Znicze i maskotki w miejscu znalezienia zw³ok Magdy

Śmierć Madzi z Sosnowca: Śledztwo wydłużone

 

Źródło: wp

Śledztwo w sprawie śmierci Madzi zostało przedłużone do 24 lipca, czyli o kolejne 3 miesiące. Przedłużył je prokurator prowadzący sprawę. Jest to spowodowane faktem, ze nadal czekamy na resztę zleconych biegłym opinii. Nie wpłynęły one wszystkie, a nie możemy ponaglać biegłych – mówi Marta Zawada-Dybek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Katowicach.

W toku prowadzonego bardzo skomplikowanego śledztwa nie zostały wykonane wszystkie zaplanowane przez prokuratorów czynności, a także pojawiła się konieczność wykonania kolejnych czynności. Cały czas nad sprawa pracuje 3 prokuratorów i policjanci.

To wszystko wymaga dokładnego zbadania sprawy i przesłuchania wielu osób. Podejrzana ma cały czas postawione 3 zarzuty i to się póki co nie zmienia. Cały czas mamy z nią kontakt, informuje nas o każdorazowej zmianie swojego pobytu. Nie było z nią dotąd problemów.

_________

Jeden z komentarzy na wp:

Dziwi mnie tylko , dlaczego prokuratura katowicka nie skorzystala z oferowanej ,juz na poczatku sledztwa , pomocy prokuratury stolecznej ? Wszyscy widza przeciez , ze sobie ze sprawa w Katowicach nie poradzili , albo nie chca poradzic .

________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Złe przeczucia co do sprawy Madzi

 

2 comments on “Śmierć Madzi z Sosnowca: Śledztwo wydłużone

  1. Naprawdę, ta sprawa dla mnie była zakończona jak tylko mała została znaleziona martwą, a matka przyznała się do zabójstwa. Jest mi źle, kiedy widzę że ludzie żyją jej sprawą, a są ślepi na to co faktycznie się dzieje w kraju. Będą jeść owoce swojej pracy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s