Zdrajcy Ron i Rand Paul

 

Libertarianizm jest przykładem opozycji kontrolowanej. Jest częścią dialektyki Illuminati. Czytelnicy tej strony nie będą zapewne zaskoczeni informacją że Ron Paul i jego syn Rand właśnie poparli kandydaturę Mitta Romneya.

Idealiści nie czuli się tak zdradzeni od czasu paktu między Hitlerem a Stalinem.


Anthony Migchels (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap
 

Rand Paul zaczął popierać Mitta Romneya w zeszły piątek, zaledwie kilka dni po tym jak Romney został namaszczony przez uczestników konferencji Bilderberg, tych samych ludzi którzy kilka miesięcy temu wsparli Rona Paula milionami dolarów.

W społeczności libertariańskiej zawrzało.

Nagle przywódcy libertariańscy zaczęli odwracać się od Rona. Adam Kokesh jest wyraźnie poruszony. Na Prison Planet, prawdopodobnie najbardziej wpływowej stronie wspierającej Paulów, nagłówki grzmią o zdradzie Randa Paula. Mike Adams wciąż nie może w to uwierzyć i zastanawia się czy Paul Jr. nie chce przypadkiem zniszczyć systemu od środka. Ten filmik na YouTube zachęca widzów do ankiety na temat działań Paula – 90% ankietowanych nie jest zadowolona z tego co się wydarzyło. Profil Randa Paula na Facebooku jest zalewany komentarzami tysięcy wściekłych zwolenników.
 
Jest tak źle, że można się zastanawiać czy panowie Paul przypadkiem nie przekombinowali. Nie bądzmy jednak głupi, wszystko idzie zgodnie z planem. Nawet dla człowieka z zewnątrz takiego jak ja, którego nigdy nie obchodził ani jeden ani drugi, wygląda to na najbardziej cyniczną, oczywistą i bezwzględną zdradę w historii.
Pomyśl.
 
W marcu Time Magazine zacytował doradcę Rona Paula: ‚Jeśli mówimy o umieszczeniu Randa na liście kandydatów, coś takiego warte by było dostarczenia naszych ludzi Romneyowi.” (3:40 min.)
 
Lew Rockwell stwierdził że w kampanii Paula nigdy nie chodziło o zwycięstwo. Ciekawe co na to miliony jego zwolenników i darczyńców?
 
Według Rockwella chodziło o edukację ludzi i ukazanie im cudowności austriackiej ekonomii, a nie o wygranie wyborów. To wyjaśnia dlaczego Ron Paul nigdy nie startował jako kandydat niezależny.
 
Po latach pracy przy kampanii Paula, Rockwell nagle mówi że nie powinniśmy głosować i uczestniczyć w polityce zdominowanej przez partie. Czy można być bardziej obłudnym?
 
BILDERBERGOWIE NAMAŚCILI MITTA?

Wszystko to rozegrało się kilka dni po wizycie Romneya na konferencji Bilderberg, gdzie wyrósł na prawdziwe zagrożenie dla Obamy.
Co to znaczy?
 
Sprawa jest oczywista. Ron Paul miał za zadanie zagonić opozycję w ślepy zaułek. Nie startował jako kandydat niezależny. Zrobiłby tak gdyby był prawdziwym opozycjonistą. Dla niego ważniejsze jest by wygrał kandydat partii republikańskiej. Boi się tylko tego by przypadkiem nie podzielić głosów zwolenników prawicy.
Jak mówił Rockwell rolą Paula jest edukacja mas a nie dokonanie zmian w polityce. „Poruszył serca miliardów ludzi” swoją miłością do złota i austriackiej ekonomii.
 
W sposób typowy dla dialektyki heglowskiej, przedstawił swoją antytezę – wolny rynek walutowy zdominowany przez złoto, będący w opozycji do tezy – waluty kontrolowanej przez rząd/bank centralny. Syntezą tej konfrontacji będzie klasyczny parytet złota który był zawsze głównym celem elit finansowych.
 
Anthony Wile z Daily Bell zresztą zawsze tak uważał. Romney jeszcze nic nie wygrał, ale znalazł się w odpowiednim momencie dla parytetu złota którego popularność rośnie, a nadchodzący kryzys który może się zacząć w każdym momencie, bynajmniej nie pójdzie na marne.
 
Republikanie będą zadowoleni. Ron Paul prawdopodobnie przejdzie na emeryturę. Rand Paul, wraz z całą Partią Herbacianą, został w pełni przejęty przez Republikanów. Posiada charyzmę śniętej ryby (…) Odcięty od wsparcia zwolenników swojego ojca, niedługo przestanie się liczyć.
 
KONKLUZJA
 
Można powiedzieć że wszystko poszło zgodnie z planem. Elity finansowe wykiwały opozycję w klasyczny sposób. Miliony ludzi nawołujących do wielkiej zmiany, zostało nagle samych z walizkami w łapie.
 
Po tych wyborach spod ziemi wyrośnie nowy agent i nowa zmiana, prawdopodobnie będą chcieli ustanowić hamiltonowski system bankowy, który w mojej opinii będzie kolejnym przyczółkiem dla kontrolowanej opozycji.
 
Co ciekawe zarówno Rand Paul jak i Lew Rockwell wyglądają na tym nagraniu na dość przybitych ludzi. Jak widzimy zło nie jest zbyt przyjemnym doświadczeniem.
 
 

____________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Ron Paul, masoneria i parytet złota

Pułapki systemu waluty złotej

Libertarianie – kolejni „Żydzi przeciwko komunizmowi” (ang.)

Jak Illuminati stworzyli libertarian? (ang.)

Rola libertarianizmu w zdominowaniu chrześcijaństwa (ang.)

Satanistyczne korzenie libertarianizmu (ang.)

Mitt Romey – mormon (ang.)

 

Reklamy

9 comments on “Zdrajcy Ron i Rand Paul

 1. Mitt Romney nie zostanie prezydentem, bo ma za mało… liter. Trochę z przymrużeniem oka, ale jednak konsekwencja jest zdumiewająca:
  „Prezydenci stanów zjednoczonych od najnowszych czasów:

  Ci którzy nie mają dopisanych liter, to niektórzy z nich są zakodowani w liczbę 15 i 12, które mają swoje odpowiedniki w religii satanistycznej THELEMY, ale już nie chciałem komplikować, generalnie całość liczb magicznych to:

  11,12,15,31,44,56,61,65,66,75,78,93,111,120,122,131,156,161,210,220,222,228,333,418,434,444,451,463,506,555,567,666,718

  44. Barack Obama – 11 liter

  43. George Bush – 11 liter / wiceprezydent Richard Cheney – 13 liter

  42. Bill Clinton – 11 liter / wiceprezydent Albert A Gore – 11 liter

  41. George W Bush – ojciec – 11 liter

  Rozwinięcie: George Herbert Walker Bush – 23 litery ; 2/3 = 0.666

  40. Ronald W Reagan – 13 liter / wiceprezydent George Bush ojciec – 11 liter

  39. James Carter – 11 liter / wiceprezydent Walter Mondale – 11 liter

  38. Gerald R Ford – 11 liter /

  37. Richard M Nixon – 13 liter / wiceprezydent Spiro T Agnew – 11 liter

  36. Lyndon Johnson – 13 liter

  35. John Kennedy – 11 liter

  34. Dwight David Eisenhower

  33. Harry Truman – 11 liter

  32. Franklin Delano Roosevelt – 23 litery / wiceprezydenci: John N Garner – 11 liter i Harry Truman – 11 liter

  31. Herbert Hoover – 13 liter / wiceprezydent: Charles Curtis – 13 liter

  30. John C Coolidge – 13 liter

  Rozwinięcie: John Calvin Coolidge Junior – 23 litery

  29. Warren Harding –. 13 liter

  28. Thomas W Wilson – 13 liter

  27. William Taft – 11 liter

  Tutaj trop się urywa: 7 wspaniałych

  26. Theodore Roosevelt junior

  25. William Mckinley –

  24. Stephen Cleveland

  23. Benjamin Harrison / wiceprezydent Levi P Morton – 11 liter

  22. Stephen Cleveland

  21. Chester Arthur

  20. James Abram Garfield – 18 liter = 6+6+6 = 18

  A tutaj powraca

  19.Rutherford Birchard Hayes – 23 litery

  18. Ulysses S Grant – 13 liter

  17. Andrew Johnson – 13 liter

  16. Abraham Lincoln

  15. James Buchanan – 13 liter

  14. Franklin Pierce / wiceprezydent William King – 11 liter

  13. Milliard Fillmore

  12. Zachary Taylor – 13 liter

  11. James Knox Polk – 13 liter

  10. John Tyler

  9. William Henry Harrison

  8. Martin V Buren

  7.Andrew Jackson – 13 liter

  6. John Q Adams – 11 liter / wiceprezydent John Calhoun – 11 liter

  5.James Monroe – 11 liter

  4. James Madison / wiceprezydent Elbridge Gerry – 13 liter

  3. Thomas Jefferson / wiceprezydent George Clinton – 13 liter

  2. John Adams

  1. George Washington

  Tak więc 28/44 prezydentów w nazwiskach miało perfidnie zakodowany symbol illuminacko-satanistyczny, ciekawe kto im wymyślał te nowe nazwiska…

  jeśli będą kolejne wybory, to postawię 1000 zł na kandydata który będzie miał w imieniu i nazwisku 13 albo 11 liter, albo 23 kto się zakłada?”
  http://www.proroctwa.com/zakodowane-liczby-szatanskie.htm
  PROSZĘ ZAUWAŻYC, ŻE OD 44. –obecnego PREZYDENTA do 27. praktycznie w linii ciągłej jest zachowany schemat liczby 11, 13 i 23, z wyjątkiem Eisenhowera 34. prezydenta.

 2. Pozostaje już chyba na amerykańskiej scenie politycznej tylko A3P profesora MacDonalda (on to raczej podstawiony nie jest, choć i tego wykluczyć nie można do końca, ale znając jego konsekwentny i nieskrywany stosunek do Żydów, to raczej nie).
  http://american3rdposition.com/

  A jeśli i to nic nie da, to już chyba jako ostateczna opcja pozostanie tylko ucieczka białych z żydolandu na północny zachód i próba utworzenia tam własnego państwa, bo i taki projekt się tam pojawił.
  http://northwestfront.org/

  • Ale karuzela… Bilderberg: zabić Rona Paula jak Lecha Kaczyńskiego!
   Echa „sukcesu smoleńskiego” podczas konferencji Bilderberga

   Zanim uczestnicy konferencji Bilderberga zjechali się wczoraj do Chantilly w Wirgini, na miejscu był już tam tłum dziennikarzy niezależnych oraz przeciwników tajnych obrad, w tym wielu zwolenników republikańskiego kandydata na Prezydenta, Rona Paula.
   Weteran badaczy Bilderberga, Jim Tucker, w rozmowie z Alexem Jonesem, ujawnił, że w lobby hotelu, jeden z uczestników wyraził chęć uśmiercenia Rona Paula i jego zwolenników, poprzez wsadzenie ich na samolot z muzułmańskimi terrorystami i wysadzenie go. W ten sposób uznał zabijanie oponentów poliycznych metodą”na samolot” jako jednym ze sposobów walki z opozycją wobec NWO.

   Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że to właśnie członkowie tej grupy konspiracyjnej zadecydowali o śmierci ś.p. Lecha Kaczyńskiego i 95 osób na pokładzie samolotu prezydenckiego. W podobny sposób załatwiano już w USA wielu niewygodnych ludzi. Alex Jones w audycji z piątku 1 czerwca przypomniał tragiczną śmieć senatora Barry’ego Goldwatera, republikanina z Arizony. Podobny los spotkał innych amerykańskich polityków i ludzi wpływowych, jak senatora Paula Wellstone’a, gubernatora Mela Carnahana, Sekretarza Handlu Rona Browna – lista zawiera kilkadziesiąt nazwisk osób zabitych w „katastrofach” samolotowych.

   http://www.monitor-polski.pl/bilderberg-zabic-rona-paula-jak-lecha-kaczynskiego/#more-1385

 3. Może trochę nie na temat, ale pewne powiązania są…

  SKANDAL..SKANDAL..SKANDAL..
  Polskie państwo na czele z Synagogą na Wiejskiej zabrania wjazdu na teren polski – Polakom mieszkającym na Białorusi pod pretekstem zagrożenia obronności kraju…
  To już nie jest szaleństwo tylko „rasizm” w całej pełni…

  Te filmiki -Polacy na Białorusi – to jest jeden z elementów polityki chyba już nie – Polskiego państwa…

 4. Z nieco innej beczki, dziś pan Korwin-Mikke (którego skądinąd niegdyś nieco bardziej ceniłem), przekroczył granice śmieszności i niedorzeczności, pisząc na swoim blogu:
  „Otóż na FORUM, pod adresem:
  http://korwin-mikke.pl/forum/read.php?50,39647
  rozważany jest problem, czy p.Ronald Paul jest masonem. Pokazuje bowiem publicznie „rogi kozła”. To dyskutanci szybko ustalili – a potem wdali się (w całkiem sensowną!) duskusję o tym, czy masoneria w ogóle jest czymś złym, czy masoneria amerykańska jest lepsza od innych – albo w ogóle pozytywna…
  .. i to wszystko bez sensu, bo ja z całą pewnością napisałem, że sprawa jest całkowcie wyjaśniona: te „rogi kozła” to symbol jakiejś organizacji charytatywnej – bodaj pomagającej dzieciom głuchym. Już nie pamiętam jakiej – ale z całą pewnością to podałem”.

  Rozumiecie? „El Cornuto” symbolem organizacji charytatywnej!!! :D Nie mam nawet ochoty odpisywać temu hochsztaplerowi, zresztą i tak nikt tam nie weźmie sobie mojej riposty do serca. Pokazuję tylko jak wielkie potrafi być ogłupienie (oczywiście biorę pod uwagę, że JKM robi sobie jaja i łże w żywe oczy, ale chodzi też o to, że ludzie są skłonni takie wytłumaczenie wziąć w ciemno; oczywiście sprawa masońskich uścisków dłoni przepadła jak kamień w wodę, ale to pewnie też da się wyjaśnić podawaniem ręki przez stół :))
  http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/opoznienie_najpewniej_male_ale_na_razie_pewna_uwaga/1359

  • kwantl ten JKM może sobie gadać co chce, wcale nie trzeba go wyczuwać i wiedzieć jakie on opowiada te swoje poglądy, gdyż człowiek nie ogłupiony i myślący wyczuje że coś nie tak z tym człowiekiem. Ludzie lubią słuchać to co im trafia w ucho, a tacy jak choćby Palikoty czy JKM mówią ludziom to co ci ludzie chcą usłyszeć, oczywiście tylko to co już jest w necie dla większego ogółu, to co mogą powiedzieć aby nie powiedzieć za dużo. Mają ludzi za debilów, więc głupoty piszą i gadają gdzie mądrego to razi a głupiego oświeca. Tak urabiają masy, najpierw muszą stworzyć przyjazne środowisko dla siebie, aby zanęta zrobiła swoje i przynęta na haczyku została pobrana zgodnie z zamierzeniem. JKM gadał i gadał o dupie maryni, zawsze widać było przy nim podstawionych parę osób, zawsze te same lub jak inne to zawsze z boku obok niego, co JKM powiedział to jednym i zgodnym chórem wtórowali pod publikę aby prowokować zamierzony apllaus. W jednym filmiku niedawno wstawianym na LBT Korwin powiedział coś w stylu, że Lojola jest jego idolem, co od razu może postawić zmysły słuchającego w stan alarmowy. Lojola to tatuś Jezuitów, a kim byli Jezuici wiecie dobrze, a kto jeszcze nie wie to niech poczyta w necie. Więc jak tak się ekscytuję Lojolą to może on sam jest jakimś Jezuitą, bo jak by wiedział co ten Lojola naodwalał to by pod ziemię się zapadł JKM i nie przyznawał się do takich poglądów. Wszyscy gadają i krzyczą na kościół a papieża w rączkę całują, jak nie wierzy ktoś to nawet na tym mało wiarygodnym YT znajdzie filmiki jacy to papieżowi pokłony odstawiali. Pewnie Palikoty i inne towarzystwa z SLD i raczej całego tego pseudo rządu, zapewne też spowiadają się regularnie komu trzeba :) Ale co to mnie albo też nas interesuje, skończą jak ci wszyscy co kiedyś knuli przeciw społeczeństwu i Bogu, bo oni już wpadli i są niewolnikami tamtego brudnego świata, nie obchodzi mnie kogo i jak oni skończą. Kto by wierzył im, tym co igrzyska dają a chleba żałują, gdzie bida dookoła a im zawsze powodziło się i powodzi, bo ten co ma nigdy nie zrozumie biedniejszego, a tym bardziej nie będzie narażać się dla biednych. Więc JKM na mesiasza nie wygląda, a bardziej na kogoś co dba o swoje gniazdo jak to na prawdziwego liberała samoluba przystało i we własne gniazdo nie na.ra :)

 5. Pingback: Zdrajcy Ron i Rand Paul « Stop Syjonizmowi

Możliwość komentowania jest wyłączona.