Ukryta symbolika w obrazie „Smoleńsk?”

 

Janusz, czytelnik Loży, zwraca uwagę na ciekawą symbolikę obrazów namalowanych na cześć ofiar zamachu smoleńskiego. Coraz wyraźniej widać że dla celów polaryzacji polskiego społeczeństwa i totalnego jego skłócenia, masoneria i inne tajne stowarzyszenia obsadziły stanowiska zarówno w obozie rządowym/establishmentu jak i opozycyjnym/narodowym. 

 

Janusz

 

Ukazał się temat na wp 23.04.2012, link poniżej:

http://wiadomosci.wp.pl/gid,14420151,kat,1342,title,Szokujacy-obraz-o-Smolensku,galeria.html

Obraz Smoleńsk na pierwszy rzut jest dziwny, sam w sobie przedstawia na dole brać masońską ubraną w białe koszulki, mają wyrwane serca co oznacza utratę bliskich, rodziny braci (tych poległych w Smoleńsku). Z boku powyżej jest umieszczona postać, według mnie wygląda jak Jezus, leżący głową w dół, bo jak zawsze pohańbić Jezusa to ich ulubiony rarytas. Ta babeczka przerażona przedstawia kobietę która utraciła coś (autorowi malowidła chodzić może o utratę dzieci – dziecka) czyli jest to wdowa, ma barwy niebieskie tak jak malują szaty niebieskie Izydzie w katolickich Kościołach.

Więcej szczegółów tego dzieła zostawiam do analizy.

Autor tego malowidła jest na pewno masonem i może należeć do „Loży Wdowa” jak jego kompan Czesław Dźwigaj i jego szatańskie dzieło „Beskidzka Golgota”, ale jest to inny temat.

http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobiala/1,97925,6953500,_Ta_droga_krzyzowa_to_dzielo_szatana_.html

Warto się tym zainteresować.

Inna bajka to odwracanki i układanki obrazka typu odwrotność w lustrze, a więc gdy obraz obetnie się w programie graficznym w połowie chociażby, to co zostanie powieli się i połączy z pierwowzorem wtedy można uzyskać ciekawe wiadomości wizualne. Obrazki które zamieszczam zrobiłem na biegu, bez większego analizowania widać konkrety.

Na obrazku „odwr_r_dowgiallo” odwróconym w prawo widać w środku feniksa startującego do lotu, co oznaczać może odrodzenie się masonerii lub inne straszne licho. nad feniksem jest głowa sowy i resztę zostawiam do analizy.

Obrazek „odwr_l_dowgiallo” odwrócony w lewo i złączony przedstawia demona siedzącego w stanie medytacji, może to być baphomet, można zauważyć wyraźny wyraz paszczy, znak na czole. Poniżej jest łono kobiece, czyli rozwarta wagina, która wygląda na pustą. Może to oznaczać że antychryst się narodził, lub dopiero się ma narodzić. Z antychrystem skojarzenie może dać ta postać przedstawiająca (według mnie) Jezusa, celowo odwróconego głową w dół.

Na koniec bez żadnej obróbki i fotomontażu przedstawia obraz a nad nim trójkącik z promyczkami.

Jedno jest pewne ten obraz nie jest dla ludzi, on niby ma być dla bydła, bydlaków, debilów, ciemne umysły itd (tak nas nazywają niestety) to jest informacja dla nich umieszczona w ich kościele. A ludzie przyglądają się i widzą wybuch bomby (może plazmowej bomby :) ) , przerażonych ludzi którym serca wyrwał zamach :)

Autor jest na coś lub kogoś bardzo zły, bo jak na masona bardzo się postarał z tymi płomieniami. Bestia zła ogniem zieje :)

 

Reklamy

28 comments on “Ukryta symbolika w obrazie „Smoleńsk?”

 1. Polske wprowadzono do stanu obledu , POgubbieni ludzie , juz sami nie wiedza jaka droga maja isc . Szlag trafi wkrotce wszystko jesli Polacy POzwola na wszystko co tylko zydomasoneria wymysli . Koniec Polski bliski.

  • Ogolnie, to ja tam widzę buddę i waginę.
   I radzę wziąć tabletki. W Polsce syf, populiści idą w pochodach obok neonazistów właściwie. Podważa się zaufanie do nauki i generalnie rozumu, to jest najgorsze. To żenada i tragedia dla przyszłych pokoleń – ja się nie boję, wyjadę jak będzie coraz gorzej.

 2. większej nadinterpretacji nie widziałem w życiu, śmiech na sali normalnie

  afera bo piramidka z okiem jest w kościele, jakbyście nie wiedzieli że od tysiecy lat ten symbol jest kościele

  • No popatrz. Gdyby był od wczoraj to dopiero by było! (Nie będę złośliwy i nie spytam od ilu to tysięcy lat jest ten symbol w kościele:))

  • można jeszcze dodać, że podłoga jest w czarno-białą szachownicę więc jeśli jest to rzeczywiście kościół to jakoś dużo jest w nim symboliki masońskiej, a to zdjęcie to tylko jego mały fragment.

 3. Na jakiej podstawie autor wnioskuje,ze postacie w bialych koszulach to masoni?Przygladam sie temu obrazowi i nie widze nic co by na to wskazywalo?

 4. Damian przyjacielu, pomyśl sobie czy jest czymś normalnym owy trójkąt z okiem w Kościele Katolickim ?
  Biorąc pod uwagę inteligencje masonów i celowe ułożenie tego obrazu pod tym symbolem. Aniołki, kupidyny to też symbolika, ale nie chrześcijańska. Pozwalają sobie na symbolikę bo prosty lud nie czai tego wszystkiego, ludzie pracują, wychowują dzieci, są zabiegani codziennością więc wykorzystują to.

  skijack, jak nowy mason idzie do inicjacji wtedy masoni ubrani są jednakowo w białe koszule, tworząc braterstwo i jedność. Bliźniaki ubrani w białe koszulki na ich dziełach są uwieńczeniem tej inicjacji, a te postacie są do siebie bardzo podobne. Stąd ci ludzie na biało, że bracia mają wyrwane serca, bo symbolizować to może tylko utratę braci.
  Nie zrozumiesz tych ludzi o co im biega dokładnie, oni mają tysiąc pomysłów na minutę, stąd nazywają się wolnomyśliciele :)

  Nawet jak obchodzą żałobę po swych barciach to idzie to zrozumieć, bo w końcu każdy ma uczucia, a że lubią w taki sposób okazywać je to ich działka :) My jako ludzie chcący żyć w normalnym świecie, siedzimy w operze w tym przedstawieniu. W końcu oni sami nas umieścili w tej zakręconej operze.

  • „oni mają tysiąc pomysłów na minutę, stąd nazywają się wolnomyśliciele”
   Nie wiem czy zamierzona, niemniej jednak znakomita — i przewrotna! — gra słów:)

 5. Panowie i Panie bez przesady z tym trójkątem, myślałem że ta strona jest na tyle poważna że rozróżni masoński trójkąt od oka opatrzności.
  Przypominam, że masoński ma odcięty czubek natomiast ten chrześcijański jest w całości.
  http://www.google.pl/search?q=dollar+mason+pyramid&hl=pl&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=MASXT9ruC4uFhQez_u3qDQ&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBAQ_AUoAQ&biw=1920&bih=871&sei=MwSXT9nZJsT44QSlt91G

  Diabeł tkwi w szczegółach ;), nie siejcie bezpodstawnego fermentu.

  Pozdrawiam

  ___

  Rad:

  Nie ma czegoś takiego i nigdy nie było jak chrześcijański trójkąt. Twoje oko opatrzności jest, było i będzie tym samym co oko Ra.

  • Zechciej zauważyć, że ten „chrześcijański trójkąt” to właśnie jest TEN „odcięty czubek”.

   To Twoim zdaniem bardziej chrześćijański trójkąt, czy masoński? Nieodcięty, to chyba chrześcijański?

 6. Spoko. Nie wiem czy nie czepiacie się na siłę, ale nawet jeśli jest tu ukryta symbolika to dlaczego wiążecie to z Masonami? Feniks bardziej mi się kojarzy z odrodzeniem Polski, bo wielu się po 10.04.2010r obudziło i wielu się budzi nadal. Nieprawdą jest, że scena polityczna jest kontrolowana przez tych samych ludzi. Po to był Smoleńsk i jakby się powiódł to dopiero wtedy byłaby tak kontrolowana przez ludzi z PJNu, którzy zdradzili PiS. To oni byli szykowani na tych, którzy przejmą władzę w partii, ale niektorzy nie weszli do samolotu więc jest jak jest.

  • Nie daj się zwieść, ten „rząd” to jedność, udając podziały lepiej „głupim Narodem” rządzić, narzucać, wmawiać, kierować, omamiać … aby osiągnąć cel za wszelką cenę.
   Dziel i rządź to ich motto, więc ja nie ufam temu „rządowi”, mam ku temu powody.
   Gdy zaufana osoba zdradzi, wtedy traci zaufanie, a zaufanie ciężko odzyskać. Zaufanie do nich takie na siłe jest nam wszczepiane za pomocą sondażowych słupków i kłamst nie tylko za pomocą TV.

   Ludzie budzą się ponieważ bida do tyłka zaglądać zaczyna, jak wizja nachodzi że nie mają co do garnka włożyć. Pobudką jest brak pracy i perspektyw, Ludzie nie zakładają rodzin ( a bardzo tego chcą ) z braku fuduszu i zapewnienia bytu, Ludzi celowo demoralizują, napuszczają na siebie abyśmy tylko się NIE zjednoczyli ….. Gdyby ludzie żyli w dobrobycie to o Smoleńsku by już dawno zapomnieli, gdyż oddawanie się codziennym przyjemnością szybko zasłania realny obraz, bo przecież szkoda życia na smuty gdy muzyka gra. Tych co by dążyli do prawdy była by garstka i nikt z nudziarzami by nie chciał rozmawiać. Jak rozwalali zakłady i fabryki to zwisało tym co pracę mieli, a jak ich wywalili wtedy się zainteresowali i wołali jaka to im krzywda się dzieje, wtedy się obudzili.

   Ten „rząd” PL jak i ten marionetkowy europarlament z drugim parlametem Żydowskim w pełnym składzie, mieszczącym się w jednym budynku o kształcie wieży babelek. Udają jakieś tam „rządy” co to z kryzysem walczą a mają tak ogromny fundusz gdy tylko potrzeba, na cele planowane. Więc Odrodzenie Polski tym cieniom nie w głowie na pewno nie jest. Bardzo obawiają się Polaków, oj bardzo. Nawet sam Adolf Hitler o Polakach miał wygórowane zdanie, tylko ta garstka marionetkowa nam wmawia od dziecka że jesteśmy pijakami, głupkami, demoralizuje się, że można nas w ciula robić, aby tylko zakompleksić Naród, wtedy straci on poczucie swojej wartości i straci kontrolę nad własną kulturą, tradycją.

   Niech się budzą mimo wszystko, lepiej późno jak wcale :)

   Pozdrawiam

   • Dopiero po wyeliminowaniu pisu albo jego głowy będzie jedność. Póki co jest kilka pozornie różnych partii vs pis. W Polsce przeprowadzana jest wojna obcych służb stąd smoleńsk jak i wiele zagadkowych śmierci, czy mniej zagadkowych jak polityczny mord na polityku pisu dwa lata temu. To był znak dla reszty.

    • Możesz mieć rację oczywiście i nie będę zaprzeczać, gdyż przestałem podążać za tym „białym królikiem” jakiś czas temu. Przestałem za nim biegać a zacząłem go obserwować i czekam aż w końcu wpadnie we własne sidła. Tego królika trzeba odstrzelić, a nie uganiać za nim przez lata, depcząc i niszcząc przy tym nasze „Polskie Uprawy”. Wszystko co by zrobią, zrobią dla siebie i swoich, z Polakami już od dawna nie liczą się, nie pytają tylko robią według ich widzi misie. My podczas tej gonitwy tylko domyślamy się i drepczemy w miejscu, jesteśmy zawsze za nimi, a królik decyduje z głupim uśmieszkiem gdzie tym razem nas zwiedzie.

   • Paradoksalnie, sytuacja w której znalazł się nasz kraj może przyczynić się do zjednoczenia społeczeństwa a nie do rozpadu, bo tylko pomagając sobie wzajemnie czy to w rodzinie czy też wśród przyjaciół jesteśmy wstanie sobie poradzić z tym wszystkim co nam zgotowała UNIA (bardzo ogólnie mówiąć) i nasz papierowy rząd…
    Abstrahuje tutaj od tego czy to iluminati, demony czy żydo-masono-reptilianie…

    • Bardzo bym chciał abyś miał rację i aby ten paradoks był tą jedna z pułapek „królika” którą chciał przeznaczyć dla na Nas. Liczę na Zjednoczenie się ludzi, nie tylko w pomaganiu sobie, a także w decydowaniu o wspólnym przyszłym losie.
     Pewnie że jesteśmy w stanie naprawić to całe zło, nie wątpię w ten Naród, choć jest czasami zakręcony i lubi podzielić się na chwilkę :) Każdy dobry człowiek zasłużył na spokojne życie jakie sobie wypracował w swym krótkim tu na Ziemi. Też kto by pomyślał kiedyś że będziemy siedzieć i rozważać o jakiś politycznych kukiełkach, jakiś masonach i innych podobnych, zamiast cieszyć się życiem z własną rodziną i bliskimi :|

 7. Nie wiem czy widzicie ale ten demon w stanie medytacji nad tym ciemnoniebieskim kapturem ma coś co wygląda jak spodek latający lub grzyb bomby atomowej.

  • Masz racje to bardzo podobne jest do tego o czym piszesz, to może przypominać statek, czyli zabawa z Blue Beam lub faktyczna ukryta technologia którą chcą zademonstrować w celu jakiegoś większego oszustwa, lub grzyb co raczej pewne z ich strony że powieka im nie drgnie gdy będą odpalać. Nad tym widać również głowę sowy, co może sugerować że za efektami specjalnymi jakie mogą nam przygotować stoją konkretne stowarzyszenia :)

   Kiedyś interesowałem się czymś takim jak „Test Rorschacha”, gdzie przykładowo na obrazku była plamka i sporo osób biorących w owych testach widziało w tym różne rzeczy. O czyś takim raczej każdy wie i testy takie są robione aby określić czyjąś osobowość lub inne bajery, ale efekt w jaki dana plama jest widziana i opisywana daje do myślenia. Więc ja uważam że w takich obrazach musi być konkretna informacja, związana konkretnie z symboliką bo inaczej oni też by interpretowali na różne sposoby. Normalni ludzie mogą widzieć w tym wszystko co będą tylko chcieli zobaczyć, ale gdy wie się czego szukać i czego można się spodziewać obraz staje się przejrzysty.

   Obok tego jakby statku jest postać młodego chłopaka, ten chłopak nie jest zrozpaczony, ani smutny, jego wyraz twarzy wygląda na zaskoczonego i pełnego euforii. Ten wyraz twarzy może mieć także osoba która przechodzi metamorfoze czy inne podobne, jest to osoba młoda czyli interesują ich umysły młodych ludzi, niedoświadczonych, nie przesiąkniętych doświadczeniem życiowym. Może on być zahipnotyzowany efektem UFO, co może doprowadzić do takiego efektu jak efekt po elektro-wstrząsach, gdzie dusza zostaje odcięta od ciała, bezwolna i gotowa do programowania. Jezus ułożony głową ku dołowi może oznaczać upadek chrześcijaństwa, może koniec Kościoła Katolickiego.

   Czytajcie obrazy od dołu do góry, jak wspinaczka po drabinie.

   Cholera nie chcę narzucać niczego, nikomu.

 8. Może wyjdzie to chaotycznie w opisie, to sorrki, ciepło za oknem i ładnie, rozumiecie :)

  Obrazek „odwr_l_dowgiallo” w rogu na samej górze, jest namalowany nieduży ludzik, ma w ręku krzyż. Może to być alegoria do tego słynnego krzyża z pod pałacu rezydenta jak go nazywają ludzie, mniejsza z rezydentem :) W tym krzyżu jest coś ciekawego, mianowicie ludzik robi wrażenie jak by upadał na widok krzyża, choć wygląda tak jak by go trzymał go w ręku i z nim upadał. Więc przypuszczając upada on z krzyżem, czyli patrząc poniżej na osobę leżącą głową w dół (według mnie jest to Jezus z krwią tryskającą z rany po włóczni, czyli włóczni jako symbolu władzy, władzy zła w tym przypadku) może mieć to skojarzenie z upadkiem wiary którą ludzie posiadają, i zastąpienie jej wyimaginowaną, gdyż ten krzyż ma wokół siebie promienie tak jak lubią otaczać ten słynny trójkąt.
  Też może tu chodzić o ten „krzyż jaki ma się ukazać na niebie” i albo chodzi im o efekt holograficzny jaki chcą zaserwować, lub gdzieś na boku umieścili wzmiankę z Apokalipsy Św. Jana. Niebo na malowidle również ma odpowiedni klimat jak z obrazów renesansu, bo malarstwo renesansu nie tylko charakteryzowało się malowidłami portretów, natury, ale w szczególności lubowało się w tematyce religijnej i mitologicznej, renesans to ich Leonardo. Często pojawiały się soczyste barwy, bardzo widoczne na obrazach przedstawiających niebo.
  Niebo więc ma coś na styl tych z renesansu, krzyż z promieniami, upadający człowiek (upadek moralny, duchowy) i jego wystraszony wyraz twarzy na widok znaku, czyżby chodziło o zwiedzenie człowieków :)

 9. Patrząc ogólnie to co przedstawia ten obraz, a nawet to co by miała przedstawiać symbolika to ja uważam że my już znamy od jakiegoś czasu te informacje, na pewno wie o tym już większa połowa Polaków. Bo z kim by nie pogadać to ludzie są w temacie, jedni się śmieją inni poważnie, ale wiedzą o co chodzi.
  Obraz może posłużyć jako jakiś dowód na znane nam informacje, chyba że celowo został umieszczony, aby interesantów od tematyki zająć czymś tam, na jakiś czas. Ktoś dostrzeże trójkąt i szybko skojarzy dziwny obraz z czymś podobnym ?
  Biały królik może chcę zapędzić nas w kozi róg, aby załatwić jakąś swoja sprawę :)

  Ten namalowany obrazek jest na pewno, celowo umieszczony w tym kościele, sam ten fakt o czymś świadczy, daje kolejny namacalny dowód że tajne organizacje jadą na jednym wóżku z Kościołem Katolickim. Kapłany mogą celowo wprowadzać w błąd owieczki, albo przygotować je na większe pranie gdy przyjdzie potrzeba. Nie wspominając o konkretnej symbolice w tym kościele, celowe przyzwyczajaniu ludzi do trójkąta z okiem. Dobra, niech by już tam był ten ich cyrkiel czy napis G, mogli to nawet zbudować wolnomularze, bo angażowali się kiedyś w budowy różnych obiektów sakralnych i podpisać się pod swą robotą. Trzeba przyznać że potrafili nieźle budować, ale piramidki z okiem przetrawić nie idzie w miejscu gdzie modlą się ludzie.
  Pomyśleć tylko że ci ludzie modlić się mogą do demonów, ale cóż, ci co nie wiedzieli bo nie miał kto wytłumaczyć będą mieć wybaczone, a ci co wiedzą a robią dalej swoje wbrew Bogu będą mieć pozamiatane. Tez konsekwencje będą ponosić ci co wprowadzili w błąd, więc fałszywi kapłani, faryzeusze i heretycy i inne towarzystwo.
  Jak coś odkryjecie w tych obrazkach to piszcie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.