Dlaczego nauka chce zrobić z nas małpy?

 

Niezależni naukowcy podważają obowiązujący dogmat o tym że ludzi od małp dzieli jedynie kilka par zasad DNA. Podminowują tym samym działania Illuminatów na rzecz wyłączenia Boga z ludzkiej ewolucji.

 

J.P. Tomkins (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

(J.P. Tomkins przez 19 lat nauczał genetyki i biochemii. Przez 7 lat kierował ośrodkiem badań genetycznych. Dzisiaj pracuje dla małego ośrodka badawczego non-profit.)

Wyniki badań nad  pochodzeniem człowieka są zniekształcane dla celów promocji i usprawiedliwiania niemoralnej wizji człowieka jako wyewoluowanego zwierzęcia bez duszy i bez żadnych więzi z Bogiem. Dzięki naszej dehumanizacji Illuminati mogą usprawiedliwiać kolejne zbrodnicze wynalazki, zwiększające kontrolę nad społeczeństwem i ułatwiające redukcję populacji.

Jednym z głównych celi technokratycznej elity jest udowodnienie że ludzie i szympansy posiadają wspólnego przodka. To pozwoli elicie na dalsze przebudowywanie ludzkości zgodnie z ich specyfikacjami.

Według wielu naukowców DNA ludzi i szympansów jest prawie identyczne (w 98-99%).

Jednak kilka ostatnich publikacji pokazuje że szacunki te są bardzo zawyżone i wybiórcze.

Wyniki badań DNA które różniły się znacznie od przyjętego dotychczas modelu, były zazwyczaj omijane i nie zamieszczane w raportach.

Opierając się na wynikach badań przedstawionych w różnych publikacjach, w tym często przytaczane przez naukowców wyniki badań nad genomem szympansów z roku 2005, wychodzi na to że podobieństwo genomu ludzi i szympansów nie przekracza ~87% , a najprawdopodobniej nie jest większe niż 81%. Dodatkowo, szczegółowe porównania chromosomów Y u ludzi i szympansów, dokonane przez niezależną grupę badawczą w roku 2010, wykazują że podobieństwo sekwencji łańcucha DNA wynosi nie więcej niż 70%.

Niestety ludzki genom nie ewoluuje – on dewoluuje, niszczeje. Nagromadzenie szkodliwych mutacji wskazuje na istnienie pierwotnego i czystego genomu, co jest zgodne z teorią Kreacji.

W opinii tego autora najnowsze wyniki badań DNA pokrywają się z historią opisaną w Księdze Rodzaju, gdzie człowiek stworzony został na podobieństwo Boga. Z publikacjami wspierającymi te konkluzje można zapoznać się na tej stronie.

 

TRANS-HUMANIZM

 

W pewnym momencie ze strony technokratów Illuminati wyszedł pomysł by ludzkość, przy lekkiej pomocy „ekspertów”,  wkroczyła na nowy poziom ewolucji. Idee tą nazywamy trans-humanizmem.

Agenda trans-humanizmu opiera się na technologiach takich jak bioinżynieryjna manipulacja ludzkiego genomu, wszczepiane mikroczipy, egzotyczne szczepionki/leki oraz inne biologiczne ulepszacze.

Technologia ta ma pomóc nam „naprawić” błędy ewolucji i wynieść nas na następny poziom – być może nawet stworzyć nowy gatunek.

Prawda jest jednak taka, że wszystko co mogłoby naprawdę polepszyć warunki naszego życia zarezerwowane będzie wyłącznie dla elity.

Tym którym pozwoli się żyć w zdepopulowanym świecie wciśnie się konia trojańskiego mającego nas w pełni zniewolić – wszystko w imię odgórnie kierowanej i kontrolowanej przez państwo ewolucji.

Nasza tak zwana ludzka ewolucja jest lekko odświeżoną, starożytną i ezoteryczną filozofią według której człowiek potrafi „wyewoluować” w boga.  Jednak dla Illuminati bycie „bogiem” nie oznacza ewolucji standardów moralnych.

W swojej książce o ludzkiej ewolucji „O pochodzeniu człowieka” Karol Darwin naprzemiennie używa słów „ewolucja” i „stawanie się”…

To była nowa wersja antycznego pogańskiego dogmatu „łańcucha bytu” czy też „łańcucha życia”.

Dzisiaj trans-humanizm przedstawia się opinii publicznej i społeczności akademickiej jako „łagodniejszą i przyjemniejszą” wersję darwinizmu społecznego.

_______________________________________________________________________________

Zobacz także:

Ponad 500 naukowców podpisało dokument wyrażający sceptycyzm, co do poprawności teorii ewolucji

Why Darwin is so Important to the Illuminati (ang)

 

Reklamy

19 comments on “Dlaczego nauka chce zrobić z nas małpy?

 1. Bardzo dobry temat. Od czasu jak usłyszałem o tych czipach, jak to te czipy zamierzają zwierzakom ładować to pomyślałem sobie że pomysł przesunie się na pewno dalej na Ludzi, tylko będą musieli znaleźć pretekst typu jak nie weźmiesz czipa to jesteś terrorysta lub nie będziesz mógł nic kupić, prowadzić samochodu itd. Bo dla tych stowarzyszeń człowiek to bydło, lub jak to lubią nazywać nas jako „ludzie z duszą zwierzęcia”.
  Gdy z teorii (ewolucji) stworzyli by fakt wtedy poszło by im z górki, stąd mogą występować nasilone, wręcz nachalne walki z kreacjonistami, ci kreacjoniści wytykają ewolucję jako jedna wielką ściemę i jak tak porównać wpisy lub posty z różnych for, to za kreacjonistami idzie coraz więcej osób. Co mnie bardzo cieszy, gdyż wybierając osobiście szybciej uwierzę w teorię kreacjonistów opartą na Księdze Rodzaju. Wiecie na bank o co chodzi w tym wszystkim, gdyż „nie będę uczył ojca dzieci robić” :) Poza tym nie potrafię nienawidzić, ale mam obrzydzenie do jednego takiego Ryśka Dawkinsa, człowieka bardzo słabego psychicznie, bardzo zagubionego w świecie materializmu, styl jego mowy jest niepewny jak u dziecka z kompleksami, typowe dla ludzi zwiedzonych :) Ale niestety to jeden z tych co chcą nam wmówić małpią naturę (do małpek nie mam nic, kochane zwierzaczki, ale bez przesady taką teorie (bajkę) o kant stołu rozbić).

  Przypatrzcie się temu obrazkowi i pomyślcie jakie imprezki okultystyczne muszą odwalać, wszystko współżyje ze wszystkim i pewka podczas jednej z imprez doszło do styku pewnych ciał, z czego powstało coś takiego hybrydalnego :D Rysio Dawkins i jego klon, czyli coś co przypomina dziewczynę, grała jedną z ról w ich durnym filmiku „Harry Potter” przesyconym symboliką i okultyzmem dla młodych czarodziejów :) Ten klon teraz zasili szeregi tego całego „burdelu”.

  Może to śmieszny, ale dowód niezły, ten sam nos, usta, uśmiech, oczy, uszy zakryte więc nie wiadomo, ale domysły zostawiam Wam :)

  http://postimage.org/image/hz51orofx/

  ps. do Administracji
  Nie wiem jak z obrazkami wrzucać w takiej formie,
  http://postimage.org/image/hz51orofx/
  czy administracja porządkuje według własnego uznania, czy wklejać to w postaci typu forum
  [url=http://postimage.org/image/hz51orofx/][img]http://s14.postimage.org/hz51orofx/Chomik_Image5.jpg[/img][/url]

  Zapewne może być tak że obrazki znikną z uploadera po jakimś czasie i będzie puste pole.

 2. Teoria satanistów Kontra boża Prawda – Ideologia religii Kłamstw. [1]
  Krzyżowanie T Prawdy o Jestem i zamknięcie Jej w Klatce okultyzmu. [2]
  Teoria bez Pokrycia w Prawdzie jest Kłamstwem kabały. [3]

  Teoria nauki Pogardy dla życia, zdrowia, jedzenia, przyrody, zwierząt i ludzi.
  Dla kogo jeszcze – a może przede wszystkim – Nauczanie praktycznej Pogardy,
  i już nie Teorii krzyżowania ? — „zapomniałem” o Stwórcy wszechrzeczy…
  przepraszam ;-) — więc Ojciec też „zapomni” o teorii, …i jej Tfurcach.

  [7 „wersetów” selera]

  seler: – wierząc w swoją Własną Teorię, upodobniamy się do Owej teorii,
  a małp proszę w To nie mieszać… bo chyba One będą sądzić rodzaj „ludzki”
  jak tak dalej „pójdzie” ;-)) – …i gdyby nie miłosierdzie boże, to nawet małpy
  nie przeżyłyby tych Ra-welacyjnych Teorii Absurdu – i żadna istota ludzka.
  Nie wierząc Prawdzie, „teoretycznie” jesteśmy już martwi… a może i nawet
  praktycznie. Oto chodziło teoretykom praktycznych spisków, na czele z Lucy-
  feLerem… [feler – usterka mechaniczna, wada konstrukcyjna, błąd w sztuce]
  I wszystko na ten Temat.
  seler ;-)

  • Dobrze napisane seler :)
   Skoro Kościół Katolicki przyjął tą ewolucje, a odrzucił Stwórcę, to już woła o pomstę do Nieba, a jak Katolicki twierdzi że to fakt, to znaczy że prawda :D
   Przyznaję że parę lat wstecz i nawet nie dawno, prowadziłem pogadanki z ewolucjonistami akrobatami i każda pogadanka kończyła się wyzwiskami w mym kierunku. Jak im zadałem pytanie „wskaż mi dlaczego budowa głowy dzięcioła jest zupełnie inna niż u większości ptaków”, chodziło mi dokładnie o budowę jego języka, gdyż ma dość długi co by sobie robaszki wylizywać z dziurki, w ogóle to rewelacyjne umieszczenie tego języka w czaszce, na dodatek sposób jego pracy dzioba i mięśni że z taką prędkością potrafi uderzać takie barany i że ta główka jego mała się nie rozsypie.
   Jeden mały dzięcioł powalił całe towarzystwo ewolucyjne, chyba celowo Bóg go stworzył aby heretykom sprawić zonka.
   Pytałem z radością o olbrzymy :) skąd się wzięły bo są na to dziesiątki dowodów. Zapytałem z rozkoszą o ślady dinozaurów umieszczone obok ludzkich śladów, które to ślady skamieniały. Pytałem dlaczego jedne planety są skaliste a inne gazowe, że jedne kręcą się odwrotnie do innych jak i inne takie.
   Nie można z tą sektą ewolucyjną pogadać, bo jak ja im pytanie i argument, to od razu się denerwowali. Stwierdziłem że ciężko gadać z upartymi, ale szkoda mi Ludzi którzy błądzą i próbowałem tak naukowo ich przekonać.
   Bóg dał im rozum i wolną wolę a oni słuchają darwinów i mamony.
   A ja zastanawiam się dlaczego ludzi sami budują sobie schody, jak prawda jest w zasięgu ręki tylko trzeba umieć słuchać słowa Boga. Teoria Kreacjonistów jest bardzo prosta do zrozumienia, nie zagmatwana, nawet dzieci to rozumieją. Dobrze komponuje się z wiarą, a ewolucja skomplikowana i niebezpieczna.
   Co to za religia której nikt nie rozumie, wyszkoleni duchowni,
   Co to za prawo którego nikt nie rozumie, tylko wyszkoleni prawnicy,
   Co to za nauka która ogłupia i rozumieją ją tylko heretycy.
   Że ewolucji uczą w szkołach, na studiach, jak można uczyć ludzi na podstawie nie potwierdzonej teorii ???

   • Ecnadna – twoje pytania dają ci przecież odpowiedź ;-)
    przede wszystkim te Pytania retoryczne na końcu twojego komentarza,
    Stanisław Sojka, w tej piosence, też sączy pytania bo męczyły go
    wątpliwości… gdy otrzymał odpowiedź, zmęczenie znikło,
    i aż sobie zatańczył ;-))) – pozdrawiam

    Tango Memento Vitae

   • Sprytnie poradziłeś sobie z tym dzięciołem, a dokładnie z ewolucjonistami, ale naprawdę sądzisz że obroniłeś kreacjonizm, jedynie wykazałeś słabe strony swoich przeciwników, ale to nie są argumenty potwierdzające Twoją opcję. Sam dawno temu byłem zwolennikiem kreacjonizmu, później pewne fakty przekonały mnie do ewolucjonizmu, by na końcu zrozumieć że obie strony maja racje. Może to być nie przyjęcia ale oba te trendy harmonijnie uczestniczą w podtrzymywaniu istnienia, czy się to komuś podoba czy nie. Walka kreacjonistów z ewolucjonistami jest jedynie miarą naszego infantylnego nastawienia do świata. Dowód logiczny: brak jest dowodów na obalenie któregokolwiek z kierunku, a jedynie odnajdujemy dowody potwierdzające te kierunki, co nie jest dowodem przeciw, ale tylko argumentem za. Dlaczego tak jest bo obie opcje są prawdziwe, ale jeśli ktoś jest przekonany o wyższości swojego przekonania to cóż zrobić będzie szedł w zaparte. Pozdrawiam

    • Stwórcza Kreacja obroni się sama, albowiem jest Prawdą,
     natomiast chore teorie, propagowane przez ezoterykę New Age,
     którą czcisz Andrzeju – już po raz Drugi na blogu, bo wybrałeś
     teorię Ying-Yang, która zakłada Remis – a remisu Nie Będzie,
     i Grubo sie mylisz, i nie ściemniaj, i Kitu nie wciskaj, bo To nie To…

     http://zagrozeniaduchowe.pl/?tag=ying-yang

     Inteligentna Kreacja nie uznająca Kompromisu z Głupotą

     http://drdino.pl/Multimedia.html

     …bo To nie To …i nie z Nami ;-)) – ale kombinuj, kombinuj…

     • To fakt że prawda broni się sama, my w jej obliczu możemy być ignorantami uciekającymi przed faktami które mogą otworzyć nam oczy, lub też walczyć z prawdą siejąc ciemnotę w umysłach maluczkich albo też uczynić ją swoją tarczą i celem istnienia w jej poznawaniu. Zatem ten ring ma trzy narożniki w jednym z nich jesteś Ty a w drugim ja, lub obaj jesteśmy w tym samym narożniku ale tego obaj nie wiemy na razie. Ja wychodzę z założenia że prawda broni się sama, a kłamstwo wymaga obrońców i stronników. Twoja wypowiedź mi powiedziała o Tobie wiele, a dokładnie ten fragment w którym stwierdzasz że remisu nie będzie, ja do tego dodam że nie będzie też wygranej, ta rozgrywka nie ma końca i dzięki Bogu. Nie wiem tylko w którym jesteś narożniku, bo wiem w który jestem ja, więc Ty możesz być w opcji ignorancji lub siewcy kłamstwa i to mnie ciekawi bo z wielkim przekonaniem wskazujesz co jest prawdą i co jest kłamstwem, tak jakbyś był stronnikiem prawdy. Wszystkie fakty podawane na tym blogu są półprawdami, czyli takimi informacjami które wymagają interpretacji. Podawanie jednostronnych interpretacji to manipulacja, a to już początek kłamstwa. Zaznaczę że każdy ma prawo do własnej interpretacji, tak samo jak każdy ma prawo się mylić. W racje prezentowane na tym blogu można uwierzyć czyniąc je swoimi przekonaniami, ale żeby przekonać się o ich prawdziwości trzeba było by przejść na stronę owych Illuminati bo inaczej to mogą być tylko insynuacje by wzbudzić u przeciętnego czytelnika właściwą reakcję, z góry oczekiwaną i wiadomą. Jest jeszcze jeden sposób weryfikacji informacji, otóż są to intencje. Rozsiewanie informacji nie zgodnych z prawdą zawsze wiąże się z jakimś celem, interesem, który stara się realizować osoba lub grupa osób. Prawda rozsiewa się sama, gdyż kłamstwo ma króciutkie nóżki i nie ma szans z czasem. Zwykły czytelnik zapoznając się z informacjami na tym blogu, po prostu może sobie nie poradzić z ich presją, bo przecież sam nic nie wskóra w obliczu owych „Illuminati” i jedynie co może zrobić to uciec od prawdy w ignorancję lub przyłączyć się do „Was” czyli organizacji mniemam (tu zacytuje „…bo To nie To …i nie z Nami ;-))”) bo w grupie przecież łatwiej sobie poradzić z ciężarem tych informacji, albo też macie jakiś „tajemny sposób” na to. I tu upatrywałbym owego celu, propagowania tych informacji, jednym słowem jest to zawoalowana reklama Waszej organizacji lub ten blog jest miejscem spotkań i wymiany poglądów w obrębie organizacji. To są moje tezy, ale nie oskarżenia. Teraz Twój ruch. Pozdrawiam

      • Dualizm Nie jest Jednością,
       pomimo, że Tu występuje –
       aby szachiści czcili Remis
       oraz manipulowali Dwoma
       Sprzecznościami, które Tu
       występują. Prawda vs Fałsz.
       Oto One – delektuj się Ying
       lub Yang – co wybierasz ?
       Żonglerkę ? to właśnie Ten
       Trzeci narożnik – żonglerka.
       Remisu zatem nie będzie…
       Każdy clown popełni kiedyś
       błąd i Cula mu wypadnie z…
       „rąk”. Prawda contra fałSz.
       Upadnie fałsz i nie ucieknie
       przed Ostoją, bo ma krótkie
       nóżki… jak sam zauważyłeś.
       Żonglując Dualizmem, mnie
       nazywasz Stronnikiem prawdy
       i jednocześnie sugerujesz, że
       mogę być ignorantem, i/lub
       siewcą kłamstw. Może zapytaj
       wprost, jak Piłat: – „A co to
       jest Prawda ?” – wiesz co było
       odpowiedzią ? – Milczenie…
       To Jest To –kontra– To nie To.
       Aby komuś zarzucać Kłamstwo
       trzeba znać Prawdę. Aby ktoś
       mógł Podważać Prawdę, musi
       żyć w Kłamstwie [nauczyć się].
       Znać kontra Nauczyć Się Nie
       poznawać, ale nauczyć Kłamać.
       Co więc Upadnie ? – mądrość
       czy głupota ? Wiedza czy Nauka.
       Podam ci przykład Paradoksu:
       Mając wiedzę, nauczyłem się
       ignorować Ignorantów. Co ty
       na to ? – to pytanie retoryczne…
       I tym zakończę moją odpowiedź.
       Żongluj dalej. Koniec dyskusji.
       Pozdrawiam… [zorganizowany
       seler] – powtarzam – Koniec
       kontra Kompromis. To Nie To.
       Ying kontra Yang czyli Koniec
       Kompromisu Prawdy z Fałszem.
       Nie ma trzeciego narożnika – nie
       ma, nie było i nie będzie Kompro
       Remisu. Chyba cię nie oskarżam?
       ;-))) Nas w tym Cyrku nie ma !
       Szach Mat. Koniec twojej Gry.
       Życie nie jest Grą – To wybieram-
       Koniec. Tobie została gra w Ying-
       Yang – Gra w Kompromisy. Graj.
       Jednością jest Alfa i Omega – to
       nie jest Dualizm, to początek Końca
       kompromisu, więc nie będzie remisu.
       Tobie więcej nie odpowiem. Gong.

 3. Człowiek kontra Małpa

  Kwadratura poezji Trójkątnej Dwoistości niejednolitej
  [tytuł selera]

  poezja Tuwima

  Ci, Którzy Nie Wiedzą,
  Że Nie Wiedzą –
  To GŁUPCY, Unikaj Ich.

  Ci, Co Nie Wiedzą,
  Ale Wiedzą, Że Nie Wiedzą –
  To PROSTACZKOWIE, Poucz Ich.

  Ci, Co Wiedzą,
  A Nie Wiedzą, Że Wiedzą –
  To ŚPIĄCY, Obudź Ich.

  Ci, Co Wiedzą i Wiedzą,
  Że Wiedzą –
  To MĘDRCY, Idź Ich Śladem.

  http://okruchyzzycia.blox.pl/2007/10/Ci-ktorzy-nie-wiedza.html

  seler: – Ludzie schodzą na Psy, a jak psy zejdą na ludzi,
  To czy To będzie Remis ? … zapytało Warzywo filozoficznie,
  a „małpujące” E[g]cho mu nie odpowiedziało… [proza życia i… jego poezja]
  ech… ;-)

 4. Drogi Selerku kiedy rozpoczynałem tą pogawędkę to do końca nie wiedziałem z kim mam do czynienia, tu mam na myśli Ciebie i całe to miejsce czyli tego bloga. Wciągając Ciebie lub kogokolwiek w dyskusję, liczę się z tym że mogę się znaleźć w obliczu kogoś kto mnie i moje poglądy postawi w takim świetle że sam dostrzegę ich słabości. Taki mam właśnie sposób poznawania ludzi i uczenia się od nich tego czego nie wiem. Miałem przyjemność potykać się z wieloma zacnymi osobistościami, te boje były dla mnie nieocenionymi lekcjami. Nadal wychodzę z założenia że są ludzie którzy mogą mnie zaskoczyć tym co wiedzą zmuszając do zastanowienia i weryfikacji swoich poglądów. Kieruję się zasadą jak chcesz zmądrzeć to graj mądrzejszymi od siebie, tak więc szukam owych mędrców. Nie zaskoczyłeś mnie swoją postawą ignorowania ignorantów, i tym że pociągnąłeś za gong kończąc grę, cóż pewnie na Twoim miejscu zrobiłbym to samo, więc Cię rozumiem. Bo w innym przypadku musielibyśmy wyciągnąć argumenty cięższej wagi, ja jeszcze parę miałem takich, ale wiem że w Twoim przypadku mogłoby się to wiązać z upublicznieniem wiadomości poufnych, dla tego w swoich wypowiedziach używałeś ogólników. Ja dowiedziałem się tego czego chciałem, wystawiłeś świadectwo sobie i tej organizacji w której funkcjonujesz, prawdopodobnie będzie to będzie mój ostatni wpis, może i wizyta. Swoje poglądy zreasumuję w taki sposób wszyscy i wszystko jest Boskim stworzeniem, kiedy ktokolwiek dostąpił łaski poznania prawdy o tym to wystawiony zostaje na pokusę pychy czyli wynoszenia się ponad swoich braci w Bogu ze względu na to co wie, nie chcę nikogo o to oskarżać bo nie wiem kim jesteś i co wiesz ale zostawiam to Twojemu sumieniu bracie. Pozdrawiam

 5. Przeraza i zaskakuje mnie fakt ktory zauwazylam w zeszlym roku. Kiedy corka zapytana czego uczy sie na przyrodzie odpowiedziala, ze o pochodzeniu czlowieka tj. o tym , ze czlowiek pochodzi od malpy. Straszne jest to, ze dzieci nie informowano, ze to tylko jedna z wielu teorii ale niezaprzeczalny fakt. Rownie dobrze mozna by uczyc, ze czlowiek pochodzi od kosmitow, szczerze mowiac to bardziej przekonywujace. Przeraza mnie idiotyzm systemu nauczania.

  • Tym bardziej, że nawet OFICJALNA wersja teorii ewolucji nie zakłada, jakoby człowiek pochodził od małpy, a jedynie sugeruje (czyt.: oznajmia) istnienie jakiegoś wspólnego przodka…

Możliwość komentowania jest wyłączona.