Ron Paul, masoneria i parytet złota

 

Glenn (Henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

Członkowie rodziny Rona Paula należą do masonerii i Zakonu Wschodniej Gwiazdy – tak twierdzi Penny Freeman, jego dyrektor kampanii w czasie wyborów do kongresu oraz koordynator wolontariuszy Paula przez 10 lat (mąż Penny Freeman, dr. Gerald Freeman wywodzi się z tych Freemanów – jednej z rodzin Illuminati).

Garść ciekawych informacji o Ronie Paulu:

20 kwietnia 2008:

 Liberty Oak Ranch

Przestań używać Rona Paula jako usprawiedliwienia dla swoich fanatycznych wierzeń. Najwyraźniej nie masz zielonego pojęcia zarówno o nim jak i o jego ideałach. Nie wiesz też nic o masonerii i organizacjach Wschodniej Gwiazdy.

 1. Ojciec Rona Paula był masonem a sam dr. Paul powtarzał wiele razy że ma szacunek dla tej organizacji i był gościem wielu otwartych spotkań [masonerii] w swoim regionie. Wiem bo układałam mu harmonogram przez 10 lat.

2. Jego żona Carol należy do Zakonu Velasco z Wschodniej Gwiazdy, posiada też członkostwo w loży w Freeport.

3. Ich córki, Lori i Joy, były Tęczowymi dziewczynami (Rainbow girls) – to kolejna organizacja związana z masonerią.

http://watch.pair.com/synarchy-6.html

http://www.dailypaul.com/46310/freemasonry-is-evil

Alex Jones ujawnił treść dokumentu „The New Pearl Harbor”(Nowe Pearl Harbor) pochodzącego z Project for the New American Century (PNAC – Projekt Nowego Amerykańskiego Wieku) będącego częścią agendy ustanowienia Nowego Porządku Świata. Alex nie wspomniał jednak o innym dokumencie PNAC, autorstwa członka zarządu PNAC  Lewisa Lehrmana,zatytułowanym „Pieniądze i nadchodzący Ład Światowy: Stworzenie Międzynarodowego Ładu Monetarnego„. Dokument ten widnieje na stronie internetowej „Gold Standard Now” (Czas na Parytet Złota) będącej projektem Instytutu Lehrmana. Już sam tytuł mówi wiele – dokument potwierdza że PNAC chce ustanowienia Nowego Porządku Świata opartego na parytecie złota. Według Lewisa Lehrmana parytet złota Nowego Porządku Świata wejdzie w życie w ciągu pięciu lat.

Lewis Lehrman pomagał Ronowi Paulowi w napisaniu The Case for Gold (Kwestia Złota). Alex Jones jest wielkim promotorem Rona Paula i powrotu do parytetu złota. Alex Jones i Ron Paul sporo inwestują w złoto, a producent programu Jonesa jest nawet handlarzem złota. Alex Jones sporo wie o ostatniej rozgrywce NWO i globalnym zniewoleniu. Tego co Alex ci nie mówi to fakt że parytet złota jest częścią NWO, zniewolenia i że Jones i Paul dużo w niego inwestują. Ponieważ aktywnie promują ten parytet, nie inwestują w złoto ponieważ boją się parytetu Nowego Ładu. Oni zwyczajnie wspierają tą agendę.

Ron Paul publicznie wspierał ideę globalizacji i jednej światowej waluty – złota.

„Nie ma się czego obawiać ze strony globalizmu, wolnego rynku i jednej światowej waluty…”

http://libertyrevival.wordpress.com/2012/02/28/pnac-infowars-com-and-ron-paul-partner-for-a-new-pearl-harbor/

(Ed Griffin jest najwyraźniej częścią tej agendy, włącznie z Ronem Paulem i Peterem Schiffem – nie potrafię jednak znaleźć żadnych związków Schiffa z Illuminati):

Fred Koch założył John Birch Society w roku 1958. Uczył się w nim Ed Griffin. Napisał on później słynną książkę: „Stwór z Wyspy Jekkyla”. To był odgrzewany kotlet w postaci nowej wersji genialnej książki Eustacego Mullinsa „Sekrety Rezerwy Federalnej” z jednym jedynym wyjątkiem: pomijała całkowicie analizę parytetu złota przeprowadzoną przez Mullinsa, który stwierdził że jest on kolejną operacją bankowców, oraz historię o tym że brytyjskie żądania płacenia podatków w złocie były przyczyna Wojny o Niepodległość USA. Zamiast tego Griffin nawołuje do przywrócenia parytetu złota. To jest kluczowy punkt w historii przejęcia „ruchu prawdy” (truth movement) przez austriackich ekonomistów.

JAK ELITY FINANSOWE TWORZYŁY LIBERTARIANIZM I AUSTRIACKĄ EKONOMIĘ:

http://realcurrencies.wordpress.com/2012/02/17/how-the-money-power-created-libertarianism-and-austrian-economics/

——-——————————————————————————————————–
Komentarz od JB (na henrymakow.com):

 

Od wielu lat pytam o to fanów Rona Paula – i wiecznie trafiam jak grochem w ścianę… „W jaki sposób parytet złota ma pomóc ludziom, skoro to elity posiadają większość złota?”

Parytet złota pozwoliłby elicie być jedyną grupą posiadającą znaczące ilości „prawdziwych pieniędzy”. To tak jakbyś oddał im świat na tacy. To mogłoby wyjaśniać dlaczego Ron Paul ciągle żyje.

Jeśli Paul jest wrogiem elit, to nie byłby tak usilnie promowany przez media. Ja wiem, popularne jest mówienie o tym że media go pomijają. Ale wynika to z braku zdolności postrzegania rzeczy z szerszej perspektywy.

Zabawa polega na tym: używają „ważniaków” w mediach do atakowania Paula, jednocześnie używając tych „fajnych” do jego promowania. Goście pokroju Jona Stewarta, Jaya Leno, Billa Mahera itd. naprawdę dobrze wypromowali Paula. Media wiedzą jak opinia publiczna postrzega ich graczy. Wiedzą że ludzie którzy mogliby identyfikować się z Ronem Paulem będą reagować alergicznie na medialnych „ważniaków” – w końcu „ważniacy” są tylko dla bezrozumnych owiec przed telewizorami. Wiedzą też że gdy „ważniacy” będą atakować Paula pobudzi to do agresji zwolenników Rona Paula, którzy utwierdzają się w przekonaniu że Paul musi być po ich stronie skoro establishment tak go nie lubi. Śmieszne to i tragiczne zarazem.

To mnie zwyczajnie przytłacza, gdy widzę tych wszystkich ludzi twierdzących że się „przebudzili”, gardzących w rozmowie zwykłymi owcami – tak naprawdę nie tylko się nie przebudzili, nie tylko stali się użytecznymi narzędziami ale wręcz aktywnie pomagają wcielać w życie prawdziwą agendę elit.

Większości zwolenników Rona Paula nie sposób przekonać. Stał się dla nich religią. Zawsze rządziły nami emocję i dalej tak jest. Jesteśmy niewolnikami swoich emocji. Elity rzeczywiście są ekspertami w ludzkiej psychologii i dlatego zdołały przechytrzyć „przebudzonych”.

_________________________________________________________________________________________

Komentarz Krzysztofa, analityka finansowego:


Wnioski: oparcie systemu finansowego na czymkolwiek, czego zasoby byłyby ograniczone, jest BŁĘDEM. Pieniądz powinien służyć przede wszystkim funkcji rozliczeniowej, a tezauryzacja powinna odbywać się w rzeczywistych dobrach. Inaczej prowadzi o to do poważnych wypaczeń, m.in.:

1. Tworzenia się fikcyjnego majątku i spekulacji, oderwania wartości rzeczywistej od księgowej – wystarczy trochę migracji kapitału, wycofania jego z obiegu przez tych, którzy zamiast wydawać odkładają, „spowolnienia obiegu pieniądza” i wszystko się wali – chyba, że możesz elastycznie zwiększać i zmniejszać podaż pieniądza (co nie jest możliwe w sytuacji oparcia pieniądza na ograniczonych zasobach o z góry określonej ilości, patrz p. 2)

2. Potężne kryzysy gospodarcze, na przemian inflacja i deflacja związana z:

a) ruchami pieniądza nie mającymi pokrycia w transakcjach gospodarczych (do obsługi transakcji potrzebny jest pieniądz, na danym obszarze może raz być więcej transakcji i mniej pieniądza, a raz odwrotnie, w sposób oczywisty przekłada się to na ceny – tak jak kryzys gospodarczy w Hiszpanii w czasach rabowania złota z Ameryki Południowej – nagle wszystko stało się drogie, bo ludzie mieli dużo złota)

b) wzrostem aktywności gospodarczej, która nie może zostać obsłużona przez zbyt mała masę pieniądza – bez możliwości regulacji podaży pieniądza tamowane, lub PERFEKCYJNIE KONTROLANE PRZEZ POSIADAJĄCYCH PIENIĄDZ jest życie gospodarcze.

3. Właśnie, tworzy się kasta ludzi posiadających złoto, którzy mają fizyczny pieniądz (i go kontrolują), podobnie jak obecnie właściciele prywatnych banków centralnych. Różnica względem obecnego, również wypaczonego systemu jest taka, że obecnie może się jeszcze zdarzyć kolejny Kennedy, który wypuści własną walutę, oczywiście nie zabezpieczoną złotem, a opartą na zaufaniu do rządu i państwa (jak obecnie) – a jeśli będzie geniuszem lub będzie miał silną opiekę Boża, to dodatkowo zrobi to bez odsetek na poziomie banku centralnego. Po wprowadzeniu systemu walut mającego pokrycie w złocie opcja wypuszczenia własnej waluty po ewent. zmianie rządów odpada, byłby to doskonały system kontroli ze strony posiadaczy złota bez względu na to, kto jest wybierany na rządzących. O ile jeszcze będą oni wtedy wybierani…

Budowanie na tym światowej gospodarki, to jest to równie chory pomysł, jak prywatne banki centralne (szczegółowo opisane jest to m.in. w filmie Money Masters, poza końcową konluzją zgadzam się z wywodami twórcy filmu – choć sam film jest dość trudny w odbiorze nawet dla finansistów).

 

Zobacz także:

Libertarian Revolution

How the Illuminati spawn Libertarians

Uważaj na złoto

Ron Paul masonem? (ang)

_______________________________________________________________________________________

Texe Marrs o Ronie Paulu:

Ron Paul: „Nie ma powodu by obawiać się waluty światowej”

_____________________________________________________________________________________

Protokół V:

§ 5. Złoto silnikiem mechanizmów państwowych

Wszystkie koła mechanizmów państwowych poruszają się dzięki działaniu silnika, pozostającego w rękach naszych. Silnik ten – to złoto. Wymyślona przez mędrców naszych nauka ekonomii politycznej od dawna już wskazuje na królewską potęgę kapitału.

Protokół XX:

§ 10. Waluta złota

Wiecie o tym, że waluta złota była zgubą dla państw, które ją wprowadziły, bowiem nie mogła zaspokoić popytu na pieniądze, tym więcej, że wycofaliśmy, o ile było to możliwe, złoto z obiegu.

Protokół XXI:

§ 1. Tajemnica przyszłości

We wszystkim, o czym wam dotychczas mówiłem, starałem się szczegółowo zarysować przed wami tajemnicę faktów obecnych i minionych, doniosłych zdarzeń w niedalekiej już przyszłości oraz tajniki zasad nowych stosunków z gojami i operacji finansowych. Na ten temat muszę jeszcze wiele dorzucić.
W naszych rękach powstanie największa siła współczesna – złoto: w ciągu dwóch dni możemy z kas naszych wydostać dowolną ilość złota.

 

Reklamy

32 comments on “Ron Paul, masoneria i parytet złota


 1. I jest pytanie sam to wymyślił czy ktoś mu powiedział?
  Ron Paul jest „rozwiązaniem” na problem.

 2. Zgadzam się co do Paula, choć sam do pewnego momentu ceniłem go sobie (dużą część postulatów do dziś podzielam), ale co do krytyki standardu złota nie mam już takiego przekonania. Ekonomia to trudna dziedzina wiedzy, dlatego nie uważam abym mógł się wypowiadać na te tematy z apodyktyczną pewnością, jednak są w tym artykule zdania, z którymi na pierwszy rzut oka nie można się zgodzić. Na przykład:
  „Od wielu lat pytam o to fanów Rona Paula – i wiecznie trafiam jak grochem w ścianę… “W jaki sposób parytet złota ma pomóc ludziom, skoro to elity posiadają większość złota?”
  Parytet złota pozwoliłby elicie być jedyną grupą posiadającą znaczące ilości “prawdziwych pieniędzy”. To tak jakbyś oddał im świat na tacy.”

  Przecież parytet złota właśnie na tym polega, że banknoty są w pełni wymienialne na kruszec i odwrotnie. A żeby do tego doszło trzeba ustalić jakiś kurs wymiany, który przecież już istnieje, bo jest nim cena pewnej ilości złota wyrażona w danej walucie. W jaki więc sposób ci, którzy posiadają „znaczące ilości prawdziwych pieniędzy” mieliby się nagle wzbogacić czy też umocnić na swoich pozycjach? Biedny też się wprawdzie na tym nie wzbogaci, ale i nie zbiednieje, bo niby jak i dlaczego? A przynajmniej wartość pieniądza stałaby się stabilniejszą i mniej podatną na manipulacje.
  Doprawdy, nie rozumiem tych zarzutów. Albo za głupi na to jestem, albo one są zwyczajnie nietrafione.

  Problem jest dopiero, i o tym być może jest mowa, kiedy „wycofuje się złoto z obiegu” (jak w Protokołach) i zabiera je ludziom (jak w USA w 1971!), zabraniając posiadać na własność. Tyle tylko, że to nie ma nic wspólnego ze standardem złota jako takim.

 3. Przepraszam, że kompletnie poza tematem, ale jak byłem katolikiem to mnie kuzynka zrobiła ojcem chrzestnym ;( teraz jak jestem chrześcijaninem to chciałem coś wpisać fajnego młodemu z Biblii i pytanie może nasuwa się Wam jakiś fajny fragment, który byłby idealny do wpisania ;) pozdro

 4. Jr 29 11 TO DOBRY FRAGMENT

  KIEDYŚ GO DOSTAŁEM W NOCY O 0 30 OD KONTAKTU CO SIĘ ZNAZYWA TEŻ JEREMIASZ DZIWNY TO BYŁ ZBIEG OKOLICZNOŚĆI JEST DOBRY NA WSZYSTKO

 5. Gdyby taki parytet został wprowadzony – to najprawdopodobniej posiadane przez nas złoto podlegało by konfiskacie lub wymianie na „nowy pieniądz” tak jak 100 lat temu w USA tyle że teraz w skali świata

  Więc może to srebro a nie złoto jest lepszą inwestycją ? Jak to widzicie ?
  Może srebro straci wartość bo nie będzie używane jako alternatywna waluta… sam nie wiem, szkoda że żywność ma ograniczone terminy ważności… ;)

  Reasumując – powiedzmy że mamy teraz wolne 100 tyś zł – co kupić na te czasy ? ;)

 6. Jak dla mnie najlepiej kawałek ziemi (im dalej tym lepiej), postawić domek z własną studnią i spokojnie żyć :)

 7. 100 tys na ziemię domek i studnię nie wystarczy ;)

  Może jednak srebro ? a może coś co będzie potrzebne w ciężkich czasach – jak ktoś ma dużo miejsca to duużo spirytusu i papierosów ;) , a może jednak złoto – hmm o to jest pytanie

 8. Przepraszam, że nie na temat, ale zauważyłam dzisiaj na uczelni coś ciekawego. Mianowicie gablotę i wywieszone w niej rzeczy dotyczące, uwaga, trzeciej świątyni jerozolimskiej. Są pokazane obrazki z wyglądem świątyni za czasów Jezusa i rekonstrukcja wspomnianej planowanej trzeciej. Ot, tak sobie to wisi najnormalniej w świecie. Oprócz tego druga gablota z mnóstwem plakatów przedstawiających religię buddyjską i napis: 8 kwietnia narodziny Buddy. No i oczywiście coś o ewangelizacji z jednoczesną reklamą tej religii. Bardzo interesujące i chyba nie trzeba wspominać w jakim kierunku ten świat zmierza.

  • Na twojej uczelni grasują ludziki od piramidek, ci ludzie chodzą i tak podrzucają w różnych miejscach swoje artefakty (stworzone przez dziwnych ludzików) w celach przyzwyczajenia ludzi do symboliki, gdy owieczki zaakceptują artefakty i symboliki wtedy zrobią im taką globalną podmianę, normalka że ludzie będą chodzić i oglądać, a nawet nie zajarzą o co w tym biega, czym są symbole, jakie znaczenie mają artefakty i po co w ogóle one są.
   Jak bojkotować, można zgłosić dyrekcji, ale będą namierzać i obserwować tego co zgłosił, możesz mieć problemy z nauką i inne takie, znajdą sposób. Mają „oko” zawsze gdy jakaś osoba ogarnięta i wyczulona na takie chamskie zmiany babilońskie, egipskie, dupopejskie i inne dupodyjskie czakrami naćpane z tańcem kundalini na golasa :)

   Można WYDRUKOWAĆ i po kserować (nie namierzą, kartki dotykać suchymi rękoma, dobrze używać gumowych rękawiczek, aby nie pozostawić na nich śladów, włącznie z taśmą klejącą czy czymś podobnym, uwierzcie mi mają sposoby na odcichy i po cichu sprawdzą bazy danych) kartki z napisem „symbole masońskie w gablotach tu i tu” i wystarczy, jak nikt nie widzi ponaklejać w paru miejscach najbardziej uczęszczanych, co będzie ujawniać owe przebiegłe zagrywki horusków. To nie jest wandalizm, tylko dawanie innym znaku że tu jest MINA, aby to omijali, nikomu o tym nie wspominać o tym że się naklejało, udawać jelenia, w twym przypadku łanie :)
   Wiem, zabrzmiało jak bym namawiał do złego, ale skoro oni w taki sposób na cichca to trzeba walczyć podobnymi metodami nie fair. Ludzie szybko załapią o co biega i pewne jest że z grupy znajdą się tacy co z czasem sprajem lub mazakami odpicują coś dla zabawy, chyba że ci co to ustawili szybko to usuną aby nie budzić podejrzeń u większości, a jak szybko usuną to znaczy że poskutkowało, choć pewne jest że zostawią będą udawać że jest wszystko ok :D ale będą obserwować, wtedy z naklejaniem trzeba przystopować, bo wredne oko patrzy :)

   Ważne że witrynka z symboliką zostanie zdemaskowana i nabierze już innego znaczenia, odwróci się przeciwko temu co to ustawił, a dyrektorek czy dyrektorka będzie mieć niesmak i kaca moralnego, chyba że są lemingami do kwadratu.
   Ten co to ustawił niech sobie w chałupie poustawia buddyjskie i masońskie duperele, niech odstawia tańce kundalini na golasa, niech medytuje, niech liczy swoje czakry i ogląda swą fioletową poświatę przy świetle fluorescencyjnym o kolorze fioletowym gdy wyjdzie ze swego ciała :D
   Z braku zajęcia i dobrobytu w dupach im się poprzewracało.

   Ilona Pozdrowionki :)

  • Zapomniałem napisać że masz dobrą spostrzegawczość i masz racje z tym co napisałaś. To prawda planują budowę świątyni, chcą ludzi przyzwyczaić do tego w tak bezczelny sposób. Zawsze nam narzucali swoje punkty myślenia, tym razem robią to w bardzo perfidny sposób, chcą wykorzystać niewiedzę ludzi (profan jak to oni mówią na nas, czyli inaczej głupcy, ludzie nie oświeceni) Świątynia Jerozolimska została zniszczona przez Rzymian i tak ma zostać, tam zbudowano meczet i ładnie on tam wygląda. Maja dużo kościołów, synagog, czy innych swoich takich niech tam odstawiają swoje pokazy w obrazach i rzeźbach.

   Taka propaganda jest robiona gdyż w świecie okultystów

   – żło musi mieć przyzwolenie ludzi, aby mogło czynić zło –

   Więc teraz jest zrozumiałe dlaczego chcą nas przekonać, maja dość władzy aby użyć podstępu i rozwalić meczet, ustawić świątynie posadzić kukłę i tańczyć z radości. Przyzwolenie wszystkich musi być, bez przyzwolenia zło jest słabe i na krótką mete. Bóg dał nam władzę na Ziemi, mamy się opiekować i chronić, demony są słabe nawet nie potrafią się dobrze zmaterializować, potrzebują słabego ciała żywego.
   Demony same nie wejdą w człowieka, nie wejdą do jego domu gdy ich się nie zaprosi, stąd te ataki na wiarę ludzi, propagowanie zdemoralizowania, aby ludzi osłabić, zło szybko znajdzie furtkę i z człowieka stanie się zombi materialne, alkoholiczne, seksocholiczne lub inne odczłowieczenie.
   Nawet na filmach taki zębaty Drakula musi mieć zaproszenie aby wejść do domu :D a te filmy przecież kręcili ludziki obeznani w klimatach okultyzmu.

   Nie ma zaproszenia na imprezkę, nie ma zabawy, proste idź gdzie indziej robić zadymy w moim domu nie będziesz odwalać szopek. Świat zdemaskuje i odrzuci narzucaną wolę zła, wtedy zło odejdzie w cień i będzie się przyglądać i czekać na okazje. Teraz zło sobie pozwala bo za dużo przyzwoleń ma dzięki tak bardzo reklamowanej podświadomie TV i mediów. Jak zdechną elektrownie nie będzie kuszenia, dlatego tak boja się rozbłysków na słońcu. To wszystko zależy od nas, ludzi normalnie żyjących, jak długo pozwolimy im na czynienie zła.

   Gablotki poustawiali i myślą że zmienią ludzką świadomość, do tak błahych psychologicznych manipulacji się posuwają.

   • Myślę, że ta wystawa ma coś wspólnego z ekumenizmem, tym bardziej, że to katolicka instytucja, więc taki międzyreligijny dialog jest tam na miejscu.
    Niewiedza i zdolność myślenia są na tragicznym poziomie. Można kogoś przed czymś przestrzegać, ale usiądzie taki jeden z drugim przed telewizorem i wszystkiego zapomni, albo jeszcze gorzej, stwierdzi że tego co się dzieje nie można interpretować w taki „spiskowy” sposób, bo to niemożliwe, bo nie może dziać się w naszych czasach i inne budujące rzeczy.

    Pozdrawiam również

 9. ja już od 6 lat zastanawiam się jak zrobić, żeby się nie dać zaczipować :/ Ma ktoś plan na ten czas ucisku, który nadejdzie?

 10. no tak.. ale co z tymi, którzy nie chcą się czipować? wedle tego, co jest napisane w apokalipsie to bez tego ani nic nie kupię, ani nie sprzedam. Umrę z głodu.

  • Ufaj Bogu i nie rozstrząsaj tak czegoś, co jeszcze nie nadeszło i nie wiadomo czy w ogóle kiedyś dane mu będzie się zdarzyć.

  • Postep technologiczny wymusi to na ludziach.
   Jesli niechcesz byc czescia technologicznego spoleczenstwa lucyfera to sugeruje zebys juz zaczal uczyc sie przetrwania w naturalnym srodowisku i.e. schronienie w gorach, jak zdobyc i przygotowac posilek etc.

   Oczywiscie tez modlita i zaufanie Bogu.

   Przy okazji:
   Ponoc Ron Paul wycofuje sie z walki o ofotel prezydeta.

 11. Pingback: Ron Paul, masoneria i parytet złota « Stop Syjonizmowi

 12. Podziękowania Rad za ten materiał. Kiedyś na SS pojawiło się kilka materiałów o RP. Szybko jeden internauta ukazał, że od Rona Paula czuć aż zza oceanu lożą.

  Czapki z głów i pozdro.

 13. Mów o tych tajemnicach które nie są tajemnicami, mów o tych sprawach które są jawne, bo ludzie chcą słyszeć to publicznie i jak usłyszą to zaczynają taką osobę nosić na rękach. Uważają go za idola niosącego prawdę.
  Ale jest jedno ale ci idole mówią jak leci, ale nie powiedzą całej prawdy. Tak podstawia się „mesjaszy politycznych” którzy zasiadają na najwyższych urzędach. Rona Paula o przynależność z przestępczą organizacją podejrzewałem gdy z pełną śmiałością nawijał o całym brudzie bankowym, co jest tak delikatnym tematem. Więc pomyślałem sobie jak jest z nimi to będzie ogłupiał, a jak robi im siku do ogródka to go załatwią jak Kennediego.
  Ron Paul ma się dobrze do dziś, więc robi celowe zamieszanie, jest jedną z opcji na fotel prezydenta, gdyby ich kukiełce coś nie wyszło to Ron Paul jako plan B. Bo ten kto startuje musi być z ich jednej głowy Hydry :)

  Właśnie, aby nie robić offtopa, nie mam ostatnio dużo czasu więc tak przy okazji dopisałem bo mogę zapomnieć :)
  Idzie mi o to że w ogóle te mitologie są jednymi z ulubionych bajek wyznawców piramidek.

  http://free.of.pl/m/mysticearth/mitologia/gr/duchy.html
  http://www.historiasztuki.com.pl/040_MITOLOGIA_TEOGONIA.html

  Gdy tak poczyta sobie zwyczajnie żyjący normalny człowiek to stwierdzi że to jakieś chore i dobrze że to tylko mitologie i tego pół zwierza i ludzia nie ma.
  Mam jakieś wewnętrzne przekonanie że to są jakieś hybrydy które istniały w tamtych czasach przed potopem. A może to dzieciaki zmutowane takie były z połączenia antychrystów z ludźmi i zwierzętami. Albo technologia w tamtych czasach była tak zaawansowana że hybrydy z ludzkim DNA były czym normalnym, ale dla Boga było to bluźnierstwem i posłał kometę w celach higienicznych. Bo zdemoralizowana istota będzie współżyć z wszystkim tym co wulgarne lub inaczej zboczone i wyrachowane, więc może sobie tworzyli genetycznie takie stworki dla własnych widzi misie. Mitologia mitologią, a może ktoś chce abyśmy myśleli że to mitologie ? Na dodatek skoro przodki malowali i rzeźbili swoje żywota, to te hybrydy pozostawione na freskach i innych też są pozostałościami po jakieś zdemoralizowanej cywilizacji.

  Albo Zeusa jehowcy ukrywają na swych obrazkach (nie mogłem znaleźć w necie fotki) w swych strażnicach, więc zastanawiało mnie skąd te ich zamiłowanie do mitologi a w ogóle do samego Zeusa i znalazłem w necie wypociny ludzi, są nawet sensowne i sprawdźcie czy dobrze gadają.
  http://watchtower.org.pl/forum/topic/29-czy-jahwe-to-zeus/
  http://newworldorder.com.pl/artykul,2773,Swiadkowie-Jehowy-a-NWO

  Albo to jakie podobieństwo ciekawe :)
  http://www.eioba.pl/a/1ncr/czy-plagiat-chrzescijanstwa-byl-mozliwy

 14. hipotetycznie nawet gdyby RP był dobrym człowiekiem, nie przekupnym i został wybranym na prezydenta nic nam to nie daje system jest taki sam jaki był. a pojedynczego człowieka można zastraszyć chodź by wymordowaniem rodziny.
  politycy nie mają rzeczywistej władzy i nigdy nie mieli.

  podsumowując kostka mydła nie wyczyści szamba

  • Słusznie prawisz, ale Ron Paul i tak nie zostanie prezydentem, nie zostanie nim także Mitt Romney. Powód jest z pozoru absurdalny, a jednak gotów jestem się założyć. Otóż tylko Obama ma imię i nazwisko dające razem 11 (bądź 13 bądź 23) liter…:
   Prezydenci stanów zjednoczonych od najnowszych czasów:

   Ci którzy nie mają dopisanych liter, to niektórzy z nich są zakodowani w liczbę 15 i 12, które mają swoje odpowiedniki w religii satanistycznej THELEMY, ale już nie chciałem komplikować, generalnie całość liczb magicznych to:

   11,12,15,31,44,56,61,65,66,75,78,93,111,120,122,131,156,161,210,220,222,228,333,418,434,444,451,463,506,555,567,666,718

   44. Barack Obama – 11 liter

   43. George Bush – 11 liter / wiceprezydent Richard Cheney – 13 liter

   42. Bill Clinton – 11 liter / wiceprezydent Albert A Gore – 11 liter

   41. George W Bush – ojciec – 11 liter

   Rozwinięcie: George Herbert Walker Bush – 23 litery ; 2/3 = 0.666

   40. Ronald W Reagan – 13 liter / wiceprezydent George Bush ojciec – 11 liter

   39. James Carter – 11 liter / wiceprezydent Walter Mondale – 11 liter

   38. Gerald R Ford – 11 liter /

   37. Richard M Nixon – 13 liter / wiceprezydent Spiro T Agnew – 11 liter

   36. Lyndon Johnson – 13 liter

   35. John Kennedy – 11 liter

   34. Dwight David Eisenhower

   33. Harry Truman – 11 liter

   32. Franklin Delano Roosevelt – 23 litery / wiceprezydenci: John N Garner – 11 liter i Harry Truman – 11 liter

   31. Herbert Hoover – 13 liter / wiceprezydent: Charles Curtis – 13 liter

   30. John C Coolidge – 13 liter

   Rozwinięcie: John Calvin Coolidge Junior – 23 litery

   29. Warren Harding –. 13 liter

   28. Thomas W Wilson – 13 liter

   27. William Taft – 11 liter

   Tutaj trop się urywa: 7 wspaniałych

   26. Theodore Roosevelt junior

   25. William Mckinley –

   24. Stephen Cleveland

   23. Benjamin Harrison / wiceprezydent Levi P Morton – 11 liter

   22. Stephen Cleveland

   21. Chester Arthur

   20. James Abram Garfield – 18 liter = 6+6+6 = 18

   A tutaj powraca

   19.Rutherford Birchard Hayes – 23 litery

   18. Ulysses S Grant – 13 liter

   17. Andrew Johnson – 13 liter

   16. Abraham Lincoln

   15. James Buchanan – 13 liter

   14. Franklin Pierce / wiceprezydent William King – 11 liter

   13. Milliard Fillmore

   12. Zachary Taylor – 13 liter

   11. James Knox Polk – 13 liter

   10. John Tyler

   9. William Henry Harrison

   8. Martin V Buren

   7.Andrew Jackson – 13 liter

   6. John Q Adams – 11 liter / wiceprezydent John Calhoun – 11 liter

   5.James Monroe – 11 liter

   4. James Madison / wiceprezydent Elbridge Gerry – 13 liter

   3. Thomas Jefferson / wiceprezydent George Clinton – 13 liter

   2. John Adams

   1. George Washington

   Tak więc 28/44 prezydentów w nazwiskach miało perfidnie zakodowany symbol illuminacko-satanistyczny, ciekawe kto im wymyślał te nowe nazwiska…
   http://www.proroctwa.com/zakodowane-liczby-szatanskie.htm

Możliwość komentowania jest wyłączona.