Putin: celem Rosji jest wspólna przestrzeń gospodarcza z UE

 

Źródło: polish.ruvr.ru

Celem Rosji w relacjach z UE jest stworzenie wspólnej przestrzeni gospodarczej i ludzkiej na obszarze od Atlantyku do Pacyfiku. Mówi o tym podpisany przez prezydenta Władimira Putina dekret „O środkach realizacji polityki zagranicznej Federacji Rosyjskiej”.

Prezydent polecił Ministerstwu Spraw Zagranicznych, aby dążyło do zawarcia porozumienia z UE w sprawie obustronnego zniesienia wiz przy krótkoterminowych podróżach obywateli oraz aby przestrzegało zasad równości i wzajemnych korzyści w pracy nad porozumieniem o partnerstwie startegicznym.

Władimir Putin liczy również na obustronnie korzystne partnerstwo energetyczne z UE „w celu stworzenia wspólnego europejskiego kompleksu energetycznego”.

 

Reklamy

4 comments on “Putin: celem Rosji jest wspólna przestrzeń gospodarcza z UE

 1. Pingback: Info « Stop Syjonizmowi

 2. Putin jak nawijał że Klintonowa robi mu bród i te powtórki wyborów, że jakieś rewolty i protesty bo Putin jest zły i groźny, w TV nagonki cały czas na Putina, a teraz że Putin będzie grzecznym chłopcem to znaczy że jest prowadzona jakaś gierka ogłupiająca.
  Teraz na najwyższych stołkach trwa zawzięta akcja „Uwolnić Julie”. W tych telewizorach już nie mówią ZA co siedzi ta ich Julia i co na odstawiała będąc premierem, ale chcą wpoić że ona siedzi jako polityczny i jest tak niewinna jak jej warkoczyki. Panika w Europie, ściemnianie, ogłupianie, Putiny i inne będą przygrywać że są za, Miediediew czy jak mu tam będzie dawał oznaczenia jakiemuś Gorbaczowowi aby tworzyć tematy zastępcze w Rosji (przy okazji się wydało, dzia Rad za info), że będą tworzyć strefy aby unikać euro skandali lub innych związanych z tym.
  Dlaczego VIPy nie pojadą na euro, bo co? bo się obrazili, że niby bojkotują, akurat by zrezygnowali z kasiory i pokazania swych zadów pod publiczkę. Ich megalomania i samouwielbienie aż prosi się aby siedzieć w „loży” VIP na tym nieszczęsnym euro.
  A coś za bardzo się wypierają te vipy z tym „nie jadę” może coś kombinują lub wiedzą że coś ma jebudnąć i sobie alibi robią, ja tam chromolę euro nigdzie się nie ruszam, komu życie miłe to lepiej nie ryzykować swego lub swej rodziny, znajomych :)

  Poza tym dość mam już słuchania wypocin i lamentu dziennikarzyn jak to ta Tymoszenko, co dzień w dzień, niedługo Tymoszenko pobije rekord Kasi co to swe dziecko i detektywa co to wie najlepiej …
  Propagandy ciąg dalszy, a czym człowiek zaczyna widzieć ten syf, to zaczyna się w tym syfie dusić, tak oglupiać w tak bezczelny sposób to już nie jest tupet, ale jakiś wyrafinowane bezczelne chamstwo.

  Tak się królikom pogmatwało że kłamstwo kłamstwem pogania, sami już nie wiedzą co gadali wczoraj i co będą gadać dziś, stąd ludzie nie trybią bo się pogubili o co chodzi jakiemuś Putinowi, jakieś Merkelowej lub innym Tuskom. No nic można życzyć im na to euro czy olimpiady takiego meteorytu wielkości stadionu jak na euro, może być mniejsze i żeby tak chlupło w Atlantyk :D

  Teraz jeszcze podwyżki zrobią na te ich euro i będzie się fajnie działo coś czuje.

  • Wychodzi na to że wszędzie jest podobnie w te klocki, robią sobie G spotkania (G8, G20) ot tak globalnie i uzgadniają jak wszędzie wprowadzić ten sam syf, co widać w tych ich globalnych poczynaniach. W Rosji moda z zachodu gdzie zasypali młodzież modą na komóreczki, coke, frytkonaldy jak i inne badziewia, tak samo jak w Polsce, Słowacji, Niemczech i innych państwach.

   Przekonałem się już dawno że nie wolno oskarżać całego jakiegoś Narodu za jakiegoś buca malowanego na szczebelku władzy. Góra wymyśla i tworzy kłótnie wraz z chaosem, aby im żyło się lepiej. Okazuje się że ludzie żyjący w innym państwie są tak podobni do nas, że mówimy sobie kurcze a całe życie myślałem bo mi wmawiali że tu z sierpem i młotem chlastają, że zły Niemiec jest bo taki ssman, że Arab to mnie zabije na sam mój widok. Ci ludzie jak widać próbują przetrwać w tym wymuszonym globalizmie, ci ludzie też się śmieją gdy odczuwają radość, rozmawiają ze sobą, kochają i gdy przyjdzie potrzeba to połączą siły wspólnie z innym Narodem.
   Moda się zmienia, zachowania i mentalność Narodów, ale ludzka natura zawsze zostanie taka sama i budzi się wtedy kiedy przychodzi potrzeba. Tego nam nie mogą globaliści wyrwać i to ich najbardziej wku…ia, nie mogą wyrwać nacjonalizmów, patriotyzmów, wiary, okaleczą ludzi fizycznie wyrafinowaną technologią, głupią szczepionką a i tak całego Narodu-Narodów nie zniszczą.
   Jak by się Narodów nie bali to by tego wszystkiego złego nie robili.

Możliwość komentowania jest wyłączona.