Rządowy informator w USA: „Przygotowujemy się do wojny domowej”


Dominique de Kevelioc de Bailleul (Beaconequity.com), tłumaczenie Radtrap

W wywiadzie udzielonym w środę dla TruNews Radio, badacz Doug Hagmann podzielił się swoimi informacjami z dobrych źródeł o tym że Departament Bezpieczeństwa Krajowego USA (DHS) przygotowuje się do „potężnej wojny domowej” w Ameryce.

“Mamy kłopoty… rząd federalny przygotowuje się do zamieszek” powiedział „więc za każdym razem gdy słyszycie o przenoszeniu żołnierzy, sprzętu wojskowego do nowych lokacji, o militaryzacji policji, kupowaniu amunicji, o tym wszystkim… oni (DHS) przygotowują się do potężnych zamieszek.”

Hagmann idzie dalej – jego informator twierdzi że DHS jest zaniepokojony nadchodzącym załamaniem dolara oraz hiperinflacją która dotknie amerykański naród, 311 milionów Amerykanów. Zwłaszcza że wielu z nich jest uzbrojonych.

Zamieszki w Grecji to problem, ale zamieszki uzbrojonych Amerykanów to już zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego, na co zwracał niedawno uwagę w swoim raporcie Pentagon uznający to za zagrożenie dla całej Ameryki (w trakcie zeszłorocznych ćwiczeń wojskowych organizowanych przez Departament Obrony) – to były słowa jednego z uczestników gier wojennych Departamentu , Jima Rickardsa, autora książki Currency Wars: The Making of the Next Global Crisis (Wojny walutowe: Tworzenie Nowego Światowego Kryzysu).

Poprzez swoje źródła Hagmann potwierdził tezy Rickarda obawiającego się kolapsu amerykańskiego dolara i zagrożenia ze strony Chińczyków (posiadacze obligacji amerykańskiego skarbu państwa o wartości około 1 tryliona $) oraz prawdopodobnie Rosjan (grożących wypuszczeniem popartego złotem rubla– nowej alternatywy dla dolara) w ramach odwetu za agresywną politykę zagraniczną USA wobec strategicznych sprzymierzeńców Chin i Rosji – Iranu i Syrii.

“Jednego z moich informatorów znam od roku 1979″ mówił Hagmann „zaczynał jako policjant w patrolówce, dzisiaj pracuje dla agencji federalnej pod zwierzchnictwem Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego. Jest na stanowisku dającym mu wiedzę o nowej polityce i planowanych obecnie strategiach działania i mówi nam dzisiaj: słuchajcie, to co widzicie obecnie to jedynie wierzchołek góry lodowej. Przygotowujemy się, my, czyli rząd, do potężnej wojny domowej w tym kraju.”

“Nie ma tu żadnej przesady” dodał przypominając zeszłoroczne nagranie założyciela Trends Research Institute, Geralda Celente. Celente zapowiada upadek dolara i zamieszki w Ameryce jeszcze w tym roku.

Od czasu zeszłorocznych twierdzeń Celenta prezydent Obama zdążył podpisać już dwie samobójcze politycznie ustawy: executive order NDAA oraz National Defense Resources Preparedness (przygotowania do rekwirowania zasobów żywności, materiałów budowlanych, paliwa, ziemi, pojazdów itd.)

Dodatkowo ostatnie doniesienia o zamówieniu przez DHS 450 milionów sztuk amunicji penetrującej tylko dolewają oliwy do ognia i potwierdzają nadchodzące tragiczne wydarzenia na ziemi amerykańskiej.

Wszystkie te szokujące dla Amerykanów wydarzenia miały miejsce w roku w którym zaplanowane są wybory prezydenckie.

Wszystkie przygotowania czynione przez rząd i DHS w ostatniej dekadzie – poczynając od Patriot Act a kończąc na  niezliczonych ustawach wykonawczych (executive orders) zaprojektowanych w celu zawieszenia lub zniesienia amerykańskich praw obywatelskich – „są tylko początkiem” mówi Hagmann.

Dodaje: „Będzie jeszcze gorzej przed wyborami, nawet nie wiem czy w ogóle będziemy mieć jakieś wybory. Będzie tak źle – i to też wiem ze swoich źródeł. Jeden z informatorów powiedział bez ogródek: „słuchaj, nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo jest źle. To wszystko dzieje się naprawdę, ci ludzie – DHS – są gotowi do walki z amerykańskimi obywatelami.”

TruNews zapytało Hagmanna:  Z kim dokładnie chce walczyć DHS? Kolejna wojna północ-południe, jankesi kontra konfederaci? Hagmann zaznaczył że sytuacja jest znacznie gorsza i bardziej skomplikowana niż wewnętrzne tarcia w narodzie: wszystko skupia się wokół krajowej waluty.

“Według moich informatorów oni [DHS] spodziewają się niestabilności amerykańskiego dolara. Wiemy że stajemy się niewypłacalni i nie możemy dłużej spłacać naszego długu. Nadchodzi hiperinflacja… dolar będzie bezwartościowy… upadek gospodarczy będzie naprawdę bolesny, ludzie nie są na to przygotowani.”

Źródło: Full TruNews interview, 2 maja 2012.

_________________________________________________________________________________

Zobacz także:

5 miejsc w których nie powinno cię być gdy upadnie dolar

Najnowszy Executive Order Obamy

 

Reklamy

6 comments on “Rządowy informator w USA: „Przygotowujemy się do wojny domowej”

 1. No nie brzmi to za ciekawie, ale wiadomo nie wszystko co ktoś mówi to prawda. Pożyjemy zobaczymy, jeżeli to prawda to Europa na tym zapewne zyska tak jak stany zyskały na II WŚ co nie znaczy że życzę im źle, po prostu szukam pozytywów takiej sytuacji.

 2. USA przygotowuje się do wojny domowej ?

  Obejrzyjcie na YouTube ten krótki film z udziałem:

  Sam’a Harris’a – „Dlaczego powinniśmy odrzucić religie?”

  Film jest umieszczony na kanale YouTube właściciela: @telletnor
  Właścicielem kanału YouTube, jest członek
  Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów (PSR)
  Warto odwiedzić ich stronę (psr.org.pl) i zobaczyć jak się mają polscy iluminaci (mają ciekawe logo) :D

  Sam Harris jest członkiem syjonizmu iluminati.

  Jest on ‚ukochanym dzieckiem’ – Ted’a Turner’a (właściciela stacji CNN, fana ograniczenia ludności ziemi do ok. 250 mln ludzi)
  Zwróćcie uwagę na to, jak bardzo przejęty jest niekontrolowanym wybuchem jądrowym w Ameryce w przeciągu „najbliższych 10 lat” :)

 3. Zmiany muszą być na bank, bo te systemy w rękach tych ludzi tak działają, to stara strategia wciąż nie zawodna, wręcz ulepszana. Nie dość że zeje..ście ogłupia społeczność i można na niej wypromować swego podstawionego „mesjasza politycznego”, to jeszcze można wyczyść stare niewygodne im kartoteki, dowody. Rewolucja i już, wkraczają nabuzowani ludzie pod przywództwem oczywiście podstawionego i robią porządki, przy okazji coś zaginie, lub spali się, zniszczy, ktoś ucierpi, ktoś niewygodny zginie. Aby stworzyć rewolucje dużo nie trzeba, wystarczy stworzyć wyimaginowany problem, następnie wykorzystać to coś i w tym kierunku podburzyć społeczeństwo. Po rewolucji jak zwykle oczekiwane uporządkowanie bałaganu, już z nowym bossem na czeli podczas „normalizacji” i jak najbardziej wybór „mesjasza politycznego” oczywiście „tego właściwego mesjasza” :)
  Później leci po staremu, kasiora na kontach w rajach podatkowych, zniszczone stare dowody i następne 20 lat wypasu, a jak się uda to 50 lat władzy absolutnej :) „Bo głupi Naród kupi wszystko” jak to powiedział taki jeden mondrol z EuroPoladu na Wiejskiej.

  USA miała swoje rewolty, bitwy i bitewki a na ich czele różne Jurki alo Dzordze Waszyngtony
  o proszę bardzo to jest Jurek czy jak kto woli Dżordż (hie hie hie) i nawet założył sobie mundurek :D http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/iluminaci/dolar/kapitol.jpg
  Więc ja nie wiem o co teraz ludziom kaman, zamiast trochę poczytać i zainteresować się kogo wybiera się na najwyższe stanowiska, to ludzie w USA żyli i żyją marzeniami „Amerycan dereams” zahipnotyzowani debilizmem TV. I tak im się dobrze spało że nie widzieli co się wokół nich działo. Kredyciki i banki – banki i kredyciki, ropa i szyby naftowe, walizka napchana dolcami, samochodziki 5000 cm3 pojemności, związki zawodowe i inne takie pasożyty żyły swoim życiem, niski poziom nauczania bezsensów i nonsensów, holiułudy w kinach i popkorny, imprezki, nocne kluby, głupotki, burgerking i inne mcsyfy to podstawa bytu, itd. itd. itd. Wypady wycieczkowe z karabinami ku wolnej demokracji w parze z wydatkami na militaryzmy ku wolności Izraela i inne Kosmiczne bzdury i ogłupianie z księżycem, bo dumny Amerykanin musi być wszędzie ze swą imitacją demokracji.
  Teraz można powiedzieć „niech mają do siebie pretensje” że przespali okres kiedy mogli namieszać w kongresach, gdy jeszcze liczyła się tam opinia publiczna, to jednak zaślepieni wygodami wybrali cash i inne dreams, nie zauważyli biedaki jak im wprowadzali Patriot Act 1, spoko ale jak wprowadzili Patriot Act 2 to też im było gdzieś, za to była wielka radość jak rzekomego Bin Ladena kilim.
  Aby nie było że im źle życzę, oczywiści bardzo mi szkoda tych ludzi tam mieszkających, tych co żyli w poczuciu zagrożeń, nie ogłupieni tamtym wielkim badziewiem, lub nie byli świadomi gdyż nie miał kto ich naprostować.
  Amerykanie są w lepszej sytuacji niż my, bo oni jeszcze mają broń, a my nie mamy, jesteśmy jak kaczki na polowaniu, a tamci mają argument i z planowaniem tam rewolucji może być tak że obrócić się może przeciwko prowodyrom :) Za to społeczność w Polsce, na szczęście NIE wszyscy, ale zakładam że w połowie tego Narodu to ludzie o świadomości „mam wyje..ne na wszystko” , „wyrywać laseczki”, „on ma niezłą szmatę i wozi ją do maka”, „on ma wypasioną brykę, oddała bym mu się za rundkę wokół Biedrony przed kumpelami” itd itd itd czyli przyszła inteligencia Polski. Emeryci znów, jak dostaną kasę co miesiąc i jak ktoś im nie zajewani TV Trwam to będą mieć gdzieś wszystkich i wszystko. Reszta to renciści schorowani i też symulanci, robotnicy na lewo i prawo zasuwający od rana do nocy 50 km z dala od domu, i elity gospodarcze co mają firmy i kapitały będący na zasiłkach i innych socjalach oczekujący jak samo przyjdzie do nich „Poland dreams”

  Dobra bo za dużo napiszę, zresztą i tak nikt nie czyta, bo szkoda czasu lepiej na klatce spić browca i odpieprzyć jakiś kawał jakieś staruszce, będzie ubaw bo nuda.
  (nie dotyczy to tej połowy Polandi, tych ludzi myślących)


 4. Pingback: Rządowy informator w USA: “Przygotowujemy się do wojny domowej” « Stop Syjonizmowi

Możliwość komentowania jest wyłączona.