Rosjanie skasowali zdjęcia z pokładu tupolewa

 

Źródło: wp.pl/Fakt.pl

Polscy eksperci z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego odkryli, że w elektronicznym sprzęcie ofiar smoleńskiej katastrofy Rosjanie usuwali dane – z co najmniej jednej karty pamięci skasowano kilka zdjęć, wykonanych już na pokładzie lecącego tupolewa

To kolejny dowód na nielegalną ingerencję Rosjan w materiał dowodowy – wcześniej nasze specsłużby ujawniły, że ktoś z terenu Rosji tuż po katastrofie włamał się i odsłuchiwał pocztę głosową komórki prezydenta Lecha Kaczyńskiego (†61 l.).

Nasi eksperci z ABW na zlecenie wojskowej prokuratury przez wiele miesięcy badali aparaty fotograficzne, telefony komórkowe i przenośne komputery, które ocalały po katastrofie i zostały nam zwrócone przez Rosjan. Wiele z nich było mocno zniszczonych, ale naszym specjalistom udało się odzyskać zapisy na nośnikach pamięci. I to, co odkryli, szokuje. Z ekspertyzy, którą otrzymali z ABW polscy prokuratorzy wojskowi wynika, że Rosjanie ingerowali w zawartość elektronicznego sprzętu ofiar katastrofy dwukrotnie. Pierwszy raz zaraz po katastrofie w dniach 10 i 12 kwietnia. Przejrzeli zawartość wszystkich kart telefonów, dysków laptopów oraz pamięci aparatów fotograficznymi i kamer, jakie mieli przy sobie członkowie prezydenckiej delegacji.

Drugi raz włamali się tydzień po katastrofie, w dniach 16-19 kwietnia. I właśnie ta druga ingerencja jest najbardziej podejrzana, bowiem zdaniem biegłych z Departamentu Bezpieczeństwa Telekomunikacyjnego ABW, ktoś usiłował wtedy zacierać ślady pierwszej ingerencji. Skasowano też przynajmniej z jednej karty pamięci zdjęcia, wykonane już w trakcie lotu tupolewa.

Co było na zdjęciach? Dlaczego Moskwie zależało na ich usunięciu? Tego nie wiadomo, ale zdaniem naszych ekspertów, zacierania śladów dokonał wysokiej klasy specjalista. Z całą pewnością usunięcie danych nie było przypadkowe, bowiem użyto do tego specjalistycznego sprzętu i oprogramowania, które jest poza zasięgiem amatorów.

Ani polska ani rosyjska prokuratura nie zakończyły śledztwa, dane z urządzeń elektronicznych ofiar katastrofy są wciąż dowodami – dlatego niszczenie danych lub nawet tylko ich modyfikowanie to działanie bezprawne.

 

Reklamy

15 comments on “Rosjanie skasowali zdjęcia z pokładu tupolewa

 1. Dajcie już spokój z tym smoleńskiem, chyba że zaczniecie naprawdę sięgać do rzeczywistych bandytów… Żydzi, Putin… to są marionetki Watykanu… To Watykan największy bandyta wszech czasów za tym stoi….

  • Zechcesz podrzucić jakiegoś linka z dowodami (lub chociaż przesłankami) na to, że „Żydzi, Putin… to są marionetki Watykanu”? Często się o tym słyszy, ale w przeciwieństwie do innych wątków, ten jakoś nigdy nie idzie w parze z jakimikolwiek opracowaniami. A szkoda. Wszystko sprowadza się do współpracy z hitlerowcami.

  • Kwantl – czytelnik Jgs nie posiada billingu z rozmowy Papy z Putinem, ale…

   http://www.proroctwa.com/list-do-putina.htm

   Wystarczy wpisać w: Szukaj na witrynie – wyrazy: Putin lub Smoleńsk
   [na tych dwóch]
   http://www.zbawienie.com/index.html
   http://www.proroctwa.com/
   i będzie czytania na miesiąc [nawet po angielsku] jak Duchowy Dyrygent
   [stolica aktorów] steruje Politycznymi Oprawcami – a wszyscy oni to
   Kabalistyczny Judaizm… kim są sataniści religijni i polityczni, nie muszę
   już wyjaśniać. Nie ma Niezbitych Dowodów na Krwiożerczość Watykanu,
   [w przypadku „dziwnej” katastrofy w Smoleńsku – takie polskie 9/11]
   ale Bóg Ojciec je ma – a tu, na Ziemi, trzeba czytać między „wersetami”.
   Kryptożydzi
   http://polonuska.wordpress.com/2012/05/14/kryptozydzi/
   Może chodzi o Prowokację, by Polska [jeszcze z nazwy] spłynęła Krwią,
   wszak lubią pić krew z kielicha [na mszy i poza nią] wszelkie Kozły w
   jarmułkach…
   http://www.zbawienie.com/jarmulka.htm

   p.s. – może Jgs jeszcze coś znajdzie… mnie się już nie chce szukać… ;-)

 2. Na takim szczeblu? Zamach na najwyższe struktury państwowe i co w odpowiedzi? Pogrozimy palcem i prawie stanowczo będziemy się domagać przeprosin? Śmiechu warte.

 3. Zastanawiam się jaki jest cel wrzucania takich artykułów gdzie przychodzi laik i wnioskuje z niego, że za wszystkim stoją Rosjanie. Myśli to co chca sataniści, aby Polacy myśleli, że to Rosja wszystkiemu jest winna. Po oc to robisz Rad? Jeszcze rozumiem jak byś swój wnisek napisął, że Rosja też jest w łapach tych samych ludzi co Polska i że zależy im na podgrzaniu atmosfery między dwoma Narodami, a szczególnie przed 12 czerwca kiedy to odbędzie się mecz Polska-Rosja, gdzie tajne służby szykują ogromną prowokacje z udziałem Rosjan. Czemu w tym czasie nie dodasz artykułu żadnego o własnie planowanych prowokacjach podczas euro, które bardzo możliwe przerodzą się w celową kontrolowaną przez satanistów rewolucje, jakie widzielismy ostatnimi czasy na całym świecie.

  tak więc zapraszam do siebie:

  http://ukrytawladza.wordpress.com/2012/06/06/euro-2012-nie-dajcie-sie-sprowokowac-przekaz-dalej/

  http://ukrytawladza.wordpress.com/2012/06/08/czy-podczas-euro-2012-dojdzie-do-zamachow-pod-falszywa-flaga-false-flag/

  P.S.
  Odpowiedz mi jaki ma cel zajmowanie się 10 kwietnia? Rozumiem jak byś jeszcze wytłumaczył ludziom o co chodziło w tym wszystkim tak naprawdę to jeszcze zrozumiem takie wpisy. Ale podawanie informacji z faktu gdzie działają według schematu propagandy, aby oskarżyć Rosjan i wywołąc konflikt z Polakami, mija sięz celem i sam wiesz komu zależy na rozprzestrzenianiu takich propagandowych informacji.

 4. Ja przestałam czytać WP Fakt o Onecie nie wspomnę, to są portale kontrolowane przez agentów, więc wiecie jakie artykuły tam przechodzę? przefiltrowane. Też się zastanawiałam, dlaczego akurat teraz przed samym Euro 2012, wrzucają prowokujące artykuły. Chcą wywołać wściekłość polskich obywateli a to byłby dobry powód do rozróby i wtedy łatwo było by wprowadzić stan wyjątkowy, przecież sprzęt do tłumienia zamieszek zakupili już dość dawno i dość drogi… czekają tylko okazji aby użyć..

 5. Do Kwanti..
  Jeżeli chcesz zrozumieć rzeczywistość, musisz zrozumieć historię… a jeżeli to…zignorujesz to już nic ci nie pomoże..

  Pozdrawiam

  • Problem z inkwizycją polega na tym, że jako argumentu używają jej zazwyczaj ci, którzy widzą w Kościele katolickim autentyczne namiestnictwo Boga na ziemi, a ponieważ sami chcą walczyć z Bogiem, to gotowi są manipulować historią i naginać fakty, byleby oczernić KK. Z drugiej strony plasują się apologeci, którzy gotowi są wszelkie grzechy Kościoła wybielać, a nawet usprawiedliwiać. Stąd trudno o jednoznaczną ocenę tego czym naprawdę była inkwizycja, a zwłaszcza ile naprawdę pochłonęła ofiar. Bo 50 milionów, nawet przez 600 lat, można naprawdę włożyć między te same bajki, co sześć milionów Żydów albo cztery miliony ofiar Auschwitz podczas drugiej wojny powszechnej.
   Oczywiście też nijak się to nie ma do mojego pytania.

Możliwość komentowania jest wyłączona.