tick2-crop

Borelioza, kleszcze i broń biologiczna

 

Dr. Day, pracownik Rockefellera, powiedział kiedyś że pojawią się nowe, nieznane wcześniej choroby. Będą bardzo trudne do zdiagnozowania i nieuleczalne – przynajmniej przez jakiś czas.

„W Polsce zachorowania na boreliozę z Lyme zaczęto rozpoznawać dopiero pod koniec lat 80-tych. (Wikipedia)

 

Mary Smith (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

Liczba zachorowań na boreliozę podwoiła się od roku 1991. Od 20 lat co roku odnotowuje się 500 tysięcy nowych przypadków choroby. To oznacza przynajmniej 10 milionów chorych w samych tylko Stanach Zjednoczonych.

Jeśli kleszcz przenosi Borellia burgdorferi, jego ugryzienie może cię dosłownie przykuć do łóżka. Możesz oszaleć albo zostać kaleką która nie potrafi się skoncentrować i utrzymać swojej pracy. Może też cię zabić.

Jedynym skutecznym sposobem na zdiagnozowanie choroby jest pobranie kropli krwi i zbadanie jej pod mikroskopem po upływie minimum pół godziny. Jeśli zauważysz bakterię Borelli wychodzące z czerwonych krwinek… to masz pecha.

Amerykańskie Centrum Epidemiologiczne jest nieco bardziej konserwatywne w tej kwestii. Szacuje że w USA każdego roku pojawia się ok. 325 tysięcy nowych przypadków boreliozy. To więcej niż łączna liczba przypadków AIDS, wirusa zachodniego Nilu i ptasiej grypy razem wziętych.Wprawdzie Kanada nie prowadzi statystyk dotyczących boreliozy, ale zarówno ona jak i kleszcze ją przenoszące są w niej znane.Na całym świecie ludzie mają ten sam problem z epidemią boreliozy. Chodzi głównie o zawodne testy na tą chorobę, które jej często nie wykrywają. http://www.lymebook.com/africa-europe-canada-sweden-england-uk-united-kingdom

http://healthimpactnews.com/2011/lyme-disease-misdiagnosed-underreported-and-epidemic

 

MOJA HISTORIA


Jak wiele innych dzieci z New Jersey często bawiliśmy się na zewnątrz i jeździliśmy na biwaki. Ukąszenia kleszczy nie były dla nas niczym nowym. Nigdy nie mieliśmy po nim rumienia skórnego, ale moje zdrowie zauważalnie podupadało.

Może czytelnicy pamiętają opis mojej walki z syndromem chronicznego zmęczenia, historii o tym jak straciłam dom i  jak opieka społeczna odmawia pomocy mi i innym osobom z podobnymi problemami.

Jeden z moich znajomych cierpiących na podobne zaburzenia jest dzisiaj bezdomnym w Nowym Jorku. Biblia uczy że wszystko układa się na korzyść tych którzy kochają Boga. Myślę że coś takiego przydarzyło się również i mi.

Przez wszystkie te lata przewinęłam się przez wiele różnych lekarzy lecz żaden nie potrafił powiedzieć co mi jest. Wiedzieli jedynie że jestem bardzo chora.

Oprócz mojego chronicznego zmęczenia zmagam się z bezsennością, słabą koncentracją i pamięcią. Czuję się jakbym była obciążana 20-kilowym ciężarem przy każdej czynności fizycznej i umysłowej. Nie potrafię utrzymać z tego powodu żadnej pracy.

Od czasu do czasu puchną mi kolana i ledwo chodzę. Obecnie tracę też zmysł smaku i słuch, mam problemy z przełykaniem i ogólnie czuję się jak więzień we własnym ciele.

Przygarneli mnie do siebie przyjaciele chrześcijanie, okazało się też że jeden z nich ma boreliozę. Poświęcił tysiące godzin na różnego rodzaju kuracje – bez skutku.

Później okazało się że ja też mam boreliozę, tak jak wiele osób z syndromem chronicznego zmęczenia.

Co najgorsze: wyglądam w porządku. Ludzie powtarzają mi że świetnie wyglądam. Moja rodzina odwróciła się ode mnie i uznała za czubka. Czuję się z tym okropnie. Z powodu choroby odpada też związek z drugą osobą. Przynajmniej mogę chodzić. Inni chorzy nie mogą.

 

TRUDNE DO ZDIAGNOZOWANIA I LECZENIA


Borelioza jest niezwykle ciężka do zdiagnozowania, chyba że masz dostęp do naprawdę dobrego mikroskopu. W ten sposób ją odkryto. Bakterię borelli ciężko wyhodować, dlatego standardowe testy na chorobę często zawodzą.

Tak jak większość ludzi ja również myślałam że infekcję poprzedza rumień skórny. Myślałam też że można ją wyleczyć po 3-tygodniowej kuracji antybiotykowej, tak jak wmawiają nam ludzie z centrum epidemiologicznego. Rany, w jakim ja byłam błędzie! Rumień wprawdzie się czasami zdarza, ale lekarstwo…

Nawet lekarze nie zawsze potrafią ją wyleczyć po latach kuracji antybiotykami.

Słyszałam od innych chorych że antybiotyki mogą załatwić ci kandydozę, co jest niemal równie złe jak sama borelioza. Dlatego prędzej czy później kierują się w stronę medycyny alternatywnej.

Bakteria boreliozy to krętek, podobnie jak ta od syfilisa. Zarówno syfilis jak i borelioza mogą być uznane za zupełnie inne choroby, takie jak chroniczne zmęczenie, depresja, schizofrenia, zaawansowana skleroza, toczeń i szereg innych przypadłości.

Ta bakteria potrafi wykryć antybiotyki oraz się przed nimi bronić.

Potrafi przyjąć formę cysty (przetrwalnikową) i w ten sposób broni się przed kuracją. Jako cysta będzie się reprodukować. Gdy kuracja ustanie borelioza powraca jeszcze silniejsza.

http://goodbyelyme.com/

Tak jak inne bakterie potrafi też pokryć się warstwą żelatynowej masy ochronnej.

Spiralny kształt bakterii pozwala jej przeniknąć do większości rodzajów komórek – krwinek czerwonych, komórek nerwowych, mięśniowych, kostnych i mózgowych. Po czasie zacznie atakować serce i centralny system nerwowy i/lub mózg.

http://www.hulu.com/watch/268761/under-our-skin

I tak – rząd potrafi czasem zrobić coś dobrze!

Potrafi np. stworzyć choroby odporne na wykrycie i leczenie.

Słyszeliście może że boreliozę (Lyme disease) odkryto po raz pierwszy w roku 1975 w USA (miasteczko Lyme)? To tylko częściowo prawda, bo bakterię Borellia Burgdofori odkryto już w roku 1893 w Niemczech.

 

BROŃ BIOLOGICZNA?


W tym filmie były gubernator Jesse Ventura twierdzi że borelioza jest bronią biologiczną.

Ventura  przeprowadził wywiad z Neilem Grossmanem na potrzeby swojej serii telewizyjnej Conspiracy Theory – Grossman zajmuje się tematem Plum Island i położonym na niej Centrum Chorób Zwierzęcych. Powiedział że rząd amerykański wynajął byłego nazistowskiego naukowca Erica Trauba, który infekował kleszcze różnymi chorobami zwierzęcymi w celu stworzenia zarazy atakującej wybrane społeczności.

W tym samym odcinku Ventura rozmawia z dr. Breeze, byłym dyrektorem instytutu na Plum Island. Breeze zaprzecza pogłoskom jakoby borelioza była bronią biologiczną wszczepioną populacji kleszczy, potwierdza jednak że niektóre choroby zwierzęce badane na Plum Island mogą przenosić się na ludzi. (Jeśli kleszcze nie były podrasowywane, to dlaczego dzisiaj stanowią problem a jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie? – przyp. tłum).

http://members.iconn.net/~marlae/lyme/

Niektórzy uważają że borelioza jest bronią biologiczną stworzoną na Plum Island, która przedostała się na wybrzeże niedaleko miasteczek Lyme i Old Lyme w stanie Connecticut (Pierwszy przypadek boreliozy odnotowano właśnie w mieście Lyme -przyp. tłum).

Borelioza miała zostać zaszczepiona małej populacji kleszczy. Kleszcze zaraziły ptaki które przeniosły je do innych części kraju. Resztę historii znamy: miliony zainfekowanych ludzi.

 

LEKARSTWO?

 

Zarażeni boreliozą sami opracowali sposób leczenia który wyleczył niektórych z nich. Możecie o tym poczytać na : http://lymephotos.com/ oraz: http://health.groups.yahoo.com/group/lymestrategies/

Prawdopodobnie można ją wyleczyć również w ten sam sposób w jaki Dr. Klenner leczył polio w 1948 – przy użyciu ogromnych dawek witaminy C, doustnie i w zastrzykach. Dr. Klenner mówił że lekarze woleliby raczej stanąć nad pacjentem i patrzeć jak umiera, zamiast po prostu dać mu ten zastrzyk z witaminy C.

Patrz: http://www.doctoryourself.com/klennerbio.html

Niestety nie stać mnie na coś takiego. Ale może ta informacja przyda się  komuś innemu.

I na koniec – jest tylko jedno lekarstwo na buruli, afrykańska odmianę martwiczego zapalenia (flesh-eating disease). Patrz: http://www.mercimerenature.com/BuruliBusters/

Ta sama kuracja która pomogła Gaylordowi Hauserowi: glinka. http://en.wikipedia.org/wiki/Gayelord_Hauser

Glina potrafi wyciągać toksyny i infekcje z tkanek.

Tutaj trochę o leczeniu witaminą C.

 

21 comments on “Borelioza, kleszcze i broń biologiczna

  • niestety kleszczyki nie pomogą. Walczę z boreliozą od 10 lat a ugryzienia kleszcza nie pamiętam. Ta choroba zrobiła ze mnie kalekę i mimo wyprobowana wszystkich dostępnych metod leczenia łacznie z 4 letnią antybiotykoterapią non stop nie udało mi sie wyleczyć. To jest broń biologiczna- zgadzam sie- ta choroba nie zabija ale człowiek marzy o smierci.

 1. Dzieki ale znam doskonale te metody i bywałem stałym gosciem na tego typu forach. Jestjeszcze kilka innych metod. Mam to zasobą i jedyne co mi dały to powazny uszczerbek na finansach.
  Do artykułu dodam tylko ze wiekszosc chorób diagnozowanych jako stwardnienie rozsiane, reumatoidalne zapalenie stawów, depresja, alzheimer, parkinson, zanikowe zapalenie boczne, alergie skorne mają swe podłoze lub są po prostu źle leczoną borelioza. Diagnostyka daje minimalne szanse na wykrycie choroby.Udowodniono, ze borelioze przenosza równiez komary, meszki, gzy. To doskonała broń.

 2. Witam, kiedyś byłem ugryziony przez kleszcza zorientowałem się dopiero po 2 tygodniach gdy wyszedł mi wielki rumiany „placek” na nodze, dowiedziałem się, że kleszcze nie koniecznie muszą się wbijać w ciało człowieka, ale jak to miało u mnie przypadek ugryzł i odpadł. Pobrali mi krew i leczyli antybiotykami, mówili o możliwości boreliozy jednak nie zdawałem sobie sprawy co to za poważna choroba, podszedłem do tego jak do zwykłego przeziębienia, na moje szczęście, wszystko się dobrze zakończyło. Po wycieczkach w terenach zalesionych oglądajcie swoje ciała. Pozdrawiam

 3. Hej
  Zajmuję się medycyną naturalną i z racji tego że gabinet mam na Podlasiu, to spotykam się z boreliozą na co dzień – niedawno zaczęli do mnie przychodzić funkcjonariusze ze straży granicznej, po tym jak udało mi się jednego z nich w dwa miesiące wyleczyć ze „stwardnienia rozsianego” które było boreliozą. Oczywiście nie mówimy o wyleczeniu, na razie o poprawieniu samopoczucia w wyniku zaleczenia, ale borelioza JEST ULECZALNA – wiem o tym, udaje mi się to już od ok 3 lat.
  Metod jest wiele, trzeba je łączyć i stosować zamiennie.
  Cysty borelii rozbija VIlcacora, niszcząc również same bakterie; ogromne ilości (nawet do 6 gramów, czyli 6000 mg) witaminy C są podstawą, ale tej lewoskrętnej, czyli naturalnej, nie aptecznego syntetyka, tylko trzeba pić więcej płynów; kluczowe jest podniesienie odporności przez wyleczenie pasożytów, zregenerowanie jelit i zredukowanie populacji Candidii do poziomu naturalnego dla organizmu; obowiązkowym punktem programu jest przegrzewanie organizmu, czyli sauna i kąpiele w gorącej wodzie z solą – większość cyst mikroorganizmów jest bardzo wrażliwa na podniesione temperatury i w ich wyniku rozpada się uwalniając swoją treść – leczono tym sposobem krętka bladeko w XIX w w szałasach potnych indian i poł. XX w leczono boreliozę wywołując prądkami gruźlicy ponad 40 stopniową gorączkę – ryzykowna kuracja, ale dawała rezultaty u tych pacjentów którzy przeżyli ;)
  Rewelacyjnym rozwiązaniem (właśnie testuję, również na pacjentach – ja ze swojej B wyleczyłem się dwa lata temu) jest zapper, tylko trzeba wiedzieć jaki kupić i jak go używać.
  Arsenał sposobów jest dużo większy, tylko to są metody z zakresu medycyny naturalnej, dlatego że borelioza (jak to powiedział sam Willi Burgdorfer już w 2001 r) jest antybiotykoodporna, a że lekarz potrafi jedynie podać antybiotyk, to zaraz będzie ludziom wmawiał że borelioza jest nieuleczalna.
  Względnie skuteczną metodą wykrywania krętków borelii jest test EAV – posługuję się aparatem salvia i rzadko mnie zawodzi, choć niezawodna oczywiście nie jest. Jest natomiast nadzieja kochani, także uszy do góry!
  Jeżeli będziecie mieli pytania piszcie, mój mail to:
  skeldo@gmail.com
  Pozdrawiam Was gorąco
  R

 4. ja rowniez interesuje sie medycyna naturalną i mogę polecic dwa sposoby do wyprobowania. ja podam tylko hasła a sami znajdziecie w necie.
  1) MMS czyli chloryn sodu jest bardzo skuteczny w przypadku wszelakich mikrobów, ponoć leczą tym nawet malarię. Myśle że bolerię też zabije.
  2) kuracja ziołowa według Siemianowej z ksiązki szkoła zycia. kuracja pozwala pozbyć sie bakterii, pasożytów i innych mikrobów a stosuje się do niej m.i. wrotycz zakazany w sprzedazy w polsce ze wzgledu na trujace wlasciwosci podobnie piołun mozna go dostac tylko do uzytku zewnetrznego. w necie da sie kupic wszystko. W polączeniu z dietą nie odżywiającą mikroby można pozbyć się różnego świństwa z organizmu. Oczywiście zalecam umiar bo to nie zarty z tymi ziolami. Do mnie raz musiala przyjechac karetka bo nikt nie wiedzial co mi jest a ja przedawkowalam z ziólkami. Oczywiscie do szpitala nie dalam sie zabrac a lekaz dal mi uspakajacze mysląc ze moje zachowanie to cos na podlozu psychicznym. Przynajmniej mialam pewnosc ze robactwa nie mialy szans. w tą noc wypilam tez na sile 4 butelki wody mineralnej zeby sie jak najszybciej oczyscic.

 5. a jak zdobyc ten ormus???

  mms niestety w boreliozie moze pomoglby tylko podawany dozylnie, jest o tym sporo filmow na youtube- kuracja doustna poza skutkami w postaci wymiotów nic nie dała

 6. około dwoch lat temu tez pojawił się u mnie rumien, udałam sie do lekarza, dostałam doustne antybiotyki. chcialam zbadac krew dla pewnosci czy jestem zdrowa, pobralam nawet probke, ale lekarz rodzinny na mnie nakrzyczal ze to niepotrzebne bo jestem zdrowa i nie ma zadnych objawów i ją wylał ;p

 7. Pingback: Borelioza, kleszcze i broń biologiczna,o której się nie mówi. « Zenobiusz's Blog

 8. Pingback: Borelioza z Lyme: broń biologiczna. Leczenie boreliozy « Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

 9. Pingback: Gazeta Polska - Borelioza z Lyme: broń biologiczna. Leczenie boreliozy

 10. Pingback: Borelioza | białasowa

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s