Anomalia po trzęsieniu ziemi na Syberii

 

Źródło: Zmiany na Ziemi

W znajdującej się na południu Syberii republice Tuwy od kilku miesięcy dochodzi do znacznego wzmożenia aktywności sejsmicznej. Teraz na dodatek zaobserwowano dziwne świecące chmury, które mogą towarzyszyć tym zjawiskom.

Sama aktywność sejsmiczna tej skali jest tam zaskakująca, ponieważ trzęsienia są bardzo silne, nawet do 6.8 w skali Richtera a na dodatek płytkie, co powoduje znaczne problemy, bo powoduje wiele uszkodzeń budynków.

Lokalni mieszkańcy twierdzą, że wstrząsom towarzyszą zwykle pokazy jasnych świateł nad górą Usz-Mongulek. Światła widziano na przykład 25 marca około 22:00. Rosjanie dopatrują się tam jakichś symboli czy znaków. Czasem stwierdzają przekornie, że widzą dwa znaki zapytania.

Światła mogą mieć jakiś związek z jonosferą. Wiemy, że w innych obszarach aktywnych sejsmicznie dochodziło niekiedy do manifestacji świetlnych poprzedzających wystąpienie trzęsień ziemi, skoro widzimy takie coś w okolicy miejsca, które ostatnio stało się aktywne sejsmicznie to tego typu hipotezy są jeszcze bardziej uprawnione.

Źródło:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GM6TaivRejY

______________________________________________________________________________________

12 maja 2008, chińska prownicja Syczuan. 30 minut przed trzęsieniem ziemi w Tianshui.

 

Reklamy

One comment on “Anomalia po trzęsieniu ziemi na Syberii

  1. Tak to jest HAARP, jak chmurki świeciły to musiało dojść do jakiś trzęsawek, po wojnie informatycznej, zaczęła się wojna gospodarcza, teraz może dojść do poważnej wojny fizycznej za pomocą nieznanych nam technologi.

    Stąd u nas te dziwne chmury bo najwidocznej poszło dalej. Jak widać dziwne chmury to znak że coś się stanie :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.