Szczęśliwi i nieszczęśliwi niewolnicy

 

„Powstanie naprawdę efektywne państwo totalitarne, gdzie wszechpotężni politycy oraz ich armia urzędników będzie kontrolowała populację niewolników, których nie trzeba będzie do niczego przymuszać gdyż pokochają oni swoją niewolę.” ― Aldous Huxley, Nowy Wspaniały Świat

 

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap

Współcześni ludzie to w większości szczęśliwi niewolnicy. Tak długo jak mają pełne koryto nie przeszkadza im fakt że ludzkość kontrolują sataniści. Nie przeszkadza im obecność w ich świecie kolonistów – Illuminati (kabalistycznych Żydów i masonerii), zachęcających nas do odrzucenia odwiecznego porządku świata i służenia Lucyferowi, a nie Bogu.

Nie obchodzi ich że media i system edukacji zaszczepiają ten kult ludzkości poprzez promowanie deprawacji i kłamstw.

Nie obchodzi ich że okultystyczne monumenty i symbole znajdują się wszędzie, ani to że politycy i celebryci używają znaku Baphometa czy też wymieniają między sobą sekretne uściski dłoni.

Nie obchodzi ich że 11 września rząd zamordował 3 tysiące ludzi a mass media aktywnie w tym z nimi kolaborowały.

Nie obchodzi ich że szkoły promują, wręcz zachęcają dzieci do zostania homoseksualistami, ani to że sędziowie zaczynają sprzyjać pedofilom i oddają im dzieci.

Odrzucają wszystkie wyjaśnienia podsunięte im przez „spiskowców”.

Są zadowoleni ze swojego niewolnictwa.

Postawili całe swoje życie na konia o nazwie „system” i są gotowi zaakceptować każde kłamstwo, jeśli tylko będzie to potrzebne do osiągnięcia zawodowego i/lub prywatnego „sukcesu”.

NIESZCZĘŚLIWI NIEWOLNICY

Niewielka grupa ludzi rozumie że coś się dzieje. Ich szeregi są podzielone – dzielą się na tych którzy sobie radzą i na tych którzy sobie nie radzą, czy to w kwestii finansowej, czy też nawet psychicznej.

Wszyscy oni są niezadowoleni ze swojego niewolnictwa.

Przykładem jest Don Brewer. Napisał do mnie niedawno:

„Mam 59 lat, jestem w wieku w którym nie można już znaleźć pracy… Nie istnieje już żadna z firm w których kiedyś pracowałem! Mieszkałem w pięciu stanach. Jestem wyczerpany emocjonalnie ponieważ wiem że rząd nigdy nie pozwoli nam na oszczędzanie i zostanie zamożnymi. Straciłem wszystko.

„Widzę jak mój naród przygotowuje się do popełnienia zbiorowego samobójstwa. Widzę że moi wykształceni znajomi nie potrafią dostrzec nadchodzącej tyranii. Wyśmiewają mnie gdy mówię że zamach 11 września to wewnętrzna robota… Poprawność polityczna zamienia mężczyzn w zniewieściałych chłopców, podczas gdy kobiety przejmują zarządzanie całym przemysłem. Kto do kurwy nędzy będzie wychowywał dzieci?

„Wszystko idzie zgodnie z planem Illuminati. Rodzina umiera. Instytucja małżeństwa umiera. Mężczyźni zmieniają się w cioty.

„Wyborcy cierpią na dysonans poznawczy – oni nie mają zamiaru słuchać złych wiadomości, nie chcą słyszeć już żadnej złej wiadomości, nigdy. Moja siostra nie pozwoli na żadną dyskusję o polityce podczas obiadu, a zamiast informacji ogląda programy reality show.

„Jej głos, oraz głosy jej podobnych, zniwelują każdy mój głos. Nie zawracam sobie już głowy wyborami. (…)

„Moi znajomi z wykształceniem wyższym obrażają mnie i kpią z mojej inteligencji. Nigdy ich nie wyzywałem ani nie nazywałem głupimi. Powiedz mi Henry, dlaczego liberałowie zawsze uciekają się do wyzywania gdy konfrontuje się ich z faktami? Zastanawiam się czy liberałowie nie są przypadkiem zbyt mocno wykształceni i czy nie zapomniano nauczyć ich podstawowego rozumowania.

„Ci ludzie nie są głupi, tutaj chodzi o coś innego. Coś jest z nimi nie tak. (…)”

Don, twoi przyjaciele pokochali swoje niewolnictwo.

SZCZĘŚLIWY NIEWOLNIK

Don pokazał mi list od swojego znajomego:

„Mój przyjacielu, doprowadzasz się do skraju szaleństwa marnując czas na to gówno. Załóżmy że wszystko co mówisz jest prawdą. W takim razie to jest nasze przeznaczenie. Niech tak będzie. Jeśli nie zostało nam zbyt wiele czasu, to nie możemy zrobić już nic by temu przeciwdziałać. Skup się na czymś na co możesz mieć wpływ, skoro masz teraz nieograniczoną ilość wolnego czasu. Spróbuj zająć się Obamą, niech wróci do zasłużonego ubóstwa. Co? Co mówisz? To bez znaczenia, bo nasz kolejny prezydent już został wybrany przez grupę Bilderberg? Mam propozycję – pogódź się z tym. Alternatywą jest szaleństwo. Zawsze będą strony takie jak Before It’s News, zajmujące się praniem mózgu słabym ludziom, ale żeby ludziom z wyższym wykształceniem? Jestem pewien że jesteś ich jedynym czytelnikiem tego typu.

„Daj spokój człowieku. Wróć do świata inteligentnych ludzi. Teraz jesteś w świecie fanów NASCAR. Masz zdecydowanie zbyt duży potencjał intelektualny by marnować czas na takie nawiedzone stronki. Naprawdę, przyjmijmy po raz kolejny że wszystko co publikują jest prawdą. W takim razie do zobaczenia w obozie FEMA. Ubiorę się jak na miesiąc miodowy.Zapytałem Dona o to kim jest Tim. Obaj panowie pracowali ze sobą jako kierownicy sprzedaży i stracili posady w wyniku offshoringu. W wieku lat 60 nagle zostali bezrobotni. Różnica polega na tym że żona Tima wciąż posiada dobrą pracę i wspiera męża.

Tim ma idealne warunki dla pozostania szczęśliwym niewolnikiem. Kluczem do zrozumienia tej sytuacji są „Protokoły Mędrców Syjonu”. Autor Protokołów wierzył że społeczeństwo jest dokładnie takie jak Tim:”

Przyzwyczaiwszy wszystkich do pojęcia o wartości osobistej, zniszczymy wpływy rodziny u gojów oraz jej wartość wychowawczą, położymy kres wysuwaniu się rozumów indywidualnych, którym tłum, przez nas kierowany, nie da wysunąć się, ani nawet wypowiedzieć; tłum przyzwyczaił się do słuchania tylko nas, bowiem płacimy mu za posługę i uwagę. W ten sposób stworzymy potęgę ślepą, niezdolną poruszać się bez kierownictwa agentów naszych, którzy zajmują miejsca jej przywódców. Ludy poddadzą się temu rygorowi, widząc, że od przywódców tych zależą zarobki, wsparcia i otrzymanie wszelkiego dobra. (Protokół 10, paragraf 5)

FAZA DRUGA

Obecnie wkraczamy w fazę drugą w której pojawi się całe mnóstwo nieszczęśliwych niewolników. Powód jest prosty – wszystkie formy wsparcia, socjale i zapomogi zostaną wycofane.

Tak jak lichwiarze załatwili ukraińskich rolników zostawiając im wódkę i długi, następnie przejmując ich gospodarstwa i płody rolne, tak dzisiaj przejmą całe kraje przy użyciu podobnej metody. Ich masy zostały omamione iluzją „praw człowieka i demokracji” a także szerokim arsenałem modnych zabawek, narkotyków, przemocy, sportu i pornografii.

(Iluzja wolnego wyboru – Sarkozy i Hollande wymieniają się masońskim uściskiem dłoni)

Intratne miejsca pracy i zasiłki zapewniły Illuminatom szerokie wsparcie ze strony ludzi oraz pozwoliły im umieścić swoich agentów na najwyższych pozycjach.

Lecz czas spłaty „długów” nadchodzi. Widzimy to w Grecji, Włoszech, Hiszpanii i Irlandii. W Quebec studenci po raz kolejny wyszli na ulice protestując przeciwko podwyżkom czesnego. (..)

Jeśli nie zdołamy zmienić systemu bankowego nie poradzimy sobie z lichwiarzami. Będą mieć swoje pięć minut gdy wywołają katastrofę finansową lub wojnę światową.

Szeregi niezadowolonych niewolników zaczynają puchnąć. Musimy powitać nowych rekrutów, wybaczyć im ich pragmatyzm i wyjaśnić im co trzeba zrobić:

Ujawnić Illuminati i odciąć ich od źródła władzy.

Masoński uścisk dłoni — ten służy identyfikacji masonów, wyraża też solidarność

 

Reklamy

26 comments on “Szczęśliwi i nieszczęśliwi niewolnicy

 1. Pingback: Info « Stop Syjonizmowi

 2. „Owszem, nadchodzi godzina, w której każdy, kto was zabije, będzie sądził, że oddaje cześć Bogu” (J 16, 2).

 3. John Kaminski (ten sam ktorego SS zamieszcza na swej stronie tytulowej) tak wypowiada sie o Henryku Makowie.

  „Zydowski pozer przeistoczony na chrzescjanskiego ewangeliste Henry Makow jest chytrym agentem kontrwywiadu sanhedrynu..”
  „Jewish poseur turned Christian evangelical Henry Makow is a wily Sanhedrin counterintelligence agent…”

  http://johnkaminski.info/pages/the_next_chapter/obliterating_henry.htm

  ____

  Rad:

  Jeśli wolisz wierzyć przepełnionemu nienawiścią, antychrześcijańskiemu pieniaczowi łgającemu w temacie Biblii, szydzącemu z wierzących i wręcz nawołującemu do kolejnego ostatecznego rozwiązania rasiście – droga wolna. Ja wolę oceniać ludzi po owocach ich pracy.

  • Radzie, tak nawiasem, to Twoja charakterystyka wielce pasuje właśnie do zamieszczającego Kaminskiego na stronie tytulowej Stop Syjonizmowi. Może tylko antychrześcijaństwo (przynajmniej nie z litery) nie pasuje…

   ___

   Rad:

   Mógłbyś jaśniej?

   • Strona „Stop Syjonizmowi” pełna jest właśnie nienawiści, szyderstw, a także „wręcz” nawoływania do kolejnego ostatecznego rozwiązania, bo jest ewidentnie stroną antyżydowską, a wcale nie tylko antysyjonistyczną (co byłoby jeszcze do zniesienia gdyby nie ten nienawistny styl).

    ____

    Rad:

    Komentarze czytelników – być może. Strona – nie uważam tak. Ty mi lepiej powiedz co miałeś na myśli mówiąc że mam podobną „charakterystyke”. Mam nadzieję że był to niefortunny dobór słów.

    • Nie „Ty masz”, tylko charakterystyka (Kamińskiego), którą podałeś — stąd „Twoja”. Co do nienawistnego charakteru SS, myślę, że byłbym w stanie dowieść swojej tezy, ale nie widzę sensu bawienia się w wyszukiwanie przykładów i dobieranie argumentacji, niech każdy ocenia sam. Ale nawet jeśli się mylę, to z całą pewnością koncentrowanie całej swojej energii na żydach, chazarach, holokauście, judeopolonii, żydomasonerii itd., a nade wszystko sprawianie wrażenia, że to największy, ba, cały problem dzisiejszego świata i że to żydzi, a nie ci, którzy się za żydów podają lecz nimi nie są, nazywając dla zmylenia masy „gojami” w protokołach mędrców syjonu, stanowią prawdziwe przedstawicielstwo szatana na ziemi i elitę tego świata — jest co najmniej cokolwiek mylące. Pojawiają się oczywiście ciekawe wpisy, ale rzecz w samym przesłaniu, często wielokroć ważniejszym od poszczególnych treści.

     ___

     Rad:

     Ok, teraz już zrozumiałem :) Jeśli chodzi o blog SS – ja mam zdecydowanie więcej wiary w jego przekaz. Sama natura konspiracji – czy jest żydowska czy okultystyczna – zawsze sprawia problemy. Wprawdzie jest to spisek satanistyczny (okultystyczny) ale związany jest też z Żydami, z ich historią, apostazją i przeznaczeniem. Dobrze że ludzie chociaż zaczynają dostrzegać ten nadnaturalny element konspiracji apostatów i okultystow – pragnących końca starej ery i stworzenia nowej.

     Jak wiemy czekają na swojego mesjasza/maitreye, wywołują rewolucję, sieją zamęt, uprawiają magię i praktyki duchowe dla celów „oświecenia”. Historia świata pokazuje że nie musieli to być koniecznie „Żydzi”. Wiedza tajemna docierała do i podburzała ludzi wszędzie:

     http://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzyszenie_Bia%C5%82ego_Lotosu

    • kwantl
     Maj 24, 2012 @ – proponuję: zapoznaj się z treścią, naukami Talmudu – tam poznasz prawdziwą nienawiść i nie tylko nienawiść.

 4. Większość ludzi ignoruje takie informacje, nie chcą tego wiedzieć, co jest dziwne i przerazajace. Prawda nigdy się nie przebije do ich świadomości.System uczy nas jak mamy reagowac na takie informacje .Zaczipuja wszystkich RFDI i każą nam żyć według masonskich standardow, a w telewizji beda w informacjach nadawac, propagande „jak to dobrze byc, zaczipowanym i służyć panom „.Dlaczego nikogo nie dziwia informacje, że w Indiach urzadzono loterie, typu poddasz się sterylizacji ,wygrasz telewizor. Przeciez oni nawet nie kryja się z planem wyrzniecia w pień, wiekszej polowy ludzkosci. Takie kryzysy ekonomiczne tez już były, one są dla nas, jeden miał miejsce przed II wojna swiatowa. Czyli wiadomo gdzie to zmierza.

 5. Inteligencja kontra Ignorancja.
  I kontra I – to nie są Dwie bliźniacze Wieże – to dwa różne Imiona.
  Mądrość kontra Głupota – to nie są dwie bliźniacze Wieże Wiedzy.
  Prawda kontra Kłamstwo – to nie są Dwa identyczne Poznania.
  Ojciec kontra Ojczym – to nie jest Dwóch tych samych Facetów.
  Bóg kontra Szatan – to nie są Dwie bliźniacze Istoty.
  Światłość kontra Oświecenie – to nie są Dwa bliźniacze Zrozumienia.
  Dusza kontra Duch – to nie są Dwa te same Drzewa.
  Miłość kontra Nienawiść – to nie są Dwa bliźniacze Uczucia.
  Projekt kontra Wybuch – to nie są Dwie identyczne Przyczyny Początku.
  Inteligencja kontra Ignorancja – to nie są Dwie identyczne Przyczyny Końca.
  Jeden i Dwa to 12 – Dwanaście kontra Jedenaście.

  Ignoranci nienawidzą Inteligencji. Chcą Ją Wykończyć.
  Judasz nienawidził pozostałych Jedenastu, ale zapomniał o… Jezusie.
  On jest Dwunastym. I Jedynym.
  To Wolność. (wolność wiary kontra religia zniewolenia, seler kontra warzywo ;-)
  7 kontra 6

 6. Jak zawsze masona zastępuje mason, jakże by inaczej. W tym świecie tak zwanej „polityki” zawsze wygrywa ich człowiek, jak wygrał zamiast napoleonsja, Hollande to od razu zauważyłem tą jego paszcze i od razu widać że Żyd, uściski flegmatyczne to masony. Nie jestem zawistny wobec Żydów, ale tu chodzi o cwaniaczka, trzeba nazywać po imieniu typowe cechy ludzików, więc jak Polak złodziej to powiedzą że złodziej, jak Żyd złodziej to powiedzą antysemityzm, ch..ja to taki sam złodziej. Taki Holland jest ich człowiekiem, i chyba tylko głupi uwierzył by w wybory i nowego socjalistycznego prezia salonowego. Taki teatrzyk zamiany ról jest zawsze, dlatego tak dbają o swe tajemnice i zmowy bez świadków na G8, G20 ( G i wszystko jasne, symbolika a nazwie, ludzie widzą, wymawiają i nie łapią :D ), Bildbergi i inne knucia i judzenia za naszymi plecami.

  Holland czy to nie ten z od tych Agnieszek Holland :D To przecież jedna wielka rodzina.

  • Wygląda jak naturalne powstawanie tornada, ale jak tak się przyjrzeć, to wygląda też nienaturalnie :) można odebrać za HAARP, gdy te chmury wyglądające dość surrealistycznie, Nie ma co popadać w stany alarmowe że wszystko co podejrzane to zaraz ich robota. Texas lubi mieć tornada, popatrzeć na obrazki poniżej i porównać, prześledzić tworzenie się owego zjawiska.

   Tak wygląda tornado realistyczne

   tak tworzy się prawdziwe tornado

   Nie było nas tam w Texasie więc z opisów TVN Meteo też dużo wnioskować nie można, gdyż to nie zbyt rzetelne źródło (ITI-to onety, wirtualne, tveny i inne) wiemy że były burze i grad wielkości piłek golfowych, było trochę wiatru i ucichło.

   Aby poprawić humor wszystkim takie ładne kolory nieba zachmurzonego :)

   Pozdrawiam

 7. kwantl
  Maj 24, 2012 @ 6:24 pm

  ;”Strona “Stop Syjonizmowi” pełna jest właśnie nienawiści, szyderstw, a także “wręcz” nawoływania do kolejnego ostatecznego rozwiązania, bo jest ewidentnie stroną antyżydowską, a wcale nie tylko antysyjonistyczną (co byłoby jeszcze do zniesienia gdyby nie ten nienawistny styl).”
  tu masz odp: http://partenos.nowyekran.pl/post/55114,jak-zyd-kocha-chrzescijanina-rzecz-o-nieprzemijajacej-milosci
  Jesli cokolwiek powie sie na zydow jest sie od razu antysemita a jak ktos obraza i poniewiera chrzescijanina to kim jest?????oni moga wszystko ty nic!! narod wybrany….

 8. kwantl w pewnym stopniu masz rację. To trochę „zamknięty krąg”. Sama stronka przedstawia fakty, dokumentację, swiadectwa. Faktem również jest, że jakiegokolwiek tematu, związanego z dzisiejsza demoralizacją i ogólnym upadkiem ludzkości, nie poruszysz, to w/w nacja bedzie w to zamieszana. To rodzi bunt i to chyba naturalne. Niestety razem z buntem najczęsciej rodzi się niechęć a potem nienawiśc, co widac w komentarzach. I chyba nad tym jest nam najtrudniej zapanować i oddzielić od siebie, bunt od nienawiści. Tym ludziom trzeba po prostu współczuć…

 9. kwantl
  Maj 25, 2012 @ 8:15 am
  Może ty niezrozumialeś mojej odp?jeśli piszesz o nienawiści pamietaj że kij ma dwa końce i nic sie nie bierze z niczego, to chyba jest łatwe do zrozumienia?!

 10. Nie warto się sprzeczać o jakiś tam syjonistów, talmudy czy przekazy na jakiś stronach, co to kogo obchodzi. Ale obchodzi co oni robią i jakie informacje przekazują. Jak ktoś wlezie na jakąś stronę „stop syjonizmowi” i poczuje się zbulwersowany to nie będzie tam właził, a jak ktoś lubi sobie ulżyć to sobie ulży. W końcu to co syjony na odwalali gnoju w tych stuleciach to aż się dziwę że ludzie maja cierpliwość tolerować to wszystko i udawać że puszczają w niepamięć. W końcu syjonizm to nie wszyscy Żydzi, syjonizm to zło na świecie.
  Tylko żeby ludzie w tej nienawiści do syjonizmu nie skojarzyli z tym wszystkim Jezusa, to znaczy z nimi i nie znienawidzili go bo on pochodzi przecież od Żydów.

  A może celowo ktoś tak robi abyśmy znienawidzili Jezusa bo on od Żydów ?

  Lubią być w centrum uwagi, to znaczy zło lubi być, demonstrować swe oblicze, zło uwielbia samouwielbienie i megalomanie że co to nie oni i co to zrobili złego. Dla nich to jest jak masturbacja, a jak ktoś o nich mówi dobrze czy źle to orgazm. Więc nie karmić hydry, bo następny łeb wyrośnie.
  Ludzie muszą się zjednoczyć i nie dawać rozdrabniać na kawałki, bo tylko chcą podziałów komórki społecznej.

  • Niektórzy twierdzą że Bestia to Syjonizm. Ja zaś uważam, że Bestia to Antychryst, zaś druga bestia to jego kolega – fałszywy prorok, piotr Rzymianin.

   Ci Syjoniści to pokolenie Dana, którzy zwą się Żydami, ale nimi nie są, bo są Synagogą szatana.

   Co zaś się stanie z resztą Żydów?

   Czy Biblia nie daje na ten temat paru proroctw? Bóg nie porzucił Żydów. Nawrócą się jak do kościoła wejdzie pełnia pogan. Góra oliwna wciąż się nie rozbiła na dwie części. To właśnie nas czeka – 2/3 Żydów zostanie zabitych, a reszta automatycznie zostanie zbawiona. Według proroctw Zachariasza, każdy w izraelu dostanie ducha, który sprawi że ,, najmniejszy będzie jak Dawid „.

   Oczywiście nie mam tu na myśli pseudo – żydów ( Danitów ).

   • Ci uczciwi według mojego główkowania nie mają się czego obawiać, jak nie przeszli do obozu paskud to z Bogiem się dogadają. Przecież w każdym Narodzie są chwasty. Nie jestem Żydem i aby zrozumieć ich mentalność trzeba nauczyć się ich rozumowania, a jest to bardzo trudne, więc trudno ich zrozumieć, stąd pewnie te zatargi z nimi i nienawiści. Są takim dość specyficznym Narodem ale jak czują się bezpieczni i nabiorą zaufania to są normalni jak wszyscy :) Każdy ich przegania, na dodatek ci w USA robią kasiorę na antysemityzmie, przez co obrywa się tym niewinnym, ludzie patrzą na poczynania lichwiarzy i cwaniaków i oczerniają wszystkich. Są też super wredniaki jak dzisiejsze Grossy co mimo że go ukrywali to tak się odwdzięcza bo poczuł forsę z kłamstwa i ma gdzieś że jego ziomali będą besztać za treści zawarte w jego książeczkach. Tak samo jak Polacy jeździli do Raichu szabrować, bryczki kraść to już było wszyscy Polacy to złodzieje, chociaż to margines szabrował to oczywiści wszyscy, a ci szabrowali na tych uczciwych powiedzieli biedni frajerzy. Zawsze obrywają najbiedniejsi i ci co są uczciwi za tych gnojków co dorabiają się na ludzkim nieszczęściu, każdym nieszczęściu. Nie wiem jak bym zachował się w sytuacji jak by doszło do pogromu Żydów w Polsce, chodzi mi o ich ukrywanie, tego nikt nie wie jak by się zachowali. Ktoś powie że by im nie pomógł, bo oni też by nie pomogli, co jest błędem, bo nigdy nie wiadomo, życie jest różne i zakładam że dobry człowiek by pomagał dobremu. Nikt nie wie, więc też nie można pisać za wszystkich :)

    Kto wyrósł na dobrej glebie to się na pewno dogada z podobnym sobie, a kto na skale wyrósł to szybko się okaże ze ma serce z kamienia.

    Antychryst to ja tak sobie kombinowałem że to będzie jakiś android, pół człek pół robot. Cybernetyczne ciałko takie, albo zwykła lalka chodząca, taka z wyższej półki, z nieźle wyposażonym technologicznie gadanym, ruchowym, pepszym kompem i skanerem, bo każdy ludzik będzie miał chipa i ten robocik będzie taki sprytny że sobie zeskanuje delikwenta, będzie znał wszystko co związane z jego osobą gdyż jego baza danych w główce będzie taka super. Jak przemówi to powie ty taki i taki, to i tamto, wtedy ktoś tam powie o ja ale skąd to wie, zna mnie i takie tam głupoty będzie powtarzał.
    Może mieć podgrzewane cosie w dłoniach, że jak jakiś zafascynowany go dotknie to poczuje ciepełko, pokrzyczy że cud bo sobie ciepełko poczuł. No różnie mogą sobie wykombinować, oni siedzą z tyłkami, kasiory maja tyle że różne pomysły im do głów przychodzą z nudów, czytają to czego my nie możemy czytać i kozaczą. Może to być księciu Angielski, bo też są takie przesłanki, te ostatnie reklamowanie jego żeniaczki.
    Syjonizm czy jak można poczytać że jezuici, czyli cały kościół z papieżem, też mi przychodziły takie myśli, tylko że ten syjonizm i fałszywy Piotr są już od dłuższego czasu, cały czas klękają przed nimi najwięksi, maja wszelka władzę na świecie. Kościół to bardziej ta nierządnica, co będzie wykorzystana, a wraz z nią jej brać. Bestia zapewne będzie wyimaginowana, gdyż ktoś chcę zrobić nam właśnie jakąś formę apokalipsy, aby nas zniewolić przez oszustwo. Na siłę wszystko wciskają, jak na rozkaż, beż żadnych skrupułów jak by byli zahipnotyzowani te kukiełki. Ta prawdziwa Apokalipsa jak przyjdzie to będzie coś jak tornado.
    Piszę tak od siebie to i tamto, nie ma to na celu aby przekonać że ja to jakaś wyrocznia i mam tylko racje. Dobrze jest wyłapać co ciekawsze i zbierać puzzle, aby poukładać te najlepsze pasujące kawałki zebrane to tu to tam.
    Na sprawy Wiary dobrze odpowiedzą Rad, seler, oczywiście i są inni w temacie i beż urazy jak nie wymieniłem :) Ja jestem Wierzący, kocham mego Szefa i jego Syna, coś tam wiem ale odpowiadam zbyt luzacko i czasami ktoś by mógł się obrazić, bo mógł bym urazić niechcący uczucia :)

    • Mądry człowiek żeś!

     Jeśli chodzi o nierządnice – to co widzisz to stadium larwalne. Ekumenizm to kokon. Finalnie wielka nierządnica pokaże się kiedy KŻK – kościół żydowsko katolicki – wchłonie wszystkie inne religie. Papież to pionek zwyczajny. Nad nim są inni. W tym momencie to ,, czarny papież ” – generał Jezuitów jest ,, Ojcem Chrzestnym „.

     Trudno jest stwierdzić kto właściwie JEST ŻYDEM – bo wielu to potomkowie Chazarów, których rodzina królewska wywodziła się z Babilonu. Druga duża grupa to Danici – poomkowie Dana, z DNA skażonym przez Upadłe Anioły. Reszta zaś jest odrzucona do czasu aż do kościoła wejdzie pełnia pogan.

     Dwai główni Kandydaci to:

     – Barack Umbama ( ciekawostka – ,, Jak Piorun z Nieba ” to po aramejsku ,, Barak o Bamał „. Oryginalny werset odnosił się do upadku diabła.

     – Księciu Angilii, Arturopohodny z szatanistycznej linii krwii Merowingów.

     —–

     A i Umbama jest odpowiednio silny genetycznie do tej roli – jest potomkiem tak zwanego ludu Felasza, etiopskich żydów – prawdopodbonie z Plemienia Dana.

     Poza tym jest on też częściowo potomkiem Kusza, który był ojcem Nimmroda. Więc może mieć potrzebne DNA to tej roli.

    • Antychryst i inne czarne postacie apokaliptyczne to nie tylko ludzki czynnik, gdy czerwony jak edom smok oskarżyciel zostanie „zdymisjonowany” to zostanie „spuszczony z łańcucha” razem ze swoja „drużyną”, wtedy zacznie swój „crazy run” przechodząc przez odpowiednie „hosty” (człowiek to światynia dla duchów), dlatego wystarczy że zakręcą najbardziej dezycyjne osoby – po prostu teatr marionetkowy.
     Znamię bestii – warto interesować się trendami wszechobecnymi np biometryka, rozwój waluty światowej, transakcji bezgotówkowych, okulary 3d google oculus czy project morpheus (morfeusz w matrixie dawał czerwoną tabletkę symbolizujacą „rabbit hole”, rabbit to symbol triku i oszustwa, iluzjonistów..), chipy, komputeryzacja itd
     To co pokazuje objaw Jana 13 w kwestii obrazu bestii to jakby przyjęcie wszechopiekuńczego ramienia nowej doczesnej utopii, gdzie człowiek będzie rzekomo mógł stać się jak bóg znowu wzorem z genesis. Musi istnieć dla tego celu pewna infrastruktura techniczna, a jak widzimy technologia rozwija się właśnie w tym kierunku.

Możliwość komentowania jest wyłączona.