Podziemne sekrety

 

„Nie tylko nasz rząd zajmuje się budowaniem sekretnych, podziemnych miast – robią to również rodziny Illuminati.”

 

Fritz Springmeier (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

 
Pięknie podziemne sanktuaria w Hiszpanii i katakumby w Rzymie zawsze przypominały nam o ludzkiej obecności w podziemiach.

W trakcie moich badań w latach 90-tych poznałem wielu ludzi twierdzących że przebywali w tajnych, podziemnych bazach wojskowych.

(na lewo maszyna drążąca tunele)

Rząd USA przyznaje się do części z tych baz – dla przykładu Cheyenne Mountain.

Jednak nie przyznaje się do wszystkich. Odkryłem że nie tylko nasz rząd zajmuje się budowaniem sekretnych, podziemnych miast – robią to również rodziny Illuminati.

Używają przy ich budowie technologii o której opinii publicznej nawet się nie śniło. Celem budowy ich wszystkich jest zapewnienie bezpiecznych kryjówek dla elity.

Świadkowie opisywali windy zjeżdżające na wiele mil w dół, superszybkie pociągi tunelowe, tajne komórki rządowe, eksperymenty genetyczne, wypełnione po brzegi magazyny, laboratoria tworzące nieludzkie hybrydy…

Nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy jednego ze świadków gdy powiedział: „Fritz, nie masz pojęcia. To co się tam dzieję przekracza wszelkie twoje wyobrażenia.” Po tych słowach widziałem juz tylko kamienny wyraz na jego twarzy.

DIAMOND HEAD

Mój pierwszy kontakt z tym tematem miał miejsce na Hawajach, gdy byłem jeszcze w szkole podstawowej. Podczas wycieczki szkolnej zabrano nas do słynnego wulkanu Diamond Head, gdzie znajduje się jak dotąd nie używany schron rządowy, w którym w przypadku wojny atomowej mogą skryć się elity.

Zdałem sobie sprawę że rząd dba o swój los bardziej niż o los ludzi którym podobno służy. [W przypadku katastrofy] reszta owczarni skazana byłaby na śmierć. Oto na co pracują pieniądze z twoich podatków.

Rząd amerykański rozwinął swoje zdolności w budowaniu podziemnych baz dzięki Operacji Paperclip i zwerbowaniu Xavera Dorscha. Dorsch był szefem nazistowskiej organizacji Todt, odpowiedzialnej za budowanie niezwykle skomplikowanych podziemnych miast dla nazistów.

Organizacja ta zbudowała w nazistowskich Niemczech sieć autostrad na długo przed powstaniem naszych sieci autostrad międzystanowych. Zarówno Amerykanie jak i Rosjanie trzymali w sekrecie poziom zaawansowania tych nazistowskich baz.

Przez lata próbowałem odkryć lokalizację owych tajnych baz wojskowych. Odwiedziłem Dulce w Nowym Meksyku. Gdy spotkałem Phila Snydera (na lewo), człowieka który je budował, byłem szczęśliwy mogąc porównać moje informacje z jego osobistą wiedzą.

Zdążyliśmy wymienić informacje kilka razy przed jego śmiercią. Zginął dzień przed  kolejnym naszym umówionym spotkaniem. Później umieściłem zdobyte informacje o 140 bazach DUMB (deep underground millitary base) w mojej książce Deeper Insights (między rozdziałem 1 i 2).

Różne agencje mają swoje własne bazy. Dlatego jest ich tak wiele.

NSA, CIA, FEMA, Biuro Wywiadu Marynarki Wojennej, siły powietrzne NORAD itd. – wszyscy potrzebują swoich własnych podziemnych baz wojskowych. Zajmują się rezerwami strategicznymi, tajną bronią, technologią jądrową, komunikacją, siecią komputerową, wzmacnianiem obronności kraju… wszystko to jest przykładem uzasadnionego istnienia baz tego typu.

Są jednak bazy zajmujące się rzeczami nieuzasadnionymi – manipulacjami genetycznymi (w tym klonowaniem), praniem mózgu, rozwijaniem sposobów kontroli i… zabijania populacji. Niewątpliwie straciliśmy kontrolę nad naszym rządem. (…)

TAJNE OPERACJE (BLACK OPS)

Strefa 51 w Nevadzie (na lewo) oraz baza wojskowa White Sands. Nevada posiada ogromne ilości terenu i ziemi kryjącej podziemne instalacje wojskowe przeznaczone na tzw. czarne projekty. Informacje które stamtąd wyciekły jak do tej pory nie nastrajają nas optymistycznie.

Czarne projekty nie zajmują się dobrem ludzkości. Wiele z nich jest absolutnie przerażających, jak pogłoski o trzymaniu przy życiu odciętych ludzkich głów. Wiele z poziomów w obrębie tych baz nie należy do rządu USA, lecz bezpośrednio do Illuminati oraz ich sekretnego Rządu Światowego, działającego de facto od roku 1954.

Oprócz bezkresnych, słabo zaludnionych obszarów ziemi, dobrym miejscem na ulokowanie sekretnej bazy jest ocean.

Do czego służą miejsca tego typu? Niektóre przeznaczone są do uprawiania żywności. Wiele z nich jest ze sobą połączonych (sieć między bazami). Wejścia do nich są maskowane przy użyciu zaawansowanej technologii oraz specjalnych, szybko zamykających się przejść. Świadkowie twierdzą że na najniższych poziomach przebywają prawdziwie nieludzkie istoty.

W mojej opinii mamy do czynienia ze współczesnymi przykładami Nefilim, które powstawały już w zamierzchłych czasach. Jesteśmy świadkami coraz większej ilości apokaliptycznych znaków.

Wciąż przeszywa mnie ten sam dreszcz, jak wtedy gdy miałem 10 lat i wszedłem do podziemnej instalacji w wulkanie Diamond Head. Mam to samo gdy myślę o współczesnych bazach i rzeczach które się w nich dzieją.

Zostały stworzone po to by uchronić elity przed wydarzeniami typu wojna nuklearna, ogólnoświatowa epidemia, katastrofy typu uderzenie asteroidy, przebiegunowanie itp.

Nie wiem jakich katastrof oczekują, ale cokolwiek to jest – oni się na to przygotowali.

__________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Symbolika lotniska w Denver

Czarna armia

Co stoi za propagandą UFO?

10 złowieszczych emblematów tajnych misji USA

Prawdziwe demony nazizmu

 

Reklamy

124 comments on “Podziemne sekrety

 1. I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie, i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w jaskiniach i w skałach górskich. I mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który siedzi na tronie. – Objawienie 6: 15,16

  A niech sobie kopią… tyle że własny grób.
  Mnie to w ogóle nie przeraża.

  • „Mnie to w ogóle nie przeraża.”
   Pewnie, mnie też nie. Dopóki siedzimy sobie wygodnie przed komputerami.

   • nie wiem czy jestes chrzescijaninem ale prawdziwy chrzescijanin przetrwa zawieruchy które nadejda – nie załamie sie , nie wyprze wiary bo jest zbudowany na skale – JEZUSIE CHRYSTUSIE – wiatry , deszcze i wezbrane rzeki nie złamia – polecam poszukac w Biblii co symbolizuja te słowa : „Każdy więc, kto słucha tych słów moich i wykonuje je, będzie przyrównany do męża mądrego, który zbudował dom swój na opoce. (25) I spadł deszcz ulewny, i wezbrały rzeki, i powiały wiatry, i uderzyły na ów dom, ale on nie runął, gdyż był zbudowany na opoce. (26) A każdy, kto słucha tych słów moich, lecz nie wykonuje ich, przyrównany będzie do męża głupiego, który zbudował swój dom na piasku. (27) I spadł ulewny deszcz, i wezbrały rzeki, i powiały wiatry, i uderzyły na ów dom, i runął, a upadek jego był wielki. ” EWANGELIA MATEUSZA 7:24-27

    , zaufajmy nie sobie ale PANU JEZUSOWI a jesli smierc nasza jest blisko to jaki to problem – przeciez mamy obiecane zmartwhcwstanie

    • Co innego wyparcie się wiary, a co innego zwykłe, ludzkie przerażenie. Sądzisz, że Jezus Chrystus nie był po ludzku przerażony idąc na śmierć?

     • Ewangelia Łukasza 22.40
      [strach przed cierpieniem]
      „Ojcze, jeśli chcesz, oddal
      ten kielich ode mnie…”

        • Słuszna uwaga selerze. Zaznaczam jednak, że „pójście na śmierć” to nie to samo, co „śmierć”. Zresztą chodziło mi przede wszystkim o wykazanie, że teoretyzując o przypadkach, które możemy co najwyżej pomyśleć, ale już cieżko je sobie wyobrazić (co symbolizować miało siedzenie przed komputerem, wcale nie jako jakaś dosłowna czynność), łatwo jest być „mocnym w gębie” i pełnym wiary. Ale nawet codzienne doświadczenie uczy, że co innego racjonalnie sobie coś wytłumaczyć, a co innego zmierzyć się oko w oko z własnymi emocjami.

  • Widzę, że zacytowałeś z Biblii Warszawskiej, a zobacz jak brzmią te fragmenty w pierwszym przekładzie Polskiej Biblii – Gdańskiej :

   „A królowie ziemi i książęta, i bogacze, i hetmani, i mocarze, i każdy niewolnik, i każdy wolny pokryli się w jaskinie i w skały gór; I rzekli górom i skałom: Upadnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który siedzi na stolicy i przed gniewem tego Baranka” (Objawienia Jana 6:15,16)

   http://www.biblia-internetowa.pl/Obj/6/16.html

 2. Kwanti – zgadzam się z tobą, że sprawy przybiorą przerażający obrót, ale skoro Jezus polecił: – A gdy się to zacznie dziać, wyprostujcie się i podnieście głowy swoje, gdyż zbliża się dzień odkupienia waszego. – To jest kwestia wiary. Albo w to wierzysz albo nie.
  Pewnie że stanąć twarzą w twarz przed śmiercią, tak po ludzku, to jest wyzwanie, ale przecież tylko wiara może przezwyciężyć strach i lęk przed śmiercią.

  – I aby wyzwolić wszystkich tych, którzy z powodu lęku przed śmiercią przez całe życie byli w niewoli. – Hebrajczyków 2: 15

  Jezus zaznaczył: że kto miłuje swoje życie ponad wszystko, – nie zdecyduje się go położyć w ofierze.
  Diabeł mówi: ..wszystko da człowiek za swoją skórę.

  Z punktu widzenia wiary, człowiek nie powinien się „paraliżująco” bać. I zapewniam cię, że ja nie siedzę tylko przed komputerem. Nie znasz mnie. Przeszedłem już swoje i śmierć nie raz zaglądała mi do oczu. Lecz wiem co miałeś na myśli i zgadzam się, że nie wystarczy siedzieć przed komputerem. Wiem też, że może jeszcze prze de mną najgorsze.
  Moje „nie przerażam” – to oznacza, że z tym światem nie wiążę żadnych nadziei. Nie mam nic do stracenia. A ty masz coś do stracenia?..
  Jezus zapewnił – Nie lękajcie się tych, którzy zabijają ciało…
  Jeżeli wierzysz, to stań się już martwy aby żyć. Inaczej nie przetrwasz.

 3. mi to wszystko smierdzi matrix’em ze takie kanalizacje sa jak w Matrixie 2999r… a te rzady to pewnie jacys kosmici bo to jest nie mozliwe ale boja sie smierci…

 4. Prawdziwy Chrześcijanin nie powinien obawiać się śmierci lecz bólu przed śmiercią.

 5. Sukinsyny, gdy wybuchnie III wojna światowa lub gdy rozpuszczą jakieś śmiercionośne wirusy w ramach depopulacji (ponoć ebolę to oni wynaleźli w laboratoriach), sami będą to przeczekiwali w bunkrach.

 6. Przeczekają w bunkrach jak wymordują populację do 95%, wypuszczą wirusy,broń biologiczną…
  Wyobraźcie sobie to:
  Jest NWO. Wszystko jest kontrolowane do cna poprzez agenture,kamery,podsłuchy itp.
  Powiesz coś w swoim domu i ups…Masz przeyebane!
  Wpadną takie jedne z drugimi do domu i rozqurwią wszystko i wszystkich.
  Albo szaraki przylecą porwą dzieci,żonę na tych pierwszych nie ludzkie badania a na tych drugich(żony,kobiety)będa się dopuszczać potwornych gwałtów.
  Mężczyzn zapewne wykorzystają do jakiejś zayebiście ciężkiej pracy,badań,pobieranie nasienia,experymenty…
  Będziemy ich królikami doświadczalnymi, a wszystko wskazuje na to, że skoro te człony niemyte budują sobie kryjówki to zbliża się ogrooooomny kataklizm.
  Zapewne niby-UFO się ujawni,i HAARPem będą razić i Bóg wie czym jeszcze, bo tak naprawde nikt nie wie co oni wykombinowali i co mają pochowane po swoich podziemnych laboratoriach.

  Jezus Pomimo że był(i jest i będzie zawsze) Bogiem to jednak w ciele człowieka i odczuwał radość,smutek,gniew(wypędzenie kupców z przybytku),Ból i…strach.
  Przecież tak jak Seler zauważył Jezus prosił ojca o „oddalenie kielcha”.
  A my jako Chrześcijanie(Nawróceni ,bo katolicy zaraz hyc na kolana i różaniec w łape ,i Maryjo to Maryjo tamto)musimy w pełni z wiarą zawierzyć Jezusowi Chrystusowi, bo to on jest naszym Krółem,Panem I ZBAWICIELEM!
  I to on za nas oddał życie, i skoro my będziemy wierzyć, a nasze życie będzie świadczyło o naszej wierze to nie ma co się bać.
  Co prawda takie podejście że ludzie się będą bać to normalne, bo sam się wzdrygam na myśl, że mogę być torturowany na sposoby, których nie znam.

  • Dokładnie, Jezus Chrystus jest naszym zbawicielem i powinniśmy mu ufać; ale z drugiej strony wydaje mi się, że powinniśmy sami rozpocząć walkę o wolność i godność dla ludzkości z tym niepojętym złem i to jak najszybciej, bo wkrótce może być za późno !! Tylko jak walczyć i od czego zacząć ?? Osobno jesteśmy słabi, ale gdy się zjednoczymy to jesteśmy w stanie przeciwstawić się każdemu zagrożeniu.

  • zgadzam się w 100% z Twoją wypowiedzią. Jakbym sama to wymyśliła i napisała :) pozdrawiam

  • „Jezus Pomimo że był(i jest i będzie zawsze) Bogiem to jednak w ciele człowieka i odczuwał radość,smutek,gniew(wypędzenie kupców z przybytku),Ból i…strach.
   Przecież tak jak Seler zauważył Jezus prosił ojca o “oddalenie kielcha”.”

   Grzegorz Paweł z Brzezin, szesnastowieczny socynianin, ujął to tak: Ten prawdziwy Syn Boży Jezus Krystus był nam we wszem oprócz grzechu podobny (…): rósł, wzmacniał się, łaknął, pragnął, jadł, pił, spał, pracował, płakał, krył się przed nieprzyjacioły, bał się, służył, frasował się w duchu, smęcił się, klękał, padał na ziemię, modlił się, pociechy od ojca niebieskiego żądał, od anioła wzmocnienie i pociechę wziął, umarł, pogrzebion (…)”.
   Chciał tym co prawda dowieść, że Jezus nie mógł być Bogiem, ale nie zmienia to faktu, że ładnie napisane.

   • No napisane ładnie.
    Tylko, że to co napisał jest takie jak przeterminowane mięso.
    Ładnie wygląda umyte w ludwiku co nie zmienia faktu, że jest szkodliwe i bezwartościowe.
    Troche dziwne porównanie, ale co tam.
    Grunt, że niektórzy wiedzą o co mi chodzi.
    Pisze, że niektórzy , bo jak wejdzie tu jakiś lewak,ateista,Katol to może nie załapać o co się rozchodzi.

    • Najwidoczniej się do „niektórych” nie zaliczam — o co chodzi? Możesz wyjaśnić dlaczego te słowa (same w sobie, bo zaznaczyłem, że wyrywam je nieco z kontekstu) są jak przeterminowane mięso? I czym się wobec tego różnią od Twoich, które przywołałem na wstępie?

     • Nie nie skoro wbijasz na lożę to wg. Mnie jesteś człowiekim, który szuka prawdy/rzetelnych informacji.
      A „niektórzy” to bywali kiedyś tacy na loży, którzy pisali jakieś prowokacje,pieprzyli farmazony itp….
      Albo wchodzili ateiści,katole,lewary i inni tacy, którzy nie mają pojęcia a piszą coś lub ośmieszają wiare Chrześcijańska,cisną na komentujących i piszą, że blog taki i owaki.
      Nie chciałem byś źle mnie zrozumiał i absolutnie nie mam nic do ciebie:)
      A co do twojego cytatu to:
      1. Te słowa są ładne, ale puste, bo ujmują Boskości Jezus, która jest potwierdzona w Biblii.
      Dlatego przywołałem przykład przeterminowanego mięsa, które jest ładne tak jak to co powiedział tamten typek, którego zacytowałeś, ale są puste, bo ujmują boskości Jezusa.
      Sam napisałeś, że typ chciał dowieść, że Jezus nie był Bogiem.
      2. Moje słowa potwierdzały to, że Jezus był,jest i będzie zawsze Bogiem i przywołałem To co napisał Seler o oddaleniu kielicha.
      Porównując słowa gościa z Brzezin, a moje to wypadają one lepiej na papierze.
      Są obszerniej napisane i wogóle…
      Ale ich treść?
      Treść jest pusta, bo ujmuje Bogu co Boskie.

      • To trochę nieistotny spór, ale wytłumaczę może — nie żeby się czepiać, ale dla ścisłości.
       Co do 1.: same słowa nie ujmują boskości Jezusa, dlatego je przywołałem; wspomniałem o oryginalnym kontekście, w jakim zostały użyte, ale tylko dla porządku i by uczynić zadość faktom, poza tym nie miało to żadnego znaczenia; a gdybym był poprzestał na samym cytacie, to nawet nie zwróciłbyś uwagi, że owe słowa są „puste”.
       Podobnie na 2. W ogóle zresztą nie chciałem się skupiać na tym, że Jezus był Bogiem, a jedynie dowieść, że ulegał również typowo ludzkim uczuciom jak przerażenie, bo od tego przecież cały ten temat się rozpoczął.

       Z Panem Bogiem.

       • Zgadzam się z tobą, że od tego temat się rozpoczął i ten cytat w kontekście człowieczeństwa Jezusa jest wporządku i ładnie to wyłuszcza.
        Ale każdy ma inne kąty patrzenia na różne sprawy…
        W sumie to nie jest nawet spór tylko wymiana poglądów:)
        Twoje komentarze zawsze są rozsądne i wiele wnoszą jeżeli wywiązuje się jakaś dyskusja.
        Pozdrawiam w Panu:)

 7. Coś mi się zdaje że będą chcieli schować się przed czymś takim, w tych ich głupich filmikach z holiłud przemycają jakieś info dla siebie, bo to są przecież informacje, a bydełko (bez urazy) jak to mawiają patrzy i nie widzi.
  http://www.againstgravity.pl/hell/
  Patrząc obecnie co się dzieje to wszystko możliwe, najwyżej będzie bida, jakoś sobie damy radę gdyby do czegoś takiego doszło.

  W Apokalipsie Jana pisze że Anioł wylał czwartą czaszę na Słońce. I ludzie będą bluźli Bogu za to, że dostaną oparzeń bo będzie się lal żar z nieba, coś w tym stylu :)

  Albo to, znów rozwalają Londyn, obejrzyjcie najlepiej cały ten zwiastunik szit dla dużych dzieci.
  http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+4+%28polski%29-28017
  A tu trochę symboliki, coś podobnego ale spokojniej można wychwycić.

  Czyżby przejęcie władzy :D

 8. Hmm…
  No ok. Ale kto ma tą władze przejąć?
  Przecież masonuchy już rządzą chyba, że szatan będzie miał pełnie władzy.
  Narazie jej nie ma bo jest ten, który to powstrzymuje, ale kiedy zejdzie z pola to szatan obali prawde na ziemie jak to w piśmie napisano.

  Ciekawe jest z tym żarem z nieba(słońca)
  Można to rozumieć:
  Faktyczny żar
  Jakieś kwasy,kwaśne deszcze
  Promienie UV
  Promieniowanie jądrowe
  Albo chodzi o szatana, bo przecież jego symbol słońce występuje powszechnie i jest czczone niemalże wszędzie.
  Czy to starożytność czy czasy obecne to on jest w tej formie słońca i może chodzi o przekazanie władzy bożkowi słońce/szatanowi i wtedy będzie się działo i może to taka metafora z tymi poparzeniami.
  Poparzy nas władza luxfera kiedy będzie czynił zło nad nami

  • Każdy może mieć racje bo w te sprawy można ciągnąć różne sznurki, więc dobrze tak wspólnie kombinować.
   A tak sobie pomyślałem z tym że Anioł wyleje czarę goryczy na Słońce, może oznaczać że wyleje na tych co czczą Słońce, na nich wyleje swą złość. Czyżby to byli ci wszyscy od kultu Słońca z masonami włącznie. Może o to chodziło, bo my to zawsze odbieramy że tu chodzi o jakieś tragedie, przecież Bóg dla swych dzieciaków dobrych wcale nie jest taki jak chcą zrobić z niego jakiegoś krwistego, ci co przypisują Bogu swe zbrodnie i inne złe uczynki. Może chodzić o przekazanie heretykom jak Bóg z nimi będzie postępować. Ja nie obawiam się Apokaliptycznych opisów, bo wiem że Bóg uchroni tych co go się NIE wyprą :)

   • No dokładnie!
    Co dwie lub więcej głów to nie jedna i takie kombinowanko daje dużo i różne możliwości się ukazują.
    A to chyba najbardziej trafne z tym co czczą słońce, że to im się w dupach zagotuje.
    Na loży nie raz zdarzały się ostre spory, niespokojne dyskusje,i wymiana poglądów/opini i to właśnie jest dobre by móc wspólnie jako ludzie, którzy komentują na tym blogu coś zauważyć i podzielić się poglądami na pewne sprawy i wymienić się informacjami.

 9. To, że sataniści religijno-polityczni szykują zagładę życia na Ziemi, nie dziwi To.
  Dziwi jedynie, że w swej zarozumiałości chcą przechytrzyć Stwórcę. Rozum kontra
  zaRozumiałość – zatracenie w Głupocie, pod pozorem Mądrości – kult Mózgu.
  Jak można „czuć się szczęśliwym” w podziemnych miastach, budowanych na
  krzywdzie ludzkiej i pogardzie dla Wzajemności, drwiąc i prowokując Stwórcę ?
  Oto Twarz Szatana – oto zgniłe dusze satanistów – pomimo odżywionych ciał…

  Ewangelia Łukasza (Biblia Warszawska, rozdział 22, 37-51)

  (37) Albowiem mówię wam, iż musi się wypełnić na mnie to, co napisano: Do przestępców był zaliczony; to bowiem, co o mnie napisano, spełnia się. (38) Oni zaś rzekli: Panie, oto tutaj dwa miecze. A On na to: Wystarczy. (39) I wyszedłszy, udał się według zwyczaju na Górę Oliwną; poszli też z nim uczniowie. (40) A gdy przyszedł na miejsce, rzekł do nich: Módlcie się, aby nie popaść w pokuszenie. (41) A sam oddalił się od nich, jakby na rzut kamienia, i padłszy na kolana, modlił się, (42) mówiąc: Ojcze, jeśli chcesz, oddal ten kielich ode mnie; wszakże nie moja, lecz twoja wola niech się stanie. (43) A ukazał mu się anioł z nieba, umacniający go. (44) I w śmiertelnym boju jeszcze gorliwiej się modlił; i był pot jego jak krople krwi, spływające na ziemię. (45) A wstawszy od modlitwy, przyszedł do uczniów i zastał ich śpiących ze smutku. (46) I rzekł do nich: Dlaczego śpicie? Wstańcie i módlcie się, abyście nie popadli w pokuszenie. (47) Gdy On jeszcze mówił, nadeszła zgraja, a na jej czele jeden z dwunastu, imieniem Judasz, i ten zbliżył się do Jezusa, aby go pocałować. (48) Jezus zaś rzekł do niego: Judaszu, pocałunkiem wydajesz Syna Człowieczego? (49) A ci, którzy byli przy nim, widząc, na co się zanosi, rzekli: Panie, czy mamy bić mieczem? (50) I uderzył jeden z nich sługę arcykapłana, i odciął mu prawe ucho. (51) A Jezus odezwał się i rzekł: Zaniechajcie tego! I dotknąwszy ucha, uzdrowił go.
  http://www.biblia.info.pl/biblia.php

  seler:
  [37] chrześcijanie [wierni uczniowie i naśladowcy Jezusa] będą traktowani jak przestępcy.
  [38] wystarczy już prowokacji – kto mieczem wojuje, od miecza zginie, upodobni się do
  oprawców, kto w Ten sposób chce życie [wieczne] zachować, …straci je, będąc zabójcą.
  [39] udali się w miejsce odosobnienia, by Ochłonąć, wesprzeć się i Modlić o Wytrwałość.
  [40] w Obliczu Cierpień możemy ulec pokusie – walki zbrojnej, miotania się jak ofiara
  w potrzasku, złorzeczenia i buntu przeciw takiemu „losowi”, przejścia na stronę szatana,
  wyrzeczenia się wiary [np.inkwizycja], to nie To Samo co bać się Śmierci, to Cierpienie,
  a w takich jak głód, nędza, ból fizyczny, choroby, tortury… człowiek może się złamać
  psychicznie i duchowo, to nie jest dziwne. Módlmy się zatem o Pomoc bożą i stan duszy.
  [41] Syn Człowieczy również cierpiał – duchowo i fizycznie, nie był Zwolniony od tego.
  Zaznał lęku przed Cierpieniem, lecz Wola Ojca była Ważniejsza, i pogodził się z Trwogą
  umierania na Narzędziu Zbrodni – wiedział, co Go czeka i nie zwątpił w obliczu śmierci.
  [42] prosząc Ojca o skrócenie cierpień, o ich minimalizację, o ich Oddalenie – oddal
  ode mnie Ten Kielich Cierpień i Goryczy [śmierci cielesnej tu i teraz nie unikniemy] –
  miał świadomość, że cierpienia bywają nieraz gorsze od samej śmierci, i wiedział, że tak
  również będą cierpieć Jego uczniowie, wierni chrześcijanie. Czasem lepiej umrzeć od
  razu niż Znosić Cierpienia ponad miarę Wytrzymałości. Poddał się Woli Ojca i… nie
  „poddał się” pokusom ratowania swojej „skóry” – o to prosił, by Wytrwać w Cierpieniu.
  [43] w takich chwilach nie zostawia Ojciec nikogo w udręce zwątpienia – daje Wsparcie.
  [44] pocąc się na samą Myśl tego, co czeka człowieka z rąk oprawców – pokonajmy ten
  strach Wewnętrznie, prosząc w osobistej modlitwie Ojca o danie nam sił, by nie ulec
  panice strachu.
  [45] nie „śpijmy”, nie popadajmy w „odrętwienie” wywołane strachem, nie bądźmy
  małoduszni dla siebie i innych, nie wpadajmy w marazm i beznadzieję – tego chce Zło.
  [46] „powstańmy” duchowo, podnieśmy czoło, nie smućmy się – Hart Ducha tą obawę
  przezwycięży, a szczera modlitwa nas Umocni.
  [47] będą nas otaczać Zgraje oprawców i fałszywych Wybawicieli, kusząc Pocałunkiem.
  [48] pozorną pomocą i fałszywą miłością Wydadzą nas na Śmierć duchową i cielesną.
  [49] będą nam przychodzić Myśli aby się bronić przed Cierpieniem i śmiercią Ciała…
  [50] możemy Dać Się Sprowokować – to plan szatana w takich sytuacjach i pułapkach.
  [51] Zaniechajmy Tego – jeżeli chcemy otrzymać życie wieczne, ufając Ojcu, który
  zamieni nasze cierpienie i cielesną śmierć, na życie w Duchu, Prawdzie i Nowym Ciele
  w królestwie bożym, na odnowionej Ziemi, na ziemi splugawionej przez robactwo,
  kryjące się w jaskiniach, przed Gniewem Baranka. Życie kontra Śmierć. I tak będzie,
  chociaż nie będzie Łatwo – albowiem nie przechodzimy przez Szeroką Jamę Zatracenia.
  Pozdrawiam ;-) – [seler, 27-05-2012]

  • Selerze jesteś Mistrz.
   Po tym co napisałeś stwierdzam, że w sprawach Biblii jesteś mistrz i wiele mi jeszcze do ciebie brakuje w tej tematyce.
   Co prawda w marcu się nawróciłem na Chrześcijaństwo,odszedłem z KRK…
   I zacząłem czytać Biblię i Zbawienie.com i jakoś tak się stało, że jestem Chrześcijaninem i stale powiększam swoją wiedzę.
   Szacun Selerze

   • ;-)) – mistrz to za dużo powiedziane,
    ale dzięki Preczu ;-)) Jezus jest Mistrzem,
    jeżeli już używamy tego słowa… i zobacz,
    to Co Mówił, i to co jest w Biblii – działa
    Jednocześnie w przeszłości, teraźniejszości
    i w przyszłości – to jest dopiero Mistrzostwo,
    w końcu jest Zbawicielem, a nie faraonem,
    albo inną popierdółką w białej jarmułce…
    Witaj w Prawdziwym Kościele !!! pozdro ;-)

    • Tak to prawda, że Jezus jest Mistrzem, ale twoja znajomość Biblii jest doprawdy godna szacunku.

     Od kiedy jestem Chrześcijaninem przegadałem Jehowego, Przewodniczącego Kościoła Bożego, i paru innych…Przedstawiali mi jakieś pierdoły i fałszywe dogmaty, a ja co na to?
     Biblią ich wszystkich załatwiłem.
     Kiedyś nabluzgał bym im,pocisnął ich zmieszał z błotem.
     Teraz owszem czasem też się to czasem zdarzy jak ktoś mnie Fqurwi…ale staram się spokojniej podchodzić i dawać świadectwo Jezus innym.
     Pozdrawiam Cię selerze i mogę dodać:
     Precz Z Masońskim Ścierwem!

 10. ten Schneider twierdził, że chcą nas wytruć do 2029 roku a Planetę X przewidywał na 2052 rok

 11. Straszne. Tłumaczysz to i nie masz wrażenia że Makow obraża Twoją inteligencję? Pytam poważnie bo większej bzdury nie czytałem (we fragmencie dotyczącym bazy na Obszarze 51 przeszedł już wszystko, fantazja poniosła go na całego). Jeżeli Illuminaci istnieją to on jest jednym z nich bo idealnie odwraca uwagę od ich prawdziwych działań wypisując brednie o bazach pod oceanem w których tworzy się jakieś klony ludzi. Tym samym ośmiesza ruch Illuminatów sprawiając że większość ludzi na to słowo widzi te wszystkie głupie filmy, takie artykuły… A nie zauważa ich prawdziwych działań.

 12. Precz z MŚ hmm mialem dylemat jak do ciebie odpisac masz orginalny nick;) a wracajac do sedna ja tez przeszedlem podobna droge co ty ;) dla mnie liczy sie tylko Bóg i Jezus i nikt nie bedziesz stal po miedzy nami(ksiadz itp) a co do szanownego selera jego tekst to miód na moje serce;) pozdrowionka dla wszystkich LUDZI! bo w tym świecie są potwory(cala gora odcietej piramidki) bydło(ludziska otumanieni) i Ludzie(obudzeni) ktorych mam nadzieje bedzie coraz wiecej

  • A no tak bywa, że musimy czasem przejść krętą drogę do celu jakim Jest Jezus Chrystus i jego Królestwo.
   Ja byłem pieskiem KRK gotowym walczyć z każdym kto podniesie ręke na figurkę czy obrazek i protestant był moim naturalnym śmiertelnym wrogiem.
   Teraz jest inaczej i żaden Szatanista w sukience nie będzie mi mówił jak mam się modlić,czcić Boga i nakazywać czy zakazywać czegokolwiek.
   Dobrze, że są ludzie, którzy chcą wierzyć w prawdziwego Boga, a nie w Fałszywą figurkę.
   Pozdro:):):):):):):)

 13. Tak jak w pierwszym komentarzu napisał Jgs,
  „…A niech sobie kopią… tyle że własny grób…” a nam szykują Mogiłę, to właśnie
  może się okazać, że ta zastawiona na Ofiary pułapka na powierzchni będzie
  zamieniona przez Jezusa na Zmartwychwstanie Owczarni, a podziemne Schrony
  oprawców zamienione na Zatracenie Kozłów. Na początku zamienił Jezus…
  wodę w wino – ziemski napój na Napój Duchowy, którego symbolem było wino.
  Zbliża się czas, że zamieni naszą Mogiłę na Miłość, a ich Schron na Sarkofag…

  Co przyniesie najbliższa przyszłość ? – dzisiejszy artykuł HK

  http://www.proroctwa.com/co-przyniesie-przyszlosc.htm

  Jestem wolnym chrześcijaninem, dzięki Jedynej Ofierze Jezusa, przez Jego
  Chrzest z Krwi przelanej za nas, i przez niezniszczalny Chrzest Ducha Ojca Zbawiciela,
  to nie to samo, co chrzest z wody z dodatkiem katolickiego wybielacza [zaklęć] ;-)

  Mam „cygańską wolną duszę” i wybaczcie mi, ale „muszę” zapodać Melodię,
  którą – w celu dodania Otuchy – dedykuję Wszystkim na tym blogu Radtrapa – Hej !

  Cygańska Wolność.

  • Tak, ale jedno zastrzezenie – bestia to antychryst. Nie Syjonizm. Bestia to KROL nie krolowie. Przez 7 lat nas bedzie meczyl razem.ze swoim kolega falszywym prorokiem, piotrem Rzymianinem.

 14. Na poczatku pozdrowionka :-)
  Powtórzę słowa Selera „…A niech sobie kopią… tyle że własny grób…”….
  Pan Jezus powywleka ich za te wylniałe ,opasłe ,cielska i „nagrodzi” sowicie kąpielą w ognistym jeziorze-mam nadzieję że to się rychło stanie-bo mam już dość życia w tym szatańskim świecie!!!

  • :)
   A ja mam dość lewactwa i masonerii;)
   Plugawsta i ciemniactwa w tym pięknym kraju nad wisłą.
   Pan nasz jak przyjdzie to my będziemy się radować a im coś zacznie przez nogawki lecieć…
   Ze strachu i z obawy.
   Pozdrawiam;)

 15. dla pocieszenia :-)

  PSALM 91

  1 Kto przebywa w pieczy Najwyższego
  i w cieniu Wszechmocnego mieszka,
  2 mówi do Pana: „Ucieczko moja i Twierdzo,
  mój Boże, któremu ufam”.
  3 Bo On sam cię wyzwoli
  z sideł myśliwego
  i od zgubnego słowa.
  4 Okryje cię swymi piórami
  i schronisz się pod Jego skrzydła:
  Jego wierność to puklerz i tarcza.
  5 W nocy nie ulękniesz się strachu
  ani za dnia – lecącej strzały,
  6 ani zarazy, co idzie w mroku,
  ni moru, co niszczy w południe.
  7 Choć tysiąc padnie u twego boku,
  a dziesięć tysięcy po twojej prawicy:
  ciebie to nie spotka.
  8 Ty ujrzysz na własne oczy:
  będziesz widział odpłatę daną grzesznikom.
  9 Albowiem Pan jest twoją ucieczką,
  jako obrońcę wziąłeś sobie Najwyższego.
  10 Niedola nie przystąpi do ciebie,
  a cios nie spotka twojego namiotu,
  11 bo swoim aniołom dał rozkaz o tobie,
  aby cię strzegli na wszystkich twych drogach.
  12 Na rękach będą cię nosili,
  abyś nie uraził swej stopy o kamień.
  13 Będziesz stąpał po wężach i żmijach,
  a lwa i smoka będziesz mógł podeptać.
  14 Ja go wybawię, bo przylgnął do Mnie;
  osłonię go, bo uznał moje imię.
  15 Będzie Mnie wzywał, a Ja go wysłucham
  i będę z nim w utrapieniu,
  wyzwolę go i sławą obdarzę.
  16 Nasycę go długim życiem
  i ukażę mu moje zbawienie.

  • To było pocieszające:) Świetnie dobrany psalm:)
   Świetny wpis świadczy, że”czujesz klimat” Biblii:):):):)
   To miłe, że jest sporo ludzi, którzy wierzą i piszą o tym, że wierzą i cytują Biblię:)
   Pozdrowionka:)

 16. A oto Psalm 91 z Biblii Warszawskiej, dodaję to tłumaczenia, bo bardzo się do niego przyzwyczaiłem :)

  (1) Kto mieszka pod osłoną Najwyższego, Kto przebywa w cieniu Wszechmocnego, (2) Ten mówi do Pana: Ucieczko moja i twierdzo moja, Boże mój, któremu ufam.
  (3) Bo On wybawi cię z sidła ptasznika I od zgubnej zarazy.
  (4) Piórami swymi okryje cię. I pod skrzydłami jego znajdziesz schronienie. Wierność jego jest tarczą i puklerzem.
  (5) Nie ulękniesz się strachu nocnegoAni strzały lecącej za dnia,
  (6) Ani zarazy, która grasuje w ciemności, Ani moru, który poraża w południe.
  (7) Chociaż padnie u boku twego tysiąc,A dziesięć tysięcy po prawicy twojej, Ciebie to jednak nie dotknie.
  (8) Owszem, na własne oczy ujrzysz I będziesz oglądał odpłatę na bezbożnych.
  (9) Dlatego, że Pan jest ucieczką twoją, Najwyższego zaś uczyniłeś ostoją swoją, (10) Nie dosięgnie cię nic złegoI plaga nie zbliży się do namiotu twego,
  (11) Albowiem aniołom swoim polecił,Aby cię strzegli na wszystkich drogach twoich. (12) Na rękach nosić cię będą, Byś nie uraził o kamień nogi swojej.
  (13) Będziesz stąpał po lwie i po żmii, Lwiątko i potwora rozdepczesz.
  (14) Ponieważ mnie umiłował, wyratuję go, Wywyższę go, bo zna imię moje.
  (15) Wzywać mnie będzie, a Ja go wysłucham, Będę z nim w niedoli, Wyrwę go i czcią obdarzę,
  (16) Długim życiem nasycę go I ukażę mu zbawienie moje.

  Boję się, zupełnie tak jak niektórzy z Was, ale „Pan Bóg nie wydaje na człowieka jarzma, którego człowiek nie potrafi udźwignąć…” – Jest to sparafrazowany cytat, nie pamiętam, w którym miejscu w Biblii się mieścił… Może Seler wie?

  Pozdrawiam Was, chwała Bogu, gdyż to jedyny nasz Pan, Król, to Alfa i Omega, nieskończona miłość, nasz Obrońca i Zbawiciel.

  • Jarzmo – czytaj w:
   Mateusza 11:29 i 11:30 [jarzmo Jezusa nie jest ciężarem nie do udźwignięcia]
   Dzieje Apostolskie 15:10 [dodatkowe jarzmo religijne]
   2 Koryntian 6:14 [jarzmo niewiernych – pogan]
   Galacjan 5:1 [cytat]
   „Chrystus wyzwolił nas, abyśmy w tej wolności żyli. Stójcie więc niezachwianie i nie poddawajcie się znowu pod jarzmo niewoli.” [BW] – [chodzi o niewolę zwiedzenia]

   http://www.biblia-internetowa.pl/Mat/1/1.html [szukaj – jarzmo, ale może być
   więcej na ten temat, dałem tylko przykład jak znaleźć wersety wpisując jeden wyraz]

 17. A dzięki :-) wydaje mi się że troszkę czuję -tak w paru procentach ;-)
  pamietajcie-najważniejsze to zaufać Panu Jezusowi -pozdr

  • „Najważniejsze” w sensie „konieczne”. Ale pamiętajmy, że nie dostateczne, wszak „Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie”.

   • Jana 10:(27) Owce moje głosu mojego słuchają i Ja znam je, a one idą za mną. (28) I Ja daję im żywot wieczny, i nie giną na wieki, i nikt nie wydrze ich z ręki mojej.

    wiadomo że przez ponowne Narodziny ( czyli zaufanie Chrystysowi w 100% i trzymanie jego dłoni oraz prowadzenie Jego Duchem) stajemy sie Jego owcami :-)

    bałwochwalcy też mówią panie, panie do obrazu….

    • Każdy kto chce wejść do Królestwa Bożego musi mieć zaufanie do Chrystusa, ale musi wypełniać prawo Boże – Miłuj Boga Miłuj Bliźniego.
     Co z tego, że będzie ufał,modlił się jak nie będzie dawał świadectwa Przedewszystkim Jezusowi, że to co mówi i, że ufa to wszystko jest na marne.
     Kiedy Ktoś będzie szukał schronienia przed rozjuszonyn masonem, a taki jegomość ufa Jezusowi i wierzy, że ten go uratuje, a zapuka wtedy do drzwi ktoś potrzebujący pomocy i tej pomocy nie otrzyma?

     „Wszystko co uczyniliście jednemu z tych małych mnieście uczynili”

     Także takie moje własne przemyślenie(nie musisz się z nim zgadzać) brzmi:Wypełnianie prawa-Miłuj Boga i bliźniego,10 przykazań,życie i dawanie świadectwa o Chrystusie,Wiara w niego i Miłość do niego objawiająca się w Modlitwie,Zaufaniu i wypełnianiu praw.

     • to jest oczywiste( jeśli Chrześcijanin jest prowadzony Duchem Pana to nie ma aż takich skłonności do zabijania czy tam bałwochwalstwa czy też oszustwa) -to co napisałeś… ale zaufanie do Pana to podstawa :-) i codzienne studiowanie PŚ
      pozdro :-)

    • Każdy kto chce wejść do Królestwa Bożego musi mieć zaufanie do Chrystusa, ale musi też wypełniać prawo Boże – Miłuj Boga Miłuj Bliźniego.
     Co z tego, że będzie ufał,modlił się jak nie będzie dawał świadectwa Przedewszystkim Jezusowi, że to co mówi i, że ufa to wszystko jest na marne.
     Kiedy Ktoś będzie szukał schronienia przed rozjuszonyn masonem, a taki jegomość ufa Jezusowi i wierzy, że ten go uratuje, a zapuka wtedy do drzwi ktoś potrzebujący pomocy i tej pomocy nie otrzyma?

     „Wszystko co uczyniliście jednemu z tych małych mnieście uczynili”

     Także takie moje własne przemyślenie(nie musisz się z nim zgadzać) brzmi:Wypełnianie prawa-Miłuj Boga i bliźniego,10 przykazań,życie i dawanie świadectwa o Chrystusie,Wiara w niego i Miłość do niego objawiająca się w Modlitwie,Zaufaniu i wypełnianiu praw.

 18. Skoro tak zrobiło się duchowo to zobaczcie jakie oszołomy znalazłem kiedyś, przyglądałem się ich wpisom od jakiegoś czasu i zauważyłem że jest tam grupka która tworzy zgraną paczkę, działając jak sekta. Uśmiechem i dobrocią omamić, nawpychać do łba głupot. Ja po przeczytaniu dwóch tematów stamtąd i to co tam przeczytałem to poczułem że tam jest takie zacofanie i totalna głupota. Normalnie oni uważają się za oświeconych a gadają jak by im ktoś pomieszał wszystkie klepki we łbie. Jak to wytłumaczyć dobitnie, nie mogę aż uwierzyć że ludzie mogą być takimi idiotami, żeby gadać takie głupoty, tych ludzi powinni dosłownie zwinąć na obserwacje psychiatryczną. To już nawet nie jest new age ale zaawansowany syndrom uzależnienia od gnostycyzmu, jakiegoś kundalini, medytacje to pikuś, po prostu brak zdań. Jak normalny człowiek może doprowadzić się do takiego stanu umysłu, to jest gorsze od alkoholizmu i narkotyków. Ciekawe czy tańczą swe hardkorowe kundalini na golasa w parku o poranku, aby poczuć wibracje słońca.

  http://plejadianie.pl/

  Tylko nie wczuwajcie się za bardzo bo was wchłoną do swego kręgu :)
  Żartowałem wiem że wam to nie grozi :)

  Jak sobie pomyślę, jakimi gnojami muszą być te ludziki aby innym ludziom tak mieszać w głowach, to tak jak by im robili krzywdę ale psychiczną, mądry, normalny i opanowany szybko złapie że coś nie gra i zwinie się od oszołomów.

  Można zrobić spis niebezpiecznych stron, aby ludzi ostrzegać.

  Zresztą zauważyłem że ta paczka grasuje na różnych forach, nawet onetach, ba nawet są na stronie „Zmiany na Ziemi” poznałem ten ich charakterystyczny styl, tam jest ich paru gdyż włażąc tam czasami, można czytać te same osoby bredzące o wibracjach i podobnych, a jak ktoś ich tam upominał o jakieś new age to robili bezczelne intrygi. Nie mam jeszcze pewności czy „Zmiany na Ziemi” należą od tych samych co stworzyli te szmatławce plejadjańskie, czy ta grupka się uczepiła czy są celowo. Ale skoro Adminy widzą ten syf jaki tam robią, a zakładam że znają temat new age i nie blokują, to ja tam włazić nie mam zamiaru aby nie nabijać im wejściówek. Niby może być tak że ładnie informują, działając jak lep na muchy, a drudzy robią swoje i próbują złowić coś niewinnego w sidła.

  Taktyka jak i cały ten gnostycki new age to chazarnia, a więc strona plejadianie to chazary i wszystko w temacie.

  • Ecnadna, każdy ma właśne doświadczenia, jak nie cielesne to duchowe, na tej stronie mają doświadczenia bardzo duchowe. Widać, że bardzo zagłębili się w ezoterykę (nawet za bardzo z tego co widać), duchowość już im dupą wychodzi, trzeba mieć na tym świecie do wszystkiego dystans, do każdej rzeczy, jednak nie wszędzie znajdują się oszołomy. Myślisz, że o chrześcijanach, czy o innych ludziach różnej wiary takich słów nie piszą, jak ty napisałaś o tych z plejadianie.pl? Jak co, to ja do nich nie należę,ale też czasem odwiedzałem tę stronę z ciekawości pare lat temu, kiedy to wierzyłem w plejadian jako dobrych aniołów walczących z reptilianami (teraz wiem, że są po tej samej stronie).

   Żeby zacząć wierzyć w takie energie jak kundalini i inne „niestworzone” rzeczy, to jednak należy ich doświadczyć, a nie wmawiać sobie, że są wymyślone i nie istnieją. Zastowowałaś takie podejście jak reszta społeczeństwa: „Teorie spiskowe? Iluminaci? Przecież tylko frajerzy wierzą w takiej rzeczy. Takich tylko w kaftan beżpieczeństwa i za jaja na latarnie karmiąc lekami psychotropowymi!!”

   Każdy z osobna inaczej postrzega rzeczywistość, p[oprzez właśnie własne doświadczenia i nabytą wiedzę. Wy tutaj, widzę już od dłuższego czasu w większości przypadków jesteście chrześcijaninami. Przygoniła was zapewne wiara w Chrystusa jako swojego jedynego Zbawiciela i oświadczenie Rada o tym, że jest chrześcijaninem, nie katolikiem. Czytacie Biblię w którą wierzycie z całego serca OK, nie ma sprawy. Ja natomiast jestem agnostykiem religijnym, dopuszczam nie istnienie Boga, ale wierzę w Niego z całego serca i kocham Go, natomiast Biblię i postacie w niej zawarte uwarzam za fikcję, jednak Biblia dla mnie jest księgą bogatą w cenne informacje życiowe. Nie wierzę w Zbawiciela, ani postacie pośrednie, tylko i wyłącznie w Stwórcę.

   Poruszam się pomiędzy religiami, a duchowością i to mi pomaga być dobrym człowiekiem :)

   • Co za przecudowny i przewrotny język węża telierrusie.
    Doprawdy uważasz że będziesz sobie ze mną na argumenty drwił z Boga i jego Syna.
    Nie będę przytaczał fragmentów z Biblii bo cytaty z Biblii się studiuje, a nie walczy nimi.

    Moje zdanie jest takie że to są oszołomy i nie muszę uczestniczyć w wypadku aby wiedzieć że to niezbyt przyjemne. Więc nie pisz, że jak czegoś nie doświadczyłem to mogę żałować że nie doświadczyłem i aby o tym mówić muszę koniecznie tego doświadczyć. Wiem co to za syf kundalini, medytacja, i inne głupoty gdyż to kiedyś studiowałem z ciekawości ale nie praktykowałem bo wiedziałem czym to grozi. Nie tędy droga, ja wybrałem swą i mam prawo napisać tak jak napisałem. Nie robię innym wody w głowie jak ci sekciarze i nie mam zamiaru dyskutować z tobą o tym co mam prawo a co nie. Nie jesteś naszym panem aby nam mówić jak mamy żyć i jaki cel obierać. Mam dość takich osób co próbują wciąż narzucać i przekonywać do czegoś czego Bóg zabronił. Więc jak widzisz nie jestem katolem, ale Kocham i WIERZĘ w mego Szefa, więc idź gdzie indziej głoś swoje herezje.

    Co chcesz od Rada, że wierzy w Boga to masz o to do niego jakieś niesmaki, pretensje, kim ty jesteś że nienawidzisz ludzi wierzących w Boga, ludzi piszących między sobą o Bogu bez udzialu księdza.
    Jak chcesz rozmawiaj że mną na różne tematy, ale nie pisz mi tym podstępnym językiem, nie cierpię i mam alergię na to, rozumiesz.

    ____

    Rad:

    Ecnadna – nie sądzisz że przesadziłeś lekko z tonem odpowiedzi? Trudno, Tellerius nie wierzy, ale jakbym ja chciał żeby wszyscy tacy ludzie wypowiadali się w ten sposób. Nikogo nie zaatakował, nie drwił, nie szukał sprzeczki i przekomarzania się, wyraził tylko swoje zdanie, lekko odmienne od naszego i kropka.

    Ja się z nim nie zgadzam, ale nie powinniśmy strzelać z armat do wróbli. Sam wiem po sobie że można o tym zapomnieć.

    • Ecnadna, Nikogo nie nienawidzę, wszystkich szanuję, niezależnie od swojej wiary, z nikogo nie drwię, nikomu nie narzucam swojej wiary, tylko dzielę się tym o czym myślę. Chcecie zaakaceptować? Proszę bardzo, nie chcecie? Również proszę bardzo. Nikomu nie narzucam swojej woli, każda istota ma wolną wolę, więc niech z niej korzysta. A to, że ludzie lubią sobą nawzajem manipulować, a i tego nie widzą, to już nie moja sprawa. Sam osobiście znam różne sztuczki manipulacyjne, ale ich nie stosuję. Dlaczego? Bo jest to wbrew mojej woli i Woli Boga.

     Nie tylko Chrześcijanie walczą z Iluminatami i ich gadami (a może na odwrót?). Mam styczność z ezoteryką, a jak wiadomo Iluminaci też ją stosują, ale w bardzo negatywnej formie, by zniewalać, manipulować i niszczyć. Żeby poznać wroga, trzeba do niego przystać, zostać zakamuflowanym i nie wykrytym.

     Wszystko co dobre, można wykorzystać w złych celach, a wszystko co złe, wykorzystać w dobrych celach.

     Ecnadna, mam wrażenie, że stoisz w pozycji ofiary, i sądzisz, że Cię wszyscy atakują. Tak jak Rad napisał „Nikogo nie zaatakował, nie drwił, nie szukał sprzeczki i przekomarzania się, wyraził tylko swoje zdanie, lekko odmienne od naszego i kropka.” Nie można cały czas walczyć z wiatrakami których nie ma. Nie ja jestem twoim wrogiem, a satanistyczny rząd światowy i ich popychadła (agenci). Jeżeli będziesz walczyć ze wszystkimi do okoła kto nie jest Chrześcijaninem, to w końcu przegrasz, jednostka nie da rady walczyć na wszystkich frontach, jest skazana na porażkę.

     Dlatego proszę Cię, zaakceptuj to, że nie tylko Chrześcijanie są pokrzywdzeni na tym świecie.

     • Nie wiem czy ty jesteś dobry czy zły, bo każdy potrafi udawać. Pisz jak chesz czy lubisz o masonach i innych ciekawostkach, co mi do tego, twa wola, ja tu tylko jestem gościnnie, jak coś znajdziesz ciekawego to pogadam.
      Ale straciłeś zaufanie u mnie, a dlaczego tego nie napiszę. Nie odczuwam złości.
      Napisałem kiedyś, że NIE rozmawiam z ludźmi od ezoteryki, gnostycyzmu, okultyzmu, new age o Bogu i sprawy Biblii. Bo ci ludzie już wybrali i głoszą puste hasła a rozmową chcą wywołać nienawiść i gniew. Nie mam czasu na dyskusje o sobie więc nie próbuj mnie wyczuwać czy jestem jakiś słaby lub zakompleksiony, albo inne pozycje ofiary.
      Nie lubię jak ktoś zabawia się w psychoanalityka, kosztem innych.

      Przez kogo są pokrzywdzeni nie tylko chrześcijanie. Właśnie przez głupotę tych z którymi nie chcę rozmawiać.

      • Co powiedzial Chrystus – kto nie ze mna ten przeciw mnie.

       A ja ci powiem. Prawde zreszta. Wiekszosc waszych ruchow chce TEGO SAMEGO co ILLUMINATI. Robicie to samo co oni.
       A ja z kontrolowana opozycja nie wspolpracuje.

       Te gady to nic innego jak linia krwii Szatana, niekosmici. Dalby Bog – wejdz na fallenalien.com

  • Oczywiście, że energia Kundalini istnieje, a na gnostycyzmie opiera się cała praktyka satanistów. A jak niby mają robić te nadprzyrodzone rzeczy??? Czyli Iluminaci też nie istnieją, tak? Wznoszenie energii Kundalini w pewien kontrolowany sposób prowadzi m. in. do opętań. Sataniści maja ogromna wiedzę na te tematy i wykorzystują ją w w swych egoistycznych celach. Cała magia polega na wykorzystaniu różnych form energii. Bóg wyraźnie zabronił stosowania magii, więc nie zabronił przecież czegoś co nie istnieje. Wibracje energii, Kundalini – to jest podstawa czarów.

  • Też tak lukam a tu 50 przeszło, to dobrze :D Własnie nabiłem kolejny :D
   Sorrki Rad, wybaczysz mi :)

 19. Chciałem sobie iść już spać ale Loża…
  Jestem po prostu dziś uzależniony od pisania:D
  A jutro odetną mi neta:(:(:(:(
  Ale nie ważne…
  Te cipsony(Rad nie bądź zły na te pare mocniejszych haseł;)) są tak otumanieni,powaleni,szurnięci,yebnięci,walnięci,niedorobieni, że po prostu szkoda gadać.
  Te ich całe plejadiańskie pierdoliny to ich dzika fascynacja, która skończy się już nie długo wielkim zdziwieniem.
  Mi przez mój mózg nie może przejść, że są takie zyebusy Plejadiańskie co wchodzą na portal jakiś tam Żydowski
  onet.pl czy na dobre “Zmiany na ziemi”
  i wypisują tam głupoty i wibrują na innych.
  Byłem na ich plejadiańskiej stronce w styczniu kiedy nie byłem jeszcze nawrócony;)
  Po 5 minutach rzucałem hasłami powszechnie uważane za niecenzuralne i w tej kuchennej łacinie zacząłem tworzyć nowe bardzo dosadne wyrazy.
  Ta stronka wtedy zainspirowała mnie do tworzenia nowych bluzgów na tych „fascynatów” Kosmosu i wibracji.
  Dziś mogę powiedzieć: szkoda czasu na tych ludzi i mam nadzieje, że Jezus pewnego dnia otworzy im oczy a my możemy zająć się zdobywaniem nowych wieści i kombinowaniem jak? co? i po co?.

 20. „Mi przez mój mózg nie może przejść, że są takie zyebusy Plejadiańskie co wchodzą na portal jakiś tam Żydowski
  onet.pl czy na dobre “Zmiany na ziemi”
  i wypisują tam głupoty i wibrują na innych.”
  Precz z Masońskim Ścierwem daruj im bo nie wiedza co czynią:),a poza tym to wiekszosc tych oszołomów ma zamiar przejsc do 4 wymiaru takze luzik bedzie spokój hehe.
  Ale wracając do tematu,każdy się boi ,to normalny objaw,cóz nam pozostaje? zaufac Jezusowi,cisnąc po naszej wąskiej drózce i oczekiwac końca tego całego fajansiarstwa,wyzwalac sie na miare mozliwosci od tego gówna jakim jest ten satanistyczny świat i budować się w naszej wierze.bo wiemy jak słabi jestesmy,
  Pozdrawiam wszystkich i ciesze sie ze jeszcze istnieją chrzescijanie na tym zasranym padole.

 21. Ja kiedyś dosyć intensywnie wczytałam się w tych plejadan i kasjopejan i ich channelingi :) w jakimś tam przekazie kasjopejanie mówili, że istotnie ktoś taki jak Jezus istnieje (chyba w piątej gęstości) -jednak bardziej jako dobry człowiek niż Osoba Święta. Oczywiście prawili coś o jaszczurach itp. ale sądzę, że chyba cała ta Laura Knight-Jadczyk ma mózg wyprany przez CIA pod kątem ufoludków.
  Ciężko umysłem ogarnąć te wszystkie ich bzdury :)

 22. Dns szkoda czasu na te ich newagowskie klimaty,,te plejadańskie demony zaprowadzą ich wprost do utylizacji a nie do innych wymiarów,szkoda ludzi że zajmuja sie chanelingami i innym gównem prowadzacym do zatracenia.

  • wiem, że szkoda czasu na te bzdury :)) Kiedyś błądziłam w poszukiwaniu sama nie wiem czego. Teraz wystarczy Biblia. Lepiej późno niż wcale :)

   2.A nie upodabniajcie się do tego świata, ale się przemieńcie przez odnowienie umysłu swego, abyście umieli rozróżnić, co jest wolą Bożą, co jest dobre, miłe i doskonałe. 3.Powiadam bowiem każdemu spośród was, mocą danej mi łaski, by nie rozumiał o sobie więcej, niż należy rozumieć, lecz by rozumiał z umiarem stosownie do wiary, jakiej Bóg każdemu udzielił.

   List do Rzymian 12,1-8

   • Bardzo dobry przykład dns, należy wiedzieć co dobre a co złe, iść własną ścieżką zgodnie z wolną wolą i wiarą w Boga, aby nie dać się skusić na zejście z tej obranej ścieżki, zejście na manowce może być problemem aby znów powrócić na stary szlak.

   • „Kiedyś błądziłam w poszukiwaniu sama nie wiem czego. Teraz wystarczy Biblia. Lepiej późno niż wcale :)’ A kto z nas nie błądził?błędy to nasza specjalnosc:),ale siła to przyznawac sie do nich i oczyszczac teren z chwastów,i tak trzymac!!!!

 23. Wszyscy jesteśmy tylko częściami Uniwersum czyli każdy z osobna jest częścią całości (Planty,Gwiazdy,Istoty a jest ich cała masa :D)

  ____

  Rad:

  Za dużo „czasu przebudzenia” jak się domyślam.

 24. Nie trzeba tutaj czasu przebudzenia żeby stwierdzać takie rzeczy wystarczy wiedzieć że wszystko we Wrzechświecie ze sobą współpracuje bo inaczej nie byłoby życia a to co się tutaj na ziemi dzieję wydaje się być małymi problemami w tej skali ale tak naprawdę najmniejsze rzeczy poruszają tymi największymi prostym przykładem jest garstka ludzi sprawująca władze nad resztą ;)

   • Oczywiście, że wie, co gada. Nawija bełkotem, żeby zdeprecjonować powagę tego forum.

  • Ja troll?
   Więc ty uciekłaś z zoo i nie powinnaś mieć nicka żyrafa tylko małpa I to zapewne feministyczna:)
   Wskaż mi miejsce gdzie piszę jak troll, potem pisz, a jeśli piszesz to możesz odpowiedzieć na moj komentarz, ale widzę, że nie masz na tyle chęci tylko piszesz, bo piszesz.
   Udzielam się tutaj od stycznia i czasem pisałem ostro,za ostro, a czasem do rzeczy co potwierdzić może kilku tych co regularnie wchodzą na blog Rada.
   Mam dobrą radę dla ciebie:
   Udziel się w konkretny sposób
   Napisz coś czymś wzbudzisz jakąś dyskusje w temacie(albo ciut poza tematem, ale tak by nie robić dużego offtopa)
   Podziel się uwagami
   Wykaż się wiedzą

   Jak to zrobisz to zacznij mnie oskarżać, a potem włóż sobie język do ucha jak to mają w zwyczaju żyrafy i wypierniczaj na sawanne, bo widzę, że net to dla ciebie za wysokie progi.

 25. Dzisiaj na onecie piszą: Wojna w Watykanie. „Benedykt XVI stracił kontrolę nad dworem” – nie sądzicie, że to może być pierwszy krok do usunięcia Go z papieskiego tronu.. po to aby zasiadł na nim antychryst?

  • Tematy zastępcze, Benek jest dość wysoko obok wierzchołka piramidy, aby nie dać sobie rady w Watykańskich progach.
   Jak papież pierdnie wtedy cały świat słyszy bąka i wąchając w uniesieniu klaszczą.

   Wszystko co robią jest zaplanowane, aby wywołać odpowiednią reakcję tłumu.

  • Antychryst nie bedzie papiezem!

   PoBenedykcie XVI ma na tronie papieskim zasiasc falszywy prorok, ktory bedzie wspieral bestie – antychrysta.

 26. Cześć, oglądałam ostatnio z moim dzieckiem bajkę pod tytułem „Potwory kontra Obcy”, i tam było to wszystko, czyli rząd USA w podziemiach miał tajne laboratoria, w których hodował potwory (mutanty genetyczne). Zjeżdzało się wgłąb ziemi na niewyobrażalną głębokość. A potem scena, w której amerykański prezydeny wita obcych – kosmitów, którzy przylecieli na ziemię, a gest powitania prezydenta, to ten masoński znak, czyli wyciągnięta dłoń i złączone 2 palce – mały i serdeczny oraz osobno złączone – wskazujacy i środkowy. I potem walczą te amerykańskie potwory z kosmitami – czyli ta cała ściema z UFO. Próbowałam coś tłumaczyć mojemy mężowi na temat tych masońskich znaków, ale oczywiście mnie kulturalnie zignorował :). Ale przeciez nie zwariowałam, tak było w tej bajce.

  • Wszystkie te filmiki mają w sobie sporo prawdy, ale nie wszystkie. Choć tego filmu nie oglądałem to z opisu widać że chcą dzieci przygotować na zielonych przyjaciół, lub inne jakieś demoniczne manifestacje. Teletubisie i podobne zrobiły swoje wśród tych co będą odbierać teraz dowody osobiste, najwidoczniej filmy nowej ery będę pełne dziwactwa i okultyzmu pomieszane z kosmitami, mitologią grecką i pewnie na czele których stanie jakaś mechaniczna Izyda.

  • Podobnie jest z „Toy story3” na co zwrócił mi uwagę mój syn. W jednej z ostatnich scen zabawki trafiają na palace się wysypisko smieci (piekło), pojawia się dźwig z uchwytem w kształcie pentagramu i wyciąga z opresji zabawki, a potem kiedy już są wystarczajaco wysoko widzą za sterem kilka zielonych i przesympatycznych ufoludków, które przyszły z odsieczą.
   Przykładów jest mnóstwo, nie da się ich wszystkich wyliczyć…
   Nasze dzieci, ale i my wszyscy, są indokrynowane od najmłodszych lat.

 27. Z twojej wypowiedzi wywnioskować można że twój mąż też jest dzieckiem tyle że dużym ;)

  • Osobiście nie znam ani jednej osoby w moim środowisku, która by podzielała moje poglądy, Wy pewnie macie podobnie?

   • w dodatku myślą ze to ja źle gadam …bo przecież sukienkowy ma zawsze rację -on jest obeznany w katechiźmie w końcu ;-)

   • Powiem więcej: nie znam nikogo, kto mógłby chociaż po części zrozumieć, o co mi chodzi. Zazwyczaj dialog z kimś, kto z wistu nie bierze mnie za oszołoma, kończy się 100% „misinterpretacją” (oczywiście jeśli poruszamy już tematykę zbliżoną do tej radtrapowej).

   • ja znam 3 osoby, które podzielają moje poglądy, ale na zasadzie, że mnie słuchają i się z tym zgadzają. Reszta woli myśleć o przyjemnych i przyziemnych sprawach. Ja z moją gadką o NWO itp. jestem niczym natrętna brzęcząca mucha, która nieźle wkurza :)) A najgorsze dla nich jest to, że moje natrętne brzęczenie czasem jednak do nich trafia i wzbudza ich strach i niepokój :) co prawda na krótko bo myśli o pełnym korytku są silniejsze…

   • niestety tak to Gosiu wygląda,ja w swoim srodowisku nie znam ani jednego chrzescijanina,nie licząc mojej żony,jak coś komuś mówie ,to czuje sie jakbym był z innej planety,.że o tematach wiary nie wspomne,ot przykład ostatnich swiąt wielkanocnych,starałem sie spokojnie i rzeczowo tłumaczyc ze to świeta poganskie,wyłozylem historie smigusa and dyngusa itd,że Jezus żyje i dawno go juz na tym krzyzu nie ma,ile złego i jak zwodzi ludzi kosciół katolicki i że z prawdziwym chrzescijanstwem opartym na życiu zgodnie z przykazaniami Zbawiciela katolicyzm i pochodne nie ma nic wspólnego i co?jakbym gadał do sciany,choc ludzie z rodziny nie maja zadnych kontrargumentów poza jednym tradycja,tiiia a ze poganska,to juz małe ma znaczenie,i jeszcze jedno niby to jest dla katolika swieto najwazniejsze ale podczas wspólnego biesiadowania na prózno szukac tematów dotyczacych przeciez głownej idei czyli zmartwychstania.i generalnie zauwazylem strach przed takimi rozmowami wsrod ludzi z mojego otoczenia,a tematy o szatanie nwo i reszcie tworzywa to dla nich pigułka nie do przełknięcia wiec nie napieram,trudno matrix tak mocno działa na poniektórych ze juz nawet nie potrafią sklecic podstawowych pytan odnosnie naszego istnienia,ułuda materializmu ,i ciemnoty wkładanej do głow robi swoje.

    • powiem coś smiesznego ;-)
     ” mów do słupa -słup jak d..a” – u mnie tak właśnie jest jak komuś mówię np: o kłamstwach KK.
     Osobiście znam tylko dwoje nowonarodzonych..Zaciemnienie w tym kraju nad wisłą jest straszne… ludzie ufają tylko księdzu w sprawach duchowych i wiekszość ludzi z którymi rozmawiałam -w życiu nie zajrzała do PŚ.

     pozdrawiam :-)

      • podkreślam wiekszość w sprawach duchowych…a w innych sprawach to morze głupoty w tym kraju idzie na rękę nie tylko kleru ale i rządowych stołkowych.

       pozdro

       • Odnośnie księdza – część chrześcijan z systemu nierządnicy ( katolicyzm i reszta ) TAKŻE ma ducha św. Nie mówię że każdy, bo to nie jest wielka grupa. Tak więc nie oceniajmy ludzi po zawodzie, bo zdarzają się księża, którzy są w porządku.

        Ja też znam tylko jedną taką osobę. Ale cóż zrobić?

       • belula nie zapominaj, ze i Ty kiedyś pływałas w tym morzu głupoty.. Pranie mózgu trwa od kilkudziesięciu lat i jest skuteczne nie tylko „w tym kraju”. Pan Bóg wie najlepiej kiedy jest najlepszy czas dla kazdego z nas na zbawienne „klik” w umyśle. Choć nie wszyscy wykorzystujemy tę okazje…

        • tak byłam. ale powiem Ci ze już jako dzieciak nie odczuwałam zbytniej ciągoty do kk.denerwował mnie ten fałsz-podkreslam że jak byłam jeszcze dzieckiem.I jeszcze w swoim życiu nie spotkałam porządnego księdza.Ojciec mojej znajomej jest taksiarzem i podwoził panienki na parafię… u mnie zwykły ksiądz jeździ audi A8 a inny rzucił sutanne i jest zwykłym łobuzem chodzący po osiedlu,nastepny jest skazany za pedofilię(głośna sprawa).Wiem że i tam w nierzadnicy są wezwani i nawet wybrani ludzie …ale to kropelka nawet nie kropla. Tylko niektórym coś swita w głowie inni
         mają takie wyprane mózgowiny że szkoda gadać…Cieszę się że mi już coś tam switało od dzieciństwa i przez takie strony jak ta czy Henrego zrozumiałam w jakim żyję swiecie bo podkreslam niektórym to pasuje a mi nigdy nie pasowało…

         pozdrawiam ;-)

       • I właśnie o to mi chodzi: gdyby większość ufała w sprawach duchowych, moralnych tylko księdzu to jeszcze nie byłoby tak źle. Tymczasem większość księdzom już nie ufa, a nawet jeśli ufa, to nie bierze sobie ich gadaniny do serca. W dzisiejszym świecie króluje nihilizm i agnostycyzm bądź ateizm. Nikt nie wie czy istnieje prawda oraz dobro, a jeśli ktoś jest nawet przekonany, że istnieje, to nie wie gdzie ich szukać, więc bierze sobie wszystkiego po trochu to stąd, to zowąd.

        • Odnośnie agnostycyzmu, wczoraj miałam wymianę zdań z osobą, która twierdzi, że jest agnostykiem. Najlepszy jej tekst: wierzę, że istnieje Bóg, ale akurat nie ten chrześcijański. Stwierdziła, że Biblia do niej nie przemawia, a moje pytanie, czy chociaż czytała, pominęła.

   • mnie tylko moja kobieta rozumie reszta wokoło nikt mnie już nie chce słuchać, mają swój wyznacznik którym jest ksiądz Pan\i w telebimie etc bieda straszna ale z Jezusem damy RADę :)

    • Prawosławni, Jehowi, Adwentyści – inne wyznania gdzie nie odrzuca się Biblii a istnieją błedne doktryny.

     • no cóz, nie do końca się zgodzę, ale to temat do innej dyskusji. Jeden i jedyny Pan Bóg nas rozsądzi.

  • Jak myślisz, że będziesz potępiony to będziesz. Ja tak nie myślę, więc nie będę :)

  • Czy będziesz czy nie to zależy tylko i wyłącznie od ciebie. No… może jest Księga Życia, ale my jej nie znamy. Ty decydujesz: albo przyjmujesz Jezusa i nie jesteś, albo nie przyjmujesz go i jesteś. Sam zdecyduj.

 28. Tęcza. [do Telierius] – piszę osobny komentarz, by był wyrazisty.. ;-)

  Światło przechodzące przez Pryzmat [krystaliczną piramidę] daje efekt Tęczy.
  Biel składa się z Kolorów – i na odwrót – Kolorowe Stworzenie jest Światłością Ojca.
  eksperyment:
  robimy tarczę, na tej tarczy przyklejamy wycięte stożki z papieru kolorowego wg
  kolejności [żółty-czarny], robimy w środku tarczy dziurkę i obracamy ją jak wiatraczek,
  widzimy „kolor” biały…
  Symbolem – powtarzam, symbolem – Przymierza jest Tęcza. Czemu ?
  Wszystkie Barwy Człowieczeństwa zmierzają ku Ojcu Światłości.
  Ojcowska Światłość w końcu skrystalizuje tą Barwę w Dom.
  Krystaliczny – jak diament – Dom oparty na Bieli.

  To przymierze widoczne na Niebie widzieliśmy w piosence Cygańska Wolność.

  Telierius – szanuję twoje Poszukiwania, sam też poszukiwałem, wiem co to jest… ;-)
  kiedyś… wyczytałem u gnostyków, że: – Jezus najpierw Zmartwychwstał [duchowo]
  a potem Umarł [i co dalej ? – chujnia ?] – czyli Życie wg Tego jest bez sensu… ?

  Wszyscy Jesteśmy Tęczą Stworzenia – Bóg to Artysta.
  [moje komentarze bywają trudne w odbiorze, ale, …ale jeśli Duch boży Nałoży
  na Człowieka swe Ręce – to nawet mój komentarz będzie zrozumiany, aż do bólu ;-) ]

  Ból rodzenia Wiary – będziemy cierpieć, będziemy się kłócić i spierać… Ale ?
  Ale nie bądźmy Kłótnią.

  Jestem grzesznikiem, siedziałem w więzieniu [nikogo nie zabiłem], byłem oskarżony
  o …prawdopodobieństwo. Nie życzę nikomu być w „polskim” więzieniu. Przetrwałem.
  Dziękuję Ojcu, że pozwolił mi przeżyć Koszmar „resocjaFaszyzacji” abym mógł
  zaśpiewać, na przykład tę piosenkę, a Wam skrąbnąć co nieco.. Bądźmy aż do Światła.
  Prawdziwego.

  Tu fajnie facet pisze – nie wnikam, czy jest Eskimosem, czy Pietruszką w sensie W.,
  ale… poczytajmy

  http://jehoszua.dbv.pl/news.php

  Nie można zostać Chrześcijaninem w… dniu 8 marca na przykład, … i tu chylę
  czoło przed Żyrafą, … tylko jak my się tymi czołami stukniemy ?.. nie wiem !
  Proces – trwały – Uczłowieczania Się – to Chrześcijaństwo. Mi się wydaje ;-)))

  I zobacz Telierus… napluto mi w twarz, …nawet Romowie się Skurwili…
  Jezus mi pozostał… by Żyć. Płaczę teraz, i proszę mi nie przerywać…
  Pozdro ? …starajmy się porozumieć… jak pijani Romowie… ??
  Nie.. nie jak Pijani.. w kolorowym kapelusiku… to taki Nocnik. Ten kapelusik.
  [ku**a, nawet mi Nuty powyginali, co to jest ? – szambiada ?]

  Glinojeck 2011 Michal Wiśniewski & Dziani (Romane.Gila.Tuptus)

  bądźmy, czy to na Powierzchni, czy to Podpowierzchnią… Dziećmi,
  co Naturę mają, tego, jak się to mówi… Człowieczeństwa,
  naturalnego….

  Pozdrawiam – seler Cygański – Hej !

  Tańcz ze mną moje życie

  Radku doklej ten kawałek życia… Dzięki ! – zibi – Hej
  [coraz trudniej mi pisać…]
  Pozdrawam !

  czarne konie _ DON WASYL http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=X_xCd22DKBQ

  • Jako była satanistka dodam tylko, że tęcza jest też symbolem będącym w użyciu w sataniźmie, przy kontrolowaniu umysłu :) i równie wzniośle się o niej wypowiadają.

   • Może zechcesz napisać trochę więcej o swoim satanizmie? O satanizmie w ogóle? Rad z pewnością chętnie umieści jako artykuł na głównej, prawda Radzie?

    ____

    Rad:

    Z chęcią umieszcze wszystko co ciekawe.

 29. Zaglądam na stronkę już około miesiąca, do tej pory się nie udzielałem, bo nic ciekawego do powiedzenia nie miałem i nie mam. Jednak jak tyle osób udzieliło się pod tym artykułem, to ja, jako ta owca także podążam za stadem;). Oj! Bardzo wszystkich przepraszam, pierwszy komentarz a ja się nawet nie przywitałem.Dzień dobry Wszystkim!

  • Witaj Gruby… tylko nie uciekaj jak Kobra.. bo cię nie dogonię ;-)
   my tu dzisiaj .. [a, już nie powiem , co..] – słuchamy muzy, zapodanej
   przez niejakigo selera, …znasz gościa ? – …no, to baw się ;-))
   echh…

 30. Powiem wam że ja byłem niewierny do puki nie zrozumiałem tego spisku i tego że nad tym stoją jakieś siły wyższe wtedy właśnie zdałem sobie sprawę że skoro zło istnieje w takiej postaci to że siły dobre też muszą istnieć żeby to równoważyć bo gdyby było inaczej myślę dawno zostalibyśmy pochłonięci przez coś zabójczego ;)

  • masz rację, tylko pułapka jest w tym co rozumiesz przez „siły dobre”.
   Nie wszyscy, którzy mówią o spisku i obnażają go są po „własciwej stronie”.

    • A czy inaczej kogokolwiek by zwiodly? Nikt sie zly nie rodzi bo.Stworca jest dobry. Wiec trzeba ludziom wmowic ze robia dobrze bo inaczej by nikt sie nie nabral.

 31. jakakolwiek byłaby siła zła dobro zawsze zwycięży pytanie jest tylko jedno jak wielkim kosztem :P

 32. Cierpliwość to ”Dobra” cecha ,wytrwajmy w miłości do Pana Boga naszego i to wystarczy by zło nigdy nie wygrało ,pozdrowionka

 33. „Uważajcie, żebyście nie padli ofiarą fałszywej nauki i próżnych złudzeń rozpowszechnianych przez ludzi na temat MOCY KOSMICZNYCH; trwajcie przy Chrystusie, bo w jego osobie ucieleśniła się CAŁA PEŁNIA BOSKOŚCI.”
  List św. Pawła do Kolosan 2:8-9.

  „Ten, KTO TWIERDZI, że Jezus NIE JEST MESJASZEM, jest kłamcą, jest też ANTYCHRYSTEM i odrzuca zarówno Ojca, jaki i Syna.”
  Pierwszy list św. Jana 2:22.
  Nowy Testament, Nowy przekład z języka greckiego na współczesny język polski
  Brytyjskie i Zagraniczne Towarzystwo Biblijne, Warszawa 1991

 34. Otarłszy łzy… wysmarkawszy się… i uczeszawszy… stwierdzam, co następuje:

  Stworzyciel zna Stworzenie swoje. Nie sposób zagłuszyć Sumienia w Ja-Skini.
  Papierek Lakmusowy mówi wyraźnie jaki mamy Odczyn – mówi Ojcu. [i nam]
  Nam niekoniecznie, najgorsze kiedy oszukujemy samych siebie, używając
  papierka Toaletowego – ten niczego nie wykaże, …co najwyżej Wytrze. [łzę]

  Widzę, że narozrabialiśta niesamowicie – prawie Piętnaście Tysięcy Wpisów ;-))
  Czas się Odetkać ;-))
  Uwolniwszy się od Pozorów, zobaczycie Sami czym jest Wolność.
  Hersztem naszej Bandy jest Jezus – nie mylić z Hostią ;-))
  Najważniejsze – dla Nas – byśmy Okazali się Dziećmi naszego Ojca, zanim
  pomrzemy… No, bo w końcu kogo będzie wskrzeszał Jezus ?
  Tych na Zagładę, czy tych do Życia ? — Skamieliny czy Owoc ?
  [selera chyba poniosło w rozważaniach… a, może i dobrze..]
  Pozdrawiam „jaskiniowców” na wolności woli swej ;-)
  Aby tylko nie zamienić Wolności na Zniewolenie duszy… Duszy, nie Dupy ;-))
  Muzyką jest Miłość…

  * ROMANE GILA – Don Vasyl – ” Ostatni tabor ”

  Nadziemna Jawność….. jedziemy ;-)
  [gościu zaplątał się w gitarze, ale stara się wyjaśnić, czym jest Życie… dał Radę]
  ;-)))
  Angelo Debarre – Thomas Dutronc Manoir de Mes Rêves http://www.youtube.com/watch?v=qTmwZsy8xbg&feature=related

  _____

  Rad:

  Zibi mam prośbę, nie róbmy pod artykułami niemuzycznymi list przebojów. Czy mogę Cię prosić o ograniczenie się do 1-2?

 35. Możesz mnie prosić – Kto jak Kto, ty Rad możesz mnie prosić… ;-)
  Zauważyłeś, że szaleję…
  Ostatnia piosenka… naprawdę, ostatnia piosenka…
  Dobrze, że sie rozumiemy… I o to chodzi ;-)))

  Табор уходит в небо

  ____

  Rad:

  Dziękuję Zibi :) Nie mam nic przeciwko muzyce, chodzi mi jedynie o ściślejsze trzymanie się tematu.

  Miała być ostatnia.

 36. I będzie Ostatnia… pozdrawiam Radek ! – zibi….

  Esma Redzepova – Gelem, gelem…


  ______

  Rad:

  Nie wywale Cie Zibi. Tylko… czasem podszczypię ;)

 37. No i co ? – znowu seler narozrabiał jak zając w kapuście ?
  to bydle… ;-))
  Niniejszym udowodniono, iż nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu,
  ponawrzucane te teledyski, po ścianach, po suficie, się walają po blogu,
  tu jakiś Cygan leży, tam jakaś gitara, „nuty” się plątają pod nogami…
  Ech… poniosło selera ! – znowu poniosło… dobrze, że Rad za mordę trzyma,
  bo byłby bajzel ;-)))
  Nie.
  Muzyki dzisiaj nie będzie, przynajmniej w tym temacie… No, ileż to można ?
  Napisałem komentarz, bo stwierdziłem… że nadal żyję ! …Może to i dobrze ;-))
  Pozdrawiam ! – mam nadzieję, że nie przegiąłem ;-))
  [seler Lekko sponiewierany, ale szczery]
  Hej !

  [ten francuski Rom – Angelo Debarre nieźle pociska… to tak na marginesie ;-) ]

 38. A co o tym sądzicie jak byśmy się spotkali i pogadali o tym wszystkim na żywo ? A nawet jakąś modlitwę wspólnie przeprowadzili ? Dysponuje salą na grubo 100 osób w woj. Łódzkim. ;-)

 39. mimo wszystko nie chciałbym żeby nawet te grubo ponad 100 przebudzonych chrześcijan ryzykowało zbiorowym pogromem

  nawet jeśli 99 z nich miałoby być pozornie nie ważnymi osobistościami

  – smiechy chichy ale chyba ktoś z was mnie jednak rozumie

Możliwość komentowania jest wyłączona.