Czy Illuminati planują zamach podczas Olimpiady w Londynie? (ang)

 

 

Filmik nadesłany przez Krystiana. Zwraca uwagę na kilka nowych elementów związanych z przygotowaniami do Olimpiady w Londynie.

 

Reklamy

21 comments on “Czy Illuminati planują zamach podczas Olimpiady w Londynie? (ang)

 1. Olimpiada w Londynie 2012, oraz Euro w Polsce 2012 – to ciekawe widowiska – nie dla kibiców – lecz dla Syjonistów-Faryzeuszy z sekty Iluminati.

  Poniższy spot reklamowy – z pewnością sprawdzi się na którejś z tych imprez.

  Ale na której ? I co tym razem wyreżyserują nam iluminaci ?
  Ja osobiście – wolę zrezygnować z ‚dobrodziejstw obu imprez’
  i chociażby na jakiś czas opuścić te rejony, w których szykuje
  się ‚masowa rzeź’ pod przykrywką terroryzmu.

  Jeszcze się wszyscy zdziwicie – jak po takiej tragedii – wprowadzony zostanie
  przymusowo NWO.

  Czy Ty, także chcesz być ofiarą tego satanistycznego eksperymentu ?

  Ostrzeż innych – aby nie było za późno !

  „Wpadnij w Piłkoszał!” z Coca-Colą:

  Niech Łaska Jezusa Chrystusa – trzyma Was w opiece bracia i siostry.

 2. pojawił sie też Taki filmik…
  nie wiadomo czyjej produkcji, sądząc po ostatnich klipach – film ma sprawiać wrażenie,
  że jest przesłaniem niezadowolonych z Poliyki kibiców, którzy nie boją się Psów,
  ale może być wyprodukownay zupełnie przez kogoś innego… w innym celu.

  (NIE)Oficjalny Hymn Euro 2012 POLAND & Ukraine

 3. Czy ktoś mógłby to przetłumaczyć? ;p
  Dużo nie ma, a z ang za dobry nie jestem.

  Z góry dziękuje i pozdrawiam
  Mariusz

  • W skrócie chodzi o to, że wcześniejsze zamachy, a w szczególności 9/11 były sygnalizowane wcześniej w różny sposób. Podobnie zamachy w Londynie w 2005 roku, które poprzedziły ćwiczenia antyterrorystyczne o podobnym scenariuszu. Od tamtego czasu pojawiają się różne sygnały, które można odczytać jako zapowiedź zamachów w tym mieście w 2012 roku. Najpierw mowa jest o serialu Code 9, który pokazuje zamach nuklearny na stadion, i który obfituje (2 przykłady) w ukrytą symbolikę oka Horusa (do tego sam autor serii wydawał pozycje z podobnymi, podejrzanymi symbolami), a sama nazwa wiele sugeruje (kod oraz dziewiątka). W innym odcinku ktoś mówi, że potrzebuje 5,5 godziny na znalezienie kogoś. Dlaczego akurat 5,5? Jest to dokładnie 330 minut, a 33 to ilość stopni masońskiego wtajemniczenia. Potem mowa jest o Igrzyskach, jednookich maskotkach i słynnym logo. Podobno burmistrz Londynu przy odsłonięciu jakiejś rzeźby wyraził się (wygadał się?) że nawiązuje do motywu „Syjonu”, który wykorzystali w logo Igrzysk. Potem o tym, że w 2010 roku niejaki Tomasz Cain opublikował w gazecie tekst, w którym przewija się atak nuklearny na stadion olimpijski i Trafalgar Square. W rzeczywistości nazywa się David Thomas, a „cain” nawiązuje prawdopodobnie do „synów Kaina” jak nazywają się ponoć (co podaje David Icke, podejrzewany skądinąd przez autora filmiku o bycie agentem) illuminaci wysokiego stopnia. Trzeci stopień wtajemniczenia nazywa się też „Tubal Cain”. Dalej, w 2010 fundacja rockefellera wydała raport-spekulację, w którym lata 2010-2020 nazwano dekadą zniszczenia, między innymi przez śmierć na Igrzyskach w 2012 roku 13 tysięcy ludzi.Następnie mowa o gazecie „Private Eye” (prywatne oko), która w 2011 roku umieściła na okładce to, co widać, nazywając „olimpijska próba”. Podobno też, co wyjawiono w 2005 roku, wioska olimpijska leży na byłym terenie próbnego reaktora nuklearnego. Następnie mowa jest o filmie „2012”, w którym główny bohater, uciekając przed wulkanem, szuka mapy i choć nie znajduje tej, której szuka, a tylko mapkę londyńskiego metra, postanawia ją szeroko otworzyć i pokazać wprost do kamery. Dalej komiks „V jak Vendetta”, zawierający motywy oka oraz cytat z Crowleya „czyń swoją wolę będzie najwyższym prawem”. Nie ma tam żadnych wzmianek o Londynie, w przeciwieństwie do ekranizacji, w której widać newsa o ataku biologicznym na metro. Na koniec raz jeszcze o ćwiczeniach, tym razem w 2003, o kryptonimie „Operacja Ozyrys” (egipski bóg zaświatów), mająca być próbą reakcji na atak z użyciem broni chemicznej i biologicznej. Filmik kończy się konkluzją, że im więcej ludzi się dowie, tym większa szansa, że elity będą musiały zmienić plany, a przynajmniej uda się może ocalić ileś istnień.

   Jeśli ktoś chce coś dodać lub poprawić, to śmiało, pisałem na szybko, byle przekazać sens.

 4. Witam i mam prośbę.
  Czy z grona szanownych czytelników znalazłby się ktoś tak uprzejmy i przetłumaczył skrótowo najważniejsze fragmenty biorąc pod uwagę że rysunki i kontekst do nich są zrozumiałe – mam nadzieję – przez większość.
  Byłoby miło.
  Dziękuję i pozdrawiam.

  P.S. Zainteresowanych uprzejmie informuję, że w szkole miałem zajęcia z rosyjskiego a po pracy mam czas dla żony oraz dzieci i na zajęcia z angielskiego brak mi czasu.

 5. Cytat na początku Dawida Rockefellera: wszystkiego czego potrzebujemy, to wielki kryzys, aby narody zaakceptowały Nowy światowy porządek. Było wiele przesłanek do ataku na te dwie wieże, filmik prezentuje te dowody sprzed katastrofy aż do 1:28, gdzie jest mowa o tym, że w 2005 w Londynie były ćwiczenia na wypadek ataku terrorystycznego z udziałem bomb w 3 pociągach w metrze i 1 w samochodzie. Dalej, 2:28 w sierpniu 2008 BBC wyemitowało serie programów o nazwie „Spooks: code 9” gdzie spójrzcie na 2:32 , jest napisane „w lato 2012 roku , wystąpiło pewne wydarzenie które na zawsze zmieniło Wielką Brytanię”. I dalej jak widzimy, bomba atomowa na stadionie. W tle gwizdek i doping kibiców? Mecz piłkarski? w ostatniej sekundzie odliczania. W tle głos: (do 3:40) „atak nuklearny w londynie, wiecej niż 100 000 zabitych, wielu napromieniowanych, Życie nie będzie takie samo jak przedtem” . Napisy od 3:49 „czy były inne przesłanki w telewizji przewidujące przyszłość?” Potem troche symboliki, kto czyta ten blog i zna okultyzm ten wie, wiec nie będę ich tu opisywał. W 8:08 ” W roku 2010, Tom Cain napisał krótką historię opublikowaną w angielskich gazetach, która wyobrażała nuklearny atak na stadion olimpijski i plac Trafalgar, w centrum Londynu.” i jest zdjęcie tego artykułu. Potem w 8:17, że autor naprawde nazywa się David Thomas. Potem jest napisane, że illiminati czasem nazywają siebie „synowie Kaina”, to info z książki Icke (8:32). Dalej w 9:19, raport z fundacji rokefellera, że lata 2010-2020 będę obfitowały w wielkie katastrofy, a w 2012 w czasie olimpiady w ataku bombowym zgineło 13 000 potem jest wyjaśnienie, że oni lubią liczbe 13 i to może być jakiś symbol. A potem związki z okultyzmem. Na koniec prośba autora , aby to rozpowszechniać.

   • To dwie różne osoby. Kain zabił Abla za co został skazany na tułaczkę. Set urodził się jako trzecie dziecko Adama i Ewy i miał jakby zrekompensować śmierć Abla. Setyci byli bardzo Bogobojni i składali Bogu ofiary w sposób bardziej uroczysty i regularnie. W internecie znalazłam informację, że Jezus miał korzenie właśnie po tym synu Adama i Ewy i że to właśnie od nich powstał ród Dawida. Mam osobiście pewne obiekcje co do tych informacji ponieważ jest dużo zbieżności pomiędzy Egipskimi Setytami – pamiętajmy, że w mitologii Egipskiej Set był obrońca dobra. Zabił Ozyrysa, wielki przeciwnik Horusa. W wikipedii podają, że na stronę ciemności przeszedł później. Salomon też nie od początku był wyznawcą zła.

 6. Pamiętacie te zapowiedzi, że 26 czerwca ub. w Berlinie podczas jakichś zawodów miały być zamachy z użyciem broni atomowej? Stało się coś? Nic. To samo będzie w tym roku – Euro minie, Olimpiada się skończy, nic się nie stanie, a wy będziecie spać spokojnie ;-)

  _____

  Rad:

  Nikt tu nie traktował tego Berlina na poważnie.

  • Oby… Wiele jednak wskazuje na to, że to już najwyższy czas, aby coś się wydarzyło.

 7. Stadion Olimpijski jest straszny. Jak go zobaczyłam na żywo to aż mnie ciary przeszły. Szkoda mi jedynie tych wszystkich ludzi, którzy zapewne tam zginą, bo wszystko na to wskazuje. Że też oni tego nie widzą….

  • Nie chcą wiedzieć. Najbardziej jednak mnie zmartwiła odpowiedź mojego kumpla, po tym jak mu powiedziałem, żeby unikał stadionu narodowego: „Będzie to co będzie, i tak mnie za***bią.”

   To już czasem tacy ludzie nie mogą sobie strzelić w łeb na starcie?

 8. W jednym z odcinków serialu „Doctor Who” z 2005 roku, jest scena w której UFO rozbija się o Big Bena.

  • Bo tu właśnie chodzi o efekt UFO, chcą nam dać pokaz magiczny jak to wylądowało UFO. Nie wiem czy już ktoś to oglądał, ale nie będę wnikał, nawet jak pojawi się po raz kolejny to nic stać się nie powinno :)
   Link do strony pozwoliłem sobie umieścić, aby było prościej :)

   http://newworldorder.com.pl/artykul,2722,Zion-Olimpiada-2012

   Zauważcie na drugim filmiku, coś jak lądowanie ufoludka
   „UFO / Flying Saucer with alien pilot lands during the 1984 Los Angeles Olympics Closing Ceremony”
   Nie wiem jak Wy to odbieracie, ale dla mnie to był chyba test, jak zachowają się ludzie, jaka reakcja czy coś w tym stylu.

   Całość jest ciekawa i jestem ku temu że będą pokazy holograficzne z efektami piroklastycznymi w postaci bum bum, lasery i takie tam stworzonymi wiadomo przez kogo, pokazy będą miały nazwę” jak to ufoludki atakują ludzi”, oczywiście wbrew temu co pokazali na olimpiadzie 1984, ale z UFO.

   Co tam zwykły tradycyjny film z Hollywood to już przeżytek, dziś potrzeba czegoś ekstra, coś co ma kopa, co zaskoczy i nabierze innego wymiaru.
   Tak kino holograficzne z efektami udczuwalnymi dla oglądających, włącznie z zapachami i dżwiękami słyszalnymi nawet przez głuchoniemych, to dopiero będzie się działo :D
   Scenariusz i reżyseria Stiwen Titanik – akcja – Atakują ufoludki stadion, panika i krzyk, sportowcy bronią się i oszczepami rzucają w obcych ale ich włócznie przelatują przez cele, co za technologia obronna, obcy potrafią znikać i ten kamuflaż jak u predatora :P Wojsko na dachach budynków ostrzeliwuje obcych, sytuacja jest zła bo wciąż obcych przybywa, skończyły się włucznie. Ludzie nie mogą wydostać się ze stadionu, są otoczeni, patrzą w telebim z nadzieją na pomoc, na pojawienie się kiboli, ale oni mają zakaz wejścia, buuu buuu. Nagle na ekranie telebimu pojawia się księciu Łilaiam, ojej jak on energicznie z uśmiechem wskakuje do swego myśliwca, tak samo jak na swego zwierza rumaka hodowlanego Król Artur zasiadając, trzyma on w ręku swój excalibur :) Jako dowódca eskadry powietrznych rycerzy okrągłego stołu zestrzeliwują wspólnie dziesiątki statków obcych, on zostaje wybrańcem i wszystko kończy się Haapy End, jak w filmie „Dzień Niepodległości” wszyscy tańczą i śpiewają, W filmie zaś Prezydent USA, bohater i wszystko w temacie, a w realu … :D

  • Maciekk1984 – o to ci chodziło ?

   Jerzy Połomski – Cała sala śpiewa z nami (Opole ’79)

 9. Gdyby to rozpatrywać strategicznie i logicznie. A konkretnie coś co miało by zmotywować kraje unii europejskiej oraz Rosję z USA na pierwszym miejscu do zrobienia konkretnego ruchu w kierunku IRANU to postawiłbym na datę 16 czerwca 2012 20:45 konkretnie meczu Grecji z Rosją na Stadionie Narodowym w Warszawie. Idealny moment. Rosja ma jakieś niby stosunki z Iranem i interesy ale też nie jest tak do końca bo pogrywa z nimi na swoich zasadach. A to byłby w tym momencie idealny moment aby się zjednoczyć i ogarnąć Iran w ich mniemaniu oczywiście. Poza tym wiemy że pan nowy Car spotkał się z Bushem i pogadali sobie prywatnie na wiele tematów przy grillu zaraz po zamachach przez ludzi z gór bogobojnych muzułmanów którzy zorganizowali zamach wszech tamtych czasów. I od tamtego momentu mieli mnóstwo lat aby coś ustalić uzgodnić ogarnąć bo mamy już 2012 rok i Ukraina z polską mają mistrzostwa i KOKO KOKO EURO SPOKO. KUUUUR…..A. czy to nie jest jawna szydera.Zobaczcie ile walczyli aby zdobyć polską i ukraińską ziemie i się nie udało.Wojny Historia która znika już z podręczników i nie mogę pominąć tego że w Ameryce uczyli w szkołach do pewnego czasu że to Polacy zrobili Holokaust.A powiedzcie mi czemu rurociąg pana szredera i putina idzie bokiem łukiem na dnie morza i juz skończyli nawet ten projekt. Bo może w polsce coś się odbije wielkim hukiem .Smacznego jajka europejskiego polsko na brodzie posmakowałaś a poczujesz jeszcze wielkiego kopa od HOLLYWOOD.

 10. Możliwy atak autora 11/9 Generała zakonu Jezuitów Adolfa Nicolas – na Euro , oraz olimpiade Londyn 2012, możliwe zatopienie lotniskowca na wodach Iranu – Enterprise – poto żeby władca całego świata Adolfo Nicolas – Generał Zakonu Jezuitów – Czarny Papież ,pierwszy asystent szatana na ziemi- mógł wywołać III woj , św. a po niej NWO – czyli jeden światowy rząd i jedną światową satanistyczną lucyferiańską religie. więcej w linku

  http://moznazycwiecznie.webnode.com/

Możliwość komentowania jest wyłączona.