Bezgotówkowe społeczeństwo nadchodzi a kto przeciw ten terrorystą albo handlarzem narkotyków

 

Źródło: Zmiany na Ziemi

Zmiany na Ziemi idą w złą stronę. To, co kiedyś wydawało się oddalonym w czasie wymysłem paranoików od teorii spiskowych lub wizją autorów powieści fantastycznonaukowych staje się codziennością. Obrót bezgotówkowy wpełznął w nasze życie i nic nie wskazuje na to, że możemy się z niego wyzwolić.

Kolejne kraje nawołują do postawienia kresu gotówce. Upowszechnia się płatności zbliżeniowe, oswaja się ludzi z potrzebą posiadania plastikowej karty z chipem. Zanim się spostrzeżemy będą nam te chipy implantować przy narodzeniu, co przecież z łatwością można zapewnić jedną ustawą. Już teraz warto zwrócić uwagę na zamieszanie, jakie panuje w Polsce wokół wprowadzenia biometrycznych dowodów osobistych z chipem RFid. Te urządzenia będą w stanie pracować z systemami płatniczymi, co dodatkowo powiększy zdolność do śledzenia ludzi w pomieszczeniach.

Hiszpania już teraz zabroniła innej niż bezgotówkowa formy dla transakcji powyżej wartości 2500 euro. Oficjalnie w celu walki z przestępczością gospodarczą. Świat, w którym już niedługo nic nie będzie można kupić i sprzedać bez posiadania swoistego znamienia staje się realniejszy każdego dnia. Jest to świat z takim poziomem inwigilacji, który nie śnił się nawet Orwellowi.

 

Reklamy

12 comments on “Bezgotówkowe społeczeństwo nadchodzi a kto przeciw ten terrorystą albo handlarzem narkotyków

 1. Koniec naszych czasów się zbliża bezlitośnie ale trzeba sie cieszyć antychryst zostanie pokonany ostatecznie ,a nastąpi to moim zdaniem w niewługim czasie to jest wszystko opisane w piśmie świętym ,pozdrawiam .

 2. Tęczowe Belki Zagłady – wg Heksagramu – Zjednoczymy w „Jedno”
  wynaturzoną duchowość i wynaturzoną materię, aby Złoty Wiek,
  nasz Plan „Zbawienia” był „dobry” dla
  „bydła” i bogów ludzkich,
  i dla lucyfera…
  Terrorystami będą Chrześcijanie, albowiem odczytują Znaki Bestii.
  Heksagram – na stronie

  https://radtrap.wordpress.com/2012/04/24/exodus-droga-izraela-z-egiptu/

  Tęczowa Brama Zniewolenia

  http://polonuska.wordpress.com/2012/04/29/demografia-w-zapasci-przyszlosc-jest-mgla/

  czy tylko „Demografia w zapaści… czy tylko Mgłą są Demony” ?
  czytaj artykuł powyżej…

  seler: – gdy pieniądz staje się Najwyższą Wartością, niemalże bogiem, to i Tego
  boga zabierzemy „bydłu” – sobie [my, sataniści] zostawimy Władzę Najwyższą.
  Wyniesiemy się – my, wspólnota braci w „oświeceniu” – ponad Stwórcę Boga.

 3. Po sztucznie stworzonym kryzysie bydło zgodzi się na bezgotówkowe transakcje, wystarczy jedynie odpowiednia propaganda i wmówienie że jest to konieczne..

 4. Zyd wie co robi , najbiedniejsi zostana najwiekszymi terrorystami , chcac bronic swojego bedziesz terrorysta jak USA ma prawo do zabijanie wszystkich bez wyjatku od „Boga” ? a ci ktorzy bronia swoj kraj oszolomy nazywaja terrorystami , kto sieje terror zastanowcie sie Vietnamczycy , Koreanczycy czy moze terror sial Husejn jak wam teraz w buzkach . Przwstancie byc lemingami czas myslec po swojemu i pod prad a nie z nurtem rzeki – wiem najlatwiej

 5. Sytuacja jest powiedzieć że trudna to mało…, szczególnie kiedy ktoś zaczyna odkrywać prawdę czym jest ten świat. Prawda o tym świecie jest taka że on żywi się istotami które tu żyją, potwierdzeniem tej tezy jest cała natura w której od wieków toczy się walka o przetrwanie. Gatunek ludzki stał się cwańszy i ci którzy kontrolują ten świat muszą zmienić metody, bo dotychczasowe już się nie sprawdzają. My rozwijamy swoje metody a oni swoje. Zawsze będą krok przed nami, ale nie znaczy że jako gatunek jesteśmy bez szans, i tu dodam że nie jesteśmy wstanie ich pokonać, ale to co jesteśmy w stanie wywalczyć to remis, dla nich to będzie jak przegrana, a dla Nas to będzie jak wygrana. W ich strategii jest pewna słabość bo swoje wygrane opierają na naszych błędach, a nawet robią pewien chwyt że prowokują nas do błędów które idą na ich konto jako wygrana. Wystarczy tylko że nie oddamy im punktów i mamy remis. Wszystkie nasze wojny, cierpienie które zadajemy sobie nawzajem to jest to na czym zbierają najwięcej punktów. W naszej naturze tkwi jeszcze ogromny potencjał dzikości, popycha ona nas do działań nie rozumnych które obracają się przeciwko nam samym, oni to wiedzą i dolewają oliwy do ognia robiąc swój kapitał przy tym. Rozwiązanie tej sytuacji jest proste ale wymaga ogromnego wysiłku intelektualnego i emocjonalnego całej społeczności, to wydaje się wprost nie realne, a może jest inaczej niż myślę. Pozdrawiam wszystkich słowiańskich wojowników o wolność.

 6. Dobrze rozumujesz Mgrabas, to plan masońskiej Troistości według wzoru:
  Problem – Reakcja – Rozwiązanie.

  Ruch Palikota [Problem] – Ruch przeciw ruchowi Palikota [Reakcja Błękitnej Polski] – Rozwiązanie – dobierzemy się do d…uszy bezwyznaniowemu Chrześcijaństwu jako
  Reakcyjny Ruch Błękitnych Wyznawców [pozornie sprzecznych] Para-Pali-Katoli-Unii

  [współ]Założycielem „unijnego Błę-Kitu” jest natchniony „duchem” wyznawca
  czyli chrześcijanista, niejaki Krzysztof Zagozda, rycerz Watykanu – Stolicy Aktorów.

  Dobrze rozumujesz Mgrabas, – ten plan może uderzyć w Czarny Błękit, albowiem
  kij – Kit-Kat – ma Dwa Końce…

  więcej tutaj:

  http://polska.newsweek.pl/powstala-blekitna-polska–ma-bronic-wiary-i-ojczyzny,91326,1,1.html

  http://marucha.wordpress.com/2012/05/01/powstala-blekitna-polska-ma-bronic-wiary-i-ojczyzny/

  „Błekitna Polska” ma bronić wiary [czyt. religii] i Ojczyzny [czyt. interesów]

  seler: – niezwykle Perfidna Obłuda odrodzonego Imperium Rzymskiego watykańczyków.
  Ruch przeciw ruchowi Palikota – to cały czas Ruch Palikota, ale Frykcyjny [posuwisto-zwrotny].
  Grajmy – my katoliccy masoni – zatem Społeczeństwem bezMózgim i bezGotówkowym.
  Para-Pali-Militarna Nierządnica Babilon Tajemnica.

 7. Czerwiec, 21 – zgodnie z tym co gadają goście z New Age, Antychryst ma wysłać każdemu człowiekowi telepatyczną wiadomość kiedy się objawi, więc jak coś wam zacznie tego dnia szumić w głowie to się nie dziwcie.

  Mamy narazie dwóch głównych kandydatów:

  – Barrack Obama

  – Książe Wiliam

  Poza tym: według jednego z księży KRK, który przewidział wszystkich papieży, następny papież, zwany ,, Piotrem Rzymianinem ” będzie paieżem działającym w czasach apokalipsy. Fałszywy Prorok?

  • Jak mi zepsują urodziny to się wścieknę. Mam nadzieję, że jak już to będzie mi szumieć w głowie od czegoś innego

   W Brak Banana nie wierzę, prędzej obstawiałabym księciunia. Źle mu z oczu patrzy. I jeszcze ta nieszczęśliwa data urodzin. Ja to mam „fuksa”…

Możliwość komentowania jest wyłączona.