Olimpiada w Londynie – Odliczanie

 

Zdjęcie z Londynu autorstwa Damiana, przysłane na skrzynkę mailową. Podobno tylko pioruny są trudniejsze do sfotografowania.

 

Reklamy

9 comments on “Olimpiada w Londynie – Odliczanie

  • Dobra… tylko co jeśli nic nadzwyczajnego nie stanie się już w tym roku ? Żadnych zamachów, UFO, WWIII i żadnego 21 Grudnia. Co wtedy ? zbiorowe samobójstwa ?
   Bo jeśli nie teraz, to kiedy ? No… pewnie już nie za naszego życia.
   Ile już było takich ludzi przed nami, którzy wierzyli że żyją w czasach ostatecznych, ale jakoś Apokalipsy nie było, a Chrystus nie powrócił.
   Myślę że niestety czeka nas to samo co ich…

 1. O nowy sion już ustawiony, 66 dni na dzieńdoberek, 6 godzina i 3 w sekundach, nieźle się bawią.
  Zauważyłem w głupim TV, że jakiemuś klientowi na wózku z tą masońską pochodnią zgasł płomień :D Widok cudny widzieć jak im płomyk zdechł, ale szybko pojawili się dwaj z krzemieniami i znów zajarali. Pomyślałem że Bóg im się już psoci, myślą że są tacy wielcy i wszystko pod kontrolą, a tu mały płomyk im wymknął się z pod kontroli.
  Zasuwają z pochodniami jak by udawali Prometeusza, co to on przyniósł ludziom ogień.
  http://www.eurosport.pl/igrzyska-olimpijskie/io-londyn-2012/2012/pochodnia-zgasla-na-chwile_sto3279776/flashnews.shtml
  nie wiem czy znajdziecie filmik w necie, pokazali w głupim TV i ucichło.

  Chciał bym aby im imprezka zdechła od euro zaczynając :) Oczywiście z powodów nie związanych z wojną, wybuchem, ale tak od czynnika ludzkiego lub technicznego :)

  Nie polecam oglądać tego nudnego filmiku z relacji jak zajarali planta :D przerzucajcie w te godziny jakie podałem, chyba że ktoś jest masochistą i lubi tortury :D

  Dobra macie tu link i przerzucie czas na 1:32:00 będą szli ludziki masony, zaraz za nimi będą faceci w kieckach, i dalej mitologia, czyli ich ulubione klimaty.

  babeczka z fletem sobie pogrywa, jak bożek pan w krzakach na swej fletni :)

  Albo to jak sobie harcują jak nimfy w polu :D przerzucie do 1:52:00

  A tu dopiero jakie modły do jakieś boginki 1:59:00 babeczka podchodzi i odstawia czary mary hokus pokus

  w godzinie 2:01:00 gościu odbiera ogień, wszystko wygląda jak by to była jakaś religijna ceremonia, a nie sportowe wydarzenie.

  2:11:00 leming podbiega i podaj dalej sion’a, gdzie kamerka cały czas pokazuje drzewo (chyba to ma być jakieś drzewo poznania w ich rozumowaniu). Zauważcie ile tam kasy na to poszło, wszystko za pieniądze tych okradzionych Krajów z tych pseudo kryzysów.

  W biegu olimpijskim jak zwykle uczestniczą ich wybrańcy celebryci, gwiazdki mendezki i inne plugastwo żerujący na biednych mieszkańcach Ziemi jak pasożyt huba na drzewie. W biegu towarzyszą im całe legiony innych pasożytów, które żywią się z odpadków jakie wydali huba, a to wszystko cudownie można zobaczyć na tym filmiku

  Czyżby te cymbały chciały wprowadzić do nowej religii wstawki z mitologii. Poplątane z pomieszaniem, czyli to była by już tak pojeb…na religia w której każdy znalazł bo coś dla siebie, z wielobóstwem gdzie diabły i bogi są na równi i jednakowo ich się czci. Chore, jak ktoś nie wierzy że mają haluny na punkcie mitologii (Bogowie Olimpijscy), to niech zobaczy gdzie pochowali Dianę i jaki pomnik jej odstawili, to jest czyta mitologia, pogaństwo i okultyzm http://www.youtube.com/watch?v=N68OYKKafoE
  Nagranie może nie HD ale symbolikę widać. Bo jaki sens robić jakieś akropole jakieś księżniczce angielskiej ? Ten sam pomnik to pomyłka ale dla nich to symbolika, na końcu ta piramidka z obrączkami.
  https://radtrap.wordpress.com/2011/12/21/symbolika-miejsc-pamieci-ksieznej-diany/

 2. Jedziemy dalej  Teraz to nie trzeba odszyfrowywać logo aby wiedzieć że to zabawa pełną gębą naszych milusińskich :)

  Znalazłem bloga i widać że osoba prowadząca ten blog też chyba domyśla się że zabawa z antychrystem to będzie jakiś robot.
  http://eyeamthateyeam.blogspot.com/2011_03_01_archive.html
  Cały czas tak sobie główkuje czy w dobrym kierunku kombinuje z tym kobiecym androidem jako fałszywka, a więc krysia aguilera proszę bardzo z jej okładki

  Christine Aguilera – Jedno oko jako Bioniczny Aryjczyk?

  A tu szczególna uwaga


  tu jest ten robocik z filmu „Metropolis”
  a tu bijense bices

  Beyonce i inspiracja kostiumu z filmu Metropolis


  Robociki podnoszą robota Kylie


  Biork, fota z jej teledysku

  Zakładam że coś takiego mają w magazynie

  Tak przy okazji
  Prostytucja robocików, zakładam że pomysł mógł wyjść od …… zdadliście :D

  A tu zachęcanie kobiet aby robiły się na jakieś lalki, aby wyglądać jak taka jedna Ukrainka Valeria Lukyanova, od razu widać propagandę oświeconych.

  Dobra a tu sama Valeria, medytuje, nosi na czółku wisiora, bo to ma być nowy symbol kobiety z wiarą uniwersum i ewolucją jak widać. A więc kobiety musicie nic nie jeść, zrobić operację plastyczną, przejść duchową transformację aby zaspokoić fantazje oświeconych. Jak widać minęły czasy anorektyczek, teraz potrzeba większego pałera w nowej erze. Najwidoczniej rasa panów z eugenikom na czele powróci i będzie robiła dobór, selekcje typu entliczek pentliczek na kogo wypadnie na tego utylizacja i puszysta kobieta nie ma prawa wyjść na ulicę bo popsuje im piękny widok pustego plastikowego świata, z ludzkimi androidami zasuwającymi zaraz po lobotomi przedczołowej móżgu.

  Konsumpcja musi być, koncerny kosmetyczne i farmaceutyczne muszą mieć klientów.
  Dobra skoro wszystkie kobiety będą jak puste Barbi (pusta gaga) to im zaszyją narządy płciowe, a facetom zrobią tak jak ma Ken, ło jej niewolnicy nie będą kopulować, będą ich produkować w probówach zgodnie z zamówieniem i normami patentowymi :D

 3. dobrze wiemy kto rządzi swiatem i czyste pogaństwo w pełnej krasie dla nich wielkie święto,olimpiada echh..no ciekawe co nam zaaplikuja {i nie pisze tu o emocjach sportowych- bo te juz tez nam dawno zabrali tworzac twór który z prawdziwym sportem ma wspólną tylko nazwe,wszystko ustawiane,a wiem co mowie 6 lat pracy w bukmacherce i zostałem skutecznie wyleczony z kibicowania)Stara rzymska maksyma „nie można dać ludziom chleba, trzeba dać igrzyska” czy coś sie zmieniło?a głupie ludziska się cieszą…….

  • Zauważyłem że wygrywa drużyna ta której Kraj lepiej stoi gospodarczo, zawsze Niemcy są w finale. Oczywiście jak napisałeś, zgodnie z zakładami kto ile i na kogo. Usadzili Jana Tomaszewskiego PiSowcy, aby nie przeszkadzał w euro, bo miał gadane chłop. Że to pis usadził, a myślałem że pisowcy żeby zrobić na złość platformiakom będą dążyć do zepsucia zabawy z euro. Jak widać jeden rząd gra dalej podziały. Po owocach ich poznajemy, wspólne fotki na tle stadionu dobrze robią pod kampanie ogłupiającą.

   • Ecnadna ,wiadome jak jest ,”piłka jest jedna a bramki są dwie „jak to mawiał Kazimierz Górski,ale ale tak naprawdę to wszyscy szczelają tylko do jednej „słusznej” bramki.czy to z pisu czy z po czy z innego ustrojstwa,te rózne partie to tylko papka dla mas ,że niby wybór jest,niestety wyboru nie ma i być nie moze ,to jest jedna drużynka choc rózne koszulki wdziewają dla niepoznaki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.