George Soros dał Europie trzy miesiące na opanowanie kryzysu

 

Źródło: Zmiany na Ziemi

Miliarder węgiersko-żydowskiego pochodzenia, George Soros powiedział, że Europie pozostały już najwyżej trzy miesiące, aby uratować walutę Euro. Według niego po tym czasie rynki będą zbyt zmęczone czekaniem i zaczną wymagać więcej.

Soros odnosił się do planowanego szczytu UE, który ma się odbyć pod koniec czerwca. Już teraz można stwierdzić, że zakończy się on niczym lub prawie niczym. Według Sorosa zostanie uzgodnione tylko minimum działań, które będą odpowiadały wszelkim stronom.

Słynny filantrop powiedział również, że kolejne wybory w Grecji, jakie odbędą się 17 czerwca będą pod znakiem strachu przed wydaleniem z Unii Europejskiej, ale nawet, jeśli wygrają reformatorzy to jesienią nadejdzie kulminacja kryzysu w tym kraju.

Jesień będzie tak ciężka, że nawet gospodarka Niemiec będzie osłabiona a Angeli Merkel będzie bardzo trudno przekonać Niemców do podjęcia kolejnych wyrzeczeń podatkowych. Według Sorosa przetrwanie waluty Euro zależy od ubezpieczenia depozytów bankowych, bo tylko to może powstrzymać ogromny odpływ depozytów z banków, który jest obecnie obserwowany w krajach peryferyjnych UE.

George Soros to słynny spekulant na rynku walutowym. Jego starcie z Bankiem Anglii w walce o kurs Funta przeszło do legendy, głównie dlatego, że Bank of England je przegrał.

 

Reklamy

7 comments on “George Soros dał Europie trzy miesiące na opanowanie kryzysu

  1. ludzie czyniacy zło z Żydami nie maja nic wspólnego – OBJAWIENIE JANA 2:9 , OBJAWIENIE JANA 3:9 , ale celowo sie podaja za nich bo to wygodny kozioł ofiarny – http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=4454

    , ” obrzezanie jest pożyteczne, jeśli przestrzegasz zakonu; jeśli jednak jesteś przestępcą zakonu, obrzezanie twoje stało się nieobrzezaniem. (26) Jeśli więc ten, który nie ma obrzezania, zachowuje przykazania zakonu, czyż jego nieobrzezanie nie będzie poczytane za obrzezanie? (27) Przeto ten, który cieleśnie jest nieobrzezany, a wypełnia zakon, będzie sądził ciebie, który mimo litery zakonu i obrzezania jesteś przestępcą zakonu. (28) Albowiem nie ten jest Żydem, który jest nim na zewnątrz, i nie to jest obrzezanie, które jest widoczne na ciele, (29) ale ten jest Żydem, który jest nim wewnętrznie, i to jest obrzezanie, które jest obrzezaniem serca, w duchu, a nie według litery; taki ma chwałę nie u ludzi, lecz u Boga ” RZYMIAN 2:25-29

  2. hehe zydzi kozlem ofiarnym hehe dobre to brzmi jak dalszy ciag bajki o nazwie holokaust hehehee dobry humor przez tydzien bede mial hehehe

    • sami illuminaci sa tylko marionetkami i pionkami które zostana usuniete przez antychrysta – wtedy masy i wielu badajacych NWO uzna go za zbawce , geniusza , boga – antychryst oprócz chrzescijan bedzie tez kasował moznych – Księga Daniela 8:24 – niszczenie masonerii , illuminatów , miliarderów , polityków itd to bedzie swietny ruch propagandowy

  3. No i dziękujemy ci Dżordżu Soroszu za te 3 miechy dodatkowego czasu. Jesteś ze wszech miar hojnym ‚fylantropem’ ;)

  4. Nawet nie chce myśleć, co będzie działo się w Europie, gdy upadnie euro, ludzie nie będą mięli żadnych pieniędzy, a żaden bank nie będzie chciał wypłacić im ich oszczędności… czeka nas ciężka jesień, Bogu dzięki, że w Polsce ostał się złoty.

Możliwość komentowania jest wyłączona.