Gorący tydzień dla Stanów Zjednoczonych?

 

Before its News (fragmenty), tłumaczenie Radtrap

Ciężki tydzień dla implodującej Ameryki? Szczyt G8 zaplanowany na 18-19 maja został przeniesiony do Camp David [miejsca wypoczynku amerykańskich prezydentów, znanego z bardzo dobrej ochrony prywatności i zakulisowych knowań polityków – przyp. tłum].

Na 20-21 maja zaplanowano szczyt NATO. Następnie, w dniach 21-23 maja odbędą się manewry wojskowe żołnierzy rosyjskich, ćwiczących się w obronie międzynarodowego lotniska w Denver, znanego z tajemniczych podziemi i znajdującej się tam bazy wojskowej… będziemy mieć też chińskich żołnierzy na granicy amerykańsko-meksykańskiej… czy jest jakiś ukryty powód dla którego wszystkie te złowrogie wydarzenia będą miały miejsce zaraz po sobie? (…)

Początkowo szczyt G8 miał odbyć się w McCormick Place 18 i 19 maja, lecz przeniesiono go na późniejszy termin do Camp David.

W międzyczasie Putin zapowiedział że nie będzie go na szczycie G8,  podczas gdy rosyjscy żołnierze będą ćwiczyć na amerykańskiej ziemi. Dlaczego?

 

(…)

Szczyt NATO zaplanowano na 20 i 21 maja.

NATO robi sobie przerwę od ochraniania afgańskich plantacji opium?

Największa wojskowa potęga w historii świata okupuje i niszczy całe kraje, posiada niejasny system przetrzymywania i torturowania ludzi i wciąż rozwija tajne operacje wojskowe w całym regionie.

Ta sama potęga utrzymuje że największym zagrożeniem dla pokoju jest kilka setek lub tysięcy ludzi protestujących przeciwko przyszłotygodniowemu zebraniu państw NATO w Chicago. Według ludzi zajmujących się zbrodniami wojennymi, to ludzie odpowiedzialni za zniszczenie Afganistanu, Iraku i Pakistanu są tymi których powinniśmy się obawiać i zamknąć za kratami – mimo to najeźdzcom i oprawcom uchodzi na sucho przedstawianie przeciwników wojny jako kryminalistów.

Rosja ma zamiar bronić tego konia?

21-23 maja: Rosyjscy żołnierze będą ćwiczyć ochronę lotniska w Denver, znanego z sekretnej, podziemnej bazy wojskowej [i nazistowskiej symboliki].

Rosja będzie bronić amerykańskiego lotniska? Ludzie dajcie spokój, obudźcie się w końcu i zobaczcie co się dzieję na tym świecie!

 

I na sam koniec: grupa Bilderberg spotyka się w przyszłym tygodniu. Zło we własnej osobie usiądzie i obejrzy sobie bałagan który uczyniło w zeszłym tygodniu, a następnie zastanowi się jak porozdzielać pozostałe kawałki.

____________________________________________________________________________________

Rosjanie wydają się być niezwykle podekscytowani pomysłem wyjazdu do USA:

 

Reklamy

9 comments on “Gorący tydzień dla Stanów Zjednoczonych?

 1. Nic się nie dzieje wszystko w normie 666 uderzeń serca na minutę

  Ruscy i amerykanie będa ćwiczyć a ja mam wtedy wizytę u lekarza jakie to wszystko ciekawe mówie wam istna układanka

  Nic się nie dzieje to rządy synagogi Szatana 666 uderzeń serca na minutę tu na tym blogu też się cenzura wkradła Proponuje przeczytać teorię nadistot Snerga Adama Wiśniewskiego jest w necie dostępna na stronce Arka poczytajcie zobaczycie co się wokól wyrabia Bóg jest wszystkim Obraz Bestii z apokalipsy to Chrystus na krzyżu i co kogo to obchodzi wszyscy łykają ciastko Izis Horus Set Egipt nas otacza a krolestwo niebieskie w ruinie na ziemi coż Bóg lubi czekać zawsze do końca no chyba że założymy że blefuje i już oddał ziemię na zawsze pod moc Szatana ale tak nie jest dlatego poznalem tych ktorym serce bije w rytmie 666 uderzeń na minutę

 2. Na zdjęciu Słońce Włoch i Świata boski Silvio rozmawia z opalonym 44 Barakiem Obamą którego dziadek zjadł polskiego misjonarza też 44 tylko że prawdziwego a z shiftowane 44 to $$ SS to też 44 może ta eksterminacja Żydów wojnę to miała ukryty cel a był on taki żeby wyniszcyć Żydow po to by zapobiec przepowiedni ponownego narodzenia Chrystusa nikt bowiem nie przyjdzie na ten świat jak tylko przez urodzenie gra trwa i jest coraz bardziej ciekawa

  Żyjemy w Egipcie co nie podoba się wam otwórzcie stare Encyklopedie i poprzeglądajcie obrazki na stronach jak ładnie do siebie pasują


  Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.(28) Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.”

  I co mam zrobić z tymi śępami na mojej kicie dzisiaj snil mi się Amsterdam pierwszy raz od trzech lat Amsterdam alternatywny Amsterdam jakiego nie znałem

  żYJEMY W EGIPCIE WSZĘDZIE STOJĄ OBELISKI EGIPSKIE W KAŻDYM MIEŚCIE eGIPT I JEGO KAPŁANI SPRAWUJĄ WŁADZĘ eGIPSKA NIEWOLA I LENIN JAK FARAON LEZY SOBIE W PIRAMIDZIE W NAJLEPSZE I NIKOGO TO NIE RUSZA PLAC CZERWONY JEST JAK MORZE CZERWONE TAKIE UKŁADANKI ROBI TYLKO SZATAN

 3. Ta Czterolistna koni-Kabalina Okultystów maści szarej – patrz foto powyżej,
  marzy o zwielokrotnionym Orgazmie, zanim jeszcze ich szatan wydyma,
  podsumujmy:

  1 – Orgazm G8 zwany szczytem „szczytowania” punktu G
  2 – NATOrgazm
  3 – Orgazm ogiera w Denver
  4 – chińsko-meksykański Orgazm kolorowy
  5 – Bilderberg Orgazm
  i na Bis szczytowanie szóste
  6 – Olimpiada London Orgazm Euro Ojro

  Sześć Orgazmów Orgii Okultystów – a to się Oko ucieszy…
  śpieszą się bo igrzyska niedługo

  „XXX Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie (27 lipca – 12 sierpnia) będą największą imprezą sportową w 2012 r.”

  http://www.polityka.pl/swiat/1522973,1,igrzyska-olimpijskie-londyn-2012.read

  Tutaj oficjalne nazwy Maskotek – Wenlock & Mandeville

  https://mascot-games.london2012.com/

  Oko manDevilla i ponętne Oczko wenLockiej już się cieszy, na samą myśl…
  Victoria bez Viagry – to jest dopiero Odlot, ogier z Denver to pikuś, ale robi Wrażenia.
  Na G8 będą to sobie Obgadywać… popuszczając w Gacie.

  • W polityka.pl z linka jak poczytać to jak za propagandy w PRL, że jest zajfajnie, że popyt do biletów jest taaaak ogromny że się zabijają o wejścióke :) Faktem jest że lemingów nie brak, ale to niski odsetek populacji globu :) A ludzie w englandzie nie są wcale tacy chętni do tych imprez jak u nas z tym ełro.

   Niech sobie robią imprezki z orgazmem, bo tylko potrafią za plecami knuć i ładować kosę w plecy. Za plecami każdy może robić w bambuko innych ale do czasu.

 4. Teraz już wiecie dlaczego tak się spieszyli z ustawieniem tej podłożonej ustawki z emeryturkami do 67 lat, teraz wiecie dlaczego nie przeszła żadna poprawka mniejszościowa w sprawie owych emerytur. Nie ma czasu na negocjacje, nie ma negocjacji z terrorystami (ludźmi, narodami, społeczeństwem), z terrorystami się walczy i niszczy ich sposobem, rozmowy w sprawie emerytur były jak zwykle operą mydlaną aby tylko zdążyć na G8. Bo jak by tam spytali co masony w Polandi osiągnęli wtedy się pochwalą że jednym takim fajnym ze złych uczynków była em67eryturka i ludzie się bardzo bardzo wku. (zdenerwowani to zbyt delikatne słowo).

  Przecież tak mocno jest wyczówalna ta przykrywkowa polityka narzucana nam, wszystko jest z góry ustalane na G8 i G20 a PO-PSL-PIS-SLD i inne korytownie są jak kukiełki w teatrzyku. Gdy coś ważnego wtedy celowa zadyma na wyzwiska i zajmujcie się faszystami a mu G8. Tak działają i sieją swoje zgniłe owoce na całym świecie.

  Gdy władza spotyka się na zadupiach i w tajemnicy knuje wtedy taką władzę należy uważać za nie wartą zaufania. Bo jak ktoś knuje w tajemnicy to jest jak zwykły przekręt i zdrajca danego Narodu. Człowiek szczery u władzy nie musi ukrywać się przed ludźmi i będzie spacerować obok tych ludzi, nie potrzebuje otaczać się działami czy ochroną różnego typu (kamery, policja, wyimaginowana broń).

  Ruskie na te wszystkie organizacje tajne mówią „Twory” wiedzieli już wtedy o tym NWO gdy my w Polsce wybieraliśmy Lecha „B” W. na prezia żyrandola w Polandi.
  Dobrze że Ruskie tak promują filmiku anty USA.
  USA chcę podkupić Ruskich i zachęcić do współpracy. Na szachownicy światowej doszło najwidoczniej do chwilowego remisu, trzeba iść na kompromisy z przeciwnikiem :)

  „Bo gdy w wrogiem wygrać nie możesz to zaprzyjaźnij się z nim”

  USA nie ma czasu na spory, potyczki, walki, spieszą się bardzo, widać już to, popełniają coraz więcej błędów, widać te błędy, ale spieszą się, wszystko na siłę i udają że nic się nie stało, wprowadzili chaos aby było im łatwiej i szybciej na skróty, aby ludzi ogłupić zrobili sztuczny kryzys, kasa (złoto) świata jest ukryta i czeka na rozbudowę nowego świata, teraz albo nigdy.

  A kto ! znajdzie się w tym nowym świecie ? dowiecie się już po reklamie :D

 5. 20 maja 2012 – Szczyt NATO w Chicago – Nadchodzi Atak False Flag???

  Od kilku tygodni kraza w Internecie plotki odnosnie mozliwego ataku typu false flag podczas szczytu NATO 20 maja 2012 roku w Chicago. Atak ten mialby posluzyc jako pretekst do wprowadzenia stanu wojennego/wyjatkowego w USA, mogłby zapoczatkowac upadek ekonomiczny USA, ewentualnie posluzylby jako pretekst do uderzenia na Iran. Oto pokazna kompilacja zebranych przesłanek wskazujacych na taka mozliwosc, pochodząca z jednego z zagranicznych for:

  1)Russians coming mid-may(ish) to Colorado and Utah learn to use our weapons to participate on a drill to take place on May 21-24th.

  2) Red Cross ordered to prepare shelters in Chicago in case they have to EVACUATE the City of Chicago due possibleunrest during the NATO Summit on May 19 – 21? Evacuate the City of Chicago?? What the hell kind of unrest are they expecting??

  3) The MSM actually reported this potential evacuation! CBS! They must know something big is happening, doubt they suddenly got a back-bone.

  4) An partial eclipse is due May 20th which NASA is calling the „Ring of Fire Solar Eclipse”.

  5) There is a celestial alignment that day between the Pleiades, the Sun, and the Earth

  6) May 20 is „Jerusalem Day” and there are other biblical references in the thread

  7)Harold Camping predicted an earthquake and the rapture for May 21, 2011. Could he have been just a year off?

  8)Last year, on May 20, 2011, there was a DRILL for the New Madrid Earthquake scenario.

  9)Chicago is preparing for „dirty bombs” – False Flag?

  10) The movie 2012: Various references such as the fake Mona Lisa has already happened, there is protest outside a G8 Summit, and someone says they need to get to Wisconsin (where the Red Cross is setting up shelters!)

  11) Some say the timeline has sped up for the magnetic pole shift and it may happen a year ahead of schedule: MAY 2012

  12)Obama recently secretly bypassed congress and signed Executive Orders seizing US Infrastructure and citizens for military preparedness (NDRP)

  13)Obama’s appointed his friend, Rham Emanuel as mayor of Chicago…so he’d have someone there he trusted?

  14)The G8 Summit, which was going to be in Chicago the same time as the NATO Summit was moved to Camp David.

  15) Some say Bilderberger Group is also meeting in Virginia that weekend.

  16)Delta jet landing in Chicago is quarantined. (don’t know why)

  17)These are not on that weekend, but close enough that they could have an affect: June 4th partial lunar eclipse and June 5th is the rare Transit of Venus.

  18) Increased sun spot and activity is also worth noting.

  19) Nostradamus forecasting a very mighty earthquake on May 20, 2012 (debunked by one, then the debunk was “debunked” by another)

  20) Earthquake prediction due to renegade asteroids

  21) Crop circle from 2007 referencing May 20, 2012

  22) Some claim „Nibiru” due May 20,,,brown dwarf identified just past Neptune (NASA)

  23) Solar Eclipse also called the “Serpent Eclipse” Could be related to Mayan Prophecy “Return of the Jaguar Serpent” which indicates an “ominous event”….March 21 to May 20

  24) Zero Point

  25) THREAD – U.S. Secret Service seizing control from Chicago Police for NATO Summit.

  26) Black Hawk Choppers swarming Chicago

  27) People living/working in Chicago reporting unusual events. One is: Radioactive containers were discovered and they were told to leave immediately and release the people involved.

  28) Harold Camping predicted end of the world May 21, 2011 – was her off a year? Not counting “year one” correctly?

  29 Southpark Episode: Season 11 Episode 4

  30) Something perhaps being “covered up” in Yosemite…bags of sulphur mysteriously fall of truck. No witnesses though. To cover smell of sulphur in area?

  31) Clash of the Titans (movie) The KRAKEN is released during the eclipse.

  32) Movie “Cloverleaf” May 22nd and the “Destroyer” coming?

  33) 4 videos from Youtube posted with people from over a year ago predicting something for Chicago and/or May 20.

  34) Series “Jericho”: Chicago nuked.

  35) Larry Silverstein just bought Willis Tower (Sears Tower). Larry also bought the Twin Towers a short time before 9/11. Willis is laden with asbestos – like the Twin Towers. He is having them repainted which will account for workers in the bulding (doing what?)

  36) Slides from slide show “Blackjack” – the stage is set for this exact scenario. Also in the game blackjack – 22 wins, 23 busts. Is this why they called it “Blackjack”?

  37) Trumpet sounds now being heard in Chicago

  38) Atomic Pigs in Chicago.

  39) Archbishop of Chicago is also the treasurer for the Vatican for North, Central and South America. The Vatican also owns Con-Edison, Chicago’s power company. If the power company turns off power the Atomic Pigs kick in for power.

  40) “Mega-quake Prediction May 20th”

  41) Stan Deyo of Millenium Ark says sources in the Pentagon are expecting the return of Sumerian Gods.

  42) Movie: Transformers: The Dark of the Moon – many pieces there. One is that the City of Chicago is taken over.

  43) Dreams, dreams, dreams of near doom.

  44) MAYan 20(12) Play on words??? “an” = Latin for year

  45) Post from AC 3131727 a LOT of information. Includes link to Sovereigntyreport.org.

  46) Rahm Emanuel, Mayor of Chicago, former Obama Chief of Staff:
  a. His father Benjamin was a terrorist, bombed British troops.
  b. Benjamin was on Wikipedia, but it was removed when Rahm became Chief of Staff.
  c. Rahm is said to be a Mossad agent, has been investigated as such by FBI. File code-name was “Mega-File”.
  I believe this is all on sovereigntyreport.org

  47) AON Center in Chicago – third tallest in Chicago – has been having evacuation drills from Chicago’s Office of Emergency Mgt since 2010 (more so than the usual drills)

  48) AC 15335140 – post on information on Eclipse in astrology. “Marks Point of No Return” Good info here.

  49) AC 15244378 – post on Kukulkan Pyramid in Chichen Itza – May 20th Day of Shadows. Good info here as well.

  50) Joe Brandt’s 1937 dream: Big One in CA in Early Spring. Starts at 10 mins to 4pm, ends at 4:29pm

  51) THREAD – “Leaked US Army document Outlines plans for re-education camps in America”

  52) Various stuff from Adromeda Council and Galactic Federation posted

  53) BLUE WAVE OF ENERGY on May 20th (this is one of a few posts)

  54) VIDEO “Coming Solar Eclipse/Blood Moon/Transit of Venus” alignment with Galactic Center is on May 20th NOT Dec 21st.

  55) Monster Sun Spot AR 1476 – Will remain active and earth-facing through to May 20th.

  56) Many more shelters being planned around Chicago, including Benedictine University in DuPage County which can hold 1000.

  57) Asteroids!! A couple of them . One is 4183 CUNO which should come near earth on….May 20th.

  58) VIDEO: “2012 Secret Revealed in Bio-Terror Bible: Mass Pandemic” by 12/21 in Us. Authors are looking at Chicago as the place it will originate with an attack.

  59) While researching a theory about ancient portals around Chicago, a poster found “FERMILAB” just outside Chicago. It is a particle accelerator like CERN. It was shut down for “upgrades” May 1st.

  60) Link to lisdagawlas.wordpress.com Lisa sees in energy reading: “A Solar Scalpel” during the May 20 eclipse releasing massive amounts of energy (BLUE AND VIOLET ENERGY) Talks of Black holes and portals opening on that date.

  61) “Great Lakes a Vortex” Article on Spirithealonlin.com

  62) Movie: Source Code A train is bombed in a terror attack in Chicago

  63) May 20th “Reboot of the Grid” by Cobra. Beam of light (BLUE???) from Galactic Central Sun to Mt. Shasta.. Wreaks havoc.

  64) Saeed David Farman – “Watch San Francisco, DC and Fukushima for waves of energy” (I think he is a Remote Viewer) He gives coordinates.

  65) THREAD: Secret Rogue Planet Behind Neptune

  66) VIDEO: IlluminatiMATRIX – The Rock – Dome of the Rock”

  67) Posted by Amy A : Abomination of Desolation, she sees this has possibly occurring May 20.

  68) THREAD: Stonehenge looking structure discovered in Lake Michigan” Video inside suggests portals in the lake? (Maybe for those blue energy beams?)

  69) Transit of Venus. Tons about that.

  70) Reports that Russians are already here. Plus – THREAD: US calls for Russian Airborne Troops to take and hold Denver Airport in Joint Military Exercise.

  71) THREAD: “Biblical Tsunami Warning for May 20, 2012?”

  72) From Crystalinks.com – THREAD: Blue Star Kachina: Does it Dance in the Plaza on May 20, 2012?”

Możliwość komentowania jest wyłączona.