HAARP – broń końca świata

 

Źródło: Orwellsky

Spójrzmy na to jak dziś postrzegana jest broń atomowa. Bomba, która w ciągu kilku sekund zdolna jest wymazać z mapy ogromne miasto uznawana jest za szczyt możliwości człowieka w tworzeniu broni masowej zagłady. Skala zniszczeń jakie może wywołać broń atomowa sprawiła, że z obawami zaczęto przyjmować informacje o jej zdobyciu przez kolejne państwo. W przypadku Iranu próby jej uzyskania mogą nawet skończyć się wojną.

Co jednak jeśli broń atomowa nie jest najgroźniejszą, jaką udało się stworzyć ludziom? Czy w nauce przez ostatnie 70 lat panował aż taki zastój, że nawet przypadkiem nie udało się wynaleźć kolejnej śmiercionośnej broni?

Ogromne rzesze osób w przeciągu ostatnich lat zafascynował temat tajemniczej broni umożliwiającej między innymi wpływanie na pogodę. Broń ta nosi nazwę HAARP, czyli High Frequency Active Auroral Research Program i możemy być pewni, że w jej posiadaniu jest przynajmniej jedno państwo na świecie – Stany Zjednoczone. Stacja HAARP mieści się w samym sercu Alaski, a w najbliższym sąsiedztwie ma jedynie małe miasteczko. Oficjalnie funkcjonuje jako stacja badawcza zajmująca się wpływem pól elektromagnetycznych na pogodę, naukowcy z nią związani mogą poszczycić się ogromną ilością publikacji naukowych poświęconych temu zjawisku, a nawet wywołaniem sztucznej zorzy polarnej.

W czym tkwią kontrowersje?

Problem z HAARP polega między innymi na tym, że ten ogromny i kosztowny projekt nie jest finansowany ze środków uczelni wyższych lecz przez wojsko. Można zatem przypuszczać, że armia nie byłaby szczególnie zainteresowana inwestowaniem ogromnych ilości pieniędzy w czysto naukowy projekt, z którego nie będzie żadnych militarnych korzyści. Co więcej, jak przekonali się badacze kręcący film dokumentalny poświęcony stacji, teren obiektu jest bardzo silnie strzeżony, a wstęp mają jedynie osoby upoważnione. Można oczywiście „załapać się” na dni otwarte – mają one miejsce raz na dwa lata.

Największy problem z HAARP wiąże się z możliwościami jakie niesie projekt. Wokół stacji narosła ogromna ilość teorii i spekulacji. Dla przykładu, z bronią wiąże się między innymi wywołanie trzęsienia ziemi na Pacyfiku 11 marca 2011 roku, które doprowadziło do powstania ogromnej fali tsunami, a w efekcie do zniszczenia północno-wschodniego wybrzeża Japonii. Nie zapominajmy też o innym skutku fali jakim jest katastrofa w elektrowni atomowej w Fukushimie i napromieniowanie ogromnych połaci ziemi.

Dlaczego HAARP jest aż tak potężna?

Tworzone przez nią pole elektromagnetyczne może być nakierowane zarówno w ziemię, wywołując drgania płyt tektonicznych, czego skutkiem jest wspomniane wcześniej trzęsienie ziemi jak i w niebo powodując nagłe tworzenie się chmur, zmiany pogody, które mogą prowadzić nawet do wywołania tornada. Zdaniem osób śledzących to alternatywne” zastosowanie HAARP huragan „Katrina”, który zrównał z ziemią praktycznie cały Nowy Orlean, był wywołany właśnie przez tą niezwykłą broń.

To nie koniec podejrzeń z nią związanych. Zdaniem badaczy śledzących masowe wymieranie ptaków na początku stycznia 2011 roku w wielu miejscach na świecie podejrzewa, że za to niecodzienne zjawisko również odpowiada HAARP, zaburzając zmysł orientacji ptaków, które następnie rzucają się na ziemię lub uderzają w ściany. Należy przy tym przypomnieć, że niekoniecznie dotyczyć to może jedynie ptaków. Na początku 2012 roku zaobserwowano między innymi ogromną ilość zdezorientowanych lub już martwych delfinów, które morze wyrzucało na brzeg u wybrzeży Chile i Peru. W innych częściach świata podobny w tym samym okresie los spotykał między innymi ptaki, żółwie i inne zwierzęta morskie.

Kolejna zagadka łączona z funkcjonowaniem HAARP to tak zwane „dziwne dźwięki” – zjawisko, o którym zaczęły informować nawet media głównego nurtu. Te rejestrowane na całym świecie głuche dźwięki wywołały zażartą dyskusję w sieci i wciąż pojawiają się na ten temat kolejne teorie.

Krytycy powiązań tych zjawisk z użyciem broni HAARP wskazują, że mieści się ona przecież daleko na północy na półwyspie Alaska, ciężko więc by jej działanie było odczuwalne w tak odległych miejscach jak Australia, Indie czy Europa. A jednak, wiele wskazuje na to, że po pierwsze technologia ta już dawno opuściła dzikie tereny Alaski i jej stacje znajdują się w najprzeróżniejszych częściach świata, z czego ich największe skupisko znajduje się wokół basenu Oceanu Spokojnego.

Z kolei według autorów portalu Activist Post technologia ta nie jest już pod kontrolą jedynie Amerykanów i najprawdopodobniej mogą ją również wykorzystywać Rosjanie i Chińczycy.

Jak rozpoznać działanie HAARP?
Na portalu YouTube dostępny jest film nagrany przed trzęsieniem ziemi 11 marca, który na niebie nad Japonią zarejestrował chmury dziwnego kształtu. Niedługo po tym doszło do wstrząsów a Kraj Kwitnącej Wiśni dotknęła największa katastrofa od czasów II Wojny Światowej. Wydaje się, że również tak zwane „dziwne dźwięki” mogą wskazywać na pewne testy tej niezwykłej broni.

Jednak wpływ na zjawiska atmosferyczne lub sejsmiczne może nie być wszystkim, do czego zdolna jest HAARP. Okazuje się bowiem, że fale elektromagnetyczne mogą wpływać na pracę ludzkiego mózgu, na nasze emocje i nastroje. Co w momencie kiedy zostanie ona wykorzystana na tak ogromną, wręcz globalną skalę? Czy czeka nas tak oczekiwana przez wielu Apokalipsa?

 

Reklamy

19 comments on “HAARP – broń końca świata

 1. Rad zapomniałeś dodać że jest to wiadomość z masońskiego onetu ;)

  ____

  Rad:

  ? Nie rozumiem :)

 2. Ciekawe chmurki, wyglądają jak jakaś tak zwana zasłona dymna :) Są dość gęste i brak efektów specjalnych jak grzmoty czy opady deszczu, szybko znikają od tak się rozpłynęły.
  A może to zwykły hologram, te ich gwiezdne wojen tworzone za czasów RRonalda, może testy robią w postaci chmurek, jak takie bajki wyświetlają sobie na niebie, jak to kiedyś dzieci bawiły się aparatem „ANIA” :D wkładały klisze kolorowe i było fajnie bez tych bajek ogłupiająco edukacyjnych Made in USA lub inne teletubisie.
  Harpuś to ciekawa rzecz, ulokowany na zadupiu nie widoczny dla rozbawionych mas, może tworzyć tło w postaci efektów specjalnych właśnie pod jakieś hologramy. Nie wnikam że już przyczynił się do katastrof, ale kto wie jakie będzie jego to zamierzone zastosowanie :)

 3. Jestem przerażony!!! Wczoraj czytałem ten artykuł, a dziś jadąc rano do pracy ujrzałem na niebie identyczne chmury jak w tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=YzLABJ7BTac&feature=related, mam nagrany film komórką jestem teraz w pracy i nie moge go wrzucic nigdzie, całe trojmiasto w tych chmurach, boje sie ze cos moze sie stac, masakra!! ;/

  ____

  Rad:

  Wrzuć jak będziesz miał czas. Obadamy.

 4. Takie chmury wyglądają jak coś w stylu rezonansu fal rozchodzących się na wodzie, tyle że rezonans fal na wodzie jest zazwyczaj spowodowany czynnikiem ruchu, ale też może być spowodowany za pomocą pół magnetycznych, zresztą niech pogada o tym fizyk jakiś normalny. W chmurkach jest trochę inaczej, ale chmurki to też woda tylko w innej postaci, jak się chmurki odkształcą to jakoś tak im już zostaje, i tak będzie dopóki się nie rozejdą, lub zmienią znó są formę wyglądu od czegoś tam zależnego u góry. Harp może oddziaływać w oceanie, powodując nawet tsunami, co też może objawiać się tym że delfiny lub inne saki czy ryby wodne mogą dostawać sprzeczne wytyczne względem położenia i zamiast płynąć w głąb wód, pędzą przed siebie na ląd. Zwierzęta wodne tak jak ptaki posługują się orientacją z pól magnetycznych Ziemi. Jak fala z Harp poleci tak zareagują zwierzęta, zamiast wzbijać się ku górze pikują w dół, bo mogą myśleć że dół to góra i odwrotnie. Jak słychać że jakaś dziura w Ziemi, lub ptaki spadły, albo Wieloryb nie wiadomo czemu znalazł się na plaży to raczej pewne że robili sobie zabawę z harp, a wieloryb biedaczysko myślało że fala która dotarła do jego mózgu to smakowity plankton, gdy załapał że to iluzja było już za późno, później przyjechał grympis i tv, pogadali, wodą go polewali, wymyślili wspólną bajkę i się rozeszli, ludzikowo przed tv sobie pogadało, wystraszyli się armagedonu z filmu i gitara gra.
  Naukowcy nie mają wytłumaczenia jak zawsze tylko teorie na dosłownie każde zjawiska, ludzie myślą że to armagedon, bo na filmie w TV widzieli jak ptaki spadały, a nawet nie zajarzą że może ktoś celowo nakręcił taki film w celach dezinformacji.

  ps. ciekawe że na YouTube chciałem znaleźć filmik przykładowy i wpisałem w szukajce „rezonans fal na wodzie” i poza filmikami nie na temat, ba nawet zachęcające do słuchania jakiś głupich muzyczek, było tylko takie coś „fala na wodzie HD”. Ojej co to by było jak by ktoś jeszcze zajarzył i porównał to z chmurami, czy co? Chora inwigilacja internetu trwa w najlepsze :D Boją się nacjonalizmu społeczeństwa jak diabeł wody święconej.

  Ewry Bady Tsunami jak znalazł, rezonans fal, dla ciemnych mas zjawisko niewyjaśnione, fenomen dziwnie natury, wielkie zmiany itd. bójta się jeden drugiego :)

  • Ecnadna piszesz, cytuję:

   „Takie chmury wyglądają jak coś w stylu rezonansu fal rozchodzących się na wodzie, tyle że rezonans fal na wodzie jest zazwyczaj spowodowany czynnikiem ruchu, ale też może być spowodowany za pomocą pół magnetycznych, zresztą niech pogada o tym fizyk jakiś normalny…”

   Prawdopodobnie jesteś bardzo blisko wyjaśnienia działania tej broni – HAARP.
   Fale elektromagnetyczne o dużej mocy, zogniskowane, ukierunkowane, współpracujące
   z satelitami – to przecież nic innego jak Energia, która może wprawiać w Ruch.
   Naturalne chmury są przecież gazem lub cieczą H2O [głównie] – mogą wpadać w
   rezonans, drgania aż do wydawania dźwięków, gdy zastosujemy odpowiedni ruch-tarcie.
   Tu jest przykład:

   Ave Maria on glass harp

   Dziwne odgłosy słyszane ostatnio też może wywoływać HAARP działający na wodę
   w atmosferze [chmury] lub ograniczoną zbiornikami [naturalnymi lub sztucznymi].
   To nie będzie taka Melodia jak na filmie – ale „apokaliptyczny” dźwięk – tak myślę.

   Chmury z chemtrails – ich główny składnik to związki Aluminium – są dobrym
   przewodnikiem, nadajnikiem i odbiornikiem fal elektromagnetycznych [anteny TV],
   Sygnał telewizyjny [radiowy] to przecież są – różnorodne ale – fale elektromagnetyczne.

   HAARP – broń ostateczna

 5. Dwie sprawy:
  1. Tzw. dziwne dźwięki słyszałam (ze świadkiem) około 2 lat temu – zupełnie nie wiedzieliśmy o co chodzi, świadomości też jeszcze nie było ;)
  Teorie dotyczyły dźwięków z budowy pobliskiego osiedla – kompletna bzdura oczywiście. Teraz już wiem. Ale ostatnio słyszę coś nowego. Polega to na dźwięku samolotu niedługo po starcie, ale dźwięk się nienaturalnie szybko urywa, nie przebrzmiewa, tak jak to bywa z oddalającym się samolotem. Cięcie i koniec… Czy ktoś z Was coś takiego słyszał?
  2. Chmury zawsze, od dziecka, uwielbiałam obserwować. To co widziałam ostatnio, przed burzą, było zupełnie nowe i niezbyt przyjemne – kojarzyło mi się z pofalowaną rtęcią lub czymś oleistym i ciężkim.
  Bez dwóch zdań – jestem osobą spostrzegawczą, staram się patrzeć na zjawiska w sposób obiektywny, ale tego, co się obecnie dzieje, nie nazwę inaczej, jak tylko niezwykle zintensyfikowaną ingerencją władz światowych w naszą niewolniczą rzeczywistość.

  • Człowiek składa się jakoś z 80% wody więc jest jak taka chmurka, tylke że człowiek posiada mózg działający na zasadzie elektrycznych połączeń, czy coś w tym rodzaju. Nie jestem jakimś jajogłowy, ale każdy wie o co biega i nie będę pisał po swojemu jak działa mózg :) Na dodatek aby człowiek żył, musi mieć rozrusznik który będzie uruchamiał rożne procesy życiowe takich jak miłość, radość, smutek, płacz że szczęścia-smutku, żal, euforie itd. ten rozrusznik to nasza dusza, której nie widać a jest, tak jak nie widać pracy mózgu a myślimy i przetwarzamy dane te logiczne i te inne itd. Gdy dusza jest dobrze nakierowana wtedy człowiek doznaje w życiu tego czegoś fajnego i niewytłumaczalnego, nawet gdy znajduje się w złym środowisku, otoczeniu (po prostu taki power ma że przetrwa najgorsze). Człowiek zdemoralizowany zawsze będzie potrzebował zamienników i paliwa do rozruchu różnych prymitywnych procesów życiowych w postaci alkoholu, prochów, seksu itd gdyż nie potrafi z własną duszą dojść do porozumienia, odrzucił wszystkie wartości dla własnych egoistycznych doznań, chciwych potrzeb, żądzy władzy.
   Do czego zmierzam, niektórzy ludzi najwidoczniej mogą posiadać kreatywną, spostrzegawczą, wnikliwą a zarazem delikatną tą duszę że widzą to czego inni nie widzą, słyszą to czego inni nie słyszą i widzą to czego inni nie widzą :) Nie chodzi mi o jakieś duchy czy okultyzmy czy inne bzdury new age rodem z hinduizmu. Po prostu jedna osoba będzie widziała piękno natury oglądając drzewo, zaś inna powie „no co, zwykłe drzewo a ty się podniecasz”, zdemoralizowany zaś to drzewo zetnie. Więc ci o duszy artystycznej, kreatywnej według boskich schematów, obdarowani taką „cechą” mogą też słyszeć (odbierać) fale o jakimś tam natężeniu, mogą te dźwięki budzić obawy, lęki gdyż mogą one zakłócać kontakt człowieka z jego rozrusznikiem.

   Taka moc jaką emitują te anteny, może też mieć cel taki, aby móc ingerować w dobre dusze tych dobrych i zakrzywiać ich wolę według ich widzi misie.

   Ale na filozofowałem, no w końcu trzeba szukać prawdy, szukać różnych rozwiązań, nie tylko tych technicznych i logicznych. Jak będziecie z własną duszą żyć w zgodzie to ona wam dużo opowie o tym całym świecie, zobaczycie i usłyszycie piękne rzeczy :)
   A odgłosy sztucznego haarpa się nie bójcie, bo nie ma tego złego co by na dobre wyszło :)

 6. Można przypuszczać że naloty chemiczne „chemistralis” służą do rozprowadzania w wyższych partiach aluminium lub innych metali ciężkich w postaci płynnej, aby dochodziło do jakiś reakcji, nie wiem może połączenia tam z H2O zawartego w chmurach. To coś takiego mogło by posłużyć jak jakiś przekaźnik „podaj dalej”, bo gdyby takie chmury gromadziły energie jak kondensator, to dochodziło by do wyładowań atmosferycznych. To samo jak wyparował ozon nad Arktyką w latach 80′ XX w. pamiętacie jak gadali że dezodoranty to robią, że lodówki i klimatyzacje, a dziś można przypuszczać że winą za tą dziurę ponosił harp.
  Jeszcze inna rzecz to już w latach panowania ZSRR, ruskie mieli na 1 maja lub inne imprezki pochodowe, sposób na rozpędzanie chmur, polatały samoloty w te i wewte i „mówisz masz”, do czego zmierzam przy okazji.
  Więc na jesieni 2011 było bardzo ciepło i nie było opadów, była susza jak to zwali, zima ta też jakaś ciepła, rolnicy narzekali na ozime i takie że będą problemy, w każdym razie zima też była sucha, nawet gdy była trochę mroźna. Na koniec trochę śniegu dla picu i szybko wiosna z upałami. Teraz gdy gleby na wsiach się zbuntują to będzie mniej jedzonka i drożej na euro (będą mieć pretekst do podwyżki). Już nie wspominam o tym ale o innej rzeczy bo o samej glebie, gdy gleba od takich dziwnych jesieni suchych i zim wypłowieje to najlepsze ziarno się nie przyjmie na niej, straci na gatunku i wtedy będzie trzeba kupować modyfikowane co jest odporne na różne waunki pogodowe i takie tam bajerki.
  Więc za pomocą chemistralisu wychodzi na to że można rozpędzać chmury, choćby w celach zniszczenia gleb, a też tworzyć kto wie co, Można rozpylać metale tworząc jakieś przekaźniki energii i o jakiej mocy. Najśmieszniejsze jest to że my w XXI wieku kombinujemy co to i jak, a Tesla na dzień dobry dwudziestego wieku już robił takie doświadczenia i zapewne te harpy to wizja Tesli ALE w postaci przyjaznej dla ludzi, jako bezprzewodowy przekaz energii, a może coś do wyłapywania energii z kosmosu, aby pojazdy nawet te latające mogły poruszać się z właśnie tej free energy. Zobaczcie jaką miał ponadczasową wizję Tesla, to było jego marzeniem, on to tworzył, gdyby nie przeszkadzali (wiadomo kto) przyszłość potoczyła by się zupełnie innym kierunku (sic)

  a tu artykuł o Tesli, warto przeczytać, wtedy łatwiej porównać harp z jego pracami.
  http://modowo.pl/pl/static/swiat-i-jego-ludzie-nikola-tesla

  Wracając do dźwięku.
  Wyobraźcie sobie jaki oni dźwięk mogą planować gdy zamierzają bawić się w pokazy, mogą to być trąby jak te opisywane w Księdze Wyjścia W19) gdy Mojżesz szedł na rozmowę z Bogiem,

  „14 Wtedy Mojżesz zstąpił z góry i nakazał przygotować się ludowi. I wyprali swoje szaty. 15 Później powiedział ludowi: „Bądźcie gotowi za trzy dni i nie zbliżajcie się do kobiet”.
  16 Trzeciego dnia rano rozległy się grzmoty z błyskawicami, a gęsty obłok rozpostarł się nad górą i rozległ się głos potężnej trąby, tak że cały lud przebywający w obozie drżał ze strachu. 17 Mojżesz wyprowadził lud z obozu naprzeciw Boga i ustawił u stóp góry. ”

  Jak widać trąby są wymieniane w Biblii, także w Apokalipsie jako „Siedem Trąb”
  http://www.apokalipsa.info.pl/zlamane_pieczecie/siedm_trab.htm,
  ale to zdarzenie było by trudne do podrobienia, więc jedyne co mogą to ową broń nazwą sobie dla jaj „Trąby jerychońskie” bo na myśl o nich tworzy się niezły power w głowie.
  Dobra, skoro można sobie wygrać na kieliszkach (rezonans dźwięku) Ave Maria, to dźwięk wytworzony w postaci takiej trąby był by możliwy z takim natężeniem decybeli, że od samego dźwięku mogą zadrzeć budynki.
  Tu przykładowy odgłos okrętu i już robi niezły hałas

  Więc niskie dźwięki coś jak basowe, są możliwe w postaci rezonansu, mogą mieć brzmienie podobne do trąby większego kalibru :)

  Teraz sobie można wyobrazić jak dają po niebie chłopaki z dźwiękiem, do tego hologram w postaci krzyża, chmurki jak z apokalipsy i na kolana wszyscy :) No dobra nie przeginam.

 7. Wrzuciłem te dwa filmiki, nie sa one powalającej jakości ze względu na to że prowadziłem auto, czekam na Wasze opinie, co o tym sądzicie? Dodam jeszcze, że przez dwa dni przed tymi chmurami, w nocy razem z moją partnerką nie mogliśmy spać.

  Pozdrawiam!

  _____

  Rad:

  Wydają się podobne do słynnej kraty, ale pewności nie mam. Jak myślicie?

  • Na pierwszym filmiku wygląda jak rezonans, ale taki słaby, może siali gdzieś z boku, a te chmury to efekt poboczny. Znawca chmurek będzie tłumaczył że to typowy jakiś Stratocumulus stratiformis http://www.chmury.pl/wolken/wo6.htm . Ale na drugim filmiku to jest za gęsto i zbyt harakterystycznie, bardzo podobny efekt jak na filmiku od Rad’a. Ja tam wielki znawca nie jestem ale haarp to jest.

   Znawca wielki wpadnie i napisze że to jest Stratocumulus stratiformis undulatus
   http://www.chmury.pl/wolken/wob27.htm

   Macie tu stronę o chmurach http://www.chmury.pl/ tylko że może to być strona celowo ulokowana, aby ludziowce mogli się uspokoić, bo wszystko jest super i trzeba się rozejść.
   Robią sobie dyskoteki w jonosferze tylko światełek jeszcze brakuje :)

 8. Wrzucam tutaj nową piosenkę HG ewidentnie zbliża się koniec tego plastikowego społeczeństwa http://www.youtube.com/watch?v=nQmEiQMz-po

  Wpisz duch epoki i szukaj informacji

  ____

  Rad:

  Zeitgeist to propaganda New Age. Jeśli Hemp gru propagują zeitgeist to znaczy że stoją po innej stronie barykady niż my.

  • Ok nie mówie że nie propagują ale sam powiedz czemu głosiliby takie tezy nie wiedząc tego na pewno.Muszą mieć w tym jakiś cel ciekawe tylko czy dobry czy zły

   • Obecnie większość polskiego mainstreamowego hiphopu to marionetki illuminati.
    A już zwłaszcza Gural i HG. Posłuchaj na spokojnie HG, w ilu teksach nawołują do „nowego porządku, nowego ładu”, zeitgeistu itp. Nawet okładka płyty Lojalność mówi sama za siebie. Takich piramidek itp jest u nich więcej, nie tylko w klipach ale też w wywiadach. Gdzieś na youtubie widziałem z nimi wywiad jak mówili o tym że „niosą światło”. Gural sam siebie nazywa zaklinaczem deszczu (rainmaker).
    Obejrzyj wszystkie części i inaczej na to spojrzysz.

 9. Cuda na ulicach miasta
  Rewolucja, w końcu czyny a nie hasła

  Pieniądze zarabiam tu nie dla pieniędzy tylko po ty żeby być w stu procentach niezależny

  • Po kiego w Hip Hop i RAP wciąż tylko hajs, i niezależność, wpajanie wokół że liczy się tylko ten co ma hajs, bo ten co ma hajs to gość a inni co nie mają to się nie liczą, są słabi można ich poniżać i gnębić. To taka zachęta do wojny szczurów, nie ważne jak hajs zdobędziesz ale masz go zdobyć inaczej będziesz frajerem, cieniasem, każda laska oleję takiego bez hajsu i wpływu, że dla prawdziwych facetów liczy się tylko pozycja i respekt otoczenia, słabi odpadają z gry, dziewczyny to suki lub same blachary. Teksty są na czasie ale podchodzą pod wymogi architektów, nie można narzucać nikomu i jak chcą to niech dają w swych tekstach o NWO bo dobre jest aby ulokować w głowach ludziom co ich ogarnia wokół. Nie mam nic do Hip Hop czy Rap, są spoko, znam ludzi co to lubią i jak twierdzą „wychowali się na tym” faktycznie swoje coś tam wiedzą, ale od samego słuchania muzy praktyki życiowej nie zaliczą lub jakieś mądrości świata się nie pozna :)
   Jak tak młody kolo tak 20 latek się nasłucha to może mu odwalić w stykach, jak załamka bo chcę być kimś a nikt go nie widzi, nie wie jak hajs zdobyć więc obrobi „Biedrone” bo mało się człowiek od tych słuchających nasłuchał. Nie można zjechać wszystkich kapel, bo są porządni artyści co niezłe bity układają, tylko trzeba ich umieć wyłapać.

   Rad ci z „Hemp Gru – Kiedy Zabraknie Słońca” mogą nie wiedzieć że Zeitgeist może być spalony. Mogli obejrzeć z YouTuba parę wstawek o NWO, Zaitgeistach, załapali bit i pojechali z muzą po necie. Możesz mieć oczywiście racje i są w innej barykady, ja tam ich nie znam osobiście i kto wie co siedzi im w głowach :)

   „Hemp Gru – Kiedy Zabraknie Słońca” jak widać gangsta uliczna, teraz gangsta po jakimś finansowym armagedonie lub czymś tam. Zawsze napakowani kolesie i propagowanie przemocy, pokazać ludziom kure..sko szary świat aby poczuli się lepiej. Przesłanie można odsłuchać tylko trzeba sprawdzić czy są sponsorowani sypiąc tekstami za kasiorę, studio nagrań może narzucać artystom swoje wymogi, co mają śpiewać, rapować itd. Takie czasy nadeszły że nie można nikomu wierzyć dopóki się go nie sprawdzi :) jak za okupacji cholera :D Niedługo wchodząc na blogi czy fora będzie trzeba znać specjalne hasła :D

   Bez urazy Ziomy i Podro

 10. To wszystko nie zmienia faktu że coś za dużo ostatnio takich złowrogich piosenek coś musi się w bliskim czasie wydarzyć nieprzyjemnego skoro nawet illuminati każą im to śpiewać to znaczy że się szykują na coś takiego przecież nie rzucaliby słów na wiatr :D

Możliwość komentowania jest wyłączona.