Komisja europejska szykuje rewolucje w sieci – koniec anonimowości?

 

Źródło: wp.pl

Komisja Europejska chce lepiej chronić dzieci przed niepożądanymi materiałami w internecie. Przedstawiła właśnie propozycje nowych przepisów. Jednym z pomysłów jest wprowadzenie elektronicznego systemu identyfikacji internautów.

Komisja chce stworzyć – jak to określono – „internetowy ekosystem”, czyli niejako wydzielić część internetu specjalnie dla najmłodszych. Według Komisji w projekt powinny się zaangażować zarówno firmy internetowe jak i szkoły, a także naukowcy.

Komisja dodaje, że obecne internetowe systemy ochrony dzieci są często nieskuteczne, a filtry działają dobrze tylko w języku angielskim.

Szczegóły nowego projektu mają być znane pod koniec maja; testowa wersja systemu identyfikacji powinna zostać zaprezentowana za kilka miesięcy.

 

Reklamy

4 comments on “Komisja europejska szykuje rewolucje w sieci – koniec anonimowości?

 1. Kolejna sztuczka satanizmu sekty iluminatów. Najpierw zalewają nas celowo pornografią, a potem wprowadzają rozwiązanie naszego problemu. Trzeba przyznać,że ta sekta: troszczy się o nasz los i przez to chce nas lepiej kontrolować.
  Dzisiaj – wielu mniema, że mamy dwa nurty do wyboru: rządzących i opozycję. (prawicę i lewicę)
  lecz tak jak mawiał komunista-syjonistyczny: Lenin:
  „NAJLEPSZĄ FORMĄ KONTROLI OPOZYCJI JEST PROWADZENIE JEJ SAMEMU”
  Współczesny i indoktrynowany przez multi-płaszczyznę naród – mniema,że ma wybór: „lepszego jutra”
  Ten świat i jego system indoktrynacji – już dawno był kpiną.
  A lud – jak zwykle się nabiera na te same sztuczki współczesnych iluminackich-faryzeuszy.

  • Nazywają to akcja-reakcja-synteza.
   Tworzą problem, następnie udają że coś robią, a robią to co zaplanowali, aby na końcu zebrać owoce swych działań.
   Dobrze ich rozmawiać na nasz sposób myślenia, bo niestety my normalni ludzie myślimy inaczej niż ci władcy :P Bierzemy ich na nasz punkt myślenia, i kombinujemy co zrobią. Ci zaś się nie bawią tylko planują z planem A, planem B, planem C, aby już wprowadzony plan zawsze osiągnął jakiś cel, co łatwo poznać gdy w jakimś metrze jebudnie bomba, wtedy zawsze i szybka są, media już wiedzą co i jak ogłupiać itd, to jest forma przygotowania i zaplanowania. A synteza zawsze polega na tym że z tego wszystkiego na jedym ogniu chcą upiec nie jedna pieczeń a kilka na raz :D

   Dzieci chcą poprostu odizolować od kontroli rodziców w świecie wirtualnym, chcą stworzyć taki kanał (prawdziwy brudny kanał), kanał który będzie miał na celu bezpośredni kontakt z dziećmi, gdyż walnięci i wyprani rodzice przekonani zajefanym rozwiązaniem będą robić swoje. Pedofilia będzie kwitła na bank jeszcze bardziej, w dodatku pod okiem rodziców nie tylko tych wydymanych wypranych, bo ci nawet nie będą mogli zalogować się na konto swego dziecka w celu sprawdzenia „z kim się kontaktuje bo się dziwnie zachowuje”, gdyż będzie to oznaczać po prostu włamanie do sieci dzieci i próbę kontaktu z tymi niewinnymi dziećmi. Tylko podejrzane osoby będą mącić w głowach dzieciakom, prać im główki, indoktrynować, robić im „przebiegunownie” mózgu aby widziały motylki itp. Możliwości mają sporo, ale dopóki internet jest taki że rodzic może sprawdzić gdzie jego pociecha śmiga w necie, nici z ich planów względem malutkich, czystych, nie przesiąkniętych główek żadnym syfem, niewinnych dzieci (sic)

Możliwość komentowania jest wyłączona.