Wojna kulturowa: Judaizm kontra ludzkość

 

Jonas Alexis w swojej książce Christianity and Rabbinic Judaism: Surprising Differences, Conflicting Visions, and Worldview Implications–From the Early Church to our Modern Time (Chrześcijaństwo i Judaizm Rabiniczny: Zaskakujące Różnice, Sprzeczne Poglądy i Implikacje Światopoglądowe – Od Wczesnego Kościoła do Czasów Współczesnych) opisuje proces promowania wśród ludzi ideologii satanistycznej pod płaszczykiem „idei postępowych” i „wyzwolenia seksualnego”. Poniżej znajduje się fragment z rozdziału drugiego tej książki: Prostytucja, Wyzwolenie Seksualne i Wojna Kulturowa.

Prawdziwą przyczyną antysemityzmu są kabalistyczni Żydzi promujący nowe, lucyferiańskie idee – idee zaprzeczania wyższym ludzkim wartościom i przedstawiania nas jako zwierzęta. Nasza kultura celebruje najniższe ludzkie instynkty. Nasza kultura propaguje satanistyczne wartości. Kiedyś inspirowała, podnosiła nas na duchu – dzisiaj degraduje i niszczy. Tak jak ich bożek Lucyfer, Illuminati wszczęli rebelię przeciwko Bogu i prowadzą resztę ludzkości na zatracenie.

 

Pierwszym warunkiem dla zdrowszych związków międzyludzkich i seksualnych jest eliminacja tych wszystkich pojęć moralnych, bazujących na rzekomo nadnaturalnych przykazaniach, bezwzględnych normach społecznych czy też po prostu tradycji… Nie chcemy postrzegać naturalnych żądzy seksualnych szufladkowanych jako „grzech”, zmysłowości jako czegoś złego i zwierzęcego, a „walki z własnym ciałem” jako podstawy moralności!” –  Wilhelm Reich (1897-1957, austriacki Żyd i psychiatra) .1

 

Jonas Alexis (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

Konkludując: wyzwolenie seksualne postrzega się jako jeden z najefektywniejszych sposobów na przeciwstawienie się tradycyjnym chrześcijańskim wartościom, wciąż tkwiącym głęboko w sercu amerykańskiej [i europejskiej] kultury.

Przyjrzyjmy się Wilhelmowi Reichowi… gdy zaczął atakować chrześcijaństwo – a w szczególności Jezusa Chrystusa, co widoczne jest w jego bluźnierczej książce „Morderstwo Chrystusa” – przewidział wielką rewolucję seksualną. Reich nie tylko porównywał chrześcijaństwo i swoją energię seksualną (którą nazwał orgonem), ale w oparciu o to co nazywał „samobiczującą się stroną chrześcijaństwa”, będącą w opozycji do jego rewolucji seksualnej, zdecydował że chrześcijaństwa trzeba się pozbyć.

„Dla Reicha” mówił biograf Myron Sharaf „św. Paweł, organizator, był dla Chrystusa tym kim Stalin był dla Marksa – człowiekiem wypaczającym prawdę.”

Poglądy Reicha na temat wyzwolenia seksualnego miały ogromny wpływ na żydowską społeczność w Hollywood. Wiele z dzisiejszych wschodzących gwiazd kina nie ma żadnego problemu z homoseksualizmem czy rozwiązłością. Jake Gyllenhaal (Jego ojciec, Stephen Gyllenhaal, jest… wyznawcą religii swedenborgianizmu, jego matka natomiast, Naomi Foner…  jest pochodzenia żydowskiego i wychowała syna w wierze mojżeszowej – Wikipedia) po premierze Brokeback Mountain, powiedział: „Wiesz, miło jest słyszeć plotki o tym że jestem biseksualny. To oznacza że mogę grać wiele różnych ról. Jestem otwarty na wszystkie określenia mojej osoby. Nigdy nie czułem pociągu seksualnego do mężczyzny, ale gdyby tak się kiedyś zdarzyło, nie sądzę bym się tego wtedy obawiał…”

Scarlett Johansson (dziadkowie ze strony matki byli polskimi Żydami), grająca w trzech filmach Woody Allena, wystąpiła między innymi w Vicky Christina Barcelona (2008), kolejnym typowo Allenowskim, psychoanalitycznym filmie poruszającym temat seksu, małżeństwa, niewierności i egzystencjalizmu. Głównym przesłaniem tego filmu jest to że życie nie ma znaczenia, dlatego powinniśmy cieszyć się nim póki trwa – co w ostatecznym rozrachunku sprowadza się do dużej ilości seksu.

Gdy zarzucono Johansson że jest rozwiązła powiedziała: … nie nazwałabym się prawdziwą monogamistką. Myślę, że gdzieś w środku jesteśmy zwierzętami i instynkt każe nam się ciągle rozmnażać.

Wygląda na to że dla wielu ludzi bycie Żydem jest tożsame z wyzwoleniem się od moralnych i etycznych zakazów. Gdy oglądamy więc filmy w rodzaju Dirty Dancing, produkt żydowskiej scenarzystki Eleanor Bergstein, lub filmy braci Coen, dostrzegamy żydowski światopogląd, mający więcej wspólnego z ideologią antychrześcijańską niż sztuką.

Bracia Coen twierdzą że nie propagują w swoich filmach żadnego moralnego (ani amoralnego) światopoglądu, jednak same ich  filmy mówią coś zupełnie innego.

William Rodney Allen pisze w książce The Coen Brothers: Interviews: „Sednem intelektualnego świata braci Coen jest tak naprawdę stary, dobry egzystencjalizm. Absolwent filozofii z Princeton Ethan Coen… bez wątpienia dobrze poznał prace Sartre i Camusa. Obaj ci filozofowie twierdzili że człowiek odnajduje siebie w świecie absurdu, gdzie musi działać pomimo swej niekompletnej wiedzy, bez żadnych moralnych absolutów wskazujących mu drogę… Tą posępną metafizyczną myśl widzimy w filmie noir Śmiertelnie Proste (1984), gangsterskiej Ścieżce Strachu (1990), teatrze absurdu Barton Fink (1991), komicznym Hudsucker Proxy (1994), posępnym Fargo (1996) i przede wszystkim w czarno-białym, egzystencjalnym Człowieku którego nie było (2001).”

Jeśli naprawdę nie chcą umieszczać moralizatorskich przesłań w swoich filmach, to dlaczego tak często uwłaczają postaci Jezusa Chrystusa (The Big Lebowski) czy tez w inny sposób otwarcie drwią z chrześcijaństwa (Bracie, gdzie jesteś?) ?

Logika podpowiada że jest to oczywista sprzeczność, z której bracia Coen powinni się wytłumaczyć. Jednak zgodnie z talmudycznym rozumowaniem – nie muszą.

Sztuka jest dziś bronią wymierzoną w samo serce zachodniej cywilizacji oraz jej chrześcijańskich wartości. Cronenbergiem młodego pokolenia jest Eli Roth.

Recenzując film Rotha Hostel, żydowski pisarz David Edelstein z New York Magazine stwierdza: „Bez wątpienia telewizja stała się miejscem usprawiedliwiającym fetyszyzm… Niektóre z tych filmów są tak bezwzględnie nihilistyczne, że jedynym ich przesłaniem dla ciebie wydaje się być porzucenie wszelkich moralnych osądów.”

Dokładnie tak: gdy porzuca się moralny osąd, nagle wszystko staje się możliwe – gwałt, sadyzm, pornografia, nawet seksualne tortury.

Era Bar Kochby skończyła się. Wkraczamy w erę manipulacji poprzez sztukę. Subtelna różnica jest taka, że Bar Kochba używał broni która mogła zabić jedynie ciało. Roth i reszta ferajny używają broni zabijającej umysł – to bardzo niebezpieczna wojna, zwłaszcza że kontrola umysłu jest najwyższą formą manipulacji ludźmi. Dzisiejsza wojna przebiega na płaszczyźnie umysłowej i duchowej.

 


1. Wilhelm Reich, The Sexual Revolution: Toward a Self-Governing Character Structure. New York: Doubleday, 1971, strona 53.

Big Lebowski (przykładowe kadry):

11 września

_________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Zygmund Freud i diaboliczne zniewolenie

 

Reklamy

29 comments on “Wojna kulturowa: Judaizm kontra ludzkość

 1. Moim zdaniem „illuminati” to tylko pionki które w odpowiednimm czasie zostana usuniete przez antychrysta – w koncu ma on wytracac m.in moznych przez co m.in zdobedzie popularnosc

  , jesli ktos np iluminatów , tzw banksterów czy bilderbergów uwaza za zarzadców systemu to kiedy antychryst ich zniszczy i „zreformuje” system wtedy uznaja go za boga i geniusza i pojda za nim w podziwie jak cala ludzkosc (oprócz zapisanych w ksiedze życia) – OBJAWIENIE JANA 13:7 , 17:8

 2. Radził bym poczytać Wiśniewskiego Snerga to wiele tłumaczy Nadistoty nie są widzialne ale to nie znaczy że ich nie ma Żydzi więdzą od paru tysięcy lat że są i to one determinują ludzkość do tego co widzimy w około

 3. Prawda jest gorsza niż nam się wydaje, jest nawet gorsza niż potrafimy sobie to wyobrazić, ta manipulacja nie polega na przedstawianiu wypaczonych i zdemoralizowanych filmów i obrazów, to polega na ciągłym kształtowaniu nas i odwodzeniu od rzeczy ważnych od czasu narodzin aż po śmierć. To się wpaja w nasze umysły i tu chodzi o dużo więcej niż naszą energie oni odciągają to co w nas święte od źródła to jest jawny akt nienawiści skierowany w naszą stronę. Na naszym poziomie odbieramy to jako działania ludzi ale to są działania sił których my nie jesteśmy w stanie zauważyć ani tym bardziej zrozumieć, ale póki żyjemy możemy się przeciwstawiać i opierać i iść drogą prostą pamiętając o szlachetnych wartościach o uczciwości, honorze, prawdzie i przede wszystkim o miłości do życia i docenianiu go.

 4. Miłość do życia nie ma żadnego sensu lepsza śmierć niż niewola jak można kochac życie skoro sie wie że istnieją nadistoty kontrolujaće to co robimy pchające nas w coraz to większe zniewolenie czym rózni się uzależnienie od elektryczność od uzaleznienia od narkotyków niczym tylko z tego pierwszego mało zdajemy sobię sprawę a drugie jest nam podawane po to bysmy pierwszego nie zauważyli Cywilizacja śmierci opanowala cały świat śmierć jest jej motorem napędowym

  Elektryfikacja plus komunizm równa się władza radziecka To słowa klasyka który do tej pory leży jak faraon w piramidzie na Placu CZERWONYM TO TEŻ ABERRACJA CZY MOŻE COS WIĘCEJ

  A dziś jego wielkie imię odzyskała stocznia w Gdańsku odrazu wiadomo kto w tym kraju za sznurki pociąga bałabajka z Kremal gra a ja jestem gruz do utopienia w kanale

  • Prosze zobaczyc dokumenty ktory pokazuja jak Hollywood „wtapialo” informacji o wyburzeniu WTC w filmy fabularne,animowane,gry,komiksy i inne media.To dzialo sie juz od lat ’60.
   911GATE 2012 (zebrane w calosc 43 min dowodow ze 9/11 to nie byl przypadek)

   Dwa najbardziej adekwatne filmy (tak zwany blueprint for 9/11) to Daylight (1996) z S.Stallone i Ricochet (1991) z D.Washington’em, .
   Jezeli ktos chce spedzic wiecej czasu na analize to warto zbadac „911 Hidden in Hollywood” !!!

 5. Nie mogę się tutaj z tobą zgodzić. Uzależnienie od narkotyków nie jest złe samo w sobie, złe jest to co robi ono z osobą uzależnioną. Nie jest prawdą, że „nadistoty” nas kontrolują, ja się kontroluje albo pędzę za tym co mnie niszczy, oddaje swoją siłę w imię własnej przyjemności i zaspokojenia „zwierzęcych” instynktów. Nic co się dzieje wokół mnie nie dzieje się bez mojego udziału zawsze mam możliwość przeciwstawienia się temu co mi się nie podoba, mam rozum, inteligencję i potrafię kochać i współczuć, ale przepełnia mnie również strach i to on jest moim największym wrogiem, jednak czuję że za mną stoi najpotężniejsza siła która nie pozwoli odpuścić tak długo jak oddycham i mogę się ruszać, wiara i pewność, że nie ważne jak jest źle i jak sam się czujesz to nie jesteś sam i nigdy nie będziesz. Unikam tutaj określeń religijnych bo reakcja na nie dla wielu wiąże się z natychmiastowym odrzuceniem ale tak chodzi tu o Boga, zawarliśmy z nim pakt on dał nam życie my mamy je szanować, tak samo swoje jak i innych. Będę walczyć do końca moich dni to postanowiłem już dawno, wciąż błądzę częściej niż robię dobrze, ale staram się dostrzegać moje błędy i odcinać od niszczących mnie nawyków. Staram się robić dla świata to co sam bym chciał od niego otrzymywać.
  Elektryczność to dar, osiągnięcie naszej cywilizacji, ułatwiam nam życie, prawdą jest, że jesteśmy od niego uzależnieni, ale ta zależność owocuje a nie niszczy. We wszechświecie wszystko jest od siebie uzależnione, tak jak i na naszej planecie.
  Na koniec dodam że kocham życie jeszcze bardziej wiedząc o tym że istnieją „nadistoty” to przepełnia mnie podziwem i szacunkiem wobec tego gdzie jesteśmy.

  • Jak to uzależnienie nie jest złe? Czymże jest uzależnienie jeśli nie najgorszą, bo niewolącą od wewnątrz, odmianą niewoli?

   • Przepraszam, dopiero doczytałem post Bia. No tak, zrównywanie uzależnienia od narkotyków z uzależnieniem od elektryczności to aberracja.

 6. Kwantl— piszę tu odnośnie igrzysk w londynie bo tam nie można dodawać komentarzy. Zacytuję twoją wypowiedz „W innym odcinku ktoś mówi, że potrzebuje 5,5 godziny na znalezienie kogoś. Dlaczego akurat 5,5? Jest to dokładnie 330 minut, a 33 to ilość stopni masońskiego wtajemniczenia” zobacz jaka jest godzina na tym zegarze ;) czy to przypadek? :) 17:05 czyli nasza „piąta” pieć.

  http://www.biztok.pl/Igrzyska-beda-wieksza-porazka-niz-nasze-Euro-g4048-6221

 7. prąd uzaleznia bez prądu nie ma wspólczesnej cywilizacji a całe oceany są pełne paliwa wodór paliwem które wyzwoli ludzkośc z uzaleznienia od korporacji Ostateczny Krach systemu Korporacji wizualizuje owszem się Albo i nie Skoro światem rządzą żydzi w co wątpię i to mocno Żydów ktos wykorzystuje dali im to państwo po to by sprawdzić co zrobi Bóg wszystko to teoria nadistot które tą cywilizacją uprawiają i tyle to nie my uprawiamy zboża to zboża uprawiają nas

  Poczytajcie Snerga i o Snergu Adamie Wiśniewskim troche zrozumiecie po co zajmowac sie tymi wszystkim zabobonami skoro wszystko sprowadza się do tego

  Sekunda ciszy w świecie zła
  Co pęka w trzewiach w nieskończoność
  Chwila miłości kiepski żart
  Śniony na jawie przez miliony
  Tak pędzą do nieznanych miejsc
  Spalając duszy swych melodię
  Dobro i zło odwieczny sens
  Jak prawda co ukryta pod nim

  Może zrobimy sobie tak że każdy opublikuje na tej stonie swoj najlepszy wiersz Ja zaczynam bo zaproponowałem O sekunde zegar atomowy sie pomylil po tym wierszu takim jestem megalomanem


  Big Lebowski to bardzo dobry film jest On był niewinny a zarzuty fałszywe

 8. PARADOKS

  mówią, iż nie myli się ten, co nie robi Nic
  zatem
  ten, co robi Coś… myli się ? doprawdy ?
  ach, te paradoksy…
  można otaczać się mnóstwem ludzi wielu
  i samotnym być
  można biec w stronę światła i od niego się oddalać
  selera korzenna jego nać
  dlaczego
  istnieją paradoksy, których świat nie przełknie
  bo paradoksalnie
  „raj” na świecie jesT piekłem
  i demonom w to graj
  i tu jest dla nich „odzyskany” raj
  tu mają sprzymierzeńców różnej maści
  pod przykrywką darczyńców, chlebodawców
  dobrodziei waści, krwiożerczych aż do kości
  nienażartych działaczy, pasożytów nie na żarty
  pod przykrywką zbawców
  bardzo „godnych” szanowanych za pieniądze
  co spełniają swoje żądze
  mając władzę nad biednymi, licząc się z bogatymi
  w materię,
  co to czczą pozory, pozy i obłudę
  bo te im dają „siłę” aby być dostojnymi
  i ustawionymi
  dlatego wielbią demony co im dały szlak szeroki
  do „szczęścia” poprzez wyrachowanie
  aby się zamaskować są bardzo religijni
  cynicznie uprzejmi, bardzo „wiarygodni”
  bardzo stateczni i zrównoważeni, nawet wykształceni
  aby nie zboczyć przypadkiem z szerokości szlaku
  i nie kierować się wyższymi uczuciami, i nie dawać
  a brać pod pozorem dawania
  mając demoniczną duchowość kreują się na aniołów
  udając zaTroskanie, i są z tego skrycie zadowoleni
  gdy ktoś cierpi, …bo nie oni,
  mówiąc obłudnie: …że każdy kowalem swego życia jest
  i jak sobie pościelił, tak się wyspał, na co zasłużył
  to „ma”
  i żerują demony ze sprzymierzeńcami na swym żerowisku
  kpiąc z tych, co na żer przeznaczeni, mówiąc pożeranym
  że takie ich przeznaczenie i los który sobie zgotowali
  bo „złą drogę” wybrali
  a wystarczyło iść za demona szeptem
  a nie za głosem sumienia, sumienie parzy ludzkie demony
  więc go się pozbywają, zagłuszają, wypalają
  ogniem „rajskim”, co naprawdę jest piekielnym
  dlatego ich demonów parzy uczciwość względem siebie
  i uczciwość innych, ten
  nieustający żar wypalający skamieniałe już sumienie
  spali w końcu piekło, ten „raj” i ziemię…
  i kiedy kłamstwo stanie się prawdą
  pustka pełnią spustoszenia
  nienawiść siłą ducha
  pokora upokorzeniem
  cnota krytyczną wadą
  ślepota jasnowidzeniem
  krzywda spełnieniem
  sen jawą
  śmierć istnieniem
  piekło rajem
  raj paradoksem
  pogarda litością
  To paradoks będzie zakończeniem…

  [zibi] seler 2008,

  czas na opamiętanie został dany, lecz zdeptano to
  anielską białą czernią pożądania
  z pozornie ludzką twarzą ego
  bez sumienia i… bez wątpliwości cienia.
  ===

 9. W tym artykule Rada [poniżej] tak określiłem Kościół rzymsko Katolicki, jako:

  Judaistyczny Kabalizm Katolicki to perfekcyjnie zamaskowany satanizm. […]
  Po to „stworzono” religię [np. katolicyzm] aby zafałszować i zniszczyć chrześcijaństwo.

  https://radtrap.wordpress.com/2012/02/07/korzenie-ruchow-judaizujacych-chrzescijanstwo-czesc-3/#comment-4974

  Niektórzy przeciwnicy talmudycznego judaizmu, ale z kolei obrońcy KrK,
  zarzucali mi plucie jadem na ten „święty kościół powszechny” – na moje komentarze
  oburzali się m.in. czytelnicy: @Wojwit i @Wheelie – [W – jak watykańczycy ?]

  Dzisiaj pojawił się dość spory artykuł na stronie, z „pięknym” Heksagramem u papieża:

  http://polonuska.wordpress.com/2012/05/14/kryptozydzi/

  „Jeśli judaistyczni agenci odegrali główną rolę w sformowaniu i ustanowieniu Kościoła rzymsko-katolickiego, czy możliwym jest że rzymski katolicyzm był żydowskim projektem od samego początku? Istnieje długa i fascynująca historia żydowskiej infiltracji w obrębie Kościoła rzymsko-katolickiego, który co ciekawe był i jest postrzegany jako instytucja nieżydowska.

  Jeśli katolicyzm był projektem kabalistycznych Żydów chcących uzyskać kontrolę nad chrześcijaństwem, oznaczałoby to że ten zjudaizowany Kościół funkcjonował przez prawie 2 tysiące lat jako zamaskowana odnoga judaizmu, której mocodawcy stopniowo i bezustannie pchali zachodni świat chrześcijański w kierunku bardziej zaawansowanej apostazji niż było to możliwe za czasów prześladowanego wczesnego Kościoła, który herezje skutecznie zwalczał, a nie wchłaniał. W dniu dzisiejszym możemy śmiało stwierdzić że Kościół rzymsko-katolicki jest jedynie odnogą żydomasonerii stworzoną w celu włączenia apostazyjnego świata chrześcijańskiego w obręb nadchodzącego, mesjanistycznego królestwa Antychrysta…”

  czytaj całość
  http://polonuska.wordpress.com/2012/05/14/kryptozydzi/

  Dlatego nie dziwcie się, że czasem używam wulgaryzmów – za co przepraszam, bo
  nie powinienem jako chrześcijanin, ale ponosi mnie, kiedy ślepcy mają oczy i nie widzą,
  a tym co mają oczy zarzuca się judaistyczny jad i… „ślepotę”.
  Może rzeczywiście „milczenie jest złotem” kiedy prawdziwych ślepców i Wszystko
  i Nic nie jest w stanie przekonać ? – i jeszcze jedno: – wulgaryzmy nie są przeklinaniem,
  chociaż mogą razić i zniesmaczać… Pozdrawiam, hej ;-)

  • Pozdrowionka dla selera:):):)
   KRK= Kłamstwo,Rabunek,Kabała.
   bałwochwalczy burdel pełen ohydy i spustoszenia i tak to się kręci, że sataniści w sutannach Celebrują czarne msze a vabda się cieszy i śpiewa więc i ja cos im zaśpiewam:
   TRZEBA DOPAŚĆ KATOLIKA BO CHRZEŚCIJANOM ZA DUŻO FIKA
   TRZEBA DOPAŚĆ KATOLIKA BO CHRZEŚCIJANOM ZA DUŻO FIKA

 10. Wchodzę czasami na te wp i inne onety w celu sprawdzenia na jakim etapie są w ogłupianiu ludzi i judaiści tym razem wykombinowali sobie temat taki :)
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Projekt-SLD-przechowywac-prochy-zmarlych-w-domu,wid,14487055,wiadomosc.html

  Jako temat zastępczy dali dziś znów, czyli 15 maja coś co może podzielić ludzi na dobrą godzinę. Oczywiście na pierwszy strzał jak zawsze wpisali się ludzie opłaceni, zawsze nadający jakiś charakter całości tym co czytają, aby ukierunkować od samego początku ton każdej wypowiedzi, od razu wyśmiać osoby o innych poglądach nie koniecznie katolików czy chrześcijan, chcą sprawić że to co głupie jest jak zawsze najlepszym rozwiązaniem.
  Tu macie dobry przykład ogłupiania mas, zakładam że połowa tych komentarzy to jedna osoba o zmiennym nicku, lub ta sama paczka co te info umieściła :) Mogą to być ludzie z wyborczej lub innej agory.

  Bez wnikania w jakieś tradycje obce Słowianom, to chyba Żydzi w USA lubią trzymać swych bliskich na półkach w postaci sproszkowanej. Jak przejdzie taka ustawka wtedy przybędzie kolejna że będzie można trzymać w lodówce kogoś z rodziny i nie będzie to profanacja zwłok.

  Dla mnie to jest chore.

 11. 11-09-2001 = WTC = Dwie Kolumny = Jachim & Boaz = Judaizmu Belki T

  Ofiary z ludzi dla boga Kabały Dualizmu = ołtarz ofiarny dla szatana
  aby bestie ludzkie mogły już bez przeszkód wprowadzić Jedność z Lucyferem

  minęło 11 lat… jest rok 2012

  na ołtarzu ofiarnym, na miejscu kaźni, na mogile powstaje Nowe „wTc” = Obelisk
  zjednoczony Jachim & Boaz = Ying & Yang = Zło jest Dobrem

  Fallus dla lucyfera i zjednoczonych z nim wyznawców,
  znak, że już bez przeszkód może zasiadać
  na Tronie, jako jeden bóg – praca dobiega końca – Oko połączy się z Piramidą
  Antena już prawie gotowa, teraz potrzeba tylko kolejnych
  ludzkich Ofiar na ołtarzu Okultyzmu… znakiem będą Gołębie papieża „Pokoju”

  Okultystyczny Net – onet – Informuje 01.05.2012

  USA: nowe WTC już góruje nad Manhattanem

  Budowany w miejscu zawalenia się wież World Trade Center budynek One WTC już jest najwyższym budynkiem w Nowym Jorku. Pokonał tym samym kultowy Empire State Building. W przyszłym roku, gdy zakończy się budowa, One WTC stanie się trzecim najwyższym budynkiem świata. Jego wysokość wyniesie 541 metrów.

  Zobacz budowę One WTC – zobacz ONE wTc !!! – Jeden: czy jestem w błędzie ?
  [filmik]

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-nowe-wtc-juz-goruje-nad-manhattanem,1,5119926,wiadomosc.html

  Prawdziwy Ołtarz Ofiarny to:
  wszczynanie wojen, prowokowanie do rewolucji, wywoływanie kataklizmów,
  zatruwanie żywności, „pokojowa” eksterminacja narodów, …to długa Lista…
  Symboliczny [na razie] Ołtarz Ofiarny to:
  III świątynia dla Salomona, z dodatkiem [już prawdziwym] III wojny światowej
  dla Lucyfera

  Wybudowano ołtarz ofiarny dla trzeciej świątyni – 29-11-2011

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/29/wybudowano-oltarz-ofirany-dla-trzeciej-swiatyni/

  to Plan satanistów… a jaki Plan ma Stwórca ?
  jak pisze @Ecnadna, cytuję:
  „…ale dla Boga było to bluźnierstwem i posłał kometę w celach higienicznych…”
  Zgadza się,
  Stworzyciel wyjątkowo dba o Higienę, zwłaszcza o tą duchową, przede wszystkim
  o Higienę… a nie o jakąś tam hostię IHS ;-))
  jachim boaz = judaizmu bóg
  talmud falliczny…

  Pozdrowionka dla Precza ;-))))

 12. Stwórca ma taki plan że do jego wysłanników tu na ziemi przychodzą chłopaki od 666 i proponują ustawkę życia za milczenie milczenie jest złotem korci mnie żeby sobie z nimi pogadać dawno nie gadałem teraz mnie straszą i rozpieprzają mi moją teorie bezpieczeństwa która nie jest moja skomlikowane to trochę ale tak to własnie jest

  Po co sobie zadają tyle trudu żeby mnie zniszczyć tego nie wiem Wszystko to jedna wielka halucynacja Bóg Szatan Niebo Piekło wszystko to tylko szerokość postrzegania rzeczywistości nic ponad to umysł i pamięć psychologiczna gra o nic czyli o miłość ktora zwycięża wszystko

  • Chłopaki od szóstek to straszne psotniki, ale nic nie poradzisz na to że dali się kupić za jakieś fanty czy duperele dodające pałerka do życia. Dostajesz ale siedź cicho, taka korupcja gdzie kupują duszyczkę, bo im nie chodzi tylko o zysk i władzę, ale o dusze ludzi, w końcu te szóstki do czegoś zobowiązują.
   Religie są po to aby trzymać ludzi za dusze, polityka jest po to aby trzymać nas za kieszeń, nauka aby nas ogłupiać. W tym wszystkim nie daj sobie tylko wyrwać wiary, każdy ma swą wiarę i wierzy w to co wierzy. Najważniejsza jest wiara w Boga, tej wiary nie daj sobie zakrzywić bo to jedyny wyznacznik aby pamiętać o swym człowieczeństwie.
   Nie daj się zniszczyć :)

  • czy tylko ja mam wrażenie, że tu wdziera się filozofia New Age? halucynacja? szerokość postrzegania rzeczywistości? a może zło nie istnieje? zło jest złem tylko jeśli uważasz że to zło?
   poprawcie mnie jeśli się zapędzam.
   ja już tam byłem, nie chciałbym żeby ktoś pomimo swojej wiedzy przeczytał jakieś pseudo wywody i znowu zgubił wiarę, na rzecz wiary ulepszonej w ‚ogrodników ludzkości’ – patrz w poprzednich komentarzach bia do tego artykułu.

 13. Nauka Talmudu o Chrześcijanach – cz. I – wg książki
  ks. J.B.Pranajtisa „Chrześcijanin w Talmudzie żydowskim” (Warszawa 1937 r.)

  cytaty:

  ROZDZIAŁ I
  JEZUS CHRYSTUS W TALMUDZIE

  Niemało jest do czytania w rozmaitych księgach talmudycznych o pochodzeniu Chrystusa, o Jego życiu i śmierci oraz o Jego nauce. Nie wszędzie jednak nazywany jest jednem i tem samem imieniem, ale w rozmaity sposób, jak: „Ten mąż”, „Niejaki”, „Syn rzemieślnika”, „Powieszony” i t. d. A więc:

  ARTYKUŁ I

  NAZWY CHRYSTUSA

  I. JESZUA HA-NOCRI – JESZU – JISZU

  Prawdziwa nazwa Chrystusa po hebrajsku brzmi Jeszua ha-nocri – Jezus Nazareński. Nazwa Nocri pochodzi od miasta Nacaret, w którem wychowywał się Jezus. Stąd i chrześcijanie nazywają się w Talmudzie Nocrim. [26–27]. Ponieważ słowo Jeszua wypisane całkowicie trafia się bardzo rzadko w księgach żydowskich, a prawie zawsze i wszędzie w skróceniu Jeszu, co czytają zdradliwie tak, jak gdyby powstało z początkowych liter trzech słów: Immach Szemo Ve-zikro – Niech będzie wymazane imię jego i pamięć jego.

  (…)

  II. OTO ISZ – TEN MĄŻ

  Nazywany jest Chrystus w Talmudzie Oto isz — ten mąż, wszystkim – oczywiście – dobrze znany. W Talmudzie, w traktacie Aboda zara 6a [Toserta], czytamy:

  „Chrześcijaninem (nazywa się) ten, kto wyznaje błędną naukę tego męża, który im nakazał, aby sobie uczynili dniem świątecznym pierwszy sabatu, t j. aby święcili dzień pierwszy po sabacie.”

  III. PELONI – NIEJAKI

  Dalej nazywany jest po prostu Poloni – niejaki, NN. Talmud, traktat Chagiga 4b, [Tosefta] podaje:

  „Marja… matka niejakiego, jak mówi się w Szabbat (104b).”

  że ta Marja nie jest inna, jak matka Jezusa, zobaczymy wkrótce [27-28]

  IV. NAGGAR BAR NAGGAR – RZEMIEŚLNIK SYN RZEMIEŚLNIKA

  Przez pogardę jest nazywany Naggar bar naggar – rzemieślnik, syn rzemieślnika; albo także Ben charasz ecim — syn cieśli.

  V. TALUI — POWIESZONY

  A wreszcie Talui – powieszony.

  R. Samuel syn Meira, przy Hilchot akum Majmonidesa, przypomina, że przede wszystkiem chrześcijańskie święta Bożego Narodzenia i Wielkiejnocy są zakazane, ponieważ są święcone „dla samego powieszonego”. R. Aben Ezra, w komentarzu do Genesis XXVII, 39, nazywa Talui tego, którego wizerunek umieścił na sztandarze cesarz Konstantyn:

  „w dniach Konstantyna, który zmienił religję i umieścił na swoim sztandarze obraz powieszonego.”
  __________________
  koniec cytatu ze strony
  http://newworldorder.com.pl/artykul,3605,Talmud-o-chrzescijanach-slow-kilka

  Powtórzę jeszcze raz:

  TALUI – Powieszony wg hebrajskiego Talmudu… [na krzyżu T – dopisek selera]
  PELONI – Poloni = Niejaki [tłum. z hebrajskiego wg ks. Pranajtisa, W-wa 1937 r.]

  wychodzi na to, że Polacy to Nijacy [czytałem gdzieś, że tłumaczy się też Niewolnicy]

 14. dlaczego Chrześcijanie, zamiast zająć się zbawieniem, jak zwykle walczą z całym światem? metody od czasów średniowiecza się zmieniły, ale mentalność ani trochę. Chrześcijanie! kto Wam każe oglądać filmy braci Coen, tanie głupie thrillery typu Hostel, a przede wszystkim – co popycha Jonasa Alexisa do osądów typu:”Sednem intelektualnego świata braci Coen jest tak naprawdę stary, dobry egzystencjalizm. Absolwent filozofii z Princeton Ethan Coen… bez wątpienia dobrze poznał prace Sartre i Camusa.” A może Ethan Coen akurat nie lubił Sartre i Camusa w czasie studiów, może miał poprawki z testów wiedzy na temat filozofii egzystencjalnej? albo inne stwierdzenie „Jeśli naprawdę nie chcą umieszczać moralizatorskich przesłań w swoich filmach, to dlaczego tak często uwłaczają postaci Jezusa Chrystusa (The Big Lebowski) czy tez w inny sposób otwarcie drwią z chrześcijaństwa (Bracie, gdzie jesteś?)”. czy autor tych stwierdzeń zadał sobie trud, żeby porozmawiać z braćmi Coen i ich zapytać o nurtujące go sprawy czy po prostu oparł swoje wywody na podaniach z mediów? jak ktoś chce bronić Chrystusa to niech pamięta jego słowa, np.”nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni” albo „prawda was wyzwoli”.

  • Człowiek – You talking to me ?

   Chrześcijanie nie żyją na Księżycu, więc obchodzi nas co się dzieje na Ziemi.
   Człowiek Sam Się nie może zbawić, tym bardziej nie może tego zrobić zakłamana
   instytucja, a jeszcze bardziej boże stworzenie, udające Boga – niejaki Lutek.
   Obchodzi nas, chrześcijan, co knuje nasz przeciwnik – materialny i duchowy,
   zarówno demon, jak i człowiek mu służący. Chciałbyś nas wysłać na Księżyc ???

   Głoszenie i opowiadanie się za Prawdą – to walka z przeciwnikiem. Analizowanie
   podstępnych teorii, nauk, ideologii i religii – to walka z Judaszami.
   Baczne obserwowanie upadłego świata – w którym przyszło nam, chrześcijanom
   żyć to walka z siłami ciemności, które uważają się za „oświecone”.
   To nie chrześcijanie niszczą ten Dar Życia Ziemię – pretensje proszę kierować
   pod Inny Adres. Ty, Człowiek, możesz kłaniać się Obeliskom i bić brawo Chwastom.
   Wolno ci…

 15. Chrześcijaństwo Kontra – chrześcijanIZM, talmudyzm, judaizm, imperializm, faszyzm,
  katolicyzm, satanizm… długa Lista Legionów Lucyfera. Ich liczba 666.

  Biblia – Apokalipsa Świętego Jana /Biblijny, dramat historyczny/

 16. Pingback: Wojna kulturowa: Judaizm kontra ludzkość « Dziennik gajowego Maruchy

Możliwość komentowania jest wyłączona.