Przerwa do 30.04

 

Przepraszam wszystkich ale muszę ogłosić kilkudniową przerwę. Przez ostatnie kilka tygodni zaniedbywałem pewne rzeczy których w nieskończoność odkładać nie mogę, zwłaszcza że samo blogowanie potrafi być koszmarnie czasochłonne.

Teraz jest dobry moment na dłuższą przerwę, dlatego znikam aż do 30 kwietnia. Do „zobaczenia” w przyszłym tygodniu.

Rad

 

Reklamy

9 comments on “Przerwa do 30.04

 1. Radzie, wracasz w sam raz na noc Walpurgii? :) Szkoda, że komentarze również będą do tego czasu zamrożone.
  Ale od razu mam coś mocnego. Okładka dodatku do żydomasońskiej (Michnikowskiej) gadzinówki:

  Czy to Waszym zdaniem jest przypadek?

  ______

  Rad:

  Dlatego będę wtedy siedzieć przy kompie :)

  • O, komentarze się jednak pojawiają. Taką przerwę to ja rozumiem:)
   Co sądzicie o zamachach na Ukrainie? 2+7 daje niby dziewięć (podobnie jak 2+1+2+4), ale czy to aby nie za mały rozmach aby doszukiwać się w tym „fałszywej flagi” (a przynajmniej f.f. na wielką skalę, bo kto wie czy to nie jakaś prowokacja ichniejszych służb)? Czy to może być przedsmak Euro i tego, co 21.06 (znów 9!) czeka nas w Warszawie?

   ___

   Rad:

   Przy ustalaniu terminów tego typu wydarzeń używają nie tylko numerologii, ale również symboliki dat (historyczne wydarzenia) i astrologii- układy planet itd.

   • Jasne, ale jakoś niespecjalnie jakiekolwiek wielkie wydarzenia historyczne ani o dziwo konkretny układ planet nie skojarzył mi się z datą 27.04 :)

 2. Wielkie dzięki za poświęcany czas by dzielić się z nami Prawdą, takie blogi jak ten w j. polskim można policzyć na palcach jednej ręki :)

 3. Toś sonie Radtrapie wybrał termin na przerwę od bloga – wybuchy w Dniepropietrowsku, czołgi na ulicach, w Londynie zaś ponoć jakiś zamachowiec zabarykadował się z kilkunastoma osobami. Jak ktoś jeszcze nie czytał ostrzeżenia, to macie je poniżej:
  http://pastebin.com/xkff2b90

Możliwość komentowania jest wyłączona.