Swastyka i Czarne Słońce

 

Fallenalien, tłumaczenie: radtrap

Oto nasienie węża i jego mroczna symbolika. Niektórzy twierdzą że symbole pokazane poniżej nie są ze sobą powiązane, inni – że reprezentują one aspekty pozytywne…

Na temat pochodzenia swastyki utworzono już wiele teorii, tak samo jak o tym co sobą reprezentuje: mroczną energię, ruch, złamany krzyż, koło życia (dharma), przełom wieków, kosmiczną otchłań i to co w niej przebywa, spiralne Bramy międzywymiarowe, oś wszechświata… w rzeczywistości żadna z tych rzeczy NIGDY nie reprezentowała niczego dobrego (podobnie jest z pentagramem – nie ma czegoś takiego jak dobry pentagram). Przy zetknięciu się z tym symbolem należy pamiętać o dwóch rzeczach:

1] Okultyzm to kłamstwa Szatana
2] Światem rządzi nasienie węża (hebr. Nahasz)

Z oczywistych względów swastykę kojarzy się dziś z nazistami, ale sam symbol jest znany ludzkości od tysięcy lat:

1] Budda     2]Hindu Diwali – Festiwal Światła
3] Lord Ganesz – hinduistyczne bóstw-słoń     4] Indiański strój

Buddha Swastika Diwali Swastika
Ganesh Swastika Native American

Grecy nazywali swastykę „gammadion” i umieszczali ją (lub chowali – tak jak na hełmie poniżej) na ceramice, budowlach itd. Niektórzy nazywają ten symbol „greckim kluczem”:

Greek Swastika Greek Helmet Swastika

Tybet:

1] Tybetański Lama
2] Naziści odwiedzający ezoterycznych mnichów tybetańskich, od których dowiadują się że Atala (Atlantyda), wraz z całą jej złowrogą, zaawansowaną technologią, została zamrożona w mgnieniu oka i znamy ją dzisiaj wszyscy jako Antarktydę.

Lama Tibet Swastika Greek Helmet Swastika

Czy mamy na to jakieś dowody?

TAK – zamrożone mamuty znalezione w obrębie koła podbiegunowego w Arktyce wciąż miały niestrawione pożywienie w swoich żołądkach (skoro miały tam żywność, oznacza to że oba bieguny nie zawsze były lodowymi pustyniami). Niektóre miały nawet kwiaty między zębami. Ich ciała musiały zostać błyskawicznie zamrożone, co zgadza się z teoriami naukowymi opisującymi przebieg biblijnego Potopu (a także mitów o takim kataklizmie znanym innym cywilizacjom). Takie wyjaśnienie jest odrzucane przez większość naukowców z prostego powodu – znajduje się ono w Biblii, którą współczesna nauka ma za zadanie zdyskredytować. W ciągu ostatnich dekad zebrano mnóstwo dowodów na mający miejsce w przeszłości globalny Potop, w tym między innymi wnioski z badań geologicznej struktury Wielkiego Kanionu. To, wraz z wzrastającą ilością dowodów na Inteligentny Projekt naszego świata (spójrz na bacterium flagellum), zaczyna trząść słabo ukorzenionym drzewem ewolucji. Jego owoce spadają na ziemię i gniją.

Wracając do mamutów i bieguna północnego – to wyjaśnia dlaczego nigdy nie znaleziono Atlantydy, mimo wielu prób, oraz dlaczego naziści znaleźli zamrożone pojazdy latające pod śniegiem Antarktydy. Podobnie jak mamuty, vimany i inne wytwory przedpotopowej technologii zostały zamrożone w mgnieniu oka.

Ameryka:

Pre-columbian Pot Swastika

Sekretne miejsca na Google Map:

(Budynek poniżej: Baza Marynarki Wojennej USA w Coronado, Kalifornia):

Forest Swastika US Navy Base Swastika

Więcej przykładów azjatyckiej architektury:

1] Tybet 2] Burma 3] Indie

Buddhist Temple Swastika burma Swastika Indian Temple Swastika

Tybet

1] Swastyka na drzwiach – talizman przynoszący szczęście
2] & 3] Dekoracja na podłodze

Tibetan Swastika Tibetan Swastika

Tibetan Swastika Tibetan Swastika

Tibetan Swastika Tibetan Swastika Tibetan Swastika

Indonezja

Indonesian Swastika Indonesian Swastika

Niemcy i rasa aryjska z Atlantydy

Znakiem „Niemieckiego Zakonu” założonego w roku 1912 była przypinka z brązu przedstawiająca swastykę i dwie włócznie. Towarzystwo Thule również używało swastyki w swoim herbie – nazywali ją „zgiętym krzyżem” i twierdzili że symbolizuje ona ich wielką wiedzę tajemną i wyższość rasową. To z Thule swastyka zawędrowała do symbolizmu nazistów. Reprezentowała nie tylko potęgę, lecz również ich pierworództwo i nadnaturalne moce…

Thule society SwastikaSwastyka używana była przez całą historię antyczną we wszystkich częściach świata, co oznacza że wszystkie ziemskie królestwa były ze sobą w jakiś sposób powiązane – ale jak to możliwe? Jak to możliwe by identyczny symbol używany był w różnych częściach przedpotopowego świata, który według nauki zamieszkany był przez człowieka epoki brązu, nie znającego żadnych form transportu?

Dlaczego swastyka używana była przez Towarzystwo Thule a następnie partię nazistowską?
Czy oznacza to że Niemcy lat 40-tych znajdowały się pod tym samym wpływem co ludy starożytne, umieszczające swastyki na wytworach swojej cywilizacji?

Misją Thule było zgłębianie ezoterycznej i okultystycznej wiedzy. Wpływ tej wiedzy na Hitlera doprowadził do jednej z największych zbrodni kiedykolwiek popełnionych przez rasę ludzką.

Thule doczytało się istnienia rasy super-ludzi rządzących światem ze swojej bazy w Atlantydzie – Aryjczykach – dzisiaj ukrywających się w głębinach tzw. Pustej Ziemi (wewnętrznej Ziemi).

Rasa nadludzi, długowiecznych mistrzów zaawansowanej technologii, wiedzy tajemnej i duchowości.

Mistycy należący do niemieckich elit posiedli wiedzę o tajemnicach i królestwie znajdującym się w głębinach Ziemi.

Zajęło im trochę czasu by przekonać nieświadomych tej wiedzy polityków i zwykłych Niemców że są potomkami tej rasy nadludzi, a ich przeznaczeniem jest odzyskać władzę nad Ziemią.

Hitler odegrał swoją rolę w tym przedstawieniu, formując Trzecią Rzeszę i wysyłając swoją armię w celu przetarcia szlaku dla nadchodzącego królestwa, nowej Atlantydy (…)… Naziści uważali się za następców przedwiecznych władców, rodowitych bóstw – Aryjczyków – szatańskiego nasienia – dzieci Nahasz – Atlantydów – dysponujących anielskimi mocami, niebieskookich, jasnowłosych dzieci anioła światłości.

Aryjczycy mieli być podobno zmuszeni do ukrycia się w podziemiach z powodu wielkiej rzezi spowodowanej przez nefilim (potomstwo ludzi i upadłych aniołów/Obserwatorów zesłanych na Ziemię w czasach Jareda) i potop zesłany przez okrutnego Boga Biblii – co jest tylko częścią prawdy, gdyż potop zesłany przez Boga miał za zadanie oczyścić Ziemię z obrzydliwości i zbrodni dokonywanych przez tzw. Aryjczyków, ich kuzynów Obserwatorów, oraz ich potomstwo zanieczyszczające ludzką pulę genów.

Ponieważ Hitler, a niedługo później cała hierarchia niemiecka, wierzyli że Niemcy są prawdziwymi potomkami Aryjczyków i mają prawo do rządzenia światem, rozpoczęła się nazistowska inwazja i spirala śmierci w postaci obozów koncentracyjnych gdzie zabijano Żydów podążających za Torą. Rozpoczął się proces przecierania szlaku dla powracających na Ziemię i triumfujących Aryjczyków.

Aryjczycy mieli być jasnowłosi, w przeciwieństwie do generalnie ciemnowłosych i posiadających ciemniejszą karnację Żydów. Nie trzeba było wiele by przekonać do tego  Hitlera – ciekawe kto mu podsunął ten pomysł? Kto szeptał mu na ucho słodkie kłamstwa w celu popchnięcia do przodu swych własnych, złowrogich celów?

W szeregach niemieckich oficerów wyższej rangi wybuchła prawdziwa okultystyczna gorączka. To samo udzieliło się też sporej części zwykłego niemieckiego społeczeństwa. Duże zasługi w rozprzestrzenianiu tej zarazy miały magiczne stowarzyszenia pokroju „Hermetycznego Zakonu Złotego Świtu” i ezoteryczne grupki typu towarzystwa teozoficznego Bławatskiej. Swastyka była ważnym symbolem tzw. Złotego Świtu (Nowej Ery): w roku 1910 Aleister Crowley napisał na ten temat pamflet, zaś Bławatska nosiła ją na broszce [swastyka jest też częścią emblematu towarzystwa teozoficznego].

Hitler widział w swastyce idealny symbol dla swojej partii i jej celów – umieścił czarną swastykę w białym kole otoczonym czerwienią. Pisał w ‚Mein Kampf’:

„Oto prawdziwy symbol! W czerwieni widzimy społeczną ideę [naszego] ruchu, w bieli ideę nacjonalistyczną, w swastyce zaś naszą misję i walkę o zwycięstwo aryjskiego człowieka.”

Umieścił swastykę na opaskach żołnierzy SS i członków partii. W roku 1942 symbol ten był widoczny już na wszystkich spotkaniach i zgromadzeniach partii.

Pod koniec II wojny światowej swastyka stała się synonimem okrucieństwa i barbarzyństwa. Współcześni poganie czczący nordyckie i teutońskie bóstwa próbują przywrócić należne jej miejsce w zbiorze oryginalnej symboliki pogańskiej, co na zachodzie jest niemal niemożliwe ze względu na powiązywanie jej z nazizmem, jednak na wschodzie wciąż uznaje się ją za symbol religijny.

1] Związek Radziecki

Soviet Swastika Soviet Swastika

Czarne słońce wewnętrznej Ziemi

Magicznym symbolem Towarzystwa Thule był Aarune [Arian] – symbol czarnego słońca przekazującego wiedzę adeptom za pośrednictwem swoich magicznych promieni.

Ezoterycy i okultyści wierzą w istnienie wewnętrznego słońca znajdującego się w podziemnej, wewnętrznej Ziemi. Symbol ten był używany na całym świecie zarówno jawnie jak i w ukryciu, jednakże w Niemczech jest zakazany ze względu na fakt używania go przez Towarzystwo Thule. Najwyraźniej jednak nie jest zakazany w innych częściach świata. [patrz obrazek z Obamą poniżej]

Nazi Thule Black Sun Black Sun Patch

Czasami czarne słońce przedstawia się nie jako słońce świecące wewnątrz Ziemi, lecz jako wyłaniające się z wejścia do pustej Ziemi na biegunie północnym (domyślamy się że obrócenie tego symbolu do góry nogami oznaczałoby wejście na biegunie południowym). (…)

Inne promienie wychodzące z wnętrza Ziemi, symbolizowane przez poniższe przedstawienia, mają reprezentować ich potężną , mistyczną moc przekazywaną zainicjowanym.

Czarne słońce

Alchemical Black Sun Obama Sun god

Czarne słońce na lotnisku w Denver?

To co łączy je wszystkie to satanizm. Jest on totalnym zaprzeczeniem wszystkiego co święte. Szatan uczy ludzi że są Bogiem, że są centrum swojego własnego wszechświata… uczy że on, Lucyfer, jest światłem i przewodnikiem ludzkości… uczy że Bóg opisany w Biblii jest łajdakiem chcącym zniewolić ludzkość… że nie ma czegoś takiego grzech [idealna przynęta dla tych którzy chcą po prostu żyć i nie ponosić konsekwencji za swoje działania]… że świat wewnętrzny, podziemny jest pięknym miejscem, znacznie ładniejszym od naszego obecnego, zniszczonego przez gniew i zazdrość Boga Biblii.

(…)

Świat zewnętrzny, nasz świat, jest opanowany przez nasienie Węża. Jest opanowany przez jego dzieci i agentów. Upadli podróżują pomiędzy światami, tak powyżej, jak i na dole, w ciągłej gotowości do zwodzenia ludzi kochających siebie bardziej niż innych.(..)

Czy Obama to kolejny przykład wpływu czarnego słońca?

Obama Dreams from my father Yes we can

Więcej swastyk:

Swastika Good Luck Card Swastika Good Luck Card

Monety-talizmany na szczęscie z USA

Swastika good-luck coin Swastika Good Luck Coin width=

1] Starożytny chiński talerz

2] Czasy wikingów

3] Bransoleta Indian Navaho

Swastika Viking Swastika Chinese Dish width= Swastika Navajo Bracelet

Tak jak wiele innych symboli i obiektów (typu piramidy), swastyka znana była wielu różnym kulturom z całego świata. Konkluzja jest prosta: na wszystkie te cywilizacje wpływ miały identyczne idee. Te istoty z zewnątrz wniosły w ludzkie życie i systemy wierzeń podobną symbolikę, idee, fałszywe doktryny i daremne ofiary z ludzi, będące częścią kultu bogów – czyli upadłych istot zwodzących ludzkość.

Tesla: Gospodarz świata (30:26 – 35:45):

„Mój mózg to tylko odbiornik. We wszechświecie znajduje się rdzeń, z którego uzyskujemy wiedzę, siłę, inspiracje. Nie wnikałem w tajemnice tego rdzenia, ale wiem że on istnieje” – Nikola Tesla

Ten świat był już kiedyś zjednoczony. Być może była to jedna wielka rzesza ludzi lub też różne krainy, oddzielone od siebie tak jak nasze współczesne kraje, lecz połaczone w działaniu i komunikujące się dzięki zaawansowanej technologii, używanej i przyniesionej im przez swych nadnaturalnych przywódców.

*   *   *

otworzą się wam oczy i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło (Księga Rodzaju 3)

____________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Towarzystwo Thule

Prawdziwe demony nazizmu

Czarownice Vril

 

Reklamy

24 comments on “Swastyka i Czarne Słońce

 1. Szpital w Amsterdamie na Slotervaart to swastyka szpital eutanazji Slotervaartziekenhuis polecam zgoglowanie na google maps

 2. tyle zła, a gdzie dobro?
  poza tym jak zobacze ze sfastyka czyni zlo to uwierze ze jest zla.
  dotychczas to tylko symbol zlych ludzi a reszta to przypuszczenia

 3. a przed szpitalem na trawniku jest wielka rzeźba jaszczura od strony zachodniej w lewym rogu szpitala przy drodze na parking po prawej stronie

 4. Swastyka i czarne slonce symbolami zla:)) strasznie jestem zdziwiony tym artykulem pelnym przeinaczen oraz wykazujacym ignorancje w tym temacie autora… Ktorego bloga chetnie czytuje:)

 5. …”w rzeczywistości żadna z tych rzeczy NIGDY nie reprezentowała niczego dobrego (podobnie jest z pentagramem – nie ma czegoś takiego jak dobry pentagram)”…
  Dziekuje za ciekawy artykul i swietne zdjecia :)) Jako dojrzala chrzescijanka nie celebruje zadnych symboli religijnych, ale zawsze staram sie poglebiac swoja wiedze o otaczajacym mnie swiecie. Kiedys wiec wypisalam w google takie pytanie:
  „czym jest pentagram?” bo kto i do jakich celow go wykorzystuje to wszyscy wiedza.
  Dla przykladu podam „noz”. Nöz jest to narzedzie proste wykorzystywane najczesciej
  w gospodarstwie domowym jak rowniez niejednokrotnie stawal sie on narzedziem mordu. Czy w zwiazku z tym mozna powiedziec jednoznacznie;
  ” ze nöz jest zly” ?
  Zastawialam sie czy figura geometryczna czy przestrzenna moze byc ZLA
  tylko dlatego, ze ma okreslona ilosc katöw? —- zobaczcie co odpowiedziala mi
  wyszukiwarka:
  http://www.swietageometria.info/filmiki-po-polsku/176-czym-jest-pentagram-w-czterech-wymiarach-

  Dodam, ze nie wglebiam sie w swiatopoglad prezenterow tej witryny, ale to co zostaje tam przedstawione o pentagramie SAMO W SOBIE (moim zdaniem) nie ma oznak zla.
  Nastepnie proponuje kliknac w temat:
  http://www.swietageometria.info/swieta-geometria-w-przyrodzie
  Fraktale Fibonacciego

  Czym zatem jest „swieta geometria” ? czy odkrywanie dziela Stworcy
  jest sieganiem po zakazany owoc? czy pantagram jest zly – czy raczej jest
  wykorzystywany przez ZLYCH do niecnch celow?

  • Wszystko ładnie i pięknie na tym fillmiku natomiast ja wyjaśnienie widzę takie:
   1. To że Bóg posługiwał się fraktalami podczas kreacji – niczemu nie szkodzi, spirala to rzeczywiście interesujący i kontrowersyjny kształt geometrcyzny. Zawsze mi się kojarzył z nieskończonością i różnorodnością.
   2. Skoro to taki ładny kształt i wynika z ciągu fibonacciego jak i pentagram, cóż szkodzi wpisać człowieka w pentagram

   i dodac do tego sformułowanie Heraklita „Człowiek jest miarą wszystkich rzeczy”.
   Co szkodzi? No chyba trochę szkodzi bo po pierwsze człowiek jest „w mierze wszystkich rzeczy” i mamy prawo mówić tylko o kształtach geometrycznych.
   Natomiast Pan Heraklit napisał zdanie sugerujące, że człowiek w rzeczywistość jest miarą wszystkiego. Wyczuwacie nutkę spirytyzmu? W domyśle chodzi trochę nawet o miarę dobra i zła. Ja tu niucham bardzo subtelny sposób na zwiedzenie.

   Wracając do tematu. Skoro cały świat można w jakiś sposób opisać fraktalami i pentagram jest wyrazem wzoru na fi czy sam fraktal bo ładnie prezentuje odkrycie Fibonacciego to dlaczego by nie wpisać w niego człowieka? Powiedzieć: „człowiek jest doskonały bo pentagram jest prezentacją jakiejś tam doskonałości.
   Dodatkowo odwrócić pentagram do góry nogami i wpisać tam kozła (przeciwnik owcy, jak pamiętamy; pamiętajmy też, że Owcą był Jezus)?
   Weźcie pod uwagę, że pentagram właśnie prezentuje się w tych dwóch formach bardzo często.

   To wszystko są sugestie niemalże podprogowe. Kiedyś, dawno temu powiedziałem sobie, że jestem bogiem i byłem głupcem, dopiero kiedy się nawróciłem, zdałem sobie sprawę z tego, że mnóstwo bzdur – podobnych do tej ukształtowało we mnie to błędne przekonanie. One wszystkie są wymierzone przeciwko człowiekowi po to aby go zniewolić w pułapce grzechu i zabić w takim stanie, przekonując go, że on jest bogiem i on stanowi o tym co jest dobre i złe. Zastanawialiście się kiedyś dlaczego Chrystus jest lekarzem dusz? Choroba zabija. Grzech to choroba, która zabija ducha, a ostatecznie pogrąża i ciało. Palenie papierosów, alkohol i kawa, wszelkie używki potrafią poważnie zaszkodzić naszemu duchowi ponieważ wpływają na nas bezpośrednio. Jedynie Jezus potrafi to z nas wyciągnąć – Prawda, Słowo, Życie. Musimy tylko zdać sobie sprawę z tego, że jesteśmy chorzy – grzeszymy i uwierzyć, że Chrystus może nas uleczyć To samo dotyczy każdego innego grzechu, osobiście uważam, że nie ma grzechu, który nie siałby spustoszenia w strefie cielesnej (nawet masturbacja powoduje wyczerpanie, rozkojarzenie i myśli degradujące działanie, lub prowadzące do samozniszczenia).Sam tego doświadczyłem na własnej skórze (poza alkoholem oraz cięższym towarem i chwała Panu za to).

   A wszystko dlatego, że uznałem siebie za boga będąc szczeniakiem, mając gdzieś głęboko w podświadomości te ochydne kłamstwa.

   Czy więc symbole te są złe? Uważam, że są, bo w swojej bezużyteczności budzą podejrzenia. Podejrzenia budzą ciekawość. Ciekawość młodego człowieka, który nie czytał w życiu biblii i szuka nie tam gdzie trzeba może mu nasunąć błędne odpowiedzi, co może go łatwo wyprowadzić na manowce.

   Mógłbym ten wątek rozwijać i rozwijać ale to nie mój blog :) i tak się zapędziłem strasznie.

   Pozdrawiam

 6. Dzięki za odpowiedź. Niestety, nie było w tym nic więcej, ponad to, co już wiem. Chociaż motyw powtarzającego się ‚płyniemy na północ’, w tej historii Olafa Jensena, przywiódł mi na myśl najdalszą północ, na której tak pragnie zasiąść Lucyfer.

 7. Ciekawe czego uczyli się naziści w ezoteryce i okultyzmie, że zabijali „gorszych” ludzi od siebie?! Przecież nauka w ezoteryce chce jak najlepiej wykazać dobrą stronę człowieka. Nie ma tam nic o krzywdzeniu drugiej żyjącej istoty, jakiejkolwiek. Ezoteryka wykazuje, że wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi, i że mamy jak najlepiej spełniać wolę Bożą. Pomagać, kochać, opiekować się innymi istotami, nie tylko ludźmi, ale też zwierzętami, roślinami i całą Ziemią. Co niestety nas czyni bardziej naiwnymi, przez co ci źli mogą wykorzystać to na swoją stronę.

  Naprawdę nie wiem, czego ci naziści uczyli się z tej ezoteryki -,-‚.

  • Tutaj nalezy uzmyslowic sobie, ze nazisci przede wszystkim byli okultystami parajacymi sie czarami-magia, czyli wchodzili w kontakty z realnym swiatem zlych mocy i sami stawali sie narzedziami w ich rekach. Pomijajac oczywiscie pytanie czy niektorzy z nich nie byli w rzeczy samej literalnym nasieniem weza? Zlo natomiast
   potrafi pozyteczna wiedze sluzaca BUDOWANIU, wykorzystywac odwrotnie.
   Pamietajmy „caly swiat lezy w mocy zlego”

 8. rasa aryjska postulowana przez tych straszliwych XIX wiecznych okultystów była potomstwem prasłowian, dlatego po wyprawach badawczych do Tybetu nagle dyskurs nazistów przeskoczył z mówienia o rasie aryjskiej na mówienie o rasie nordyckiej. Sama swastyka jest prasłowiańskim symbolem, a ponieważ prasłowiańszczyzna była kolebką np cywilizacji greckiej czy indyjskiej – te symbole tam też występują. A demoniczni żydzi kontrolujący nazizm (owi straszni żydzi ze środkowego wschodu) specjalnie wykorzystali swastykę tak by ją przekreślić przez skojarzenia z ludobójstwem. Bo wiedzą że duch prasłowiański jest ich największych zagrożeniem, dlatego zresztą Polska jest aż tak zażydzona od wieków. Oczywiście – należy pamiętać że nazizm u swojego początku był czymś innym, pewną radosną mrzonką. Dopiero po wykorzystaniu go przez lucyferycznych żydów bankierów został obrócony w narzędzie zagłady, tak samo jak różne kontrkulturowe trendy są wchłaniane przez wielkie korporacje (np krytycy konsumpcjonizmu robili antyreklamy, to wielkie korporacje zaczeli robić reklamy stylizowane na … antyreklamy itd)

  • Z Polską jest związana jeszcze inna ciekawostka, mianowicie „polin” po hebrajsku znaczy… „tu odpoczniesz”. To jak mieli się tu nie osiedlać?:)

   • a właśnie mnie to bardzo interesowało dziś rano gdy myślałem o tym że słowo „Polska” pierwszy raz zostało użyte zapisane hebrajskimi literami na monecie w zarządzanej przez Żydów mennicy chyba za Kazimierza Starego. I tak myślałem czy Polska to nie jest słowo żydowskie tak jak my na Japonię mówimy Japonia a Japończycy inaczej.

  • Czy „Polska jest az tak zazydzona” – no nie wiem? z tego co wiem wiekszosc Zydow
   Polskich ma raczej pochodzenie Chazarskie, a Chazarzy sa Zydami tylko z urojenia.
   Poza tym nawet z dwunastu synow Jakuba – tylko JEDEN o imieniu JUDA byl Zydem
   1. Ruben
   2. Symeon
   3. Lewi
   4. Juda —

   Samo słowo Żyd pochodzi od „Juda” (z wymową typu francuskiego) i oznacza kogoś pochodzącego z Judei !!! czyli plemienia wywodzacego sie od tego jednego syna i jego otrzymanej ziemi.

   5. Issachar
   6. Zebulon/Zabulon
   7. Dan
   8. Naftali
   9. Gad
   10. Aszer
   11. Józef
   12. Beniamin

   Przodkowie Chazarscy uzurpowali sobie „narodowosc Judejska” gdy przejeli
   kanony ich wiary.

 9. Są w naszym kraju ludzie, którzy twierdzą, że to ich symbol i ten symbol umieszczają na naszej fladze i chwalą się tym.
  to było,jest i będzie obecne przez idiotów, którzy są dumni z satanistycznego symbolu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.