Anonymous ujawnią prawdę o UFO?

 

Źródło: Dziennik Internautów

Członkowie aktywistycznej grupy Anonymous informują na jednym z materiałów wideo, że wkrótce ujawnią zgromadzone przez siebie dane na temat „naszego miejsca we wszechświecie”.

   

W materiale wideo zamieszczonym w serwisie YouTube grupa Anonymous informuje, że „nie jesteśmy sami” we wszechświecie. Siatka aktywistów mogła wpaść na materiały dotyczące obcych cywilizacji podczas włamań do rządowych systemów informatycznych.

Jak zapewniają Anonymous, „prawda” na temat UFO ma być znacznie bardziej skomplikowana od latających talerzy. W nadchodzących tygodniach grupa ma zamiar ujawnić dowody na to, że pozaziemskie istoty odwiedzały naszą planetę już od ponad 100 lat.

Witajcie obywatele świata. Mamy teraz wiedzę oświeconych i będziemy dzielili się tymi informacjami z wami – zapewniają Anonymous. – Rozumiemy, dlaczego osoby, które miały taką wiedzę, na razie się nią nie dzieliły, jednak kompletnie się z takim zachowaniem nie zgadzamy. To prawo każdego człowieka znać prawdę na temat rzeczywistości i otaczającego go wszechświata.

Warto zauważyć, że zapewnienia grupy Anonymous trudno jednak traktować wiarygodnie. Kilka miesięcy temu kilku jej członków zapowiadało na przykład, że „zniszczy Facebooka”. Podobnie jak serwis Zuckerbega funkcjonuje jednak bez zarzutów, również rewelacje na temat pozaziemskich istot mogą okazać się fantazjami internautów.

____________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Co stoi za propagandą UFO?

Wikileaks to farsa

Nie przyzwyczajajcie się tak do tego internetu

Pożyteczni idioci

 

Reklamy

15 comments on “Anonymous ujawnią prawdę o UFO?

 1. Oni współpracują z satanistami, przyczyniają się do „wielkiej rewolucji”. Ufo to nic innego jak demony.

 2. Pierdu śmierdu. Tak zwany temat zastępczy, jak dotąd nie udało im się niczego osiągnąć więc uciekają w śmieszność.

 3. Proszę was… przecież to coś to false flag… stworzone przez rząd usa… Raz mieli rozwalić fb potem rozwalić internet. ta ta…

 4. Anonymous – to iluminackie aparatczyki CIA. Oni lubują się w kreowaniu „fałszywej flagi” i żerują na czyjejś krzywdzie – stając fałszywie pod przykrywką „obrońców wolności”. Tacy jak oni, mogą z powodzeniem pretendować na tron antychrysta. UFO – to także ściema satanizmu iluminatów. Upadłe anioły – zyskały wiele ‚atrybutów ziemskich’. Dlatego będą chciały sprokurować cały spektakl zwiedzenia ludzkości – swoimi najnowszymi technologiami (latającymi trójkątami). Pamiętajcie: ILUMINACI NAJPIERW TWORZĄ PROBLEM, A POTEM GDY ICH BŁAGASZ – OFERUJĄ ROZWIĄZANIE. Trwajcie lepiej bracia i siostry – w Chrystusie i zostawcie ten chory świat. Głoście lepiej prawdziwą Ewangelię o Jezusie i o realnym piekle. Ratujcie kogo się da. Bo doszły mnie słuchy,że co niektórzy głoszą nawet ,że piekło nie istnieje ! I,że nie musimy się odwracać od naszych grzechów – bo Bóg i tak nas kocha ! :/

 5. Anonymous kolejny wytwór masonerii ….oni żonglują ”dobrem” i złem ,od nas tylko zależy czy sie bedziemy na te ich triki nabierać dalej..

 6. Nie chcę się wtrącać, żeby później nie było na mnie, że znowu seler wywołał
  kosmiczną awanturę na pograniczu 11. wymiarów w rzadkiej 4. gęstości, ale
  napiszę:

  Anonymous już niechcący ujawnili prawdę o UFO, albowiem są Tak wiarygodni,
  tak ulotni, tak zamaskowani, tak prawdomówni, tak przekonywujący, tak bliscy,
  tak dalecy, tak anielscy, tak demoniczni, tak szczerzy i Tak „niebezpieczni” jak
  to wyżej wspomniane UFO, które jest raczej niebezpieczne i „przyjazne”.
  Kolejnym manifestem Anonymous będzie zapewne „przyjacielska pomoc” p.t.:

  „ – Anonimowi ujawnią pojutrze prawdę o użytkowniku @seler, strzeżcie się
  buraki ! – „

 7. Poniewaz lubimy bajki z niecierpliwoscia czekamy na kolejne objawienia Anonymous(owych) dzialaczy ala „Z” jak ZORRO, „V jak Vendeta” i innych dobrych Nietoperzy czyli „N jak BatmaN”
  Anonym(owi) skoro juz tak wszystko wiecie – mam do was pytanie z innego wymiaru a mianowicie:

  W jakim celu w miescie Huangshan we wschodnich Chinach ni stąd, ni zowąd z „otchłani wyłoniło się” miasto, które… w rzeczywistości nie istnieje w tym miejscu.
  W komentarzach na stronie „10” jeden z internautow rozpoznaje to miasto, cytat:
  „Zdjecie zamieszczone powyzej zostalo zrobione przy glownej ul w Edinburghu.
  (Anglia) codziennie tam przechodze I Jakos nie zauwazylem zeby to bylo miasto widmo”

  http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Ludziom-nagle-objawilo-
  sie-miasto-widmo-Zbiorowa-halucynacja-NaukowcyTo niesamowite,wid,13556779,wiadomosc.html?smgajticaid=6e4e1

  Oczywiscie bez checi obrazania „waszej maski” – chetnie zamieni?abym
  wasza obecnosc na ta projekcje; w Chinach – takie kino i to za darmo, to sie nazwa PANORAMA!

 8. Może to i żart, albo i nie. Jeśli coś tam ujawnią, to wystarczy porównać z tym co wiemy i zobaczyć czy się to zgadza, czy jednak nie, Wątpię w to, aby demony miały na tyle potężną moc, by móc wchodzić do genetycznie stworzonych ciał specjalnie dla nich. Do tego potrzebna jest nauka na najwyższym poziomie i okultyzm również na najwyższym poziomie. Nas na to nie stać.

  • Telierus – nie chodzi o to, że Jakiekolwiek UFO to Demony, to może być
   ziemska technologia kosmicznych pojazdów [ukrywana] a „chłopaki z kosmosu”
   to albo hybrydy [upadłe anioły współżyły seksualnie z ziemiankami, czyli
   mogły się materializować – te anioły, nie te ziemianki – stąd Giganci], albo
   demony – zbuntowane anioły – przybierające różnorodną postać, nawet ludzką.

   Anonymous, to może być każdy, nawet portier pracujący w Sejmie, rozsiewający
   niewiarygodne Bzdety miłe dla ucha, aby „robić nadzieję” naiwnej masie ludzi.
   Wirtualne „szlachetne” postacie bawiące się już trochę uświadomionym tłumem.
   Tacy czarnoksiężnicy z krainy „Ożesz, k***a mać”… ;-)) – dawniej z Oz.
   Rewelacje anonimowych są warte „funta kłaków” [śmieci].

   • seler, przyznaję szczerze że rozumuję jak Ty na takie tematy. Wiem że nie należysz do mas, co mnie bardzo cieszy, oraz że nie każdy dał się zwieść i zachował trzeźwość myślenia, zdrowego myślenia z zachowaniem wiary w Boga.
    Jesteś przykładem że Wiara i nauka są wyznacznikiem w życiu człowieka. Mam pewność że Bóg bardzo chciał abyśmy się rozwijali nie tylko duchowo, a także technologicznie. Jeżeli ktoś nas próbuje ogłupiać, zwodzić, zacofać to pewne jest że to nie dla nas, że robi to wbrew Bogu, a niestety robi to kościół ale nie Jezusa tylko Izydy.

 9. Jak tak czytam o tym UFO to coraz bardziej mam przekonanie że jest to tylko zaawansowana technologia ukrywana przed zwykłymi ludźmi. Pomyśleć jak zareagowali by „człowieki” jak by w ich ogródku podczas zaj…stego grillowania przy skrzynach browarach wylądowało coś okrągłego, bez hałasu silników, bez huraganu z dysz i takie tam, ale ciche pobrzękujące i tak z gracją. Wysiada człowiek i mówi,
  „gdzie mieszka Zdzisiek Kowalki, kumpel z woja, sorrki ze wylądowałem na waszym dużym terenie, bo tu nigdzie nie ma parkingów dla spodków.”
  Człowieki by zgłupieli i zdębieli, bo pierwszy raz spotkali by się z taką technologią, a jednocześnie prostotą mowy człowieka, nazwanego przez nich kosmitą.

  Nie jest pewne na 100% że II wojnę Niemcy stworzyli swoje UFO, może nie na 100% ale 70% pewne jest że tworzyli coś takiego nawet w Polsce. Skubańcy wykombinowali już płytę CD rozpowszechnioną dopiero w latach 80, posiadali duperele jak miniaturowe aparaty i kamery z kliszą kolorową ble ble ble i dziesiątki innych wynalazków, bo może nie każdy wie, że ich ciała dowodzące ( podejrzanego pochodzenia :) ) zajmowały się do obłędu okultyzmem, ba a jeszcze bardziej technologią militarną i chętnie współpracowali z tymi wynalazcami od napędów anty-grawitacyjnych i innych takich, dla nas kosmicznymi jak UFO. Niemcy to długi temat do rozmów, ale pewne jest że już wtedy skubańcy technologie zwane dalej UFO, już wtedy posiedli. Stąd najwięcej fotek jest z tamtego okresu, stare czarno białe, później pauza do Roswell i po Rozwell znów pauza. Po zajefanych filmidłach z holy-wooda zaczęły się dziać dziwne rzeczy we wsi USA, jak dziwne porwania „człowieków” oczywiście tych z parciem na szkło oraz ich zwierza domowo hodowlanego, ba do kompletu ufologicznie niebezpieczna eugeniczna hybryda z laboratorium zwana czupakabras. W USA 99% to porwania nagłaśniane w CCN i innych syfach :D 99% zawsze widziane w Mexico City latające wazy, talerze, łyżki, cygara itd.
  Filmy Science Fictiony o podłożu humanistycznym i ateistycznym, gdzie zaczęto wyolbrzymiać samą sylwetkę szarego, zielonego czy jak go tam tego parcha zwał, identycznie wypromowano sylwetkę wilkołaka, drakuli, zombi i innego takiego stracha dla mas :) Wszystko po to aby ukrywać tą konkretną technologię przed ludźmi, robiąc po prostu z ludzi debilów, tak samo jak robili w średniowieczu w sprawie „Słońce zasuwa wokół Ziemi”, jaka panika była w KK to pisać nie będę. Teraz chcą wykorzystać to wpajane debilostwo, aby owe stowarzyszenia mogły korzystać z tych technologi na naszych oczach, ale „człowieki” nie będą mogli paluszkiem tknąć tych ich zabaweczek. A kto zawsze ukrywał prawdziwą naukę, technologię i inne takie, no kto? a kto tak bardzo angażuje się i wykłada kasiorę na badania nad „boską cząsteczką” ? już teraz wiecie kto ? :D Kościół i spółki braci, ten sam kościół co odrzucił stworzenie Świata przez Boga i przyjął darwinowski ogłupiacz dla mas, co by z nas małpy zrobić. Jutro będą holograficzne stworki z kosmosu chrzcić :D Jazda jak w cyrku.

  Tak ja o tym wszystkim uważam, nikomu nie narzucam swego ego (jak to nazywają obłąkani mędrcy i ich klony bez rozumu od new age akuariuska :P)

Możliwość komentowania jest wyłączona.