedium.pl/Dailymail

Jeden z wiodących ekspertów brytyjskich, Nick Pope, został zapytany o możliwe konsekwencje pojawienia się na naszym niebie statków kosmicznych obcych cywilizacji. Pope zasugerował, że wielkie imprezy takie jak Olimpiada mogą być idealnym terminem ujawnienia się obcych.

Międzynarodowe konsekwencje takiego zdarzenia zdaja się być trudne do przewidzenia. Można się spodziewać pozytywnego i negatywnego scenariusza kontaktu z inną cywilizacją. Pope oświadczył w trakcie wywiadu dla Daily Mail, że igrzyska stanowią wyzwanie nie tylko z powodu zagrożeń terrorystycznych, ale równie uważnie powinniśmy wpatrywać się w niebo i być przygotowanym na to, aby ujrzeć tam rzeczy niewiarygodne.

Nick Pope podczas pracy w brytyjskim MONie zajmował się analizami raportów o UFO. Pracował nad tą tematyką w latach od 1991 do 1994 roku. Jak sam mówił publicznie wielokrotnie, gdy zaczynał przeglądanie doniesień o UFO zgłaszanych przez pilotów i stacje radarowe był bardzo sceptyczny, ale potem przekonał się, że to poważna sprawa i to się dzieje na prawdę a same obiekty mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa.

Ekspert oświadczył, że emitowane przez naszą cywilizacje sygnały radiowe i telewizyjne z pewnością zwróciły uwagę pobliskich obcych. Z pewnością musiały ich zainteresować nasze eksperymenty z bronią atomową oraz postępy w wykorzystaniu techniki rakietowej, które otworzyły dla nas przestrzeń kosmiczną.

Według Nicka Pope, obce cywilizacje z pewnością wybiorą odpowiedni moment na ujawnienie się. Gdyby doszło do tego podczas ceremonii zakończenia Igrzysk Olimpijskich odpowiedni efekt psychologiczny byłby zapewniony. Trudno zakładać, jakie intencje będą mieli przybysze. Nasze zasoby naturalne stanowią ryzyko, że celem byłby podbój. Rządy na Ziemi o tym wiedzą i jakkolwiek by to brzmiało nieprawdopodobnie opracowywane są specjalne plany postępowania na wypadek inwazji z kosmosu. Czy do tego wiekopomnego wydarzenia rzeczywiście dojdzie za naszego życia? Czas pokaże, trzeba po prostu wypatrywać tego, co pokaże nam się nad niebem Londynu w sierpniu 2012.

 

Reklamy

15 comments on “Były doradca Ministerstwa Obrony Wielkiej Brytanii nie wyklucza pojawienia się statków obcych w trakcie Olimpiady

  • Jak zwykle wielkie halo a później i tak d..pa z tego wychodzi. Jakoś post faktum żadno z tych zapowiadanych-niebyłych wydarzeń nie jest omawiane. Zwyczajne bicie piany i robienie ludziom stracha. Jak się ktoś w to wkręci to naprawdę strach później wyjść na ulicę. Dla mnie to szatańska robota.

 1. niech pojawią się jeszcze na Euro, wtedy to już na pewno będzie najlepszy i najciekawszy turniej wszech czasów :)

 2. czyli kazdemu bluebeam zafunduja a potem ochipuja dla dobra? a podobno teraz sylszalem ze obamek chce czipowania kazdego do marca 2013 TAK SIE LADNIE SKLADA z olimpiada…

 3. bajki…
  obcy którzy opanowali technologie swobodnego przemieszczania się w czasoprzestrzenie mieli by polować na nasza ropę i węgiel…. buhaha

  przy tak zaawansowanym rozwoju przechwycenie dla nich skalistej komety to pestka, a na takiej komecie jest czasem więcej zasobów, zwłaszcza metali ziem rzadkich niż na naszej planecie, idąc dalej dochodzi do tego nawet umiejętność bezpiecznej transformacji poszczególnych pierwiastków w takie które akurat są potrzebne np. węgla w złoto

  • No właśnie. Kosmos jest rozległy, jeżeli faktycznie ich poziom technologiczny pozwala na wydajne podróżowanie przez kosmos oraz równie wydajnego źródła energii, wtedy mogą sobie przeskanować przestrzeń kosmiczną i pozyskać tyle rud metali ile ich podnieca.

   Ziemia ma inne bogactwa. Między innymi, tylko Ziemia jest zasiedlona w wyraźny sposób żywymi organizmami, a więc potencjalnym bogactwem jest dziedzictwo genetyczne całej planety.
   To raz – nieożywiony fizyczny biotop jest ożywiony przez biologiczne formy życia, w tym człowieka – najbardziej rozwiniętą formę, posiadającą zdolność do myślenia abstrakcyjnego i posiadania emocji.

   Prawdopodobnie chodzi im tylko o człowieka. Albo o nasz genom, albo o nasze „dusze” czymkolwiek one są. Mówię tak, ponieważ sam nie wiem o co chodzi, nie wiem jakim cudem istnieje, skąd jestem, kiedy się faktycznie narodziłem JA, a nie moje ciało. Skoro jestem nieśmiertelny, to po kiego grzyba zostałem wciśnięty w śmiertelne ciało?

   No ale to już offtop, chociaż mam małą teorię, że celem życia jest życie, a dokładniej potencjał jaki nam oferuje.

   Natomiast szatan czy inny pies, psuje plan stworzyciela i ściąga na nas przekleństwo. Jak? Kierując jego energię wszędzie, tylko nie ku rozwiązaniu. A co jest rozwiązaniem? Nie wiem, ja ciągle szukam.

   No dobra, ostatnie pytanie – po co? Nie wiem, ten szatan to jakiś idiota, jeżeli robi to tylko z powodu zemsty, że ojciec kochał stworzonych przez siebie ludzi.

 4. ogólnie moim zdaniem kłamstwo o kosmitach (czyli tak naprawde demonach) moze zostac wykorzystane w przyszlosci jako powod do swiatowej mobilizacji wojsk pod dowodzctwem antychrysta a do tego ma dosc włąsnie pod koniec panowania antychrysta : OBJAWIENIE JANA 16:13-14

  , watpie aby powiedział bezbzoznemu swiatu prawe : NIEDŁUGO POWRÓCI JEZUS czy POWRACA JEZUS i musimy z Nim walczyc – bardziej prawdopodobne jest ze okłamie swiat tak jak w wielu innych sprawach i powie ze do ziemi zblizaja sie zli kosmici – wtedy ludzie chetniej podejma walke – a wiec jest duze prawdopodobienstwo ze bezboznym masom antychryst wmówi ze PAN JEZUS i Jego armia to kosmici ktorzy dokonaja inwazji – na potwierdzenie tego mamy dziesiatki filmów o inwazji z kosmosu – i coraz wiecej takich produkcji sie pojawia – to nie jest przypadkiem ;) – ludzie sa programowani na przyszlosc

  , równiez pokazanie ze do królów całego swiata pojda demony (prawdopodobnie przybiora inna forma np kosmity wykreowanego przez Hllywood) pokazuje ze to wszystko bedzie sie opieralo na oszustwie a nie na prawdzie a jesli na oszustwie to wielkie jest prawdopodobienstwo ze na oszustwie o kosmitach (demonach)

  http://zbawieni.com/showthread.php?tid=131
  ,

  , wypowiedz prezydenta USA Ronald Reagan z 1988 roku : „„Często zastanawiam się co by było gdyby wszyscy na tym świecie odkryli że jesteśmy zagrożeni przez wrogie siły z innej planety. Czy nie odkrylibyśmy nagle że nie ma między nami żadnych różnic, że wszyscy jesteśmy ludzmi, obywatelami świata i czy nie połączylibyśmy swych sił do walki z tym konkretnym zagrożeniem ? ”

 5. …………Gdy już wynajdziemy technologię pozwalającą nam na podróże międzygalaktyczne i odnajdziemy obcą cywilizację najsensowniejszym rozwiązaniem będzie wyrycie wielkich wzorów w ich uprawach i powrót na Ziemię……………

 6. Nie wiem gdzie, więc napiszę tu. Otóż doszła moich uszu ostatnio pewna plotka, choć właściwiej byłoby powiedzieć, że plotką dopiero ja ją tworzę, przekazując w ten sposób dalej. Pewna wrocławianka, pracująca w niedawno otwartym Sky Towerze, znalazła tam pewnego dnia portfel. Szybko zaniosła go w odpowiednie miejsce, a jedyne, co zdołała zarejestrować, to że na dokumentach tożsamości widniały litery arabskie. Zostawiła swój numer, chcąc dowiedzieć się, czy ostatecznie zguba szczęśliwie wróciła do właściciela. Po pewnym czasie odbiera telefon, a tam męski głos, zapraszający w dowód wdzięczności na skromną kawę. Kobieta odmawia, tłumacząc, że chciała jedynie się upewnić, że sprawa znalazła odpowiedni koniec. Mężczyzna nalega, ale za którymś razem daje za wygraną, rzucając tylko, że ma jedną prośbę: aby w sierpniu jego dobrodziejka nie pojawiała się w Sky Tower.

  Historia na pewno nie jest zmyślona, ale sam nie wiem co o niej sądzić. Napisałem, coby nie przepadło, taka ciekawostka. A czy w sierpniu nagle się nam przypomni, zobaczymy.

  • Dzięki za ciekawostkę kwantl, ale sądzę że pewnie to znów fake. Wiele razy czytałem o takich rzeczach, ale nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek stało się coś, na co powiedziałby „przecież już o tym czytałem!”.

   Nie mniej jednak, lepiej być czujnym i dmuchać w zimne, zwłaszcza że nie żyjemy w świecie gdzie władza dba o obywateli.

   • Zgadzam się, jednakże zaznaczyłem, iż wiem to z wiarygodnego, rzekłbym nawet: pewnego źródła. Inną rzeczą jest kwestia interpretacji, bo wcale to nie musi oznaczać to, co się niejako samo nasuwa.

 7. Tak czytając komentarze to coraz więcej osób uważa że zabawy w podchody ufoków jakiś tam obcych z ludźmi jest bezsensem i te osoby dobrze uważają :) Zgadzam się z tym, gdyż jak już by byli to jako forma zaawansowana technologicznie i pewnie myśląca inaczej nie taką naszą mentalnością. W necie czytając znawców UFO to wnioskuję że niektórym z nich wydaje się, że obcy myślą taki kategoriami jak my, jak by byli ludźmi. Przylatują i odstawiają sztukę na polu u sołtysa i inne bajery. Że przylecieli sobie kiedyś tam, dali ludzikom technologie, „Potop” wszystko wyczyścił, teraz znów przylecieli i spiskują z władcami jak to nas zeżreć lub przerobić. Wybrali sobie ci obcy za punkt ataku na Londyn podczas jakieś olimpiady, gdy będzie bardzo dużo HOTDOG, sorka HOTHUMAN biegało i wtedy oni się pokażą i będą atakować, złapanych ugrilują i będzie u nich fajnie. Obchodzą nasze święta, znają nasze imprezki, chowają się za chmurkami, posuwają ziemskie kobiety a te rodzą im ładne zielone humanoidalne cosie z implantami w postaci czip fred krugier, przyjmą chrzest od samego b16.

  Sciema jak zwykle, gdyż jak już to biorąc pod uwagę znaleziska artefaktów i innych pierdół na zadupiach Ziemi, znaleźli ci eugeniczno ewolucyjni naukofcy, jakąś technologie przedpotopową. Dlaczego tak sobie piszę, gdyż olewam narzucane wręcz nachalnie wpajane nam jakieś obce cywilizacje pozaziemskie, ponieważ czuję że nasi przodkowie byli bardzo zaawansowaną technologicznie cywilizacją przemieszczającą się wszędzie za pomocą latadeł i fajnych łódek zasilanych jakąś wolną energią typu wynalazek Tesla (skądś on musiał to znać, odpicował sam tyle wynalazków że głowa boli). Piramid na Ziemi jest tak dużo że aż przeraża to naukofców, o innych budowlach że żyleta w szpary nie wlezie nie będę się rozpisywać bo każdy wie o co biega. Piramidka taka najmniejsza jest dziś „misjon imposible” do zrobienia, mimo że masony budują swe wieże do nieba choćby w tym (Starym) Nowym Jorku :)
  Dobra nie będę zanudzał, technologie musieli wykopać lub znaleźć, stąd takie dziwne tajemnice archeologiczne, teraz kozaczą jacy to oni są tajemni i mądrzy. Odtworzyli to już w II wojenke adolfy, a ci po ulepszali i będą odstawiać operetki na niebie swymi latadłami o kształcie trójkąta i koła, a te wielkie statki matki to zwykłe hologramy (tak sobie uważam).

  Takie zabawki do wizualizacji jak hologram alby uzyskać taki efekt, patrząc naszymi oczyma z Ziemi. Tu akurat jest fotomont ale przesłanie filmiku pokazuję przepaść pomiędzy blokowiskiem a tym czymś :D

  albo to

  Pomyśleć teraz jaki szok mogą uzyskać na olimpiedce w Londynie ludzie, już raz odstawili zabawę z UFO podczas olimpiady w Los Angeles 1984 roku, więc czemu nie spróbować jeszcze raz, ale z jeszcze lepszymi efektami specjalnymi. Żaden problem dla kogoś kto ma władzę i kasiore :)

  Sporo ludzi zaczęło się trudnić tematyką „ziona” na poważnie, i piszą coraz ciekawsze przemyślenia, jak choćby tu.
  http://zbawienienews.blogspot.com/2009/10/londynska-olimpiada-nastepna.html
  Tu jeszcze raz wklejam :)
  http://nwonews.pl/drukuj,2722

  Nikt nie wie co odstawią, dobrze by było jak by mylili się ci co o tym gadają, więc lepiej cos wiedzieć niż nic nie wiedzieć. Będzie to będzie, nie, to to nie :D trudno się mówi :)

 8. jeśli to prawda co w arcie powyżej i to że koleś „popełnił” samobójstwo to na pewno będzie się działo.

 9. Przygotowania idą pełną parą. UFO to upadłe anioły i statki Illuminati. Projekt Blue Beam, New Age, UFO i społeczeństwo całkowicie zniewolone.
  Jeżeli UFO naprawdę istnieje to napewno nie będzie to tym czym nas poczęstują na Olimpiadzie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.